Czy chcesz zamaskować linki partnerskie w swojej witrynie WordPress? Nie wiesz, co oznacza maskowanie linków? W tym artykule wyjaśnimy, co to jest maskowanie linków i jak można maskować linki partnerskie w WordPress.

Link Cloaking

Co to jest maskowanie linków i kiedy jest to potrzebne?

Link cloaking to technika służąca do tworzenia długich linków partnerskich w krótszy i bardziej markowy link.

Często linki partnerskie są długie, trudne do zapamiętania i pokazują nazwę użytkownika lub identyfikator partnera w ten sposób:

http://www.affiliatesite.com/products/?product_id=123&affiliate=123

Maskowanie linków pozwala skrócić te długie brzydkie linki do markowych adresów URL, takich jak te:

http://www.yoursite.com/refer/productname

Możesz użyć wszystkiego jako podstawowego adresu URL. Używamy reference w naszych zamaskowanych linkach na WPBeginner. Niektóre inne popularne bazy URL są out, go, poleca, itp.

Jeśli jesteś kimś, kto korzysta z linków partnerskich na swoich blogach, aby zarabiać pieniądze, powinieneś zamaskować linki. Wielu właścicieli witryn maskuje linki, aby prawidłowo zarządzać swoimi linkami partnerskimi.

Maskowanie linków pozwala tworzyć łatwe do zrozumienia adresy URL dla wychodzących linków partnerskich. Może również pomóc Ci dodać dodatkową warstwę śledzenia kliknięć, aby upewnić się, że otrzymujesz wynagrodzenie za każdą poleconą sprzedaż.

Możesz również chronić swoje linki partnerskie przed porwaniem za pomocą maskowania linków. Wreszcie, zamaskowane linki umożliwiają łatwe zarządzanie linkami partnerskimi z interfejsu administracyjnego WordPress.

Video Tutorial

Subskrybuj WPBeginner

Jeśli nie podoba Ci się film lub potrzebujesz więcej instrukcji, Kontynuuj czytanie.

Jak maskować linki partnerskie w WordPress

Ponieważ marketing partnerski jest ważnym źródłem dochodów dla wielu blogerów, dostępnych jest wiele wtyczek WordPress, które pozwalają zamaskować linki partnerskie i łatwo nimi zarządzać.

Wybraliśmy dla ciebie najlepsze wtyczki do maskowania linków WordPress.

Możesz użyć jednej z tych wtyczek, aby łatwo dodać swoje linki partnerskie do WordPress i zamaskować je, aby uzyskać maksymalne korzyści.

1. ThirstyAffiliates

ThirstyAffiliates to jeden z najlepszych menedżerów linków partnerskich i wtyczek do maskowania linków dla WordPress. Pozwala łatwo dodawać linki partnerskie w WordPress i zarządzać nimi z jednego pulpitu nawigacyjnego.

Możesz wstawić swoje linki partnerskie w dowolnych postach lub stronach WordPress za pomocą przycisków na ekranie edytora postów.

Kolejną świetną funkcją jest to, że możesz automatycznie zastąpić wybrane słowa kluczowe linkami partnerskimi. Poza tym możesz wybrać podstawowy adres URL, automatycznie łącza nofollow, A / B testuj swoje oferty, kieruj swoje oferty geo, uzyskuj statystyki i wiele więcej.

Używamy ThirstyAffiliates na WPBeginner. Zobacz nasz przewodnik, jak dodawać linki partnerskie w WordPress za pomocą ThirstyAffiliates.

Pretty Link Lite

Pretty Link Lite to kolejna wtyczka do maskowania linków WordPress. Pozwala łatwo zarządzać swoimi linkami partnerskimi. Możesz automatycznie dodawać tag nofollow do linków partnerskich, skracać linki i przekierowywać je poprawnie.

Pretty Link Lite zapewnia również analitykę w łatwiejszy sposób na usunięcie starszych odsłon z bazy danych. Dzięki temu dzienniki trafień nie zajmują zbyt dużo miejsca w bazie danych i plikach kopii zapasowych.

3. Łatwe Linki Partnerskie

Easy Affiliate Links settings

Easy Affiliate Links to łatwa w użyciu wtyczka do maskowania linków dla marketerów partnerskich. Umożliwia maskowanie linków, dodawanie i zarządzanie wszystkimi linkami partnerskimi z jednego pulpitu nawigacyjnego.

Zasadniczo ma wszystkie funkcje, które chcesz od wtyczki do zarządzania linkami z ładniejszym i łatwiejszym interfejsem.

4. WP Wizard Cloak

WP Wizard Cloak

WP Wizard Cloak to kolejna wtyczka do zarządzania linkami partnerskimi WordPress. Zawiera wszystkie gwizdki i dzwonki, których potrzebujesz z narzędzia do zarządzania linkami partnerskimi.

Zapewnia skracanie adresów URL i maskowanie linków dzięki łatwym w użyciu narzędziom do dodawania i zarządzania linkami partnerskimi w WordPress.

5. Linki Auto Zamiennik

Link Auto Replacer

Linki Auto Replacer jest nieco inny niż większość innych wtyczek na liście. Jak sama nazwa wskazuje, jego głównym zastosowaniem jest automatyczne dodawanie linków do niektórych słów kluczowych. Możesz zarządzać swoimi linkami i dodawać nowe linki, tak jak każda inna wtyczka do zarządzania linkami.

6. Linki Partnerskie WooCommerce Cloak

WooCommerce Cloak Affiliate Links

Jak sama nazwa wskazuje, wtyczka do linków partnerskich WooCommerce Cloak jest przeznaczona dla witryn eCommerce zbudowanych na platformie WooCommerce.

Ta wtyczka automatycznie maskuje wszystkie linki zewnętrzne na stronie WooCommerce. Możesz wybrać adres URL odwiedzając Ustawienia ” Permalinks strona. Możesz także zmienić typ przekierowania. Ale to wszystko, Ta wtyczka nie jest menedżerem linków, więc nie możesz jej używać do dodawania ani zarządzania linkami partnerskimi.

7. Menedżer Linków Partnerskich

Affiliate link manager

Wtyczka menedżera linków partnerskich ma inne podejście do maskowania linków. Nie dodaje bazy URL, jak większość innych wtyczek na liście. Zamiast tego pozwala na użycie słowa kluczowego jako ślimaka URL dla zamaskowanego łącza. Pod względem funkcji jest bardzo ograniczony, ale robi swoje. Oferuje również kilka podstawowych statystyk dla zamaskowanych widoków linków.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci nauczyć się maskować linki w Twojej witrynie WordPress. Możesz również sprawdzić naszą listę najlepszych narzędzi i wtyczek marketingu afiliacyjnego 10 dla WordPress.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Znajdziesz nas również na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

Jak naprawić nieprawidłowy błąd JSON w WordPress (Przewodnik dla początkujących)

W artykule: Co powoduje błąd “nieprawidłowa odpowiedź JSON” w WordPress?1. Sprawdź adresy…

Jak zmienić kolor linku w WordPress (poradnik dla początkujących)

W artykule: Dlaczego Linki Są Ważne?Jak dodawać linki w postach i stronach…

Jak naprawić błąd krytyczny w WordPress (krok po kroku)

W artykule: Co To jest błąd krytyczny w WordPress?Co powoduje krytyczny błąd…

Jak zainstalować WordPress lokalnie na komputerze Mac za pomocą MAMP

W artykule: Jak zainstalować MAMP na komputerze MacInstalacja WordPress na komputerze MacWypróbowanie…