Niedawno jeden z naszych użytkowników zapytał, czy istnieje sposób na ograniczenie liczby postów wyświetlanych w kanale RSS ich witryny WordPress. Kanały RSS zapewniają użytkownikom łatwiejszy sposób subskrybowania Twojej witryny. Jednak czasami możesz chcieć ograniczyć liczbę postów, które użytkownik może wyświetlić w kanale RSS, więc zachęca go do odwiedzenia Twojej witryny. W tym artykule pokażemy, jak ograniczyć liczbę postów wyświetlanych w kanale RSS Twojej witryny WordPress.

Video Tutorial

Subskrybuj WPBeginner

Jeśli nie podoba Ci się film lub potrzebujesz więcej instrukcji, Kontynuuj czytanie.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to udać się do Ustawienia ” Czytanie strona w menu WordPress.

Następnie musisz zmienić wartość obok ‘Kanały syndykacyjne pokazują najnowsze’ opcja. Wystarczy wpisać liczbę postów, które mają być wyświetlane w kanale RSS.

Changing number of posts displayed in WordPress RSS feed

Poniżej tej opcji zobaczysz również opcję wyświetlania pełnego tekstu lub podsumowania swoich postów w kanałach RSS. Zalecamy korzystanie z podsumowania, ponieważ zmniejsza rozmiar kanału i zwiększa przegląd strony. Następnie należy kliknąć przycisk Zapisz zmiany, aby zapisać ustawienia.

To wszystko, udało Ci się ograniczyć liczbę postów wyświetlanych w kanale RSS Twojej witryny. Możesz również zapoznać się z naszym przewodnikiem na temat dodawania miniatur postów w kanale RSS i dodawania przycisków społecznościowych do kanału RSS. Jeśli używasz FeedBurner do kanałów RSS na swojej stronie, chcielibyśmy, aby sprawdzić nasz artykuł na temat alternatyw FeedBurner.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Możesz nas również znaleźć na Twitterze i Google+.

You May Also Like

Jak naprawić nieprawidłowy błąd JSON w WordPress (Przewodnik dla początkujących)

W artykule: Co powoduje błąd “nieprawidłowa odpowiedź JSON” w WordPress?1. Sprawdź adresy…

Jak zmienić kolor linku w WordPress (poradnik dla początkujących)

W artykule: Dlaczego Linki Są Ważne?Jak dodawać linki w postach i stronach…

Jak naprawić błąd krytyczny w WordPress (krok po kroku)

W artykule: Co To jest błąd krytyczny w WordPress?Co powoduje krytyczny błąd…

Jak zainstalować WordPress lokalnie na komputerze Mac za pomocą MAMP

W artykule: Jak zainstalować MAMP na komputerze MacInstalacja WordPress na komputerze MacWypróbowanie…