Jeśli szukasz najlepszych rejestratorów domen 2021? Rejestratorzy domen to firmy odpowiedzialne za rejestrację i zarządzanie nazwami domen dla wszystkich stron internetowych na całym świecie.

Wybór odpowiedniego rejestratora nazwy domeny jest bardzo ważny,ponieważ istnieje tak wiele sposobów na oszukanie. W tym artykule pokażemy, jak wybrać najlepszego rejestratora domen, porównując ich zalety i wady.

Choosing the best domain registrar

Krótkie Podsumowanie: Chcesz pominąć czytanie i uzyskać wybór eksperta? W naszych badaniach najlepszym rejestratorem domen jest albo Domain.com jeśli po prostu kupujesz nazwę domeny lub Bluehost, jeśli chcesz zbudować witrynę, ponieważ dadzą Ci nazwę domeny za darmo.

Dla tych z Was, którzy wolą dokładne badania, oto krótki przegląd rzeczy, których nauczysz się w tym przewodniku:

 • Co To jest Rejestrator nazwy domeny
 • Co Naprawdę Robią Rejestratorzy Domen?
 • Jak wybrać odpowiedniego rejestratora domen
 • Rzeczy, na które należy zwrócić uwagę przy wyborze rejestratora nazw domen
 • Najlepsze Rejestratory Nazw Domen
 • Najczęściej Zadawane Pytania Dotyczące Rejestratorów Nazw Domen

Co To jest Rejestrator nazwy domeny

Rejestrator nazw domen to firma, która umożliwia zakup i rejestrację nazw domen. Wszyscy rejestratorzy nazw domen są akredytowani przez ICANN (Internet Corporation for Assigned Names and Numbers), organizację non-profit odpowiedzialną za zarządzanie nazwami domen.

Nazwy domen sprawiają, że internet jest łatwy w użyciu dla każdego. Bez nazw domen musisz wprowadzić długie ciągi numerów zwanych adresami IP, aby odwiedzić witryny.

Nazwy domen rozwiązują ten problem, pozwalając stronom internetowym na wybór adresów za pomocą łatwych do zapamiętania słów, na przykład wpbeginner.com lub google.com.

How domain names work

Aby dowiedzieć się więcej, Zobacz nasz przewodnik dla początkujących na temat tego, co to jest nazwa domeny i jak to działa.

Aby nazwy domen były powszechnie dostępne, ICANN pozwala firmom ubiegać się o akredytację i stać się rejestratorem domen.

Firmy te następnie konkurują ze sobą w celu sprzedaży licencji na nazwy domen, co pozwala uzyskać lepszą obsługę i narzędzia przy zakupie nazwy domeny.

Co Naprawdę Robią Rejestratorzy Domen?

Wszystkie rekordy nazwy domeny są przechowywane w scentralizowanej bazie danych o nazwie registry. Aby nazwa domeny mogła zostać rozpoznana, musi zostać dodana do tej bazy danych ze wszystkimi powiązanymi informacjami na jej temat.

ICANN udziela rejestratorowi nazwy domeny zgody na wprowadzanie zmian w informacjach o nazwie domeny w bazie danych w Twoim imieniu. Rejestrator nazw domen zapewnia również łatwe w użyciu narzędzia do wprowadzania tych zmian za pomocą przeglądarki internetowej.

Mając to na uwadze, przyjrzyjmy się, jak łatwo wybrać najlepszego rejestratora domen dla adresu witryny.

Jak wybrać odpowiedniego rejestratora domen

Nie wszyscy rejestratorzy domen mają licencję na sprzedaż wszystkich rozszerzeń nazw domen. Na przykład niektórzy rejestratorzy domen mogą sprzedawać tylko nazwy domen z rozszerzeniami specyficznymi dla danego kraju (takimi jak .io, .in lub .ly).

Każdy rejestrator domen może oferować różne usługi wraz z rejestracją nazwy domeny. Niektórzy rejestratorzy mogą oferować tanie domeny jako ofertę promocyjną, podczas gdy inni mogą dawać bezpłatne dodatki, aby przyciągnąć klientów.

