Istnieje wiele humblebragging, jeśli chodzi o obsługę hostingu WordPress. Podczas gdy autopromocja jest ważna i oczekiwana, jest to również szansa na przejrzystość, uczciwość i realistyczność.

Więc jak odróżnić semper fi od wypolerowanych kłamstw?

Wiele kryteriów obejmuje definiowanie dobrego hostingu, ale jednym z nich jest wsparcie. Aby naprawdę błyszczeć, musisz być lepszy niż dobry; musisz być fantastycznie!, wspaniale!, fenomenalnie!

W tym artykule przyjrzymy się różnym aspektom, które zapewniają doskonałą obsługę hostingu, a następnie skupimy się na tym, jak upewnić się, że ją otrzymujesz.

Czytaj dalej lub przejdź do dowolnej sekcji:

Dobra, przejdźmy do rzeczy.

Świetne Parametry Wsparcia Hostingu

Obsługa klienta jest sercem i duszą każdej firmy. Możesz oferować oferty flash & slash, aby wprowadzić nowych klientów, ale jeśli nie możesz ich zatrzymać, nie odniesiesz sukcesu na długo.

Ludzie często nie będą pamiętać konkretnych rzeczy, które powiedziałeś lub zrobiłeś, ale z pewnością zachowają resztkowe uczucia wszelkich interakcji, które mieli z Tobą. Ponieważ sposób traktowania ludzi pozostawia trwałe wrażenie.

Spójrzmy na konkretne obszary, które obejmują doskonałą obsługę hostingu. Niektóre są raczej podstawowe, ale wszystkie wymagają wzmianki.

Support channelsNie tylko więcej kanałów; kanały jakości.

Kanały

Powinno być wiele różnych możliwości, w których możesz szukać wsparcia, takich jak:

Dokumentacja

Powinno to być łatwe do zlokalizowania i odczytania, i napisane prostym językiem-nie pogrążone w żargonie technicznym.

Powinien on obejmować pełen zakres tematów związanych z oferowanymi przez firmę usługami. Powinien być również łatwy do nawigacji (skakać linki lub spis treści) i inteligentnie zorganizowany.

Samouczki I Artykuły

Aktywny blog to nieocenione źródło. Jego treść powinna być aktualna, angażująca i użyteczna. I chociaż promowanie siebie jest normalne i dopuszczalne, cały każdy artykuł powinien być bez stronniczości.

Artykuły powinny obejmować różne koncepcje, tematy i instrukcje, z kluczowymi spostrzeżeniami na temat tego, co Firma (i stosunkowo doświadczeni konkurenci) mają do zaoferowania.

Fora

O ile firma nie jest zupełnie nowa, powinna być zgromadzona przyzwoita ilość pytań i odpowiedzi, zarówno z historycznymi, jak i aktualnymi postami.

Szukaj wzorców w czasie reakcji i rozdzielczości. To nie jest dobry znak, jeśli ludzie są wiszące przez kilka dni lub tygodni na końcu.

Sprawdź także ton i język używany do przekazywania informacji; czy wydaje się być łatwy i pełen szacunku? Czy odpowiedź jest wyostrzona i trafna do tematu?

Otwórz bilet

Wypełnienie i przesłanie jednego z nich powinno być prostym procesem.

Przesyłanie postów, czy podany jest link potwierdzający do postu utworzonego na forum lub e-mail z treścią biletu?

Powinna istnieć definitywna ścieżka do łatwego sprawdzania w dowolnym momencie statusu lub opublikowanych aktualizacji.

Czat Na Żywo

W dzisiejszych czasach narzędzie to jest niezbędne i powinno być łatwo dostępne, 24/7/365.

Wstępna Prośba o wpis powinna wymagać tylko podstawowych informacjirmation niezbędne do lejka czatu do właściwego działu. Konieczność wypełnienia wielu szczegółowych pytań lub skomponowania mini powieści nie jest rozsądna ani konieczna tak wcześnie.

Samo oprogramowanie czatu / wtyczka powinna być solidnie niezawodna (tak nagłe cięcia zdarzają się rzadko, aby nigdy) i mieć dobrze przemyślane funkcje (takie jak wysyłanie transkrypcji po zakończeniu czatu).

Dostępność

Oto kilka ważnych pytań, które należy rozważyć, jeśli chodzi o angażowanie się w wsparcie:

Jak łatwo można się z nimi skontaktować?

Nawiązanie pierwszego kontaktu powinno być proste; jeśli musisz przebrnąć przez menu / podmenu, aby znaleźć realny kanał, reszta procesu prawdopodobnie nie pójdzie gładko.

Jak długo trwa uzyskanie wstępnej odpowiedzi?

Czaty na żywo powinny uzyskać odpowiedź w ciągu kilku sekund (jeśli są pierwsze w kolejce) i w ciągu kilku minut (jeśli jest kolejka). W przypadku biletów, należy usłyszeć w ciągu 24 godzin od złożenia. Dalsze opóźnienia wykraczają poza granice dopuszczalności.

