WordPress Formaty Postów Zrzut Ekranu

Aktualizacja: WordPress zmienił nazwę projektu na Reinhardt.

Matt Mullenweg ogłosił wydanie długo oczekiwanego WordPress 3.1 na oficjalnym blogu WordPress. We wrześniu napisaliśmy artykuł o tym, co nadchodzi w WordPress 3.1 (funkcje), aby dać ci podgląd na funkcje, które mogą być zawarte. W tym artykule pokażemy Ci dokładnie, co zostało wykonane w wydaniu pod względem funkcji z fajnymi zrzutami ekranu, a jakie funkcje tego nie zrobiły.

Formaty Postów WordPress

WordPress Post Formats Screenshot

WordPress dodał opcję, aby mieć wiele formatów postów w WordPress 3.1. Czym do cholery są formaty postów? Formaty postów to meta informacje, które mogą być używane przez motywy do dostosowywania prezentacji postu. Ok, teraz w formacie plain english post są metodą stylizacji konkretnego postu. Korzystając z tej funkcji, możesz określić “format” wyświetlania określonego posta. Ta funkcja rozszerza aspekt mikro-blogowania WordPress, ponieważ teraz możesz mieć filmy, linki, obrazy, audio, cytaty, statusy itp. wszystko w jednym miejscu, a najlepsze jest to, że będą odpowiednio stylizowane. Dla programistów tak naprawdę nie różni się od taksonomii niestandardowych, z wyjątkiem tego, że jest bardziej zorganizowany i jest wbudowany w celu standaryzacji. Teraz użytkownicy mogą spodziewać się więcej motywów, takich jak Wumblr-motyw mikroblogowania dla WordPress.

Dla programistów: oto co, dlaczego i jak to jest z formatów postów w WordPress 3.1

WordPress Admin Bar

WordPress Admin Bar Screenshot

Jeśli pacjent zastosował WordPress.com blog, to jesteś już zaznajomiony z tym. W WordPress 3.1 zostanie dodany Pasek administracyjny, aby połączyć tylny koniec z przednim końcem bloga. Ta funkcja będzie najbardziej przydatna dla osób instalujących wiele witryn, ale będzie przydatna dla użytkowników z pojedynczą witryną również dlatego, że zapewnia dostęp 1-click do Pulpitu nawigacyjnego, nowego formularza postu itp. Według Matta Mullenwega jest to”pierwszy krok w kierunku edytora front-end”.

Wewnętrzne linkowanie w WordPress

WordPress Internal Linking Screenshot

Wewnętrzne linkowanie jest Świetne dla WordPress SEO. Wcześniej, jeśli bloger chciał dodać linki do swoich poprzednich artykułów, musiał otworzyć nową kartę w przeglądarce, znaleźć adres url, a następnie go dodać. Cóż, w WordPress 3.1 główny zespół dostarczył wewnętrzny system linkowania, który pozwala przeszukiwać bazę danych w poszukiwaniu odpowiedniego posta i linku do niego. Aby skorzystać z tej funkcji, musisz użyć edytora postów wizualnych i spróbować utworzyć hiperłącze. Dodano nową opcję, którą możesz zobaczyć na powyższym zrzucie ekranu.

Ajaxified Pagination and Columns

WordPress Ajax Pagination

Wcześniej sortowanie postów WordPress pagination było bólem. Teraz możesz po prostu wprowadzić numer strony, na którą chcesz przejść. Ponadto kolumny można sortować. Jak widać, przy tytule znajduje się strzałka.

Admin Blue Theme Refresh

WordPress Admin Skin

Niebieski motyw panelu administracyjnego został odświeżony w interfejsie użytkownika. Oto główny bilet na to.