Wybierając najlepszego rejestratora nazw domen, patrzymy na następujące cztery kryteria:

1. Cennik i okres rejestracji

Pierwszą rzeczą, którą chcesz sprawdzić, są ceny nazw domen. Na przykład niektórzy rejestratorzy domen mogą oferować niskie ceny z góry za rejestrację w pierwszym roku, ale ich ceny odnowienia mogą być różne i znacznie wyższe.

Możesz zarejestrować nazwę domeny na okres co najmniej 1 roku. Jednak niektóre firmy mogą wymagać wyższego okresu rejestracji, takiego jak minimum 2 lata. Możesz zarejestrować nazwę domeny na okres do 10 lat.

Jeśli kupujesz nowy adres internetowy, zalecamy rejestrację nazwy domeny na 1 rok. Możesz włączyć automatyczne odnawianie, aby Twoja domena nie wygasła.

Musisz również sprawdzić, czy nie ma żadnych dodatkowych opłat za transfery domen, odnowienie i inne opłaty.

2. Transfery Domen

Nazwy domen można przenosić z jednego rejestratora domen do drugiego. Zwykle nie musisz od razu przenosić nazwy domeny, ale jeśli nie jesteś zadowolony z rejestratora domeny, ta opcja powinna być łatwo dostępna.

Pierwszą rzeczą, o której musisz pamiętać, jest to, że nie możesz przenieść nazwy domeny w ciągu pierwszych 60 dni od rejestracji. O tym początkowym okresie decyduje ICANN. Następnie możesz przenieść go do dowolnego innego rejestratora, który chcesz.

Większość rejestratorów domen ułatwia przenoszenie nazw domen bez dodatkowych opłat. Jednak niektórzy mogą próbować to skomplikować lub pobierać dodatkową opłatę za usunięcie blokady domeny.

Przed zakupem nazwy domeny od rejestratora sprawdź zasady transferu domen.

3. Zasady Wygasania Domen

Nazwy domen są rejestrowane na określony czas. Możesz odnowić rejestrację domeny przed jej datą wygaśnięcia. Jeśli jednak zapomniałeś odnowić nazwę domeny, wygasa ona i każdy może ją zarejestrować.

W przypadku firm oznacza to, że ktoś może przejąć nazwę domeny. Aby się upewnić, że tak się nie stanie, możesz skonfigurować automatyczne odnawianie nazwy domeny.

Nawet jeśli korzystasz z funkcji automatycznego odnawiania, dobrym pomysłem jest sprawdzenie zasad wygaśnięcia rejestratorów domen. Niektórzy rejestratorzy domen oferują okres karencji nawet po wygaśnięciu. Ten okres karencji umożliwia odnowienie wygasłej nazwy domeny.

Słyszeliśmy dziesiątki przerażających historii właścicieli firm tracących nazwę domeny, ponieważ ich karta kredytowa wygasła, a ich rejestrator nie miał okresu karencji. Jest to jeden z wielu powodów, dla których niezwykle ważne jest wybranie odpowiedniego rejestratora nazwy domeny.

4. Usługi dodatkowe

Możesz także sprawdzić, jakie inne usługi są oferowane przez twojego rejestratora domen. Chociaż możesz nie potrzebować tych usług teraz, dobrze jest wiedzieć, że je mają.

Te dodatkowe usługi mogą obejmować prywatność domeny, parkowanie domeny, rozszerzoną ochronę przed wygaśnięciem i inne. Niektórzy rejestratorzy domen mogą nawet sprzedawać usługę hostingu WordPress, usługę hostingu poczty e-mail, kreatory stron internetowych, usługi marketingu e-mail i inne.

Najważniejsze 3 rzeczy, na które należy zwrócić uwagę przy wyborze rejestratora nazw domen

Ze względu na konkurencję w branży rejestracji domen, natkniesz się na firmy z bardzo atrakcyjnymi ofertami. Chociaż te oferty mogą wyglądać dobrze, mogą być pewne wady, których możesz nie zauważyć od razu.

Oto kilka rzeczy, na które należy zwrócić uwagę przy wyborze rejestratora nazwy domeny.

