Śledzenie konwersji celów w Google Analytics

Czy chcesz dowiedzieć się, jak używać akcji w mediach społecznościowych? Zasoby zapasowe mogą pomóc ulepszyć strategię dotyczącą treści, oszczędzając czas i pieniądze.

Istnieją tysiące utalentowanych twórców, którzy specjalizują się w tworzeniu gotowych do użycia materiałów wideo, audio i obrazów na potrzeby serwisów giełdowych – gołym okiem nie sposób w ogóle stwierdzić, że to giełda!

Odkryj, jak nowy świat zasobów wolnych od tantiem i jak prawidłowo ich używać, aby osiągnąć swoje cele!

Spis treści

  1. Po co używać Stock w mediach społecznościowych?
  2. Korzyści z fotografii w mediach społecznościowych
  3. Jak znaleźć najlepsze zasoby giełdowe dla mediów społecznościowych
  4. 5 wskazówek dotyczących korzystania z zasobów zapasów (bez nikogo, kto zdaje sobie sprawę, że to zapasy!)

Dlaczego warto korzystać z zasobów giełdowych w mediach społecznościowych?

Standardowe media są bardziej przydatne dla marek niż kiedykolwiek wcześniej – i nie mówimy tu tylko o publikowaniu ogólnych ujęć krajobrazu w Twoich kanałach. |

Wszystko pomagajac zaoszczedzic energie, czas i pieniadze.

W przeszłości marki i firmy powstrzymywały się od wykorzystywania aktywów w mediach społecznościowych z obawy, że będą wyglądać nieautentycznie lub tandetnie.

Ale teraz zasoby akcji są o wiele bardziej kreatywne i wszechstronne, niż myślisz. Tysiące oddanych fotografów, kamerzystów i inżynierów dźwięku tworzy gotowe do użycia multimedia, które możesz zintegrować ze swoją strategią.

W połączeniu z bibliotekami, takimi jak Unsplash , Stocksy United i Offset , masz na wyciągnięcie ręki miliony wolnych od tantiem multimediów!

how to use stock on social media

A najlepsza część? Notowania w mediach społecznościowych są prawie niemożliwe do zauważenia gołym okiem!

Dowiemy się, jak znaleźć najlepsze nośniki dla swoich kanałów i jak bezproblemowo zintegrować je ze swoim kanałem – zaufaj nam, Twoi obserwatorzy nawet nie zauważą zmiany.

Uwaga : Większość bibliotek mediów będzie posiadała wskazówki, jak prawidłowo wymienić twórcę zasobów giełdowych – może to być w postaci linku lub wzmianki w podpisie.

how to use stock on social media

Niektóre obrazy w ogóle nie wymagają informacji o autorze, ale to świetny sposób na oddanie ich twórcom, którzy ciężko pracowali, aby pomóc Ci ulepszyć kanał!

Jeśli połączysz zdjęcia stockowe typu plug-and-play z programem do planowania mediów społecznościowych, takim jak Później, przekonasz się, że możesz umieszczać treści wizualne w swoich kanałach w zapisie czas – wszystko za darmo!

Korzyści z zasobów w mediach społecznościowych:

Przed zagłębieniem się w porady i wskazówki dotyczące korzystania z zasobów w mediach społecznościowych , w pierwszej kolejności przyjrzyjmy się niektórym korzyściom związanym z wyborem akcji.

Zaleta aktywów podstawowych nr 1: nieskończone opcje kreatywne

Wraz z rozwojem zapasów, rozwijają się również opcje kreatywne.

Oprócz pięknych zdjęć istnieje mnóstwo interesujących i kreatywnych sposobów integracji akcji z kanałami mediów społecznościowych.

Możesz wyszukiwać i używać globalnych i zlokalizowanych obrazów, klipów wideo, wektorów, projektów graficznych, klipów audio, grafika ruchoma, muzyka i wiele więcej!

