stock-xchng bezpłatna strona fotografii stockowej

Obraz jest wart tysiąca słów. Dlatego wszyscy najlepsi blogerzy wykorzystują obrazy, aby przyciągnąć uwagę i skutecznie przekazać swoją wiadomość. Często zadajemy sobie pytanie, jak znaleźć dobre obrazy royalty free? Jakie są najlepsze miejsca do znalezienia darmowych obrazów dla Twojej witryny WordPress? W tym artykule udostępnimy niektóre z naszych najlepszych źródeł, aby znaleźć Darmowe obrazy do postów na blogu WordPress, dzięki czemu możesz wyróżnić swoje treści.

Finding royalty free images for WordPress blog posts

1. stock.xchng

stock-xchng free stock photography website

Lubimy akcje.xchng ze względu na dużą kolekcję zdjęć, które są starannie skategoryzowane i oznaczone. Znalezienie zdjęcia na magazynie.xchng jest łatwe. Możesz przeglądać obrazy według kategorii lub użyć funkcji wyszukiwania.

Większość obrazów tutaj jest dość wysokiej jakości, więc możesz ich używać w swojej witrynie, a także w prezentacjach. Możesz natknąć się na obrazy, które są powszechnie używane i łatwo rozpoznawalne.

Na przykład, jeśli szukasz firmy, pojawi się wiele obrazów, które widziałeś na innych stronach internetowych. Ale jeśli szukasz niszowego terminu wyszukiwania, znajdziesz obrazy, które nie są zbyt używane.

2. Pixabay

Pixabay

Pixabay jest popularnym miejscem, w którym można znaleźć bezpłatne obrazy licencjonowane CC-0. Strona oferuje duży zbiór zdjęć posegregowanych na kategorie i tagi.

Strona posiada zaawansowaną funkcję wyszukiwania, która pozwala zawęzić wyszukiwanie. Możesz wyszukiwać według widocznych kolorów na obrazach.

3. Unsplash

Unsplash

Dobrze znane miejsce docelowe dla wysokiej jakości zdjęć royalty free, CC-0 licencjonowanych i public domain. Unsplash publikuje 10 zdjęć co 10 dni.

Unsplash ma wystarczająco dobrą funkcję wyszukiwania, która może być używana do znajdowania obrazów pasujących do określonych tematów, takich jak natura, biuro, praca itp.

Witryna oferuje również rozszerzenie Google Chrome, które pokazuje losowy obraz w tle po otwarciu nowej karty. Następnie możesz pobrać ten obraz na swój komputer.

4. Photo Pin

Photopin uses flickr API to help bloggers find creative commons licensed photographs

Photo Pin pomaga blogerom znaleźć zdjęcia do wykorzystania w swoich postach i artykułach. Używa Flickr API do wyszukiwania zdjęć na licencji creative commons. Podobnie jak w wyszukiwarce Creative Commons, większość fotografii, które tu znajdziesz, wymaga podania atrybucji.

5. Public Domain Pictures

Public Domain Pictures

Public domain Pictures posiada dużą kolekcję zdjęć i fotografii royalty free. Obrazy można znaleźć za pomocą funkcji wyszukiwania lub przeglądać kategorie.

6. New Old Stock

New Old Stock

Ta pięknie dobrana strona internetowa zawiera zabytkowe zdjęcia, które są teraz w domenie publicznej. Fotografie są wyjątkowo interesujące, ponieważ pozwalają spojrzeć w przeszłość.

7. Odbiór Obrazu

Pickup Image

Pickup Image oferuje dużą kolekcję zdjęć royalty free, obrazów i clipartów. Witryna oferuje łatwą w użyciu funkcję wyszukiwania. Obrazy są również sortowane na kategorie i Tagi dla łatwiejszego przeglądania.

