Dodawanie niestandardowego łącza do menu bez adresu URL

Niedawno jeden z naszych użytkowników zapytał nas, czy istnieje sposób na dodanie tytułów w menu WordPress bez dodawania linku. Domyślnie menu WordPress wymaga każdego elementu menu połączonego ze stroną lub niestandardowym linkiem. Jednak podczas tworzenia rozwijanego menu możesz dodać tytuł dla pod-menu bez łączenia go z konkretną stroną. Na przykład możesz mieć menu rozwijane kategorie, w którym chcesz, aby kategorie tekstowe były tytułami menu. W tym artykule pokażemy, jak dodawać tytuły w menu WordPress bez linkowania do strony.

Creating a menu item without link

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to Dodać nowy element menu w menu. Możesz to zrobić, przechodząc do Wygląd ” Menu. Chcesz dodać niestandardowy link, więc nadaj mu pożądaną Etykietę. W polu URL wpisz # podpisz. Po zakończeniu kliknij na Dodaj do Menu guzik. Zapisz swoje menu po dodaniu tego niestandardowego łącza do menu.

Adding a custom link to the menu without URL

Teraz kliknij strzałkę rozwijaną obok tego niestandardowego łącza, aby edytować ten element menu. Śmiało, Usuń znak funta z pola URL i zapisz swoje menu. Jeśli przejdziesz do swojej witryny na żywo, zobaczysz element menu bez linku. Możesz dodać menu podrzędne do tego elementu menu i połączyć je z dowolną stroną lub niestandardowym linkiem.

Removing # sign and creating a menu without any link

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci dodać tytuły w menu WordPress bez linkowania do strony lub adresu URL. Jeśli masz jakieś uwagi lub pytania, zostaw komentarz poniżej.

You May Also Like

14 Najlepsze wtyczki WordPress SEO i narzędzia, których powinieneś używać

W artykule: Rzeczy, które musisz wiedzieć o wtyczkach i narzędziach WordPress SEO1.…

6 Najlepszych bramek płatności WooCommerce dla WordPress

W artykule: Jak wybrać najlepszą bramkę płatności WooCommerceTop WooCommerce bramek płatności dla…

Jak dodać nagłówki bezpieczeństwa HTTP w WordPress (Przewodnik dla początkujących)

W artykule: Czym są nagłówki bezpieczeństwa HTTP?Dodawanie nagłówków bezpieczeństwa HTTP w WordPress1.…

Czeka nas rozwój sportów motorowych

W artykule: Jaki jest związek między popularyzacją sportów motorowych a poprawą kultury…