1. Cennik dodatków

Niektórzy rejestratorzy nazw domen mogą automatycznie wstępnie sprawdzić Usługi dodatkowe przy zakupie nazwy domeny. Jeśli nie odznaczysz tych opcji, znacznie zwiększy to Twój rachunek. Zazwyczaj nazwa domeny. com nie powinna kosztować więcej niż $14.99 / rok. Jeśli tak, to powinno podnieść czerwoną flagę.

Musisz zwrócić uwagę na stronę kasy i odznaczyć wszelkie dodatkowe usługi lub upsells, których nie potrzebujesz, takie jak Whois Guard. Ponadto zawsze dobrze jest dokładnie sprawdzić całkowitą kwotę, którą obciążasz na wyciągach z karty kredytowej.

2. Złe Wrażenia Użytkownika

Większość rejestratorów domen stara się, aby ich strona internetowa była łatwa w użyciu, dzięki czemu mogą utrzymać cię jako klienta. Jednak niektórzy rejestratorzy domen robią dokładnie odwrotnie.

Utrudni to zmianę ustawień nazwy domeny, takich jak serwery nazw. Musisz to zrobić, jeśli chcesz przenieść domenę na nowy host lub nowego rejestratora domeny.

Najprostszym sposobem na znalezienie tego jest wyszukiwanie recenzji online rejestratora domen. Należy pamiętać, że bardzo niewielu zadowolonych klientów zostawia recenzje online, dlatego ważne jest, aby dokładnie przeczytać recenzje.

3. Ukryte Opłaty

Przy wyborze rejestratora domen może być również konieczne wyszukanie ukrytych kosztów i opłat.

Niektórzy rejestratorzy domen mogą mieć specjalne oferty na tańsze domeny przy pierwszej rejestracji. Większość początkujących nie zdaje sobie z tego sprawy, ale koszt odnowienia domeny jest często zupełnie inny, a nawet wyższy.

Wszyscy dobrzy rejestratorzy domen ułatwiają przeniesienie nazwy domeny do innej firmy. Jednak niektórzy wprowadzą dodatkową opłatę.

Mając to na uwadze, przyjrzyjmy się niektórym z najlepszych rejestratorów nazw domen i jak się ze sobą porównują.

Najlepsi rejestratorzy domen, aby kupić nazwę domeny

Wybór odpowiedniego rejestratora domen oszczędza przed możliwymi przyszłymi problemami. Nie tylko pomaga chronić markę, ale także ułatwia przeniesienie witryny do nowego hosta lub dostawcy usług.

W oparciu o kryteria, które omówiliśmy wcześniej, są to najlepsi rejestratorzy domen, od których można kupić nazwę domeny.

1. Domain.com

Domain.com

Rozpoczęty w 2000 roku, Domain.com jest jednym z najpopularniejszych rejestratorów nazw domen na świecie. Pozwalają one zarejestrować wszystkie rozszerzenia nazw domen najwyższego poziomu (TLD), a nawet dziesiątki domen najwyższego poziomu kodu kraju (ccTLD).

Domain.com posiada szybkie narzędzie do wyszukiwania domen, którego możesz użyć do badania nazwy domeny. Ich wyszukiwanie pokazuje również domeny premium.

Uzyskujesz dostęp do wszystkich narzędzi do zarządzania domeną, których można oczekiwać od najlepszego rejestratora domen, w tym rejestracji prywatnej, ochrony prywatności whois, bezpłatnej whois, rejestracji zbiorczej, łatwych transferów, łatwego zarządzania DNS, konta e-mail, przekazywania wiadomości e-mail i innych dodatkowych usług. Możesz nawet kupić od nich hosting, jeśli chcesz.

Jeśli masz jakieś pytania, możesz skontaktować się z ich pomocnym zespołem obsługi klienta za pośrednictwem czatu na żywo lub poczty e-mail. Mają również obszerną bazę wiedzy z pomocnymi przewodnikami.

Domain.com oferuje czytniki WPBeginner 25% zniżki na produkty domenowe. Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć link z naszej strony internetowej lub skorzystać z naszej domain.com kod kuponu: nameboy

Jeśli potrzebujesz tylko zarejestrować nazwę domeny bez hostingu, zalecamy Domain.com. jednak jeśli chcesz założyć bloga lub stronę internetową, opcja #2 może być dla ciebie lepsza, ponieważ możesz uzyskać bezpłatną nazwę domeny.

