To było zaledwie dwa miesiące temu, kiedy WordPress 3.6 został wydany, a my już mamy WordPress 3.7 prawie gotowy do pracy. Premiera planowana jest na 14 października 2013 roku. Nadchodzi kilka ważnych zmian. WordPress 3.7 będzie koncentrować się głównie na bezpieczeństwie i stabilności rdzenia WordPress. Przyjrzyjmy się, jakie nowe funkcje pojawią się w WordPress 3.7.

Automatyczne Aktualizacje

Automatic WordPress Updates

Jedną z najbardziej oczekiwanych funkcji WordPress 3.7 jest automatyczne aktualizacje. Zarządzani dostawcy hostingu WordPress robią już automatyczne aktualizacje WordPress dla swoich użytkowników, gdy dostępna jest nowa aktualizacja.

Teraz WordPress będzie mógł to zrobić sam. Typowa instalacja WordPress będzie w stanie automatycznie aktualizować wydania drobne / bezpieczeństwa bez udziału użytkownika. Oznacza to, że użytkownik nie musi aktualizować WordPressa z 3.7 do 3.7.1. Jednak automatyczne aktualizacje nie będą domyślnie wykonywane dla głównych wydań, na przykład 3.7.1 do 3.8.

Kiedy zapytaliśmy o opinię odbiorców na ten temat za pomocą naszych stron na Twitterze i Facebooku, otrzymaliśmy mieszaną odpowiedź od użytkowników. Niektórzy naprawdę go lubili, a inni absolutnie go nienawidzili. Dlatego będzie opcja wyłączenia automatycznych aktualizacji z wp-config.plik php. Będzie również opcja całkowitej automatyzacji procesu, a nawet automatycznej aktualizacji WordPress do głównych wersji, dodając parametr define w wp-config.php.

Pakiety Językowe

WordPress 3.7 będzie również wyposażony w lepsze wsparcie dla pakietów językowych. Obecny cel ustalony dla WordPress 3.7 jest oddzielne utrzymywanie plików językowych dla domyślnych motywów, wtyczek importera i rdzenia WordPress. Dla użytkowników oznacza to, że jeśli używasz WordPress w swoim języku, to przy każdej aktualizacji WordPress automatycznie pobierze pliki językowe dla domyślnych motywów, wtyczek importera i rdzenia.

Obecnie użytkownicy muszą znaleźć gotowy do tłumaczenia motyw WordPress i zainstalować pliki językowe. Mam nadzieję, że ta funkcja rozszerzy się na inne motywy i wtyczki, więc użytkownicy nie będą musieli się martwić o pobieranie i przesyłanie plików tłumaczeniowych dla każdej używanej wtyczki.

Nowy Licznik Haseł

Silne hasło jest ważne dla bezpieczeństwa WordPress. Dlatego WordPress jest wyposażony w miernik siły hasła, ale jest bardzo słaby. Dlatego w WordPress 3.7 główny zespół postanowił dodać nowy licznik haseł, który zachęci użytkowników do wyboru silniejszych haseł.

Password Meter in WordPress 3.7

Będzie to świetny dodatek do wtyczki force strong passwords, której administratorzy mogą użyć, aby zmusić użytkowników do używania silnych haseł.

Ulepszone Wyszukiwanie WordPress

Spójrzmy prawdzie w oczy, domyślne wyszukiwanie WordPress nie jest najlepsze. Dlatego wielu użytkowników polega na innych rozwiązaniach, takich jak SearchWP, a nawet niestandardowe wyszukiwanie Google dla swoich witryn.

Na szczęście z WordPress 3.7 domyślne wyszukiwanie dostanie little lepiej. WordPress wyświetli teraz Wyniki wyszukiwania według trafności, a nie w odwrotnej kolejności chronologicznej. Wynik będzie bardziej trafny, jeśli słowo kluczowe pasuje zarówno do tytułu, jak i treści.

In line Documentation for Hooks

Jako oprogramowanie open source WordPress jest darmowy, A kod źródłowy jest dostępny dla każdego, kto może go używać, modyfikować, studiować i budować. Cały kod WordPressa został już udokumentowany, ale dostępnych jest wiele nowych haków.

Zespół core postanowił usprawnić dokumentację inline dla wszystkich haków w core. Ułatwi to Nowym programistom studiowanie kodu, uczenie się i ćwiczenie. Pomoże to również doświadczonym programistom napisać lepszy kod dla własnych aplikacji WordPress.

WordPress 3.7 jest obecnie w wersji Beta i jest bardzo mała szansa, że zostaną do niego dodane nowe funkcje. Jednak nadal jest możliwe, że ostateczna wersja może być inna. Jeśli chcesz wypróbować wersję beta, możesz to zrobić, instalując WordPress na lokalnym serwerze i uruchamiając wtyczkę beta tester.

Na którą funkcję czekasz najbardziej? Daj nam znać, co ci się podoba lub nie podoba w WordPress 3.7, zostawiając komentarz poniżej.

You May Also Like

Co nowego w WordPress 4.5

W artykule: Obsługa Logo MotywuLepsze podglądy dla ikon witrynyResponsywne podglądy w CustomizerzeZoptymalizowana…

26 najlepszych przyjaznych dla Gutenberga motywów WordPress

W artykule: Jak znaleźć najlepsze tematy przyjazne Gutenbergowi?1. Astra2. Hestia Pro3. Divi4.…

21 najlepsze motywy WordPress dla Organizacji Non-Profit

W artykule: Wykonanie strony internetowej dla Organizacji Non-Profit1. Astra2. OceanWP3. Outreach Pro4.…

Optymalizacja Wydajności WooCommerce: Wskazówki I Najlepsze Praktyki 14

Tworzenie sklepu WooCommerce jest bardzo proste: zainstaluj wtyczkę WooCommerce, dodaj produkt lub dwa, Ustaw ceny i gotowe–sklep WooCommerce. Ale prowadzenie udanego sklepu WooCommerce znacznie się różni. Planowanie i optymalizacja witryny ecommerce nie jest łatwym zadaniem, ale istnieje wiele wskazówek i najlepszych praktyk dotyczących optymalizacji WooCommerce…