Naprawianie błędnego harmonogramu postu w WordPress

Czy chcesz naprawić błąd pominiętego harmonogramu postu w WordPress?

WordPress ma wbudowaną funkcję, która pozwala łatwo zaplanować posty, które zostaną automatycznie opublikowane w późniejszym czasie. Czasami jednak możesz zauważyć, że zaplanowane posty w ogóle nie są publikowane.

W tym artykule pokażemy, jak łatwo naprawić błąd pominiętego harmonogramu postu w WordPress. Pozwoli to upewnić się, że zaplanowane posty są publikowane na czas.

Fixing the missed schedule post error in WordPress

Co powoduje, że WordPress przegapi zaplanowane posty?

Twoje środowisko hostingowe WordPress lub konflikty wtyczek mogą spowodować, że WordPress przegapi zaplanowane posty.

Zwykle, gdy zaplanujesz post WordPress, który zostanie opublikowany później, WordPress wykorzystuje technologię o nazwie “Cron” lub “WordPress Cron”, aby automatycznie opublikować twój post na czas.

Jeśli jednak twój serwer hostingowy WordPress lub wtyczka wpływają na zadania cron, WordPress przegapi zaplanowane zadania, takie jak publikowanie zaplanowanych postów.

Missed schedule error for a blog post in WordPress

Inne zadania cron mogą nadal działać od czasu do czasu, np. sprawdzanie aktualizacji lub usuwanie automatycznie zapisanych wersji roboczych. Dzieje się tak dlatego, że po pominięciu czasu publikacji WordPress nie opublikuje posta na blogu w innym czasie.

Dla większości użytkowników nie zdarza się to zbyt często, a dla niektórych użytkowników może stać się powszechnym problemem WordPress.

Mając to na uwadze, przyjrzyjmy się, jak łatwo naprawić błąd pominiętego harmonogramu postu w WordPress.

Naprawianie błędnego harmonogramu postu w WordPress

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to zainstalować i aktywować wtyczkę Missed planed Post Publisher. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz nasz przewodnik krok po kroku, jak zainstalować wtyczkę WordPress.

Wtyczka działa po wyjęciu z pudełka i nie ma żadnych ustawień do skonfigurowania.

Jak działa Wtyczka Missed planed Post Publisher?

Wtyczka po prostu sprawdza Twoją witrynę co 15 minut, aby sprawdzić, czy zaplanowany post WordPress przegapił harmonogram.

Jeśli znajdzie brakujące elementy harmonogramu, zmieni status z zaplanowanego na opublikowany.

Działa dla postów, stron, produktów i innych niestandardowych typów postów, które możesz mieć w swojej witrynie WordPress.

Zbudowaliśmy tę wtyczkę, aby upewnić się, że nie wpływa ona na szybkość witryny WordPress, ponieważ wiemy, że prędkość jest ważna dla SEO. Jest to wtyczka, której używamy na naszych własnych stronach.

Rozwiązywanie problemów z błędem Nieodebranych zaplanowanych postów w WordPress

Jeśli instalacja wtyczki nie natychmiast naprawić zaplanowane posty błąd na swojej stronie internetowej, a następnie kilka wskazówek, które można spróbować.

1. Sprawdź Ustawienia Strefy Czasowej WordPress

Ustawienie strefy czasowej jest jedną z pierwszych rzeczy do zrobienia po zainstalowaniu WordPress. Jednak czasami użytkownicy tęsknią za tym, a ich Strefa czasowa WordPress nie pasuje do strefy czasowej, której chcą użyć do publikowania i zarządzania swoją witryną.

Po prostu przejdź do Ustawienia ” Ogólne strona i przewiń w dół do sekcji “Strefa czasowa”. Stąd musisz wybrać swoją strefę czasową lub strefę czasową, której chcesz użyć w swojej witrynie WordPress.

Set timezone in WordPress

Nie zapomnij kliknąć przycisku Zapisz zmiany, aby zapisać swoje ustawienia.

2. Wyczyść pamięć podręczną WordPress

Jeśli Twoje posty WordPress nadal nie mają harmonogramu, prawdopodobnie jest to spowodowane źle skonfigurowaną wtyczką buforowania. Spróbuj wyczyścić pamięć podręczną WordPress i upewnij się, że wtyczka buforowania WordPress jest prawidłowo skonfigurowana, aby automatycznie czyścić pamięć podręczną w regularnych odstępach czasu.

3. Zwiększ limit pamięci WordPress

Twoja witryna WordPress może borykać się z problemem niskiego limitu pamięci. Możesz to naprawić, pozwalając WordPressowi korzystać z większej ilości pamięci serwera, dzięki czemu WordPress działa lepiej.

Wystarczy dodać następujący kod do wp-config.plik php ust przed linijką, która mówi To wszystko, przestań edytować! Szczęśliwego wydawnictwa.’

define ('WP_MEMORY_LIMIT', '500M');

Aby uzyskać szczegółowe informacje, zobacz nasz przewodnik, jak zwiększyć limit pamięci w WordPress.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci dowiedzieć się, jak łatwo naprawić błąd pominiętego harmonogramu postu w WordPress. Możesz również zapoznać się z naszym przewodnikiem, w jaki sposób łatwo rozwiązywać błędy WordPress na własną rękę.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Znajdziesz nas również na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

Jak stworzyć katalog stron w WordPress (krok po kroku)

W artykule: Co To jest katalog stron www?Metoda 1: Tworzenie katalogu WordPress…

Jak i dlaczego należy ograniczyć próby logowania w WordPress?

W artykule: Dlaczego warto ograniczyć próby logowania w WordPress?Jak ograniczyć próby logowania…

7 Najlepsze Wtyczki Do Kompresji Obrazu WordPress W Porównaniu (2021)

W artykule: 1. EWWW Image Optimizer2. Optimol3. ShortPixel Image Optimizer4. reSmush.it5. Kompresuj…

Jak zorganizować lub zmienić kolejność stron WordPress z przeciągnij i upuść?

W artykule: Po co zmieniać kolejność stron WordPress?Organizuj swoje strony WordPress za…