2. Bluehost

Bluehost

Bluehost jest jedną z największych firm hostingowych na świecie i jest oficjalnym partnerem hostingowym WordPress. W ramach swojej usługi hostingowej oferują również rejestrację nazwy domeny.

Bluehost oferuje użytkownikom WPBeginner bezpłatną nazwę domeny, bezpłatny certyfikat SSL i zniżkę na hosting, co jest idealną propozycją dla każdego, kto chce stworzyć stronę internetową.

Zasadniczo możesz zacząć za $ 2.75 miesięcznie i uzyskać bezpłatną nową nazwę domeny.

→ Kliknij tutaj, aby skorzystać z tej ekskluzywnej oferty Bluehost ←

Używamy Bluehost jako naszego dostawcy usług hostingowych dla kilku naszych małych stron internetowych. Ich interfejs jest intuicyjny dla początkujących, ma fabrycznie zainstalowany WordPress, a ich obsługa czatu jest bardzo pomocna w razie potrzeby.

Mają również wiele funkcji, których potrzebują właściciele witryn, takich jak możliwość dodawania nieograniczonej liczby poddomen, ochrona przed złośliwym oprogramowaniem stron internetowych, profesjonalne wiadomości e-mail za pośrednictwem usługi Google Workspace i innych.

3. Rozwiązania Sieciowe

Network Solutions

Network Solutions jest jednym z największych rejestratorów domen na świecie z ponad 7 milionami domen zarejestrowanych u nich. Możesz zarejestrować szeroką gamę rozszerzeń domen, w tym popularne .com,. net,. org,. biz,. info i zasadniczo wszystkie inne niszowe TLD.

Ponieważ Network Solutions jest jednym z największych rejestratorów domen, ich oferta usług obejmuje hosting, Kreator stron internetowych, narzędzia bezpieczeństwa witryny, biznesowy adres e-mail, marketing online, usługi SEO, a nawet wsparcie IT.

Zasadniczo jako mała firma mogą być twoim punktem kompleksowej obsługi dla twojej obecności w Internecie.

Możesz zacząć za pomocą narzędzia wyszukiwania nazw domen, aby szybko zobaczyć dostępne domeny. Pokazują również domeny premium w swoich wynikach.

Ich platforma zawiera wszystkie funkcje domeny, których można się spodziewać, takie jak zarządzanie DNS, prywatna Rejestracja, prywatność WHOIS itp.

Network Solutions oferuje naszym czytelnikom 25% zniżki na nazwy domen. Będziesz musiał użyć naszego linku z ich strony, a nasz kod kuponu Network Solutions: WPBEGINNER podczas kasy.

Uwaga: kod kuponu promocyjnego ma duże i duże litery.

Możesz również uzyskać bezpłatną domenę od Network Solutions przy zakupie planów hostingowych WordPress lub innych pakietów hostingowych witryn / e-commerce.

4. HostGator

HostGator

HostGator to kolejna popularna firma oferująca właścicielom witryn kompleksowy sklep z nazwami domen i współdzielonym hostingiem witryn. Oferują szeroki wybór rozszerzeń, prywatności domen i łatwych w użyciu narzędzi do zarządzania DNS.

Mają łatwe w użyciu narzędzie do wyszukiwania domen, które pomaga szybko znaleźć odpowiednią nazwę domeny dla Twojej firmy. Ich obszar zarządzania domenami jest przyjazny dla początkujących i dobrze udokumentowany, co ułatwia przenoszenie domen, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Oprócz nazwy domeny i hostingu, wprowadzili również zupełnie nowy kreator witryn typu “przeciągnij i upuść” o nazwie Gator. Oferują bezpłatną nazwę domeny i hosting ze wszystkimi planami Kreatora witryn.

We wczesnych dniach WPBeginner użyliśmy Hostgatora jako naszego hosta. Byliśmy na ich planach hostingowych VPS, dopóki nasza strona nie stała się znacznie większa, więc musieliśmy przejść na platformę Google Cloud.

