Hosting resellers raduj się! Możesz teraz tworzyć, pakować i sprzedawać wiele niestandardowych szablonów witryn – bez dodatkowych kosztów.

Od ponad roku zajmujemy się klonowaniem witryn WordPress i przyspieszaniem rozwoju witryny.

Członkowie uwielbiają również nasze profesjonalnie wykonane, domyślne szablony witryn programistycznych WPMU, które spadły w tym samym czasie co klonowanie.

Ale według słów Fleetwood Mac, nadszedł czas, aby “idź swoją własną drogą.”

Ponieważ za pomocą podstępnego włamania do kopii zapasowych nasz hosting pozwala teraz tworzyć i pakować własne niestandardowe szablony witryn do odsprzedaży klientom.

eCommerce … szkolenia personalne … agencja marketingowa … butik z kwiatami … cokolwiek wymyślisz! Możesz teraz tworzyć niestandardowe szablony dla wszystkich z nich-dowolnego rynku, każdej niszy.

Najlepsze jest to, że możesz utworzyć do 25 niestandardowych szablonów całkowicie za darmo.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak wdrożyć ten nowy zmieniacz gier i jak idealnie pasuje do Twojego domu reseller hosting wheel.

Skip ahead:

Jak działają nasze niestandardowe szablony

Zaczyna się od świetnej strony źródłowej, którą chcesz przekształcić w szablon.

Taki, nad którym ciężko pracowałeś (ale nie za ciężko, dzięki funkcjom oszczędzającym czas, takim jak konfiguracje wtyczek ;)) i idealnie nadaje się do sprzedaży jako rozwiązanie “pod klucz”.

Pamiętasz ten “podstępny backups hack”, o którym wspomniałem w intro? Oto o czym mówiłem.:

Każdy niestandardowy szablon, który tworzysz, jest w rzeczywistości pełną kopią zapasową witryny, którą chcesz skopiować, przechowywaną na naszych serwerach AWS.

Kiedy wysyłasz prośbę o utworzenie nowego szablonu, tworzymy kopię zapasową tej witryny, zapnij ją i prześlij do AWS.

Ten szablon / kopia zapasowa jest pobierana i przywracana pod wybranym adresem URL nowej witryny.

Voila!

Ten szablon jest teraz gotowy do użycia i dostępny w obszarze “Moje szablony” koncentratora (więcej na ten temat poniżej).

Tworzenie szablonów w ten sposób daje dwie główne korzyści:

  1. Nie ma to wpływu na przechowywanie hostingu w ogóle. 
  2. Możesz utworzyć do 25 niestandardowych szablonów całkowicie za darmo, bez dodatkowych kosztów dla Ciebie(będziemy również zwiększyć tę liczbę w przyszłości, jeśli popyt jest tam).

Ponadto, ponieważ szablon jest pełną kopią zapasową istniejącej witryny, jest łatwo dołączony do wszystkiego.

Wtyczki, motywy, użytkownicy, klucze licencyjne, Ustawienia, Dane witryny – to wszystko jest w pełni zachowane dla Ciebie.

Wreszcie, jest oczywiste, że możesz tworzyć tylko szablony witryn hostowanych przez WPMU DEV.

… Teraz, gdy wiesz trochę więcej o niestandardowych szablonach i ich działaniu, zobaczmy je w akcji.

Tworzenie pierwszego niestandardowego szablonu

Czy wspomniałem, że musisz być członkiem WPMU DEV i hostować witryny z nami, aby korzystać z tej funkcji?

Najłatwiejszym sposobem dla osób niebędących członkami jest skorzystanie z naszych planów freelancera lub agencji (obie dają Ci bezpłatne hostowane witryny, z których możesz korzystać) na darmowy spin 7-day.

Przejdź do witryn hostowanych WPMU DEV w Hub (nasze wbudowane narzędzie do zarządzania witryną)i znajdź kartę szablony witryn.

a screen showing the site templates tabZnajdź Szablony witryny, aby stworzyć swój pierwszy szablon.

Na tej karcie możesz edytować szczegóły istniejących szablonów i tworzyć nowe szablony.

Wybierz Utwórz szablon, aby rozpocząć.

A screen showing how you can get started creating templates

Pojawi się wyskakujące okienko z prośbą o wybranie witryny, którą chcesz utworzyć szablon, oraz o nadanie szablonu nazwy i opisu.

