Wyświetlane tylko Kategorie potomne

Co jest? Jeśli spowolnienie ładowania witryny powoduje potrząsanie pięścią, prawdopodobnie nadszedł czas na pamięć podręczną.

Jeśli chodzi o szybkie ładowanie witryn WordPress, buforowanie ma kluczowe znaczenie. Dobrze zoptymalizowana pamięć podręczna strony może znacznie poprawić szybkość ładowania strony dla odwiedzających i zmniejszyć obciążenie serwera.

Masz mnóstwo opcji, jeśli chodzi o buforowanie. Możesz skorzystać z wtyczki buforującej z WordPress.org (jest ich wiele, więc skompilowaliśmy krótką listę “best of the bunch”) lub moduł buforowania zainstalowany na serwerze WWW.

Oczywiście wybrana metoda buforowania przyniesie znacznie różne wyniki pod względem jakości i wpływu na wydajność witryny. Więc jaka jest najlepsza opcja?

Czytaj dalej, lub Skocz do przodu, korzystając z tych linków:

W tym artykule przyjrzymy się dokładniej, czym jest statyczna pamięć podręczna serwera, wyjaśnimy, dlaczego zalecamy FastCGI (z okiem na statyczną pamięć podręczną serwera FastCGI) i jak jej wdrożenie może zoptymalizować szybkość witryny i doświadczenie użytkownika.

Zaczynajmy.

Wszystko O Pamięci Podręcznej

Renderowanie lub pobieranie Strony lub postu w WordPress wymaga wysyłania zapytań z bazy danych. Wiele z tych postów i stron nie będzie aktualizowanych codziennie.

Zamiast interpretować sam kod strony przez serwer, odpytywać bazę danych i zwracać dokument HTML z powrotem do klienta, a na koniec ładować stronę, statyczne buforowanie zapisuje pojedynczy wynik z pierwszych dwóch kroków i udostępnia ten dokument każdemu, kto wyśle żądanie.

Zasoby statyczne, takie jak CSS, JavaScript i obrazy, są przechowywane w pamięci podręcznej przeglądarki, dzięki czemu przeglądarka może je pobrać z lokalnej pamięci podręcznej. Jest to szybsze niż ponowne pobranie zasobów z serwera strony.

Buforowanie w WordPress ma wiele zalet, z których najważniejsze to: zwiększenie prędkości i wydajności, zmniejszenie obciążenia serwera hostingowego i bardziej korzystne rankingi w wyszukiwarkach. Jak wspomniano w poprzednich artykułach optymalizacyjnych, wpływ na to będą miały również inne wskaźniki, ponieważ istnieje wiele komponentów, które wpływają na szybkość i wydajność.

Istnieją różne moduły buforowania, takie jak Varnish i FastCGI, a także różne typy serwerów internetowych, takie jak Nginx, Apache i LiteSpeed. Te moduły i serwery działają w tandemie, aby zapewnić lepsze buforowanie.

Caching modules and servicesNiektóre moduły i serwery na arenie buforowania.

Varnish jest akceleratorem aplikacji internetowych, znanym również jako buforujące http reverse proxy. Jedną z jego kluczowych cech jest język konfiguracji, VCL. Oferując dużą elastyczność, VCL umożliwia pisanie zasad dotyczących obsługi przychodzących żądań, takich jak treść, którą chcesz obsłużyć, skąd chcesz uzyskać zawartość i sposób zmiany żądania lub odpowiedzi.

Nginx (wymawiane Engine-X) rozpoczął jako prosty serwer WWW zaprojektowany z myślą o maksymalnej stabilności i wydajności, i przekształcił się w wielosektorową potęgę, z możliwościami obsługi odwrotnego serwera proxy z buforowaniem, równoważeniem obciążenia, Websocketami, plikami indeksującymi i automatycznym indeksowaniem, obsługą FastCGI z buforowaniem i wieloma innymi. Jako najszybciej rozwijający się serwer WWW open source, z ponad 450 milionami witryn zależnych od ich technologii, Nginx jest niewiarygodnie stabilny.

Wierzymy, że FastCGI, serwowane przez Nginx, jest śmietanką upraw. Czytaj dalej, Dlaczego.

Dlaczego Zasady FastCGI

FastCGI-ulepszona wersja swojego poprzednika, CGI (Common Gateway Interface) – jest binarnym protokołem do łączenia interaktywnych programów z serwerem WWW. Jego podstawową funkcją jest zmniejszenie narzutu związanego z interfejsem serwera WWW i programów CGI, umożliwiając serwerowi obsługę większej liczby żądań stron internetowych na jednostkę czasu.

