Transmisje na żywo zawsze były pragnieniem wielu blogerów, ale nie było dobrego motywu do zarządzania nim w WordPress. Koniec czekania. Zostaliśmy poinformowani przez Johna Saddingtona Standard Theme, że stworzyli nowy temat, który koncentruje się na transmisji na żywo o nazwie Live Theme.

Live Theme Screenshot

Motyw na żywo to motyw WordPress zorientowany na wideo przeznaczony do transmisji wydarzeń NA ŻYWO, interakcji ze społecznością i całego awesomeness. Zbudowany na podstawie kodu standardowego motywu, ten motyw pozwala osadzać Transmisje Wideo na żywo z usług innych firm, takich jak Ustream lub Livestream. Przed transmisją wydarzenia możesz stworzyć szum, pokazując widoczny timer odliczający do momentu premiery. Ponadto możesz zachęcać do udostępniania, korzystając z obszaru Facebooka, który zaleca ludziom rozpowszechnianie informacji, oraz animowanego strumienia na Twitterze, który przechwytuje rozmówców sprzed wydarzenia, aby utrzymać zaangażowanie użytkowników. Możesz także zarabiać na transmisji za pomocą obracających się obrazów “zderzaka”, które prowadzą odwiedzających do sponsorów.

Kiedy włączysz transmisję na żywo, odliczanie czasu i obracające się zderzaki znikną, a strumień wideo zanika. Odwiedzający mogą nadal współpracować ze sobą za pośrednictwem Twittera wokół twojego # hashtagu. Aktualizowane strony z kartami dostarczają informacji bez przerywania strumienia, utrzymując użytkownika na tej samej stronie. Aby jeszcze bardziej zwiększyć zaangażowanie, dostępny jest opcjonalny obszar strumienia zdjęć dla fotografii wykonanych podczas wydarzenia.

Motyw na żywo ma bardzo przyjazny dla użytkownika panel administracyjny. Jest nie tylko intuicyjny, ale jest dostarczany ze zintegrowanymi wtyczkami. Cały cel tego tematu ma być wbudowany gotowy do pracy, dlatego nie należy tracić godzin prób i błędów, próbując znaleźć idealne widżety. Są już wbudowane, aby zaoszczędzić czas i wysiłek.

Motyw na żywo to płatny motyw, który kosztuje $99$79 dla Licencji Standardowej i $149$129 dla licencji wsparcia, jeśli używasz ekskluzywnego kuponu “WPBEGINNER20”.

Myślałeś o uruchomieniu strony nadawczej? Cóż, oto Twoja okazja, aby to zrobić za pomocą WordPress. Pobierz Motyw Na Żywo Teraz.

You May Also Like

Co nowego w WordPress 4.5

W artykule: Obsługa Logo MotywuLepsze podglądy dla ikon witrynyResponsywne podglądy w CustomizerzeZoptymalizowana…

21 najlepsze motywy WordPress dla Organizacji Non-Profit

W artykule: Wykonanie strony internetowej dla Organizacji Non-Profit1. Astra2. OceanWP3. Outreach Pro4.…

26 najlepszych przyjaznych dla Gutenberga motywów WordPress

W artykule: Jak znaleźć najlepsze tematy przyjazne Gutenbergowi?1. Astra2. Hestia Pro3. Divi4.…

Optymalizacja Wydajności WooCommerce: Wskazówki I Najlepsze Praktyki 14

Tworzenie sklepu WooCommerce jest bardzo proste: zainstaluj wtyczkę WooCommerce, dodaj produkt lub dwa, Ustaw ceny i gotowe–sklep WooCommerce. Ale prowadzenie udanego sklepu WooCommerce znacznie się różni. Planowanie i optymalizacja witryny ecommerce nie jest łatwym zadaniem, ale istnieje wiele wskazówek i najlepszych praktyk dotyczących optymalizacji WooCommerce…