Jeśli przeczytałeś nasz przewodnik na temat wyboru najlepszego hostingu WordPress, prawdopodobnie wiesz, że Bluehost jest jednym z naszych zalecanych dostawców hostingu WordPress. Ale nie tylko my. Są one również oficjalnie zalecane przez WordPress. Ostatnio podczas przeglądania Facebooka widzieliśmy status, że Bluehost ma teraz bezpłatną wbudowaną integrację z Cloudflare. Obejrzyj film poniżej:

Subskrybuj WPBeginner

Czym jest Cloudflare? Cóż, jest to usługa, która chroni i przyspiesza Twoją stronę internetową. Po zintegrowaniu witryny z Cloudflare ruch kierowany jest przez ich globalną sieć. Możesz użyć ich CDN. Jeśli nie wiesz, co robi CDN, sprawdź naszą infografikę. Możesz korzystać z ich usługi bezpieczeństwa, a także z ich analityki.

Dlaczego inne firmy hostingowe nie integrują się z Cloudflare? Cóż technicznie Cloudflare działa ze wszystkimi stronami internetowymi. Sam musisz to zrobić. Ale dla początkujących część instalacyjna może być żmudna. Bluehost jako jedna z najlepszych firm postanowił dodać bezpłatną integrację. Jesteśmy pewni, że inne firmy hostingowe będą podążać.

Szukasz dostawcy hostingu WordPress? Następnie zalecamy sprawdzenie Bluehost. Są zdecydowanie jednymi z najlepszych. Dlatego zarówno WPBeginner, jak i WordPress polecają je. Nie wierzysz nam? Sprawdź opinie użytkowników Bluehost.

You May Also Like

Co nowego w WordPress 4.5

W artykule: Obsługa Logo MotywuLepsze podglądy dla ikon witrynyResponsywne podglądy w CustomizerzeZoptymalizowana…

WPBeginner kończy 12 lat-refleksje i aktualizacje

W artykule: WPBeginner StoryAktualizacje OsobisteAktualizacje WPBeginnerAktualizacje Produktu / FirmyOddawanie / FilantropiaDziękuję Wszystkim…

Co nadchodzi w WordPress 4.7 (funkcje i zrzuty ekranu)

W artykule: Nowy Domyślny Motyw-Twenty SeventeenObsługa Nagłówków WideoPrzepływ Konfiguracji MotywuNiestandardowy CSS w…

Co nadchodzi w WordPress 4.6 (funkcje i zrzuty ekranu)

W artykule: Błyszczące aktualizacje w WordPress 4.6Natywne czcionki systemowe w obszarze administratora…