Zamiast tworzyć nowy proces dla każdego żądania, FastCGI używa trwałych procesów do obsługi serii żądań. Korzystając z Nginx FastCGI, gdy użytkownik odwiedza tę samą stronę WordPress, co wcześniej, Twoja witryna nie wykona ponownie tych samych żądań PHP i bazy danych, ponieważ strona jest już buforowana i obsługiwana przez FastCGI. Dzięki temu użytkownicy będą mieli znacznie szybszy czas reakcji serwera po pierwszej wizycie.

Zmniejszy się również obciążenie PHP-FPM i MariaDB (MySQL), a także mniejsze zużycie procesora. I wreszcie, Twój serwer będzie w stanie obsłużyć więcej ruchu z tymi samymi specyfikacjami, co pozwoli Ci lepiej zaspokoić bardziej wymagające potrzeby.

Aby zobaczyć, jak te elementy współpracują ze sobą w celu lepszego buforowania, zobacz infografikę poniżej. (O buforowaniu obiektów porozmawiamy za chwilę.)

Browser request path infographicObsługa żądania przeglądarki za pomocą FastCGI i pamięci podręcznej obiektu Memcached.

Wszystkie strony WordPress mogą uzyskać ogromne korzyści podczas korzystania z FastCGI.

Zasady Buforowania

Podczas ustawiania pamięci podręcznej należy wziąć pod uwagę dwa typy zawartości: statyczny i dynamiczny.

Zawartość statyczna to każdy plik, który jest przechowywany na serwerze i jest taki sam za każdym razem, gdy jest dostarczany użytkownikom. Dynamiczna zawartość zmienia się w zależności od czynników specyficznych dla użytkownika, takich jak czas wizyty, lokalizacja i urządzenie.

Strony w mediach społecznościowych są dobrym przykładem dynamicznej treści. Kanały Twittera wyglądają zupełnie inaczej dla każdego użytkownika, a użytkownicy mogą wchodzić w interakcje z treścią, aby ją zmienić (np. przez polubienie, ponowne tweetowanie lub komentowanie).

Witryny e-commerce są często obciążone dynamicznymi treściami. Na przykład dzięki WooCommerce niektóre strony, takie jak Strona główna, Sklep i pojedyncze strony produktów, mogą być w pełni buforowane. Jednak strony koszyka, kasy i Moje Konto powinny zostać wyłączone. Nie chcesz buforować strony w pełni tych dynamicznych stron, ponieważ najnowsze zmiany nie byłyby widoczne.

Dynamiczne strony internetowe nie są przechowywane jako statyczne pliki HTML. Generowane po stronie serwera, zazwyczaj pochodzą z serwerów origin, a nie z pamięci podręcznej. Ponieważ zawartość dynamiczna nie może być obsługiwana przez wielu użytkowników (ponieważ jest unikalna dla każdego z nich), trudno jest ją buforować. Jednak wraz z postępem technologicznym możliwe jest buforowanie dynamicznej zawartości.

Jednym ze sposobów na przyspieszenie dynamicznych stron internetowych jest użycie dynamicznej kompresji. W ten sposób zawartość nadal pochodzi z serwera origin zamiast z pamięci podręcznej, ale wygenerowane pliki HTML są znacznie mniejsze, dzięki czemu mogą szybciej dotrzeć do urządzenia klienta.

Tak jak buforowanie stron działa na wyjściu strony HTML, buforowanie obiektów działa na zapytaniach do bazy danych. Buforowanie obiektów to fantastyczne rozwiązanie do buforowania dynamicznej zawartości.

Podobnie jak inne komponenty buforowania, które omówiliśmy, istnieje kilka stałych konkurentów pamięci podręcznej obiektów w terenie, z których najbardziej znanymi są Memcached, Redis i APCu.

Jeśli chodzi o ustawienie cachinPolityka g idzie, nie ma jednego rozmiaru dla wszystkich. Jednak to, co decyduje o mniej lub bardziej pożądanej polityce statycznej pamięci podręcznej, opiera się na typie treści, z której składa się Twoja witryna.

W przypadku witryn, w których komentarze użytkowników są stale dodawane i zatwierdzane (często z minuty na minutę) lub częste nowe treści są normą, powinieneś ustrukturyzować politykę pamięci podręcznej, aby wyczyścić ją częściej, na przykład codziennie, a nawet co godzinę.