Serwisy giełdowe oferują ogromną bazę danych z możliwością przeszukiwania, idealną do wyszukiwania profesjonalnych aktywów w oparciu o dowolną kategorię – jedzenie, moda, styl życia – możesz to nazwać!

Są również doskonałym źródłem materiałów wizualnych przedstawiających integrację i różnorodność z całego świata.

Korzyść z aktywów stockowych nr 2: Oszczędność czasu

Czasami przygotowanie i wykonanie sesji zdjęciowej lub produkcji wideo może zająć tygodnie, a nawet miesiące.

Stockowe witryny internetowe przyspieszają ten proces i pomagają osiągnąć cele związane z zawartością, dostarczając profesjonalną zawartość, która jest gotowa do użycia za jednym kliknięciem przycisku.

To proste. Wyszukaj to, czego szukasz i voilà!

Aby pozostać na czasie, serwisy giełdowe często oferują wyselekcjonowane kolekcje, które wykonują pracę za Ciebie – więc czas wyszukiwania idealnego obrazu jest jeszcze krótszy.

WSKAZÓWKA: Aby uzyskać inspirację wizualną, śledź serwisy społecznościowe, aby być na bieżąco z najnowszymi i najlepszymi.

Zasoby zapasowe Korzyść nr 3: Opłacalne

Tworzenie niestandardowe treści dla naszych kanałów społecznościowych mogą szybko się zwiększyć finansowo.

Więc jeśli chcesz zmniejszyć wydatki, aktywa magazynowe są doskonałym źródłem informacji dla każdego, kto chce korzystać z aktywów profesjonalnych, ale po niskich kosztach.

Większość stron internetowych z zapasami zazwyczaj oferuje licencje bez tantiem – co oznacza, że ​​kupujesz prawa autorskie i możesz swobodnie korzystać z obrazu według własnego uznania (lub zgodnie z opisem w prawach użytkowania).

[19459040 ]

Stocksy

Istnieją również różne zasoby fotografii, takie jak Unsplash i Shutterstock’s „ [ 19459025] Darmowe zdjęcie tygodnia ”, które udostępnia darmowe treści do pobrania w zamian za uznanie artystów.

Chcesz dowiedzieć się więcej o korzyściach płynących z używania akcji w mediach społecznościowych? Wchodzimy w szczegóły w tym poście na blogu !

Gdzie znaleźć kreatywne nośniki zapasów do swoich kanałów społecznościowych

Teraz, gdy wiesz, że możesz zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze, korzystając z zasobów magazynowych, przejrzyj niektóre z naszych ulubionych witryn akcji!

Wyszukuj i znajduj obrazy, pliki audio i wideo, które idealnie pasują do Twojej estetyki dzięki naszym najpopularniejszym witrynom giełdowym:

Later’s Unsplash Integration

Jedną z naszych ulubionych platform jest Unsplash : platforma z ponad 1 milionem darmowych zdjęć w wysokiej rozdzielczości dostarczonych przez najbardziej hojną społeczność fotografów na świecie.

Teraz możesz znaleźć darmowe zdjęcia firmowe bezpośrednio w środku Później dzięki naszej integracji Unsplash.

Zbieraj, edytuj i planuj wysokiej jakości zdjęcia stockowe bez konieczności opuszczania ich Później, wystarczy kilka kliknięć, aby je zbudować przyciągający wzrok kanał.

Pomożemy Ci określić uznanie oryginalnego fotografa, więc nie musisz się martwić, zanim zaplanujesz i opublikujesz.

Dobre wieści? To nic nie kosztuje dla wszystkich późniejszych użytkowników – po prostu zaloguj się do aplikacji komputerowej i zacznij przeglądać zdjęcia stockowe związane z marką dla Twojej firmy!

Creative Stock Imagery: Stocksy United i Death to Stock

Jeśli szukasz kreatywnych wizualizacji, które podkreślają sztukę i wyjątkowość, sprawdź Stocksy United i Death to Stock .

Znajdziesz tu wszystko, od intrygujących fotografii martwej natury i estetycznych klipów filmowych po autentyczne różnorodne i integracyjne wizualizacje.

