Tworzenie wkrótce stron dla witryny WordPress

Czy chcesz stworzyć piękną stronę coming soon dla swojej witryny WordPress?

Wszystkie strony potrzebują strony, która wkrótce zostanie uruchomiona. Pozwala budować przewidywanie, tworzyć szum i rozpowszechniać informacje nawet przed uruchomieniem głównej strony internetowej.

W tym artykule pokażemy Ci, jak szybko i łatwo tworzyć piękne strony coming soon w WordPress.

Creating coming soon pages for a WordPress website

Po co tworzyć strony Coming Soon w WordPress?

Nadchodzące strony nie są tylko symbolem zastępczym dla Twojej witryny. Mogą być skutecznym narzędziem do generowania leadów dla Twojej firmy nawet przed uruchomieniem witryny.

Oto kilka sposobów, które wykorzystaliśmy wkrótce strony:

  1. Wskaźnik Zainteresowania Użytkownika – Jeśli nie masz pewności co do pomysłu, wkrótce strony mogą pomóc ci ocenić zainteresowanie użytkowników projektem.
  2. Buduj Hype – Wkrótce strony mogą być również wykorzystywane do budowania przewidywania i tworzenia szumu. Podaj informacje o produkcie i zaoferuj użytkownikom zachęty do udostępniania.
  3. Przechwytywanie Leadów – Zacznij budować swoją listę e-mail i poproś użytkowników o śledzenie swoich profili społecznościowych. Pozwala to na posiadanie polubień i obserwujących jako dowodu społecznego jeszcze przed uruchomieniem witryny.

Aby utworzyć wkrótce stronę w WordPress, musisz uzyskać najlepszy hosting WordPress i zainstalować WordPress.

Aby uzyskać bardziej szczegółowe instrukcje, Możesz również postępować zgodnie z naszym przewodnikiem krok po kroku, jak stworzyć stronę internetową.

Przykład tego, co stworzymy

Oto kilka przykładów skutecznych projektów stron już wkrótce.

Coming soon page with countdown timer, email form, and social buttons

Coming soon page with fullscreen background image, lead signup form, and countdown timer

Coming soon page preview with email sign up form and social buttons

Jak stworzyć piękną stronę Coming Soon

Najpierw musisz zainstalować i aktywować wtyczkę SeedProd. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz nasz przewodnik krok po kroku, jak zainstalować wtyczkę WordPress.

SeedProd to najlepsza wtyczka do tworzenia stron WordPress na rynku. Pozwala na zbudowanie dowolnego rodzaju strony docelowej, w tym strony nadchodzącej, aby ograniczyć dostęp do witryny i przekształcić stronę przed uruchomieniem w magnes wiodący.

Uwaga: dostępna jest również darmowa wersja SeedProd, z której możesz korzystać, ale w tym samouczku pokażemy wersję Pro, ponieważ ma więcej funkcji.

Po aktywacji musisz odwiedzić SeedProd ” Ustawienia strona, aby wprowadzić klucz licencyjny. Możesz znaleźć te informacje pod swoim kontem na stronie SeedProd.

Enter your SeedProd license key

Następnie musisz odwiedzić SeedProd ” Strony strona, a następnie kliknij przycisk “Skonfiguruj stronę wkrótce”.

Set up a coming soon page

Na następnym ekranie zostaniesz poproszony o wybranie szablonu. SeedProd zawiera kilka profesjonalnie zaprojektowanych szablonów stron do wyboru. Wystarczy kliknąć na szablon, aby go wybrać.

Choose a page template

Spowoduje to uruchomienie interfejsu seedprod page builder. Zobaczysz podgląd na żywo wybranego szablonu, w którym możesz po prostu wskazać i kliknąć, aby wybrać i edytować dowolny element.

SeedProd page builder interface

Możesz także dodawać nowe bloki do swojej strony z lewej kolumny. Dodajmy minutnik, który informuje użytkowników, kiedy witryna zostanie uruchomiona.

Po prostu przeciągnij blok “Countdown” i upuść go na podglądzie strony, gdzie chcesz go wyświetlić.

Add a block

Następnie wskaż i kliknij blok odliczania, a zobaczysz jego właściwości w lewej kolumnie.

Editing a block in SeedProd

Możesz edytować stronę tyle, ile potrzebujesz. Spróbuj dodać różne bloki, zmienić kolory tekstu, dodać logo firmy i nie tylko.

Połącz Swoją Usługę E-Mail Marketingu

Po zakończeniu projektowania możesz przejść do zakładki “Połącz”. W tym miejscu możesz połączyć formularz rejestracji e-mail z dostawcą usług e-mail marketingu.

Connect your email marketing service

SeedProd obsługuje wszystkie najlepsze platformy e-mail marketingu. Ze względu na ten samouczek, będziemy łączyć naszą stronę coming soon do stałego kontaktu. Po prostu kliknij, aby go wybrać, a następnie kliknij przycisk “Połącz nowe konto”.

Connecting your email account

Następnie musisz podać klucz API i nazwę tego połączenia. Wystarczy kliknąć przycisk “Połącz ze stałym kontaktem”, aby kontynuować.

Getting the API key

Spowoduje to otwarcie okienka, w którym musisz zalogować się na swoje konto stałego kontaktu. Następnie kliknij przycisk Zezwól, aby dać SeedProd dostęp do Twojego konta kontaktowego.

Allow access

Następnie pokaże ci klucz API, który musisz skopiować i wkleić do SeedProd i kliknąć przycisk “Połącz”.

SeedProd pobierze Twoje listy e-mailowe. Musisz wybrać listę e-mail, której chcesz użyć, a następnie kliknąć przycisk “Zapisz szczegóły integracji”.