W przypadku treści, które są regularnie aktualizowane, ale nie tak często, 30-dniowa polityka pamięci podręcznej jest więcej niż wystarczająca.

W przypadku elementów statycznych, takich jak logo, obrazy, czcionki stron, JS i podstawowe arkusze stylów CSS, maksymalny wiek można wydłużyć do jednego roku.

Nawet Google mówi, że nie ma jednej najlepszej polityki pamięci podręcznej,ale oferuje kilka wskazówek, które pomogą w opracowaniu strategii buforowania, poza zakresem statycznych zasobów. Są to:

 • Użyj spójnych adresów URL
 • Upewnij się, że serwer udostępnia token weryfikacji (ETag)
 • Określ, które zasoby mogą być buforowane przez pośredników (takich jak CDN)
 • Określ optymalny czas życia dla każdego Zasobu
 • Określ najlepszą hierarchię pamięci podręcznej dla swojej witryny
 • Zminimalizuj churn (dla określonej części zasobu, który jest często aktualizowany [np. funkcja JS lub zestaw stylów CSS], dostarcz ten kod jako osobny plik)

Popularne testery wydajności strony, GTmetrix, uważają, że zasoby są buforowane, jeśli spełnione są następujące warunki:

 • Jest to czcionka, obraz, plik multimedialny, skrypt lub arkusz stylów
 • Posiada kod statusu HTTP 200, 203 lub 206
 • Nie ma wyraźnej polityki braku pamięci podręcznej

Jeśli używasz CDN, takiego jak Cloudflare, możesz ustawić zasady pamięci podręcznej za pośrednictwem konta. Dodatkowo, Jeśli korzystasz z naszej wtyczki Hummingbird, możesz uzyskać dostęp do tych ustawień poprzez wbudowane integracje dla Cloudflare.

Jako członek hostowany WPMU DEV możesz uzyskać dostęp do podstawowych ustawień statycznej pamięci podręcznej za pośrednictwem koncentratora, aby włączyć niezwykle wydajną politykę statycznej pamięci podręcznej.

DEV static server cacheWłącz statyczną pamięć podręczną serwera z koncentratora.

Ostatecznie, sposób projektowania zasad pamięci podręcznej powinien opierać się na rodzaju serwowanej zawartości, ruchu w sieci i wszelkich potrzebach specyficznych dla aplikacji, które istnieją w tym celu nowy nowe dane.

Istnieje wiele narzędzi, których możesz użyć bezpośrednio w WordPress, które sprawiają, że wdrażanie statycznej polityki pamięci podręcznej jest szybkie i łatwe. Przyjrzymy się temu w następnej kolejności.

Możliwości Wtyczki

Szybkie wyszukiwanie wtyczek buforujących na WordPress.org zwróci ponad tysiąc wyników. To wiele opcji do przebrnięcia. Wybraliśmy kilka, które uważamy za solidne opcje.

Koliber

Hummingbird banner

Koliber to jedyny w swoim rodzaju, światowej klasy pakiet buforujący, aktywny na ponad + 1 milionie stron internetowych.

Dzięki optymalizacji prędkości WordPress firmy Hummingbird Twoje strony będą ładować się szybciej, twoje rankingi wyszukiwania i wyniki PageSpeed będą wyższe, a twoi odwiedzający będą szczęśliwsi. W rzeczywistości przyspieszenie witryny nigdy nie było łatwiejsze.

Oto tylko wybór wyróżniających się funkcji HB: pełna strona, przeglądarka, RSS, buforowanie & Gravatar; raporty wydajności; minify i łączenie plików czcionek Javascript, CSS i Google; kompresja GZIP dla blazing – szybki transfer HTML, JS i arkuszy stylów; konfiguracje (ustaw i zapisz preferowane ustawienia wydajności i natychmiast prześlij do dowolnej innej witryny) – i więcej.

Hummingbird skanuje witrynę i zapewnia poprawki jednym kliknięciem, aby przyspieszyć WordPress w mgnieniu oka. I to całkowicie za darmo. (Rozważ również Smush; chociaż nie jest to statyczne rozwiązanie buforowania, będzie kompresować i leniwie ładować obrazy w celu uzyskania wyraźnej poprawy prędkości, a także jest bezpłatny.)

Wp Rocket

WP Rocket banner

Z ponad 1.5 milionem użytkowników, WP Rocket jest ulubioną wtyczką buforującą dla WordPress. Jest to usługa premium, którą można zainstalować tylko bezpośrednio z ich strony internetowej.