Creative Stock Imagery: Offset Images

For beautiful podróże, jedzenie, styl życia i zdjęcia koncepcyjne, sprawdź Obrazy przesunięcia

]

Znajdziesz różnorodną bibliotekę wyselekcjonowanych kolekcji opartych na najważniejszych trendach każdego miesiąca i obchodzonych świętach.

Przesunięte obrazy autorstwa Elaine Rystead

Wideo stockowe i dźwięki: Premiumbeat i Shutterstock Select

Jeśli chcesz wykazać się kreatywnością dzięki zasobom stockowym i wyjść poza kadry, rozważ użycie zasobów wideo i muzyki.

Dzięki Premiumbeat i Shutterstock Select możesz wyszukiwać epickie utwory wideo i muzyczne, które możesz kupić.

Po pobraniu możesz dodać je do filmów na Instagramie, IGTV, a nawet reklam społecznościowych:

WSKAZÓWKA: Dla wszystkich artystów, którzy chcą dodać efekty specjalne do swoich osobistych filmy lub zbiory wideo, sprawdź Shutterstock Elements i te Bezpłatne 7 pakietów Premiere Pro Free Transitions .

Różnorodne zapasy: z Tonl.co i Nappy

Różnorodność i integracja powinny znajdować się na czele Twojej kampanii marketingowej w mediach społecznościowych. A jeśli aktywnie szukasz zróżnicowanej kulturowo kolekcji zdjęć stockowych, sprawdź Tonl.co.

W Tonl.co możesz zakupić subskrypcje (i anulować je w dowolnym momencie) niskim kosztem.

Kolejnym wspaniałym źródłem jest Nappy , gdzie wszystkie zdjęcia ] są objęte licencją Creative Commons Zero (CC0) .

Ich motto brzmi: „nie krępuj się robić, co chcesz” z ich biblioteką obrazów, ponieważ ich misją jest „pomoc w poprawie reprezentacji czarnych i brązowych ludzi w mediach”.

WSKAZÓWKA: Poszukuję wizualizacji przedstawiających najnowsze treści związane z wiadomościami i relacje z wydarzeń redakcyjnych ? Zobacz Shutterstock Editorial .

5 najważniejszych wskazówek dotyczących korzystania z zasobów w mediach społecznościowych (bez nikogo, kto wie, że to jest zapas!)

Teraz, gdy już wiesz, gdzie znaleźć odpowiednie zapasy dla swojej paszy , oto kilka kreatywnych wskazówek i sztuczek, które pozwolą Ci maksymalnie wykorzystać nowe zasoby.

Zasoby zapasowe Wskazówka nr 1: Twórz posty projektowe zgodne z trendami

Trendy projektowe przejmują nasze źródła danych – dlaczego więc nie wskoczyć na pokład? Widzimy, że wielu różnych kont projektuje komunikaty wizualne, cytaty i oświadczenia z tekstem na obrazie i klipach wideo.

Wyświetl ten post na Instagramie

Z łatwością przechodzę do „co by było, gdyby” królicza nora, często myśląc o każdej możliwości, w tym o tym, co może / może pójść nie tak. Ćwiczenie #mindfulness pomogło stworzyć przestrzeń, w której mógłbym uspokoić umysł i znaleźć poczucie spokoju i uziemienia przez cały dzień. ⁠ ⁠ Jeśli dopiero zaczynasz ćwiczyć uważność, oto kilka sugestii na początek: ⁠ ⁠ 1.⁠ Wyznacz sobie czas, aby być ze sobą⁠. Zacznij od łatwego do opanowania harmonogramu medytacji, takiego jak odłożenie 5 minut na bok, 3 razy w tygodniu. ⁠ ⁠ 2.⁠ Ruszaj ciałem⁠. Ćwicz uważność podczas poruszania ciałem. Niezależnie od tego, czy jest to bieganie, joga czy jazda na rowerze, znajdź aktywność, którą lubisz uprawiać. ⁠ ⁠ 3.⁠ Wybierz aktywność, która połączy Twój umysł ⁠. ⁠ Usuń stymulację i wybierz kojącą aktywność, która pozwoli Ci zaprezentować się podczas spędzania czasu z samym sobą. ⁠ ⁠ 4. ⁠Codzienne skanowanie⁠. rano i / lub wieczorem podczas leżenia w łóżku. Komunikuj się i łącz ze swoim ciałem. ⁠ ⁠ ✨ Aby uzyskać pełne zestawienie wskazówek dotyczących uważności, kliknij mój * link w bio *! ⁠ ⁠ ⁠ #empoweredbodies #laurieassaly #fitness #motivation #training #lifestyle #thesweatlife #mindfullness #fitnessmotivation #inspiration # zaufanie #womenempowerment #girlboss #yoga #fitfam