A screen showing how you name and describe your new templateNadaj szablonowi nazwę i opis. Podniecaj ludzi!

Po zakończeniu kliknij Utwórz szablon, a Twój nowy szablon będzie gotowy w ciągu kilku minut, to takie proste!

A screen showing a new site template loading upUsiądź wygodnie, zrelaksuj się i poczekaj kilka minut, aż ten szczeniak się załaduje.

Po zakończeniu ładowania otrzymasz powiadomienie za pośrednictwem Centrum, a także otrzymasz wiadomość e-mail z informacją, że nowy szablon został utworzony (patrz poniżej).

A screen showing the template confirmation emailTwój nowy szablon strony jest gotowy!

Inną rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest to, że możesz tworzyć wiele szablonów z jednej witryny. Więc jeśli uważasz, że jesteś na zwycięzcę, użyj go jako bazy szablonów tyle, ile chcesz (oczywiście do naszego limitu 25).

Możesz także tworzyć szablony bezpośrednio ze swojej strony źródłowej

Wystarczy wybrać witrynę, którą chcesz przekształcić w szablon i kliknąć pionową ikonę wielokropka po prawej stronie.

a screen showing how you can directly select a site to turn into a templateWybierz witrynę, z której chcesz utworzyć szablon.

Wybierz opcję Utwórz szablon, aby zacząć działać.

A screen showing where the create template option isHit Tworzenie szablonu i dostać ten kulka toczenia!

Następnie spłucz i powtórz powyższe!

Dwa sposoby dostępu do nowych szablonów witryny

Po pomyślnym utworzeniu nowego szablonu witryny możesz uzyskać do niego dostęp ty lub twoi klienci.

1.Podczas tworzenia witryny lub procesu klonowania

Twój szablon (i inne, które utworzysz w przyszłości) można teraz wybrać z opcji Utwórz nowy lub Klonuj podczas dodawania nowej witryny do centrum.

Kliknij ikonę ” + ” w centrum, aby dodać nową witrynę i zacząć.

A screen showing how you add a new site to The HubKliknij przycisk”+”, aby dodać nową witrynę do centrum.

W tej instrukcji wybierzemy Utwórz nowy (kroki klonowania są dokładnie takie same, tylko zamiast tworzyć witrynę, klonujesz jedną).

A screen showing the options to either create or clone a new siteUtwórz lub Sklonuj nową witrynę, aby zobaczyć swoje szablony w akcji.

Kliknij Utwórz witrynę, a pojawi się wyskakujące okienko z opcją utworzenia zupełnie nowej witryny lub create z szablonu.

Wybierz Utwórz z szablonu, a wszystkie utworzone szablony będą teraz widoczne.

A screen showing how you can select to create a site based on one of your custom-made templatesSzablon, który wykonaliśmy wcześniej, wszystko gotowe do wyboru!

Możesz również wybrać WPMU Dev Templates, aby zobaczyć zakres domyślnych szablonów witryny wykonanych przez nasz zespół ekspertów. Dowiedz się więcej na ten temat w naszym artykule klonowanie strony internetowej.

Nasze domyślne szablony są również doskonałym przykładem tego, co jest teraz możliwe. Minus kilka funkcji, nad którymi wciąż pracujemy.

Ale pomysł jest wciąż ten sam, wiele szablonów witryn dla wielu nisz i przypadków użycia, do wyboru przez klientów.

I to prawie wszystko…

Kliknij Użyj szablonu, a przejdziesz przez standardowy proces konfigurowania nowej hostowanej strony internetowej WPMU DEV-tworząc tymczasowy adres URL, wybierając spośród 10 lokalizacji serwerów na całym świecie i czekając kilka minut, gdy Twoja strona się ładuje.

2. Bezpośrednio z zakładki “Szablony Stron” w hubie

Jak wspomnieliśmy powyżej, możesz również uzyskać dostęp do niestandardowych szablonów i zarządzać nimi bezpośrednio z karty Przegląd szablonów witryny w centrum.

a screen showing the site templates tabWybierz szablony witryn, aby uzyskać dostęp do wszystkich niestandardowych szablonów i zarządzać nimi.

Stąd możesz edytować istniejące szablony, a także łatwo tworzyć nowe, jak opisano w powyższych krokach.

a screen showing where you can edit and manage your custom site templatesEdytuj i twórz nowe szablony.