Jest to łatwe do zrozumienia dla użytkowników niezwiązanych z technologią, podczas gdy bardziej doświadczeni programiści mogą dostosować go do swoich upodobań. Jest kompatybilny z wieloma dostawcami hostingu, platformami e-commerce, motywami i innymi wtyczkami.

WP Rocket automatycznie rozpoczyna buforowanie stron, bez potrzeby dostosowywania kodu lub bałaganu z ustawieniami. Ceny zaczynają się od $49, za 1 stronę internetową/1 rok.

WP Super Cache

WP Super Cache Banner

WP Super Cache jest od zespołu za WordPress.com i WooCommerce … Automattic. Ta wtyczka jest bezpłatna i ma zdumiewające 2 miliony+ aktywnych instalacji.

WP Super Cache obsługuje pliki w pamięci podręcznej na 3 sposoby, które są uszeregowane według prędkości. Ekspert (najszybszy), omija PHP za pomocą Apache mod-rewrite do obsługi statycznych plików html. Proste (prędkość średniego poziomu i zalecany sposób korzystania z wtyczki), używa PHP i nie wymaga konfiguracji .plik htaccess, pozwalający zachować dynamikę części strony. WP-tryb buforowania (najwolniejszy), głównie buforuje strony dla znanych użytkowników i jest najbardziej elastyczną metodą.

WP Super Cache zawiera zalecane ustawienia, z których jednym jest: jeśli nie czujesz się komfortowo z edycją plików PHP, użyj trybu prostego.

W3 Total Cache

W3 Total Cache banner

W3 Total Cache (W3tc) ma ponad milion użytkowników, ze średnią oceną 4.4 na 5 gwiazdek. Jest to darmowa wtyczka.

W3TC poprawia SEO i doświadczenie użytkownika witryny, zwiększając wydajność witryny i skracając czas ładowania, wykorzystując funkcje takie jak integracja CDN i najnowsze najlepsze praktyki.

W3 Total Cache usuwa liczne aspekty zmniejszające wydajność każdej strony internetowej. Nie wymaga modyfikacji motywu, modyfikacji twojego .htaccess (mod_rewrite rules) lub kompromisy programistyczne na początek. Opcji jest wiele, a konfiguracja jest łatwa.

Niektóre funkcje W3TC obejmują: przejrzyste zarządzanie CDN z biblioteką multimediów, plikami motywów i samym WordPress; wsparcie mobilne; wsparcie SSL; wsparcie AMP; minifikacja i kompresja stron/postów w pamięci; i minifikacja CSS, JavaScript i HTML z szczegółową kontrolą.

WP najszybszy Cache

WP Fastest Cache banner

WP najszybsza Pamięć podręczna to kolejny milion + wtyczka buforująca użytkownika.

Konfiguracja jest łatwa; nie trzeba modyfikować .htaccess pliku (odbywa się to automatycznie). Ma bardziej minimalny zestaw funkcji, w tym obsługę SSL, obsługę CDN, obsługę Cloudflare, wstępnie załaduj pamięć podręczną, limit czasu pamięci podręcznej dla określonych stron oraz możliwość włączania/wyłączania opcji pamięci podręcznej dla urządzeń mobilnych. WP Fastest Cache jest również kompatybilny z WooCommerce.

WP najszybsza Pamięć podręczna jest bezpłatna, ale oferuje wersję premium-for-pay, która dodaje dodatkowe funkcje, takie jak: Widget Cache, Minify HTML Plus, Minify CSS Plus, Minify JS, Odrocz Javascript, Optymalizuj obrazy, Konwertuj WebP, Google Fonts Asynchronizuj i leniwe Ładowanie.

Litespeed Cache

LiteSpeed Cache banner

LiteSpeed Cache for WordPress (LSCWP) to wtyczka do akceleracji witryny all-in-one, z ponad 2 milionami aktywnych instalacji.

Posiada ekskluzywną pamięć podręczną na poziomie serwera i zbiór funkcji optymalizacyjnych, takich jak: free QUIC.cloud CDN cache; bezstratna / stratna Optymalizacja obrazu; minifikacja CSS, JavaScript i HTML; asynchroniczne Ładowanie CSS; odroczone / opóźnione Ładowanie JS; i obsługa formatu obrazu WebP.

LSCWP wymaga użycia z serwerem WWW (LiteSpeed, Apache, Nginx, itp.). Obsługuje WordPress Multisite i jest kompatybilny z większością popularnych wtyczek, w tym WooCommerce, bbPress i Yoast SEO.

