Branda ma na celu zapewnienie szybkiej, łatwej kontroli nad białym etykietowaniem WordPress … i szczerze mówiąc, rządzi nim. Właśnie dostała specjalne nowe konfiguracje do zarządzania użytkownikami, błyskawiczną konfigurację, sprawdzanie zgodności i jeszcze więcej magii marki.

“Jak to możliwe”, pytasz? Branda 3.0 została zaprezentowana zaledwie miesiąc temu z niesamowitym nowym kreatorem projektowania i konfiguracji. Przy okazji, to był wielki hit. Dzięki wszystkim za opinie.

Ale teraz, gdy Branda ma nasz charakterystyczny interfejs bohatera, udało nam się szybko dodać +25 dodatków i ulepszeń funkcji.

Zagłębimy się więc w najważniejsze funkcje Branda 3.1.

Nie używasz jeszcze Brandy? Pobierz z WordPress.org tutaj lub pobierz go z całym naszym pakietem wtyczek z bezpłatnym okresem próbnym.

Kody Rejestracji Z Ustawieniami Roli Użytkownika

Masz ekskluzywną ofertę, która wymaga rejestracji strony? Chcesz ograniczyć rejestrację spamu? Chcesz zezwolić określonym rejestracjom na dostęp do różnych ról użytkowników? Czas wypróbować zupełnie nowe funkcje kodu rejestracyjnego Brandy.

Kody rejestracyjne sprawiają, że tylko osoby ze specjalnym kodem mogą zarejestrować się na twojej stronie.

Oto co nowego:

  • Obsługa wielu kodów-zanim będziesz mógł skonfigurować tylko jeden kod rejestracyjny na raz. Teraz możesz stworzyć tyle unikalnych kodów, ile potrzebujesz.
  • Nadaj każdemu kodowi rolę użytkownika-Możliwość przypisania użytkownikom określonej roli na podstawie kodu używanego podczas rejestracji.

Pozwól odwiedzającemu zarejestrować się jako abonent bez kodu lub utwórz specjalny kod, który pozwala użytkownikowi skonfigurować Scenarzysta lub Redaktor konto. Kody rejestracyjne nie tylko poprawiają funkcję, ale także pomagają wyeliminować niepotrzebne rejestracje botów. Jeszcze raz dziękuję, Branda!

Branda user roles and multiple signup codes
Użyj kodów rejestracyjnych, aby umożliwić użytkownikom rejestrację dla różnych ról użytkowników.

Ulepszenia Importera Branda

Nieustannie szukamy sposobów na uproszczenie konfiguracji dla osób zarządzających wieloma witrynami, od tworzenia nowych witryn po ich migrację. Narzędzie Branda do importu i eksportu ułatwia przenoszenie opcji konfiguracyjnych w wielu witrynach.

W 3.1, który zawiera logo, tło i favicon plików graficznych dla Admin Bar, Strona błędu DB, Ekran Logowania, Strony O Statusie Witryny, oraz Tryb Strony Internetowej Moduły. Sklonuj Ustawienia wyglądu i stylu i załaduj obrazy za pomocą kilku kliknięć.

Branda Import and export all your settings and images
Zaimportuj określone moduły i obrazy, które chcesz szybko skonfigurować.

Importer regeneruje również pliki Log DB error I site status po imporcie, dzięki czemu uzyskujesz świeży wygląd bez udostępniania informacji.

Uprość Ustawienia wiadomości e-mail SMTP

Domyślnie WordPress używa funkcji poczty PHP do wysyłania wiadomości e-mail. To nie jest świetne, zwłaszcza w przypadku witryn, które są skalowane w górę. Dzięki Branda możesz używać SMTP do wysyłania wiadomości, w tym wysyłania od zewnętrznego dostawcy poczty.

Jeśli twoje e-maile systemowe nadal trafiają do folderu spam, zdecydowanie musisz sprawdzić tę funkcję.

Branda SMTP settings for WordPress
Branda umożliwia wysyłanie systemowych wiadomości e-mail z ulubionych usług innych firm.

Ponownie, Ta opcja nie jest nowa dla brandy, ale stała się mądrzejsza. W wersji 3.1 Branda sprawdza dostępność innych wtyczek SMTP w Twojej witrynie, powiadamia o konfliktach, a nawet może importować ustawienia SMTP z innych popularnych narzędzi.

Połącz się z Brandą, a ona się tym zajmie.

WPMU DEV Hero Hider

Tak naprawdę nie musisz spędzać tu zbyt wiele czasu, ale najlepsza wtyczka white label dla WordPressa ma WPMU DEV Hero Hider. To stało się ulubionym dla naszych członków. Zasadniczo, zamiast wyświetlać WPMU DEV branding i grafikę bohaterów, możesz zastąpić je własną … teraz w tym Branda.

Umieść Brandę w trybie stealth i usuń obrazy WPMU DEV lub wyświetl własne logo, w którym Branda siedzi na desce rozdzielczej. Super!

WPMU DEV Dashboard plugin Hero Hider
WPMU DEV Hero Hider pozwala zastąpić wszystkie marki bohaterów z wtyczek WPMU DEV.

Rozpocznij Z Branda

To tylko najważniejsze. Branda 3.1 zawiera ponad 25 dodatków, ulepszeń i ulepszeń, w tym kilka fajnych opcji stylizacji, niestandardowe pole CSS dla pola autora i możliwość ukrywania niestandardowych menu dla użytkowników mobilnych.

Branda jest genialna i ciągle się poprawia. Ale nie musisz wierzyć mi na słowo. Zacznij korzystać z Branda i wszystkich wtyczek WPMU DEV, usług i wsparcia całkowicie za darmo.

Porozmawiajmy o tym,co chcielibyście zobaczyć w przyszłym wydaniu Brandy! Powiedz nam w komentarzach.

Tagi:

You May Also Like

Jak naprawić nieprawidłowy błąd JSON w WordPress (Przewodnik dla początkujących)

W artykule: Co powoduje błąd “nieprawidłowa odpowiedź JSON” w WordPress?1. Sprawdź adresy…

Jak naprawić błąd krytyczny w WordPress (krok po kroku)

W artykule: Co To jest błąd krytyczny w WordPress?Co powoduje krytyczny błąd…

Jak zmienić kolor linku w WordPress (poradnik dla początkujących)

W artykule: Dlaczego Linki Są Ważne?Jak dodawać linki w postach i stronach…

9 Najlepsze Darmowe Wtyczki WordPress Author Bio Box

W artykule: 1. Simple Author Box2. Branda3. Autor postu WP4. Author Bio…