Zaawansowane Zapytania Taksonomiczne

To nie jest dla początkujących, ale uważamy, że deweloperzy będą z tego zadowoleni. Ta funkcja stworzy łatwiejszy sposób uruchamiania zaawansowanych zapytań. Na przykład, w tej chwili nie ma sposobu, aby poprosić o posty, które są w kategorii “Samochody”, ale brakuje tagu “BMW”. Powoduje to tworzenie złożonych systemów kategorii w celu symulacji wielu taksonomii. Dzięki temu sortowanie postów i innych typów postów będzie bardzo łatwe dla programistów, którzy chcą wypchnąć WordPress poza jego granice. Czytaj więcej w wielu zapytaniach taksonomicznych.

Czystsze Panele Zapisu

Ponieważ WordPress jest używany przez odbiorców wszystkich typów (początkujących, pośrednich, zaawansowanych itp.), zespół interfejsu użytkownika postanowił uczynić panele zapisu o wiele czystszym, usuwając domyślnie wiele mylących pól, takich jak Obszar niestandardowych pól WordPress i inne. Ale możesz uzyskać te pola, dostosowując pulpit WordPress za pomocą karty ekran.

Nowy Pulpit Sieci Super Admin

Pozwala to administratorom sieci uzyskać nowy pulpit nawigacyjny super administratora, który jest oddzielony od pulpitu nawigacyjnego użytkownika-administratora. Posiada własne menu, strony itp. Usuwa to bałagan ze zwykłego panelu administracyjnego dla poszczególnych witryn. Więcej o ekranie administratora sieci.

Niestandardowe Archiwa Typu Post

W WordPress 3.0 wprowadzono niestandardowe typy postów. Ale nie było sposobu, aby Strona archiwum zawierała konkretny niestandardowy typ postu, chyba że programista utworzy niestandardową stronę dla każdego niestandardowego typu postu. W WordPress 3.1 nowa strona zostanie wygenerowana automatycznie. (SWEET!)

Było ponad dwa tysiące commitów dla WordPress 3.1. Główny zespół ciężko pracował, a wydanie zostało nawet opóźnione o 2 miesiące, ponieważ było planowane przed świętami Bożego Narodzenia. Ale znowu, wolelibyśmy mieć pełną wersję, zamiast porzucać mnóstwo funkcji. Jedna dobra funkcja została przeniesiona na WordPress 3.2, który mamy nadzieję zostanie włączony do następnej wersji.

Ulepszony Tag Szablonu QuickPress

Istniały plany, aby quickpress, niestandardowe typy postów były gotowe i miały do tego Kod front-end. Zostało to przeniesione do wersji 3.2. Główny programista, Andrew Nacin powiedział:

“Ostatecznie grupa współpracowników musi działać z czymś takim, aby naprawdę uczynić go odpowiednio elastycznym. To nie widział wiele trakcji poza grzywny pracy jorbin”

Mamy nadzieję, że ta funkcja sprawia, że w WordPress 3.2.

Chcemy podziękować głównym programistom WordPress i wszystkim innym, którzy przyczynili się do tego wydania, przyczyniając się do kodów lub testów beta. To niesamowite wydanie.

Zobacz pełną listę funkcji WordPress 3.1. [Nie zapomnij skorzystać z naszego najlepszego przewodnika, aby uaktualnić infografikę WordPress]

Zaktualizuj swój WordPress teraz :)

You May Also Like

21 najlepsze motywy WordPress dla Organizacji Non-Profit

W artykule: Wykonanie strony internetowej dla Organizacji Non-Profit1. Astra2. OceanWP3. Outreach Pro4.…

26 najlepszych przyjaznych dla Gutenberga motywów WordPress

W artykule: Jak znaleźć najlepsze tematy przyjazne Gutenbergowi?1. Astra2. Hestia Pro3. Divi4.…

Szalunki przy budowie domów – co warto wiedzieć?

W artykule: Czym są szalunki budowlane?Z czego wykonywane są szalunki? Budowa domu…

Co nowego w WordPress 4.5

W artykule: Obsługa Logo MotywuLepsze podglądy dla ikon witrynyResponsywne podglądy w CustomizerzeZoptymalizowana…