Wierzymy już, że Headway jest najbardziej przyjaznym dla początkujących motywem WordPress. Niedawno na swoim oficjalnym blogu zamieścili małą zapowiedź Headway 3.0 i kilka innych bardzo ekscytujących / ważnych wiadomości.

Przede wszystkim zespół Headway współpracuje z najlepszymi firmami tematycznymi 3, aby wyprodukować bardzo ładnie wyglądające motywy dziecięce. Spodziewaj się więc wzrostu różnorodności tematów dla postępów. To niesamowita wiadomość dla nas wszystkich miłośników postępów.

Po drugie, Grant Griffiths stwierdził również, że zmienią sposób ustalania cen ze względów zrównoważonego rozwoju biznesu. Obecnie wszyscy klienci Headway dokonują jednorazowej inwestycji w motywy Headway, które obejmują dożywotnie wsparcie i aktualizacje. Jednak po wydaniu Headway 3.0 ceny pójdą w górę i będzie to opłata cykliczna co roku lub co pół roku. Ci użytkownicy, którzy są już obecni przed premierą Headway 3.0, nadal będą mieli nieograniczone aktualizacje i wsparcie bez dodatkowych płatności. Więc gdybym był tobą, dostałbym teraz dziadka! Pobierz teraz kopię motywów Headway i Uzyskaj zniżkę 20%, jeśli użyjesz kuponu “wpbeginner”.

Na koniec obejrzyjcie film, aby zobaczyć, co szykuje się w Headway 3.0.

Nie trać czasu i zostań późnymi adapterami, którzy płacą cyklicznie, aby uzyskać aktualizacje i wsparcie. Pobierz grandfathered do starego modelu płatności, chwytając kopię Headway Themes teraz (20% OFF coupon – wpbeginner)

P. S. jeden z naszych użytkowników zapytał, gdzie wpisać kod kuponu. Kiedy przejdziesz na stronę realizacji zamówienia, spójrz w prawym dolnym rogu, poniżej przycisku Zarejestruj się i kup. Jest bardzo mały link, który mówi ” Masz Kod kuponu?”Kliknij na to i możesz tam wpisać…

Aktualizacja: właśnie opublikowali kolejny szczegółowy screencast o tym, jak będzie działał system grid:

Nie trać czasu i zostań późnymi adapterami, którzy płacą cyklicznie, aby uzyskać aktualizacje i wsparcie. Pobierz grandfathered do starego modelu płatności, chwytając kopię Headway Themes teraz (20% OFF coupon – wpbeginner)

You May Also Like

Co nowego w WordPress 4.5

W artykule: Obsługa Logo MotywuLepsze podglądy dla ikon witrynyResponsywne podglądy w CustomizerzeZoptymalizowana…

21 najlepsze motywy WordPress dla Organizacji Non-Profit

W artykule: Wykonanie strony internetowej dla Organizacji Non-Profit1. Astra2. OceanWP3. Outreach Pro4.…

26 najlepszych przyjaznych dla Gutenberga motywów WordPress

W artykule: Jak znaleźć najlepsze tematy przyjazne Gutenbergowi?1. Astra2. Hestia Pro3. Divi4.…

Optymalizacja Wydajności WooCommerce: Wskazówki I Najlepsze Praktyki 14

Tworzenie sklepu WooCommerce jest bardzo proste: zainstaluj wtyczkę WooCommerce, dodaj produkt lub dwa, Ustaw ceny i gotowe–sklep WooCommerce. Ale prowadzenie udanego sklepu WooCommerce znacznie się różni. Planowanie i optymalizacja witryny ecommerce nie jest łatwym zadaniem, ale istnieje wiele wskazówek i najlepszych praktyk dotyczących optymalizacji WooCommerce…