Pamięć podręczna LiteSpeed jest bezpłatna, ale niektóre z usług online premium świadczonych przez QUIC.chmura (usługa CDN, Optymalizacja obrazu, krytyczny CSS, zastępczy Obraz niskiej jakości itp.) wymagają płatności na określonych poziomach użytkowania.

Ok, teraz, gdy omówiliśmy kilka realnych opcji wtyczek do buforowania, przyjrzyjmy się, co możesz zrobić z ustawieniami pamięci podręcznej w platformie hostingowej WPMU DEV.

(Con)figuring it All Out

Najlepsi dostawcy hostingu WordPress-wiodący w sprzedaży i zbierający entuzjastyczne recenzje-mają wbudowane buforowanie. Bez niego nie byliby wystarczająco konkurencyjni na dzisiejszym rynku zaawansowanych technologicznie programistów internetowych.

Jeśli szukasz narzędzi, które są zintegrowane z zarządzanymi środowiskami hostingowymi WordPress, WPMU DEV Hosting, WPEngine, Flywheel i Kinsta, wszystkie mają wbudowane buforowanie. Szczerze mówiąc, systemy używane przez firmy hostingowe są szybsze i bardziej skuteczne niż wtyczki WordPress.

Z WPMU DEV hosting, używamy naszego własnego narzędzia mega buforowania, statyczna Pamięć podręczna serwera. Jest to buforowanie strony na poziomie serwera przy użyciu FastCGI. Znacznie szybciej niż jakakolwiek wtyczka PHP, statyczna Pamięć podręczna serwera znacznie przyspiesza witrynę i pozwala średnio 10 razy więcej jednoczesnych odwiedzających.

Zrozumienie i zarządzanie ustawieniami buforowania w WPMU DEV hosting jest łatwe i bezproblemowe. Chodź, zobaczysz, co mam na myśli.

Ze strony administratora WordPress przejdź do WPMU DEV, Wtyczki, a następnie kliknij ikonę Centrum.

Hub icon in WP dashboardDostęp do koncentratora jednym kliknięciem z pulpitu DEV WPMU.

Następnie na stronie docelowej Centrum kliknij wybraną witrynę w obszarze Moje witryny.

Listed sites in WPMU DEV's HubCentrum wyświetla listę wszystkich hostowanych witryn.

Stąd kliknij jeden z nagłówków hostingu.

nt / uploads/2021/08/012.0-the-hub-hosting-settings-1050×564.png “alt=” Hub hosting settings in WPMU DEV ” width=”1050″ height = “564” />Dwie opcje, aby przejść do strony narzędzi hostingowych.

Następnie kliknij Narzędzia i przewiń w dół do statycznej pamięci podręcznej serwera. Kliknij przycisk Off, a następnie kliknij Kontynuuj w wyskakującym oknie “Włącz statyczną pamięć podręczną serwera”. (Uwaga: statyczna Pamięć podręczna serwera będzie domyślnie włączona dla wszystkich nowych kont serwera / hostingu utworzonych u nas.)

Włączenie statycznej pamięci podręcznej serwera jest bardzo proste.

Możesz również szybko wyczyścić statyczną pamięć podręczną serwera stąd. Po prostu kliknij przycisk Wyczyść, a następnie kliknij Kontynuuj Z ” Czy jesteś pewien?”okno popup.

Clear static server cacheOtrzymasz komunikat potwierdzający, że operacja czyszczenia pamięci podręcznej została zakończona.

Statyczna Pamięć podręczna serwera jest w pełni zintegrowana z naszą Wtyczką Hummingbird performance, więc każda akcja lub proces w Hummingbird, który wyzwala wyczyszczenie pamięci podręcznej strony, wyczyści również statyczną pamięć podręczną serwera.

Na przykład, jeśli klikniesz przycisk Wyczyść pamięć podręczną we wtyczce Hummingbird i włączysz buforowanie strony w Ustawieniach, statyczna Pamięć podręczna serwera również zostanie wyczyszczona. Podobnie, jeśli masz opcje takie jak Wyczyść pamięć podręczną na interwale lub Wyczyść pełną pamięć podręczną, gdy post/strona jest aktualizowana włączone w Koliber, statyczna Pamięć podręczna serwera będzie zgodna z tymi ustawieniami.

Cache setting in HummingbirdStatyczna Pamięć podręczna serwera respektuje ustawienia pamięci podręcznej włączone w Koliber.