Post udostępniony przez Laurie Assaly (@laurieassaly) dnia

Weź udział w tym trendzie, umieszczając swoją wiadomość nad zdjęciami lub filmami z banku zdjęć, które pasują do Twojej estetyki. Sprawdź, jak G Adventures wykorzystało ten styl na swoich tablicach Pinterest – dzięki zdjęciom z podróży jest to naprawdę prosty projekt do odtworzenia!

how to use stock on social media

Lub sprawdź markę wellness @fig_face – używają prostego tła natury, aby wspierać ruch Black Lives Matter.

Chociaż wiele postów Fig Face w mediach społecznościowych jest wykonywanych wewnętrznie, ich zespół społecznościowy używa zasobów giełdowych jako źródła do dodawania treści, których nie byli w stanie przechwycić z powodu obecnych ograniczeń.

WSKAZÓWKA: Jeśli nie masz pewności, jak tworzyć posty projektowe przy użyciu gotowych grafik, sprawdź aplikacje, takie jak Ponad i [ 19459025] Mojo , które oferują konfigurowalne szablony projektowe.

Zasoby zapasowe Wskazówka nr 2: Dostosuj swoje historie na Instagramie

Funkcja repostowania historii na Instagramie zapewnia użytkownikom możliwość udostępniać i przekierowywać odbiorców do oryginalnego wpisu, który Cię zainspirował. Zamiast udostępniać post na pustym tle, wykorzystaj zasoby zapasów, aby uczynić go bardziej markowym.

how to use stock on social media

Bądź kreatywny i urozmaicaj swoje reposty Instagram Stories, używając zdjęć stockowych jako tła repost – to kreatywny (i inny) sposób na zwrócenie jeszcze większej uwagi na post dzielę się.

how to use stock on social media

Chcesz go wypróbować? Zacznij od wykonania czynności opisanych w tym poście na blogu.

Nie zapomnij! Twoje Instagram Stories mogą być przystosowane do Facebook Stories – więc żadna z twoich kreatywnych treści nie idzie na marne!

Zasoby Stock Wskazówka nr 3: Dodaj muzykę Stock do swoich filmów IGTV

Świetnym sposobem, aby Twoje filmy były bardziej zapadające w pamięć, jest dodanie muzyki stockowej lub ścieżek audio do Filmy IGTV.

Możesz to zrobić, dodając tor otwierający do swojej serii IGTV – na przykład Terapia w mieszkaniu i NYMag zrobili w swojej serii IGTV:

Muzyka dodaje entuzjazmu i wymiaru do twoich treści, jednocześnie tworząc spójny motyw dla każdego filmu. To subtelny dodatek, który naprawdę może dodać do Twojego posta!

WSKAZÓWKA: Możesz łatwo dodawać pliki audio do swoich postów za pomocą aplikacji do edycji wideo, InShot !

Zasoby zapasowe Wskazówka nr 4: Twórz markowe tapety i wzory

Innym fajnym sposobem na dodanie charyzmy i uroku do kanału jest tworzenie własnych tapet. Możesz ich używać w swoim kanale, jako tła do relacji lub jako projekty na każdą okazję.