Gdy klikniesz ikonę wielokropka pionowa obok dowolnego szablonu, zobaczysz, że masz możliwość edycji jego nazwy i opisu lub usunięcia.

a screen showing how you can edit the details of your new templateZmień szczegóły lub usuń nowy szablon.

Niektóre PSA o niestandardowych szablonach…

  • Podgląd miniatur już wkrótce – ze względu na ich charakter tworzenia kopii zapasowych szablony nie są obecnie dostarczane z “opcją podglądu”, taką jak zobaczysz w naszych domyślnych szablonach programistycznych WPMU. Ale nie martw się, pracujemy nad rozwiązaniem, które pozwala przesyłać wiele miniaturek, aby pokazać swoje szablony klientom.
  • Usuń na własne ryzyko – jeśli myślisz o usunięciu niestandardowego szablonu, zastanów się uważnie! Ponieważ szablony niestandardowe są technicznie kopiami zapasowymi, po usunięciu jednego z nich nie można go odzyskać.
  • Brak edycji lub aktualizacji-nie można edytować ani aktualizować żadnego aspektu szablonów po ich utworzeniu. Jeśli potrzebujesz edytować lub aktualizować szablon, po prostu utwórz nowy ze zaktualizowanej strony źródłowej i usuń Nieaktualny szablon.

Sprawdź nasze szablony stron, aby uzyskać więcej informacji i pomocnych FAQ.

Podsumowanie naszych możliwości hostingu dla sprzedawców:

  • Od jakiegoś czasu można odsprzedać WPMU DEV Hosting, a wielu naszych członków z przyjemnością robi to ręcznie.
  • Niedawno zrobiliśmy również kilka Za kulisami naszego hostingu, aby upewnić się, że jest to 99.9% white labeled od góry do dołu.
  • Za pomocą programu Hub Client można skonfigurować własny kompletny portal Klienta, w którym można zarządzać witrynami, uzyskiwać dostęp do narzędzi hostingowych i nie tylko.
  • Wreszcie, jest to nadal pewien sekret … ale niedawno soft uruchomił nasz wbudowany system fakturowania, co oznacza, że możesz teraz zautomatyzować fakturowanie klientów, tworzyć plany subskrypcji, zarządzać klientami i nie tylko. Jest również dołączony do koncentratora i klienta koncentratora.

A teraz dzięki niestandardowym szablonom jesteśmy o krok bliżej do w pełni zautomatyzowanego systemu odsprzedawców hostingu.

Still to come:

Domeny-zaoferuj swoim klientom możliwość wyszukiwania i zakupu domeny, która zostanie automatycznie odwzorowana na ich nowy hosting i skonfigurowane szablony… tak, Bądź swoim własnym GoDaddy!

Sprawdź naszą mapę drogową produktu, aby nadążyć za tym, co czeka na Hub, klienta Hub i resztę naszych wtyczek WP.

Zacznij korzystać z szablonów i hostingu dla sprzedawców za darmo

Obecni członkowie … na co czekasz?? Wskocz do swojego centrum i spróbuj przekształcić jedną ze swoich hostowanych witryn w odsprzedawalny szablon witryny.

Nie jesteś członkiem? Sprawdź nasze plany hostingowe i ceny tutaj.

Chcesz wypróbować nasz hosting za darmo? Najlepszym sposobem na to jest skorzystanie z naszych planów freelancera lub agencji na darmowy 7-dniowy okres próbny. Oba pozwalają na hostowanie 1-3 witryn z nami każdego roku, za darmo.

You May Also Like

Jak naprawić nieprawidłowy błąd JSON w WordPress (Przewodnik dla początkujących)

W artykule: Co powoduje błąd “nieprawidłowa odpowiedź JSON” w WordPress?1. Sprawdź adresy…

Jak naprawić błąd krytyczny w WordPress (krok po kroku)

W artykule: Co To jest błąd krytyczny w WordPress?Co powoduje krytyczny błąd…

Jak zmienić kolor linku w WordPress (poradnik dla początkujących)

W artykule: Dlaczego Linki Są Ważne?Jak dodawać linki w postach i stronach…

Jak zainstalować WordPress lokalnie na komputerze Mac za pomocą MAMP

W artykule: Jak zainstalować MAMP na komputerze MacInstalacja WordPress na komputerze MacWypróbowanie…