Niedawno jeden z naszych użytkowników zapytał nas, jak mogą przesyłać duże obrazy w WordPress. Wielu użytkowników widzi błąd podczas próby przesłania większych obrazów w WordPress. Wynika to z limitu rozmiaru pliku. W tym artykule pokażemy, jak to naprawić i przesłać duże obrazy w WordPress.

Large File Size Error

Dlaczego nie można przesłać dużych obrazów w WordPress?

Twój dostawca usług hostingowych WordPress mógł skonfigurować swoje serwery w sposób, który nakładał rozsądny limit rozmiarów przesyłania plików.

Możesz zobaczyć ten limit odwiedzając Media ” Dodaj Nowy strona.

maximum upload file size in WordPress

Jeśli limit jest niższy niż plik, który próbujesz przesłać, zobaczysz błąd podobny do tego: ‘nazwa pliku.jpg przekracza maksymalny rozmiar uploadu dla tej strony”.

Innym problemem, który może uniemożliwić przesyłanie dużych plików graficznych, jest limit pamięci.

Domyślnie Twoja witryna WordPress może używać rozsądnej ilości pamięci. Gdy skrypt działa zbyt długo i wyczerpuje zdefiniowany limit pamięci, wtedy pojawi się błąd.

Jeśli napotkasz którykolwiek z tych błędów, ten artykuł pomoże Ci to naprawić, dzięki czemu możesz łatwo przesyłać duże pliki do WordPress.

Ustalanie rozmiaru przesyłania obrazu w WordPress

Jeśli chcesz przesłać duże pliki graficzne i multimedialne w WordPress, oto jak rozwiązać problem z rozmiarem przesyłania obrazów w WordPress.

Po prostu dodaj ten kod do funkcji motywu.plik php.

@ini_set ('upload_max_size', '64M');
@ini_set ('post_max_size', '64M');
@ini_set ('max_execution_time',' 300');

Ten kod próbuje zwiększyć maksymalny rozmiar pliku, maksymalny rozmiar postu i maksymalne limity czasu wykonania dla Twojej witryny WordPress. Może to jednak nie działać w przypadku niektórych witryn WordPress.

W takim przypadku możesz spróbować dodać ten kod do swojego .plik htaccess w folderze głównym witryny.

php_value upload_max_filesize 64M
php_value post_max_size 64M
php_value max_execution_time 300
php_value max_input_time 300

Jeśli obie te metody zawiodą, możesz spróbować dostosować te wartości za pomocą php.plik ini.

Php.plik ini jest plikiem konfiguracyjnym używanym przez PHP do definiowania ustawień. Użytkownicy hostingu współdzielonego zazwyczaj nie mają dostępu do głównego pliku. Jednak nadal możesz utworzyć pusty php.ini w folderze głównym witryny przy użyciu klienta FTP.

Creating a new file using FTP

Po prostu dodaj ten kod do swojego php.plik ini:

upload_max_filesize = 64M
post_max_size = 64M
max_execution_time = 300

Zapoznaj się z naszym przewodnikiem, jak zwiększyć maksymalny rozmiar przesyłania plików w WordPress, aby uzyskać więcej informacji.

Czy naprawdę musisz przesyłać duże pliki obrazów w WordPress?

Ładowanie obrazów zajmuje więcej czasu niż tekstu. Oznacza to, że jeśli masz duże pliki obrazów, ładowanie witryny zajęłoby więcej czasu.

Wyszukiwarki nie lubią powolnych stron internetowych, a Twoje strony z ogromnymi obrazami mogą nie mieć wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania. Kosztowałoby to ruch i wpłynęłoby na twoje cele biznesowe.

Rozumiemy, że wielu właścicieli witryn fotograficznych może chcieć przesłać wysokiej jakości zdjęcia do swojej witryny. Jednak wysokiej jakości obrazy można zoptymalizować, aby mieć rozsądne rozmiary plików bez utraty zbyt wysokiej jakości.

Najpierw zalecamy, aby dowiedzieć się, jak zoptymalizować obrazy dla sieci. Możesz zmniejszyć rozmiar pliku obrazu bez konieczności obniżania jakości. Możesz także masowo zmieniać rozmiar obrazów z obszaru administracyjnego WordPress.

Następnie powinieneś zacząć używać galerii Envira do wyświetlania zdjęć w swojej witrynie. Envira pięknie wyświetla galerie zdjęć bez spowolnienia witryny. Jest niesamowicie szybki, piękny i działa na wszystkich urządzeniach. Uważamy, że jest to najlepsza wtyczka do galerii zdjęć dla WordPressa.

Wiele popularnych stron internetowych polega na CDN, aby obsługiwać statyczne treści, takie jak obrazy. CDN (content delivery network) obsługuje obrazy z serwerów zlokalizowanych na całym świecie. To sprawia, że obrazy i reszta witryny ładują się jednocześnie. Poprawia również SEO witryny i doświadczenie użytkownika.

Zobacz nasz przewodnik, Jak zainstalować i skonfigurować rozwiązanie WordPress CDN, aby uzyskać szczegółowe instrukcje.

To wszystko, mamy nadzieję, że ten przewodnik pomógł Ci nauczyć się przesyłać duże obrazy w WordPress. Możesz również zapoznać się z naszym przewodnikiem, w jaki sposób zmieniać rozmiar i powiększać obrazy bez utraty jakości.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Znajdziesz nas również na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

6 Najlepszych bramek płatności WooCommerce dla WordPress

W artykule: Jak wybrać najlepszą bramkę płatności WooCommerceTop WooCommerce bramek płatności dla…

14 Najlepsze wtyczki WordPress SEO i narzędzia, których powinieneś używać

W artykule: Rzeczy, które musisz wiedzieć o wtyczkach i narzędziach WordPress SEO1.…

Czeka nas rozwój sportów motorowych

W artykule: Jaki jest związek między popularyzacją sportów motorowych a poprawą kultury…

Jak dodać nagłówki bezpieczeństwa HTTP w WordPress (Przewodnik dla początkujących)

W artykule: Czym są nagłówki bezpieczeństwa HTTP?Dodawanie nagłówków bezpieczeństwa HTTP w WordPress1.…