8. Public Domain Archive

Public Domain Archive

Public Domain Archive oferuje wysokiej jakości zdjęcia stockowe royalty free. Strona oferuje mieszankę zarówno nowoczesnych, jak i zabytkowych fotografii. Możesz przeglądać obrazy za pomocą kategorii lub skorzystać z funkcji wyszukiwania.

9. SplitShire

SplitShire

SplitShire to zbiór fotografii Daniela Nanescu wydany na licencji CC0. Możesz przeglądać witrynę za pomocą filtra tagów lub wyświetlać obrazy w widoku mozaiki. Nowe zdjęcia są regularnie przesyłane na stronę.

10. LibreShot

LibreShot

11. Skitterphoto

Skitterphoto

Skitterphoto oferuje Zdjęcia royalty free w wysokiej rozdzielczości. Wszystkie zdjęcia na stronie są licencjonowane pod CC-0 public domain. Strona zawiera prace własnych fotografów, dzięki czemu znajdziesz mniej używane i unikalne zdjęcia.

12. Stocksnap.io

Stocksnap.io

Pięknie dobrana i łatwa w użyciu strona internetowa dla fotografii royalty free i obrazów licencjonowanych CC0. Stocksnap.io umożliwia przeglądanie zdjęć w kategoriach i tagach. Możesz również skorzystać z funkcji wyszukiwania.

13. WikiMedia Commons

Projekt Wikimedia Foundation, WikiMedia Commons to duża biblioteka obrazów, plików audio i wideo, które mogą być swobodnie używane. Biblioteka może być przeglądana według typu mediów, takich jak obrazy, zdjęcia, rysunki, ilustracje lub według typu pliku, takiego jak audio, wideo, obraz itp. Obrazy mogą być również przeglądane na podstawie licencji. Duża liczba obrazów na Wikimedia Commons znajduje się w domenie publicznej, co oznacza, że możesz używać ich bez przypisania. Niektóre obrazy mogą mieć licencję creative commons wymagającą przypisania. Sprawdź informacje o licencji pod każdym obrazem.

14. PDPics

PDPics

PDPics oferuje duży zbiór tysięcy obrazów w domenie publicznej. Na pierwszy rzut oka strona może wyglądać bardzo prosto, ale ma obrazy starannie dobrane do kategorii i tagów.

15. ShutterStock

Shutterstock

Shutterstock nie jest darmowy, ale zdecydowanie warto o tym wspomnieć. Ich Biblioteka zdjęć, wektorów i ilustracji jest po prostu fenomenalna.

Jesteśmy płatnym klientem Shutterstock i możemy ręczyć za jakość zdjęć.

Po znalezieniu obrazu, którego szukasz, możesz przyciąć i edytować te obrazy za pomocą ulubionego programu do edycji obrazów. Nie zapomnij zapisać obrazów zoptymalizowanych pod kątem Internetu, ponieważ pomoże to przyspieszyć witrynę.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć Darmowe obrazy na swoim blogu WordPress. Możesz również zapoznać się z naszym artykułem Jak tworzyć responsywne galerie zdjęć w WordPress z Envira.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Znajdziesz nas również na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

14 Najlepsze wtyczki WordPress SEO i narzędzia, których powinieneś używać

W artykule: Rzeczy, które musisz wiedzieć o wtyczkach i narzędziach WordPress SEO1.…

Jak dodać nagłówki bezpieczeństwa HTTP w WordPress (Przewodnik dla początkujących)

W artykule: Czym są nagłówki bezpieczeństwa HTTP?Dodawanie nagłówków bezpieczeństwa HTTP w WordPress1.…

Jak sprawdzić ruch w witrynie dla dowolnej witryny (Najlepsze Narzędzia 7)

W artykule: Dlaczego Warto Sprawdzić Ruch W Witrynie?Dlaczego warto sprawdzić ruch na…

Jak łatwo znaleźć i usunąć skradzione treści w WordPress (5 Sposobów)

W artykule: Jak i dlaczego skradziono zawartość witryny?1. Skonfiguruj Automatyczne Powiadomienia O…