Nasi przyjaciele z Headway Theme ogłosili dziś rano nową wersję 2.0. Mieliśmy wgląd w temat, który był rozwijany, a nowa wersja jest naprawdę jedyna w swoim rodzaju. Ale wróćmy do wyjaśnienia, dlaczego Headway jest najbardziej przyjaznym dla początkujących motywem WordPress. Headway pozwala zmieniać rozmiar, układ i dodawać elementy do motywu bloga bez edytowania pojedynczej linii kodu. Dosłownie, pozwala na tworzenie nowych witryn opartych na WordPress w ciągu kilku minut. Naszym zdaniem zdefiniowanie tego tematu słowami nie jest sprawiedliwe, więc oto wideo. Obejrzyj go, a przekonasz się, jak również:

Jeśli obejrzałeś film, możesz zobaczyć, czy jesteś marketerem, nowym blogerem, czy kimś, kto po prostu chce tworzyć strony docelowe, Headway to świetny temat. Najlepsze jest to, że teraz działa nawet z wieloma witrynami. Oto lista nowych funkcji:

  • Kreator Szybkiego Uruchamiania
  • Menedżer Stylów
  • System kolumn do skrzydeł
  • Automatyczne Aktualizacje
  • Optymalizacja SEO i prędkości
  • Obsługa Wielu Witryn WordPress

Najważniejsze z Headway jest to, że możesz tworzyć swoje projekty blogów wizualnie w dowolnej możliwej strukturze z doskonałym SEO i optymalizacją witryny bez edytowania pojedynczej linii kodu. Masz pełną kontrolę jako początkujący. Znając Granta i Claya osobiście, możemy ręczyć, że istnieje wielka grupa ludzi, którzy chcą Ci pomóc i wspierać cię, jeśli masz jakiekolwiek pytania. Istnieje również wielka społeczność, która jest gotowa pomóc.

Jedyną rzeczą jest to, że Headway kosztuje $87, ale jest wart każdego grosza. W przypadku specjalnej premiery oferują 30% zniżki, jeśli użyjesz kuponu “woot”. Kodeks obowiązuje tylko do piątku (29 października 2010). Kup Teraz, gdy jest to $60, ponieważ nie tylko płacisz za świetny produkt, ale także za wsparcie na całe życie.

Kup Teraz Headway

You May Also Like

Co nowego w WordPress 4.5

W artykule: Obsługa Logo MotywuLepsze podglądy dla ikon witrynyResponsywne podglądy w CustomizerzeZoptymalizowana…

21 najlepsze motywy WordPress dla Organizacji Non-Profit

W artykule: Wykonanie strony internetowej dla Organizacji Non-Profit1. Astra2. OceanWP3. Outreach Pro4.…

26 najlepszych przyjaznych dla Gutenberga motywów WordPress

W artykule: Jak znaleźć najlepsze tematy przyjazne Gutenbergowi?1. Astra2. Hestia Pro3. Divi4.…

Optymalizacja Wydajności WooCommerce: Wskazówki I Najlepsze Praktyki 14

Tworzenie sklepu WooCommerce jest bardzo proste: zainstaluj wtyczkę WooCommerce, dodaj produkt lub dwa, Ustaw ceny i gotowe–sklep WooCommerce. Ale prowadzenie udanego sklepu WooCommerce znacznie się różni. Planowanie i optymalizacja witryny ecommerce nie jest łatwym zadaniem, ale istnieje wiele wskazówek i najlepszych praktyk dotyczących optymalizacji WooCommerce…