:)

Widzisz wtyczkę?błąd pliku php w Twojej witrynie WordPress? Czasami po dodaniu fragmentu kodu na swojej stronie lub aktywowaniu nowej wtyczki możesz uzyskać wtyczkę.błąd pliku php. W tym artykule pokażemy, jak naprawić pluggable.błędy plików php w WordPress.

Fix errors in pluggable.php file in WordPress

Kiedy i dlaczego widzisz Pluggable.błędy php?

WordPress pozwala użytkownikom i wtyczkom zastąpić niektóre podstawowe funkcje. Funkcje te znajdują się w pluggable.plik php.

Jeśli wtyczka WordPress lub fragment kodu niestandardowego nie obsługuje poprawnie jednej z tych funkcji, zobaczysz błąd taki jak ten:

Ostrzeżenie: Nie można modyfikować informacji nagłówka – nagłówki już wysłane przez (wyjście zaczęło się w / home / username / demosite / wp-content/themes/mytheme / functions.php: 1035) W / home / username / demosite / wp-includes / pluggable.php on line 1179

Example of an error in WordPress mentioning pluggable.php file

Czasami możesz kontynuować pracę nad swoją witryną z tym lub innym błędem nadal pojawiającym się w obszarze administracyjnym.

Error in WordPress admin area

Powiedziawszy to, rzućmy okiem na to, jak łatwo naprawić pluggable.błąd pliku php w WordPress.

Mocowanie Pluggable.błędy plików php w WordPress

Pluggable.plik php jest podstawowym plikiem WordPress. Nigdy nie jest dobrym pomysłem edytowanie podstawowego pliku WordPress jako pierwszej opcji, nawet jeśli pojawia się błąd wskazujący na nie.

Najprawdopodobniej błąd pochodzi z innej lokalizacji.

W celu naprawienia każdego błędu, o którym mowa w pluggable.plik php, wystarczy spojrzeć na pierwsze miejsce wymienione w błędzie.

Ostrzeżenie: Nie można modyfikować informacji nagłówka – nagłówki już wysłane przez (wyjście zaczęło się w / home / username / demosite / wp-content/themes/mytheme / functions.php: 1035) W / home / username / demosite / wp-includes / pluggable.php on line 1179

W powyższym przykładzie błąd znajduje się w funkcjach motywu.plik php w linii 1035.

Oznacza to, że musisz edytować funkcje swojego motywu.plik php i zmienić lub usunąć kod powodujący ten błąd.

Czasami nagłówki już wysłane błąd jest spowodowany dodatkową spacją po zamknięciu php ?> tag, więc możesz to po prostu usunąć, a to rozwiąże problem.

Spójrzmy na inny przykład:

Ostrzeżenie: Nie można modyfikować header information-nagłówki już wysłane przez (wyjście zaczęło się w / home / username / demosite / wp-content / plugins / some-plugin-name/some-plugin.php: 144) W / home / username / demosite / wp-includes / pluggable.php on line 1090

Ten Komunikat o błędzie wskazuje na wtyczkę w Twojej witrynie WordPress powodującą błąd. Możesz po prostu dezaktywować wtyczkę i powiadomić autora wtyczki o błędzie.

W prawie wszystkich przypadkach, błędy wspominając pluggable.Pliki php nie są spowodowane przez sam plik.

Błędy te są zwykle spowodowane przez Niestandardowy fragment kodu dodany do funkcji.plik php lub źle zakodowana wtyczka, a nawet Twój motyw WordPress.

Po prostu usunięcie lub edycja kodu lub dezaktywacja wtyczki sprawi, że błąd zniknie.

Nadal nie możesz dowiedzieć się, co jest przyczyną tych błędów?

Postępuj zgodnie z instrukcjami w naszym przewodniku krok po kroku, aby rozwiązać błędy WordPress. Pomoże Ci to znaleźć przyczynę błędu i jak szybko go naprawić.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci rozwiązać pluggable.błędy plików php w WordPress. Możesz również dodać do zakładek naszą listę najczęstszych błędów WordPress i jak je naprawić.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Znajdziesz nas również na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

Jak naprawić nieprawidłowy błąd JSON w WordPress (Przewodnik dla początkujących)

W artykule: Co powoduje błąd “nieprawidłowa odpowiedź JSON” w WordPress?1. Sprawdź adresy…

Jak naprawić błąd krytyczny w WordPress (krok po kroku)

W artykule: Co To jest błąd krytyczny w WordPress?Co powoduje krytyczny błąd…

9 Najlepsze Darmowe Wtyczki WordPress Author Bio Box

W artykule: 1. Simple Author Box2. Branda3. Autor postu WP4. Author Bio…

Jak zmienić kolor linku w WordPress (poradnik dla początkujących)

W artykule: Dlaczego Linki Są Ważne?Jak dodawać linki w postach i stronach…