5. GoDaddy

GoDaddy

GoDaddy jest jedną z najstarszych i najpopularniejszych firm zajmujących się rejestracją domen. Zarządzają ponad 77 milionami nazw domen dla ponad 18 milionów klientów.

Oferują szeroką gamę popularnych rozszerzeń nazw domen do wyboru. Ich ceny są bardzo konkurencyjne, a nawet możesz uzyskać znaczną zniżkę w pierwszym roku rejestracji domeny.

GoDaddy ma potężny, łatwy w użyciu interfejs do zarządzania domeną, który umożliwia przenoszenie nazwy domeny, zmianę serwerów nazw, aktualizację informacji kontaktowych, zarządzanie masowymi odnowieniami domen i dostosowywanie różnych innych ustawień domeny.

GoDaddy oferuje również Pakiet innych usług internetowych, w tym hosting, kreator witryn, e-mail marketing i inne.

Powiązane: Zobacz najlepsze alternatywy GoDaddy 7, które są tańsze i bardziej niezawodne.

6. Namecheap

Namecheap

Namecheap to kolejny najlepszy rejestrator domen na rynku. Mają potężne narzędzie do wyszukiwania domen, które pomaga znaleźć odpowiednią nazwę domeny i sugeruje, gdy preferowana nazwa domeny nie jest dostępna.

Oferują również Usługi dodatkowe domeny, takie jak Prywatność domeny i premium DNS. Ich obszar zarządzania domeną jest czysty, ale nie jest tak przyjazny dla użytkownika, jak nowy interfejs GoDaddy.

Jedną z fajnych rzeczy w NameCheap jest to, że oferują bezpłatną prywatność whois ze wszystkimi nazwami domen.

Kiedyś korzystaliśmy z NameCheap, ale skończyło się na przeniesieniu naszych głównych domen do innych dostawców, ponieważ po prostu mieliśmy zbyt wiele problemów z logowaniem do ich panelu zarządzania domenami.

7. DreamHost

DreamHost

DreamHost to kolejny popularny rejestrator nazw domen i dostawca usług hostingowych. Oferują naszym czytelnikom bezpłatną nazwę domeny z prywatnością domeny dla każdego, kto zarejestruje się w ich wspólnym nieograniczonym planie hostingowym.

Możesz również zarejestrować nazwę domeny bez kupowania hostingu za ich pośrednictwem za $8.99 / rok, który obejmuje również bezpłatną rejestrację prywatną.

DreamHost oferuje ponad 400 TLD i zawiera wszystkie narzędzia do zarządzania domenami, których można oczekiwać od dużego dostawcy domen, takiego jak DreamHost.

Oprócz hostingu współdzielonego, Dreamhost oferuje również zarządzany hosting WordPress o nazwie DreamPress, który jest świetny dla większych stron internetowych.

Bonus Rejestracja Domen Premium

8. BuyDomains

BuyDomains

BuyDomains pozwalają wyszukiwać nazwy domen premium pasujące do wyszukiwanych terminów. Nazwy domen Premium to nazwy domen, które są już zarejestrowane, ale są dostępne do sprzedaży od osób trzecich. Domeny te są często bardziej zapadające w pamięć, krótsze i znakowalne, dlatego są droższe.

Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedniej nazwy domeny, a masz budżet, możesz użyć BuyDomains do wyszukiwania nazwy domeny premium.

Ostatnie Przemyślenia-Najlepszy Rejestrator Domen

Istnieją dosłownie setki innych rejestratorów domen i sprzedawców na rynku, których nie uwzględniliśmy na liście, w tym Hover, Google Domains, Tucows, 1&1 Ionos, Shopify, eNom, Name.com, imieniny itp.

Powodem jest to, że wszystkie oferują przede wszystkim te same usługi, a my chcemy ułatwić naszym użytkownikom wybór najlepszego i najbezpieczniejszego rejestratora domen bez powodowania paraliżu wyboru.

Naszym zdaniem, Domain.com jest najlepszym rejestratorem domen na rynku dla małych firm, jak i dużych firm. Oferują najbardziej rozsądne ceny i mają wszystkie funkcje.

Jeśli chcesz zbudować stronę internetową, możesz uzyskać bezpłatną nazwę domeny zarówno od Bluehost, jak i HostGator podczas rejestracji na ich hosting.