WooCommerce jest również domyślnie obsługiwane, dlatego żaden dynamiczny proces w Woo nie jest buforowany. Jeśli więc użytkownik w Twojej witrynie doda elementy do swojego koszyka, nie będzie to buforowane przez statyczną pamięć podręczną serwera.

Poniżej znajduje się szczegółowa lista tego, co robi lub nie jest buforowane, gdy włączona jest statyczna Pamięć podręczna serwera. (Uwaga: maksymalny rozmiar dowolnego elementu to 1 GB.)

Buforowane:

 • Żądania GET / HEAD (to Twoja treść; np. posty, strony itp.)

Nie buforowane:

 • Prośby o wysyłanie postów (np. formularze lub inne przesłane frontend)
 • Ciągi zapytań
 • wp-admin, xmlrpc, wp-*.php, feed, index.PHP, sitemap Uri
 • Jeśli te pliki cookie zostaną znalezione:
  comment_author, wordpress_, wp-postpass, wordpress_no_cache, wordpress_logged_in, woocommerce_items_in_cart
 • Jeśli te Uri WooCommerce zostaną znalezione:
  / store, / cart, / my-account, / checkout, / addons

Jeśli chcesz sprawdzić, czy jakakolwiek strona jest buforowana przez naszą statyczną pamięć podręczną serwera, pobierz naszą szczegółową dokumentację, aby przejść.

Należy pamiętać, że statyczna Pamięć podręczna serwera nie jest włączona w witrynach testowych.

Twoja Krowa Cache

Buforowanie jest niezawodnym i godnym rozwiązaniem, które poprawia szybkość ładowania stron, a tym samym wrażenia użytkowników. Jest wystarczająco potężny, aby umożliwić wyrafinowane subtelności dla określonych typów treści, ale daje wystarczająco dużo, aby umożliwić łatwe aktualizacje po zmianie zawartości witryny.

Chociaż dostępnych jest wiele form buforowania, buforowanie statyczne jest metodą konwersji strony Wygenerowanej Przez żądanie użytkownika na dokument HTML, aby obsłużyć kolejne żądania do tej samej strony.

Buforowanie obrazów i innych obiektów statycznych z pewnością przyspieszy czas ładowania strony, ale cachielementy ng, takie jak pełne dokumenty HTML, mogą naprawdę wzmocnić witrynę.

Oprócz podstawowego buforowania stron, upewnij się, że Twoje rozwiązanie buforujące łączy i minimalizuje JavaScript i CSS. Następnie dodaj buforowanie obiektów, aby skorzystać z obsługi dynamicznej zawartości, bez poświęcania czasu ładowania lub użycia procesora.

Jeśli szukasz w pełni funkcjonalnego rozwiązania do buforowania, plan hostingowy WPMU DEV może być twoją odpowiedzią. Sparuj nasze FastCGI, dostępne za pośrednictwem usprawnionego interfejsu koncentratora, z naszą królową buforowania, Koliberem, aby uzyskać cios nokautujący 1-2 rundy speed. Dzięki naszej 30-dniowej Gwarancji Zwrotu pieniędzy nie masz nic do stracenia!

Jeśli jesteś użytkownikiem płatnego planu WPMU DEV, już korzystasz z pełnej funkcjonalności tej funkcji. Nie jesteś jeszcze członkiem? Wypróbuj go sam, za darmo przez 7 dni i zobacz, dlaczego mamy tak wiele pięciogwiazdkowych recenzji.

Niezależnie od wybranej metody, zaleca się wprowadzenie narzędzi i zasad buforowania, więc czas reakcji i ładowania nigdy nie jest przeszkodą dla doświadczenia odwiedzających lub współczynników sukcesu konwersji. Jak ktoś kiedyś powiedział … Cache jest Królem!

You May Also Like

Jak naprawić nieprawidłowy błąd JSON w WordPress (Przewodnik dla początkujących)

W artykule: Co powoduje błąd “nieprawidłowa odpowiedź JSON” w WordPress?1. Sprawdź adresy…

Jak zmienić kolor linku w WordPress (poradnik dla początkujących)

W artykule: Dlaczego Linki Są Ważne?Jak dodawać linki w postach i stronach…

Jak naprawić błąd krytyczny w WordPress (krok po kroku)

W artykule: Co To jest błąd krytyczny w WordPress?Co powoduje krytyczny błąd…

Jak zainstalować WordPress lokalnie na komputerze Mac za pomocą MAMP

W artykule: Jak zainstalować MAMP na komputerze MacInstalacja WordPress na komputerze MacWypróbowanie…