Personel Pomocniczy

Kto jest najbardziej bezpośrednią linią komunikacji z bazą klientów firmy? Zgadłeś-ich zespół wsparcia. Dlatego ważne jest, aby prezentowali się w jak najbardziej pozytywnym świetle.

CommunicationCzy wiesz, że możesz przekazać przyjemniejszy ton, gdy się uśmiechasz?

Następujące powinny być nieodłącznym elementem wspaniałego personelu pomocniczego:

Powitanie

Wsparcie powinno być gotowe i z przyjemnością współpracować z Tobą. Wiele można powiedzieć o przyjaznym tonie i przyjemnym zachowaniu.

Kompetentny

Agenci nie mogą po prostu posiadać wiedzy, muszą być w stanie conveyor dla Ciebie.

Są tam, aby pomóc, tak, ale są to również świetne okazje, aby odejść z wiedzą tech & dev do przydatnego wykorzystania później. W końcu rozmawiasz z ekspertem. 🙂

Pacjent

Nie powinieneś odczuwać irytacji ze strony agenta, ani poczucia pośpiechu, aby zakończyć. Pośpiech w komunikacji lub poczucie nieistotności są wskaźnikami gorszego wsparcia.

Fachowo Wyszkoleni

Komunikaty wsparcia powinny być przekazywane w łatwym do zrozumienia języku, aby osoba nie mówiąca w ojczystym języku nie miała trudności z ich zrozumieniem.

Ważne jest również, aby agent dotarł do sedna sprawy, aby mógł zapewnić najbardziej odpowiednie odpowiedzi i rozwiązania bez marnowania czasu (zwłaszcza twojego) na odsuwanie się na bok.

Zaawansowane Umiejętności Rozwiązywania Problemów

Wsparcie powinno być biegłe w kwestii eskalacji i zdolne do koordynacji między różnymi poziomami wsparcia, jeśli sytuacja tego wymaga.

Na przykład, jeśli chcesz przejść z poziomu 1 pomocy technicznej na poziom 2 lub w ogóle z innego działu, powinno to odbywać się przy minimalnych transferach i bez zawieszania Cię na terminalu.

Rozdzielczość

Jak wszyscy wiemy, zgłoszenie problemu to dopiero początek. Mając to postrzegane do zakończenia jest kolejnym kluczowym testem jakości obsługi klienta.

Oto kilka ważnych pytań, na które należy zwrócić uwagę w tej dziedzinie:

Czy czas rozwiązania problemu jest rozsądny?

Nie wszystkie problemy można natychmiast rozwiązać. Jednak okres między przedstawieniem a rozstrzygnięciem powinien odpowiadać złożoności każdego zagadnienia i kolejności ich otrzymywania.

Stracony czas może oznaczać utracone przychody i Zwiększone współczynniki odrzuceń dla Twojej witryny, więc wygórowane czasy oczekiwania, zwłaszcza w przypadku drobnych przedmiotów, są łamaczami transakcji.

Jaki jest cykl życia biletu? Czy otwarte przedmioty są przedwcześnie zamykane?

Klient powinien zawsze oznaczyć otwarty przedmiot jako rozwiązany, a nie zespół wsparcia. (Z nielicznymi wyjątkami, np. duplikaty wątków.)

W ten sposób klient decyduje i wskazuje, kiedy jego problem zostanie rozwiązany, na podstawie poziomu zadowolenia. Zespoły wsparcia, które zamykają bilety według własnego kaprysu, są czerwoną flagą.

Jak rozwiązywane są problemy nierozwiązywalne?

W rzadkich przypadkach, gdy problemy nie są możliwe do naprawienia, klient powinien otrzymać rekompensatę w inny sposób.

Podobnie jak te” dostarczone w 30 minut lub mniej, lub twoja pizza jest darmowa”, ale coś wartościowego w sferze hostingu.

ChecklistZnalezienie niezawodnej, solidnej usługi hostingowej w uczciwej cenie jest absolutnie możliwe na dzisiejszym rynku.

Uzyskanie najlepszego wsparcia hostingowego

Wiemy więc, dlaczego dobry hosting jest ważny. Poza tym, o czym już rozmawialiśmy, skąd możesz mieć pewność, że to otrzymujesz?

Cóż, oto lista niektórych elementów, które należy obserwować:

Wszystko idzie sprawnie.

Jeśli nigdy nie napotkasz żadnych problemów, a Twoja strona po prostu nuci płynnie w tle, częściowo można to przypisać świetnej obsłudze hostingu.

Nie oznacza to, że nigdy nie należy się spodziewać czkawki, nawet w dobrze obsługiwanym środowisku hostingowym; po prostu jego brak wskazuje na profesjonalną opiekę za kulisami.

Interakcje wsparcia są szybkie, łatwe i dają pożądane rezultaty.