To proste. Wszystko, co musisz zrobić, to pobrać Patternator i przesłać wybraną grafikę.

Następnie możesz oszaleć z dostosowywaniem – twórz pojedyncze wzory, a nawet animowane GIF-y.

Można je wykorzystać do okładek stron na Facebooku , obrazów nagłówków lub GIF-ów do biuletynów e-mailowych lub jako tła do relacji na Instagramie – możliwości są nieograniczone!

Zasoby zapasowe Porada nr 5: Mieszaj i dopasowuj Zasoby zapasów

Piękno korzystania z zapasów? Nie ma reguł określających, ile zasobów można łączyć i dopasowywać.

Zwłaszcza jeśli połączysz kilka różnych zasobów w jeden super-kreatywny post lub w swoim kanale.

Wyświetl ten post na Instagramie

Dla naszych przyjaciół z półkuli północnej, wiosna¹ nie jest anulowane. Dzisiaj, wraz z naszymi przyjaciółmi z @biggreen, świętujemy #plantaseedday, niewielką, pełną akcji część wielkiego ruchu, który nigdy nie wydawał się tak istotny. Sadzimy ze względu na bioróżnorodność, pszczoły, odżywianie, społeczność, przyszłość, siebie nawzajem, nasze dzieci, wszystkich naszych przyjaciół na całym świecie. Oto refleksja, ponowne połączenie, odporność, odnowa i odrodzenie. ⁠ ⁠ ___ ⁠ ⁠ ¹ Nadeszła wiosenna równonoc: dla nas na półkuli północnej to początek wiosny, a dla mieszkańców południa początek jesieni; ale być może pięknie i symbolicznie wszyscy na Ziemi, od równika po bieguny, będziemy dziś dzielić równoważną równowagę światła dziennego i nocnego.

Post udostępniony przez Seed (@seed) dnia

[ 19459034]

Weź na przykład @seed . W swoim kanale używają kombinacji zasobów graficznych, projektowych i wideo.

Wynik? Wciągająca i edukacyjna narracja, która sprawia, że ​​chcesz wchłonąć każdą uncję informacji.

Innym doskonałym przykładem jest @Pangaia . Używają uspokajających ścieżek audio, nakładek tekstowych na temat marki i krótkich klipów wideo, aby ich kanał był świeży i ekscytujący.

I nie kończy się to na Instagramie dla Pangaia, oni zmieniają przeznaczenie i ponownie wykorzystują swoje zasoby na swojej stronie na Facebooku:

stock photos on facebook

Teraz, gdy masz trochę przydatne sztuczki w rękawie i wiesz, jak znaleźć zasoby giełdowe marki, nie mamy wątpliwości, że błyskawicznie utworzysz imponujące (i piękne) posty w mediach społecznościowych.

Używasz już później? Zaloguj się i zacznij teraz przeglądać zawartość Unsplash. Albo zarejestruj się dzisiaj , aby rozpocząć planowanie, planowanie i publikowanie na Instagramie!

Napisane przez

Elaine Rystead [ 19459011]

Elaine jest twórcą treści, marketerem i konsultantem ds. Mediów społecznościowych z Vancouver BC Jest także współzałożycielką Local Wanderer , jasnego i uroczego bloga podróżniczego poświęconego lokalności. Śledź za kulisami: @elainery .

You May Also Like

Protetyka stomatologiczna. Jakie są jej najważniejsze zalety?

W artykule: Co to jest protetyka stomatologiczna?Jakie są zalety korzystania z pomocy…

Jak uruchomić swój pierwszy Facebook na żywo

W artykule: Spis treści: Dlaczego warto korzystać z Facebooka na żywo w…

Facebook i Instagram uruchamiają „sklepy”, aby pomóc małym firmom w sprzedaży online

W artykule: Przedstawiamy sklepy na Facebooku Sklep na Instagramie, zakupy na żywo…

Jak korzystać z grup na Facebooku, aby rozwijać swoją firmę

W artykule: Co to są grupy na Facebooku Po co tworzyć grupę…