Jeśli przeczytałeś nasz przewodnik na temat wyboru najlepszego hostingu WordPress, prawdopodobnie wiesz, że Bluehost jest jednym z naszych zalecanych dostawców hostingu WordPress. Ale nie tylko my. Są one również oficjalnie zalecane przez WordPress. Ostatnio podczas przeglądania Facebooka widzieliśmy status, że Bluehost ma teraz bezpłatną wbudowaną integrację z Cloudflare. Obejrzyj film poniżej:

Subskrybuj WPBeginner

Czym jest Cloudflare? Cóż, jest to usługa, która chroni i przyspiesza Twoją stronę internetową. Po zintegrowaniu witryny z Cloudflare ruch kierowany jest przez ich globalną sieć. Możesz użyć ich CDN. Jeśli nie wiesz, co robi CDN, sprawdź naszą infografikę. Możesz korzystać z ich usługi bezpieczeństwa, a także z ich analityki.

Dlaczego inne firmy hostingowe nie integrują się z Cloudflare? Cóż technicznie Cloudflare działa ze wszystkimi stronami internetowymi. Sam musisz to zrobić. Ale dla początkujących część instalacyjna może być żmudna. Bluehost jako jedna z najlepszych firm postanowił dodać bezpłatną integrację. Jesteśmy pewni, że inne firmy hostingowe będą podążać.

Szukasz dostawcy hostingu WordPress? Następnie zalecamy sprawdzenie Bluehost. Są zdecydowanie jednymi z najlepszych. Dlatego zarówno WPBeginner, jak i WordPress polecają je. Nie wierzysz nam? Sprawdź opinie użytkowników Bluehost.

You May Also Like

21 najlepsze motywy WordPress dla Organizacji Non-Profit

W artykule: Wykonanie strony internetowej dla Organizacji Non-Profit1. Astra2. OceanWP3. Outreach Pro4.…

26 najlepszych przyjaznych dla Gutenberga motywów WordPress

W artykule: Jak znaleźć najlepsze tematy przyjazne Gutenbergowi?1. Astra2. Hestia Pro3. Divi4.…

Co nowego w WordPress 4.5

W artykule: Obsługa Logo MotywuLepsze podglądy dla ikon witrynyResponsywne podglądy w CustomizerzeZoptymalizowana…

Szalunki przy budowie domów – co warto wiedzieć?

W artykule: Czym są szalunki budowlane?Z czego wykonywane są szalunki? Budowa domu…