Obie są jednymi z najlepszych firm hostingowych na świecie, a także oferują krok po kroku stronę internetową skonfigurowaną dla każdego rodzaju strony internetowej, w tym Nieruchomości, witryny dla małych firm, sklepu internetowego i innych.

Najczęściej Zadawane Pytania Dotyczące Rejestratorów Nazw Domen

Pomogliśmy użytkownikom 670,000 wybrać najlepszego rejestratora domen, odpowiedzieliśmy na wiele pytań. Poniżej znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące rejestratorów nazw domen.

Czy ma znaczenie, którego rejestratora domen używam?

Tak, ponieważ nie wszyscy rejestratorzy domen są sobie równi. Mogą mieć różne rozszerzenia nazw domen, funkcje, ceny itp. Przede wszystkim jednak chcesz wybrać rejestratora domen, który ma dobre wsparcie i oferuje niezawodną infrastrukturę sieciową.

Większość właścicieli firm polega na rejestratorach domen DNS, co zasadniczo pomaga przekierować użytkowników do twojej witryny. Jeśli rejestrator domeny ma problemy z siecią, nawet jeśli serwer hostingowy jest online, użytkownicy nie będą mogli uzyskać dostępu do witryny.

Ponadto chcesz zapewnić, że rejestratorzy domen mają dobre wsparcie i reputację, ponieważ przydaje się to w nagłych przypadkach.

Dlatego zalecamy korzystanie z Domain.com, Bluehost lub GoDaddy, ponieważ wszystkie mają niezawodną infrastrukturę i bezpieczeństwo.

Zdecydowanie zalecamy również unikanie rejestratorów domen, takich jak NameBright, którzy używają zwodniczych praktyk biznesowych, aby zablokować użytkownikom przenoszenie domen.

Który jest najtańszym rejestratorem domen?

Jeśli chodzi o cenę, nic nie przebije za darmo. Tak więc najtańszym rejestratorem domen jest Bluehost, ponieważ oferuje bezpłatną nazwę domeny z hostingiem.

Dzięki temu użytkownicy WPBeginner mogą korzystać z naszych Domain.com kod kuponu, aby uzyskać dodatkowe oszczędności na Domain.com co sprawia, że ceny są bardzo atrakcyjne.

Jaka jest rozsądna cena za nazwę domeny?

Ceny nazw domen będą się różnić w zależności od wybranego typu rozszerzenia domeny i rejestratora, ale typowa domena powinna kosztować od 9 do 14,99 rocznie.

Mamy szczegółowy przewodnik omawiający koszty nazwy domeny i sposób oceny wartości domeny premium.

Ale jako szybki przewodnik, oto ile kosztuje nowa rejestracja domen u różnych rejestratorów:

 • Bluehost-Darmowa domena z hostingiem $2.75 / miesiąc
 • Domain.com – $7.45 dla nazw domen. com z naszym kodem kuponu
 • Rozwiązania sieciowe – $7.49 dla. com z naszym kodem kuponu lub za darmo z pakietem hostingowym.
 • HostGator-Darmowa domena z hostingiem $2.64 / miesiąc
 • GoDaddy – $11.99
 • DreamHost-Darmowa domena z hostingiem $2.59 / miesiąc

Czy Mogę kupić nazwę domeny na zawsze (na stałe)?

Nie, Nie możesz kupić nazwy domeny na stałe. Rejestracja nazwy domeny odbywa się co roku. Możesz jednak zapłacić z góry do 10 lat, co gwarantuje, że będziesz mieć nazwę domeny przez 10 lat.

Tak długo, jak płacisz roczną opłatę za odnowienie, możesz być właścicielem domeny na stałe i nikt nie może Ci jej odebrać.

Ludzie w Unstoppable domains oferują domeny NFT dla portfeli kryptograficznych i te, które możesz kupić na stałe.

Te domeny Web3 obecnie nie działają na wszystkich przeglądarkach natywnie, ale wierzymy, że wraz z ewolucją blockchain, w przyszłości firma prawdopodobnie będzie w stanie posiadać swoje domeny na zawsze, nawet z popularnymi rejestratorami powyżej.