Publikowanie Twojej Strony Coming Soon

Po zakończeniu projektowania strony i integracji, jesteś teraz gotowy do opublikowania strony coming soon.

Najpierw musisz kliknąć przycisk Zapisz, a następnie wybrać “Publikuj”, aby zapisać swoją wkrótce stronę i udostępnić ją publicznie.

Publish your coming soon page

SeedProd opublikuje teraz Twoją stronę i możesz wyjść z kreatora stron, klikając przycisk Zamknij.

Następnie musisz włączyć tryb “Coming Soon”, aby upewnić się, że osoby odwiedzające Twoją witrynę zobaczą tylko stronę coming soon.

Po prostu przejdź do SeedProd ” Strony strona, a następnie przełącz przełącznik w “Coming Soon Mode” na aktywny.

Turn on coming soon mode

SeedProd włączy teraz tryb coming soon dla całej Twojej witryny. Nadal możesz się zalogować i pracować na swojej stronie, ale inni niezalogowani użytkownicy zobaczą tylko utworzoną przez Ciebie stronę.

Coming soon page preview

Zaawansowane ustawienia dla strony Coming Soon

SeedProd pozwala kontrolować sposób wyświetlania strony coming soon. Możesz uzyskać dostęp do tych zaawansowanych ustawień, odwiedzając SeedProd ” Strony strony i klikając na przycisk “Edytuj stronę”w polu Coming Soon Mode.

Edit coming soon page

Spowoduje to uruchomienie interfejsu kreatora stron, w którym należy przejść do zakładki “Ustawienia strony”. W ustawieniach ogólnych możesz podać tytuł swojej strony, wybrać tryb izolacji lub zmienić szablon strony zacznij od nowego.

General page settings

Domyślnie wtyczka zacznie pokazywać Twoją stronę coming soon wszystkim niezalogowanym użytkownikom. Jednak SeedProd daje Ci pełną kontrolę nad tym, kto może uzyskać dostęp do twojej witryny, gdy jest ona w trybie coming soon.

Przydaje się to w pewnych sytuacjach. Na przykład:

  • Chcesz tylko umożliwić klientowi przeglądanie witryny po zalogowaniu
  • Chcesz, aby niektóre adresy URL były publicznie dostępne
  • Zezwalaj użytkownikowi o określonym adresie IP na przeglądanie witryny.

Aby uzyskać zaawansowane reguły dostępu, kliknij menu “Kontrola dostępu”, aby wybrać, kto może uzyskać dostęp do twojej witryny w trybie coming soon.

Control who can access your website under coming soon mode

Możesz także przejść do zakładki SEO, aby podać tytuł SEO, opis, polecany obraz, który będzie używany, gdy łącze jest udostępniane w witrynach społecznościowych i nie tylko. Możesz również powiedzieć wyszukiwarkom, aby nie indeksowały tej strony.

Jeśli masz zainstalowane popularne wtyczki SEO, takie jak All in One SEO, SeedProd współpracuje również z nimi bezproblemowo.

SEO settings for your coming soon page

Na koniec możesz przejść do zakładki Skrypty, gdzie możesz dodać Skrypty innych firm, które możesz potrzebować dodać. Na przykład możesz dodać tutaj kod Google Analytics, piksel Facebooka lub inny kod śledzenia.

Add third-party scripts to your coming soon page

Nie zapomnij kliknąć przycisku Zapisz u góry, aby zapisać zaawansowane ustawienia strony.

Wyłączanie strony Coming Soon

Gdy będziesz gotowy do opublikowania swojej witryny, SeedProd bardzo łatwo wyłączy tryb coming soon.

Po prostu odwiedź SeedProd ” Strony strona i wyłącz przełącznik “aktywny”w polu Tryb wkrótce.

Turn off coming soon mode in WordPress

Tworzenie strony trybu konserwacji w WordPress

Niektórzy właściciele witryn mogą chcieć wyświetlić stronę trybu konserwacji zamiast strony nadchodzącej. Strona trybu konserwacji jest pomocna, jeśli Twoja witryna jest w trakcie konserwacji i chcesz poinformować użytkowników, że wkrótce wrócisz.

Seedprod ‘ s Coming Soon Pro plugin pozwala również tworzyć piękne strony konserwacji w WordPress.

Po prostu przejdź do SeedProd ” Strony stronę i kliknij przycisk “Skonfiguruj stronę trybu konserwacji”.

Set up a maintenance mode button

Reszta procesu jest taka sama jak tworzenie strony coming soon. Otrzymasz pełną kontrolę dostępu i możesz łatwo wyłączyć tryb konserwacji po zakończeniu.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci nauczyć się tworzyć piękne strony wkrótce w WordPress. Możesz również zobaczyć nasz najlepszy przewodnik, jak zwiększyć ruch na blogu i nasze porównanie najlepszych usług telefonicznych biznesowych, aby poprawić przepływ pracy.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Znajdziesz nas również na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

Jak stworzyć katalog stron w WordPress (krok po kroku)

W artykule: Co To jest katalog stron www?Metoda 1: Tworzenie katalogu WordPress…

Jak i dlaczego należy ograniczyć próby logowania w WordPress?

W artykule: Dlaczego warto ograniczyć próby logowania w WordPress?Jak ograniczyć próby logowania…

7 Najlepsze Wtyczki Do Kompresji Obrazu WordPress W Porównaniu (2021)

W artykule: 1. EWWW Image Optimizer2. Optimol3. ShortPixel Image Optimizer4. reSmush.it5. Kompresuj…

Jak zorganizować lub zmienić kolejność stron WordPress z przeciągnij i upuść?

W artykule: Po co zmieniać kolejność stron WordPress?Organizuj swoje strony WordPress za…