Jeśli nie możesz sobie przypomnieć, że czujesz się zdenerwowany lub bezradny po skontaktowaniu się z pomocą, masz zwycięzcę.

Jeśli posunąłbyś się tak daleko, aby udzielić świecącego referencje za pomoc, którą otrzymałeś―pisemną lub słowną―to godne pozazdroszczenia wsparcie.

Narzędzia i usługi są aktualizowane, ulepszane lub dodawane.

Jeśli nowe wersje wtyczek lub funkcji usługi są rozwijane w reg (lub nowe są dodawane do istniejącej biblioteki), jest to host, który działa, aby pozostać aktualnym i zapewnić Ci największą wartość.

Komunikacja przebiega swobodnie, niezależnie od dotarcia do jakichkolwiek problemów, jest nieinwazyjna i pomocna.

Jeśli twój gospodarz wysyła sporadyczne e-maile lub wiadomości ze wskazówkami lub odpowiednimi wiadomościami (nie co godzinę lub codziennie nonsensowy spam), jest to przyszłościowy dostawca dzielenia się wiedzą.

Zaokrąglanie Kwestii Hostingu

Aby upewnić się, że otrzymujesz najlepszą możliwą obsługę hostingu, istnieje kilka innych rzeczy, które możesz zrobić.

Wypróbuj eksperyment z różnymi firmami hostingowymi, wykonując czat na żywo. Następnie należy odpowiednio ocenić następujące:

Jak szybko zareagowali? Byli uprzejmi? Zadawali intuicyjne pytania? Czy odpowiadali na twoje pytania zwięźle i inteligentnie? Czy czat był usiany niechcianymi ofertami sprzedaży lub “działaj szybko”?

Nie ma to jak testowanie wody samemu, aby zdecydować, czy wolisz zostać, czy szybko uciec.

Live chat testTest czatu na żywo, który spełnia oczekiwania.

Ponadto, Zakres się oceny potencjalnych dostawców hostingu. To, co inni mają do powiedzenia na ich temat, z pewnością rzuci trochę światła.

Należy pamiętać, że istnieje prawdopodobieństwo fałszywych pozytywów i negatywów unoszących się w każdym morzu recenzji, więc rozważ ogólny kierunek przypływu i idź z uchem wewnętrznym (tj. recenzje, które rozbrzmiewają z Tobą).

Trustpilot i Reviews.io to dwie z wielu niezawodnych, zaufanych witryn do oceny konsumentów dostawców hostingu.

Review startsChociaż nie jest to ostateczne, oceny klientów są dobrym wskaźnikiem niezawodności obsługi hostingu.

Dodatkowo sprawdź, czy dostawcy oferują bezpłatny okres próbny lub gwarancję zwrotu pieniędzy (i czy stoją za nimi).

Wreszcie, nie zapomnij sprawdzić drobnym drukiem. Czasami to, co wydaje się być miażdżącym dobrym interesem, zmywa się prawie do niczego w tych dodatkach z gwiazdkami. Czytaj. Oni. Ostrożnie.

Marketing jargonUpewnij się, że oferty to nie tylko chwyt marketingowy.

Host-Test Z Najbardziej

Sprytny sprzedawca może sprzedać wszystko raz. Ale to ciągłe interakcje określają, czy zyskasz klienta na całe życie. Firma wysokiej jakości będzie pracować nad zbudowaniem relacji-korzystnej, którą ludzie będą chcieli zachować.

Zwróć należytą uwagę na wszystkie różne elementy hostingu witryny. Badania i przegląd, trawienie i debata – z wielu dostępnych ofert.

Następnie udaj się na bieg próbny, z dowolnym wybranym gospodarzem, (Hej, nasze wsparcie jest niesamowite!), i zobaczyć, jak ich funkcje, usługi i pomoc faktycznie stos.

Niezależnie od dostawcy hostingu, z którym idziesz, wiedz, że nie musisz trzymać się kogoś, kto nie spełnia Twoich oczekiwań. Nie zadowalaj się subpar, gdy najlepsze wsparcie hostingu dla Ciebie jest tam, Dojrzałe do zbierania!

You May Also Like

Jak naprawić nieprawidłowy błąd JSON w WordPress (Przewodnik dla początkujących)

W artykule: Co powoduje błąd “nieprawidłowa odpowiedź JSON” w WordPress?1. Sprawdź adresy…

Jak zmienić kolor linku w WordPress (poradnik dla początkujących)

W artykule: Dlaczego Linki Są Ważne?Jak dodawać linki w postach i stronach…

Jak naprawić błąd krytyczny w WordPress (krok po kroku)

W artykule: Co To jest błąd krytyczny w WordPress?Co powoduje krytyczny błąd…

Jak zainstalować WordPress lokalnie na komputerze Mac za pomocą MAMP

W artykule: Jak zainstalować MAMP na komputerze MacInstalacja WordPress na komputerze MacWypróbowanie…