Czy chcesz dodać pliki do pobrania e-booków do swojej witryny WordPress? WordPress ułatwia przesyłanie plików e-booków w formacie PDF i udostępnianie ich do pobrania. Możesz także sprzedawać e-booki lub używać ich, aby uzyskać więcej subskrybentów e-maili. W tym artykule pokażemy, jak dodać pliki do pobrania e-booków w WordPress, a także jak najlepiej wykorzystać swoje e-booki.

How to add ebook downloads in WordPress

Metoda 1: bezpośrednie pobieranie ebooków w postach WordPress

Metoda bezpośredniego pobierania e-booków umożliwia przesyłanie e-booków i dodawanie linku do witryny WordPress, umożliwiając wszystkim użytkownikom ich pobieranie.

Najpierw musisz edytować post lub stronę, na której chcesz dodać pobranie ebooka. Na ekranie edycji postu kliknij przycisk “Dodaj Media”.

Add media button

Spowoduje to wyświetlenie wyskakującego okienka WordPress media uploader. Musisz kliknąć przycisk “Wybierz pliki”, aby przesłać plik e-booka z komputera.

Select and upload your ebook file

Po przesłaniu będziesz mógł zobaczyć wybrany plik ebooka. Jeśli plik ebooka jest w formacie PDF, będziesz także mógł zobaczyć podgląd miniatur pierwszej strony ebooka.

W kolumnie po prawej stronie możesz podać tytuł, podpis i opis swojego ebooka.

Insert your ebook download into WordPress

Możesz także wybrać sposób połączenia e-booka. Domyślnie połączy się z samym plikiem ebook i jest to opcja, którą chcesz.

Kliknij przycisk “Wstaw do postu”, aby dodać pobieranie ebooka do swojego postu.

To wszystko, pomyślnie dodałeś swój ebook do postu WordPress. Możesz teraz odwiedzić swoją stronę internetową, aby zobaczyć ją w akcji. Twój link do pobrania będzie wyglądał tak:

Ebook download link in a WordPress blog post

Metoda 2. Użyj pobierania e-booków, aby uzyskać więcej subskrybentów

Bezpośrednie dodawanie pobrania ebooka do postów WordPress jest łatwiejsze i będzie działać dla większości użytkowników.

Jeśli jednak chcesz użyć pobrania e-booka do powiększenia listy e-mail, zwiększenia konwersji i zwiększenia ruchu, spróbuj tej metody.

Do tej metody będziesz potrzebował OptinMonster. Jest to oprogramowanie do generowania leadów stworzone przez naszego założyciela Syeda Balkhi, które pomaga uzyskać więcej subskrybentów e-maili.

OptinMonster jest wyposażony w narzędzia do tworzenia pięknych formularzy z prośbą o wykonanie czynności przed wysłaniem ich do pobrania ebooka.

Offering ebook download as content upgrade

Ta technika marketingowa jest czasami określana jako ulepszenia treści.

Zasadniczo oferujesz użytkownikom bezpłatną zawartość bonusową w zamian za małą akcję, taką jak zapisanie się na listę e-mail.

To wygrana dla obu stron. Dostajesz nowego subskrybenta, a twoi użytkownicy otrzymują bezpłatne pobieranie e-booków.

Aby uzyskać szczegółowe instrukcje, zobacz nasz przewodnik krok po kroku, jak dodawać aktualizacje treści w WordPress.

Metoda 3. Sprzedaj pliki do pobrania Ebook w WordPress

Sell ebook downloads on your WordPress site

Chcesz sprzedawać pliki do pobrania ebooków w swojej witrynie WordPress? Sprzedaż rzeczy w Internecie nigdy nie była tak prosta. WordPress pozwala na stworzenie własnego sklepu internetowego za pomocą WooCommerce.

WooCommerce to potężna i niezwykle łatwa w użyciu Wtyczka WordPress eCommerce. Możesz zainstalować go na swojej istniejącej witrynie WordPress lub utworzyć nowy sklep internetowy, aby sprzedawać swoje e-booki.

Może być używany do sprzedaży zarówno fizycznych towarów (rzeczy, które wymagają wysyłki), jak i cyfrowych plików do pobrania (ebooki, muzyka, oprogramowanie itp.). Obsługuje najpopularniejsze bramki płatnicze i nie wymaga umiejętności technicznych ani programistycznych do konfiguracji.

Aby uzyskać pełne instrukcje krok po kroku, zapoznaj się z naszym przewodnikiem, Jak założyć sklep internetowy.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci dowiedzieć się, jak dodać pliki do pobrania ebooków w WordPress. Możesz również zobaczyć naszą listę najlepszych wtyczek PDF 9 dla WordPress.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Znajdziesz nas również na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

6 Najlepszych bramek płatności WooCommerce dla WordPress

W artykule: Jak wybrać najlepszą bramkę płatności WooCommerceTop WooCommerce bramek płatności dla…

14 Najlepsze wtyczki WordPress SEO i narzędzia, których powinieneś używać

W artykule: Rzeczy, które musisz wiedzieć o wtyczkach i narzędziach WordPress SEO1.…

Czeka nas rozwój sportów motorowych

W artykule: Jaki jest związek między popularyzacją sportów motorowych a poprawą kultury…

Jak dodać nagłówki bezpieczeństwa HTTP w WordPress (Przewodnik dla początkujących)

W artykule: Czym są nagłówki bezpieczeństwa HTTP?Dodawanie nagłówków bezpieczeństwa HTTP w WordPress1.…