Dlaczego Odnawianie Domen jest droższe?

Często rejestratorzy domen oferują agresywne zniżki na opłatę za rejestrację domeny w pierwszym roku, a odnowienia odbywają się po zwykłej cenie.

Dlatego, aby zmaksymalizować swoje oszczędności, zalecamy przedpłacenie opłaty rejestracyjnej na 2-3 lata, abyś mógł zablokować zniżkę na rejestrację domeny.

Kto jest najbezpieczniejszym rejestratorem domen?

Wszyscy rejestratorzy domen muszą przestrzegać zasad ICANN, więc technicznie wszystkie są bezpieczne. Istnieją jednak dodatkowe kroki, które możesz podjąć, aby chronić nazwę domeny przed kradzieżą.

Takie jak implementacja blokady domeny, która zapobiega nieautoryzowanym transferom domen.

Ponadto chcesz rejestratora domeny, który oferuje uwierzytelnianie dwuskładnikowe i bezpieczeństwo.

Z naszego doświadczenia wynika, że zarówno Bluehost, jak i GoDaddy są najbezpieczniejszymi rejestratorami domen.

Jeśli szukasz rozwiązań dla przedsiębiorstw, wiele firm Ufa domenom Cloudflare i MarkMonitor dla bezpieczeństwa.

Czy mogę korzystać z wielu rejestratorów domen?

Tak, możesz absolutnie korzystać z wielu rejestratorów domen, jeśli chcesz. Mamy różne domeny zarejestrowane przez różnych rejestratorów, w tym Domain.com, Bluehost, GoDaddy, NameCheap, Name.com i wiele innych.

Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że kupujemy / sprzedajemy domeny, a po prostu łatwiej jest przenieść domenę z jednego konta na drugie w tym samym rejestratorze.

Przeniesienie domen do innego rejestratora może potrwać do 7 dni.

Kto określa, czy domena jest premium?

Domeny Premium to często domeny należące do istniejącej firmy / przedsiębiorcy. Ta osoba określi cenę swojej domeny premium.

Czasami sam rejestr domen powstrzyma niektóre domeny premium i zwolni je tylko po cenach premium. W takim przypadku ceny są ustalane przez ich zespół sprzedaży.

Na przykład, otrzymaliśmy dwie litery am.co domena dla naszej firmy niesamowity motyw, a to była domena premium.

Jakie są najlepsze 3 najlepszych rejestratorów domen Twoim zdaniem?

Nasze najlepsze 3 wybory dla najlepszego rejestratora nazw domen to:

 1. Domain.com -najlepszy rejestrator domen (ogólnie). Bonus: oferowanie specjalnych cen również dla naszych czytelników.
 2. Bluehost-najlepszy rejestrator domen, jeśli szukasz hostingu. Bonus: nazwa domeny jest bezpłatna.
 3. Rozwiązania Sieciowe

Nie, to ostatnie pytanie nie jest żartem. Poważnie otrzymujemy to pytanie nawet po skierowaniu ludzi do tego przewodnika.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci dowiedzieć się, jak wybrać najlepszego rejestratora domen dla Twojej firmy. Możesz również zapoznać się z naszym przewodnikiem, w jaki sposób uzyskać bezpłatny biznesowy adres e-mail i jak uzyskać bezpłatny biznesowy numer telefonu na swojej stronie internetowej.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Znajdziesz nas również na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

14 Najlepsze wtyczki WordPress SEO i narzędzia, których powinieneś używać

W artykule: Rzeczy, które musisz wiedzieć o wtyczkach i narzędziach WordPress SEO1.…

6 Najlepszych bramek płatności WooCommerce dla WordPress

W artykule: Jak wybrać najlepszą bramkę płatności WooCommerceTop WooCommerce bramek płatności dla…

Jak dodać nagłówki bezpieczeństwa HTTP w WordPress (Przewodnik dla początkujących)

W artykule: Czym są nagłówki bezpieczeństwa HTTP?Dodawanie nagłówków bezpieczeństwa HTTP w WordPress1.…

Czeka nas rozwój sportów motorowych

W artykule: Jaki jest związek między popularyzacją sportów motorowych a poprawą kultury…