Około rok temu napisaliśmy post opinii tutaj na WPBeginner z tytułem “Czy należy usunąć “linki” Blogroll na rzecz menu WordPress?“. Otrzymaliśmy przyzwoitą opinię w komentarzach i naszych kanałach społecznościowych (twitter i facebook). Ostatnio przeglądając nadchodzące funkcje w WordPress 3.5, zauważyliśmy bilet # 21307, który ma usunąć link manager z rdzenia.

Więc dlaczego nazwaliśmy to tak jakby? Bo to tylko bycie niepełnosprawni dla nowych użytkowników domyślnie. Jeśli masz dane łącza w bazie danych, Menedżer łączy pozostanie taki, jaki jest. Ale jeśli nie masz żadnych linków, zostanie wyłączony. Innymi słowy, kod menedżera łączy nadal pozostaje w rdzeniu. Ma to na celu upewnienie się, że ta aktualizacja nie uszkodzi witryny ani nie usunie danych.

Jednak w przyszłości plan polega na pozbyciu się podstawy kodu menedżera linków z rdzenia i przekształceniu go w wtyczkę. Andrew Nacin, jeden z głównych współpracowników stworzył już wtyczkę o nazwie Link Manager. Obecnie celem tej wtyczki jest umożliwienie nowym użytkownikom włączenia menedżera linków w wersji 3.5, jeśli zdecydują się na to.

Jeśli nadal korzystasz z Menedżera linków lub chcesz go użyć, pytamy dlaczego? Możesz osiągnąć wszystko, co oferuje menedżer linków i więcej dzięki wbudowanym menu WordPress. Aby zobaczyć jak, Wystarczy spojrzeć na nasz ostatni artykuł na ten temat.

Zdecydowanie cieszymy się, że mamy jeden element menu mniej. Co o tym myślisz?

You May Also Like

Co nowego w WordPress 4.5

W artykule: Obsługa Logo MotywuLepsze podglądy dla ikon witrynyResponsywne podglądy w CustomizerzeZoptymalizowana…

26 najlepszych przyjaznych dla Gutenberga motywów WordPress

W artykule: Jak znaleźć najlepsze tematy przyjazne Gutenbergowi?1. Astra2. Hestia Pro3. Divi4.…

21 najlepsze motywy WordPress dla Organizacji Non-Profit

W artykule: Wykonanie strony internetowej dla Organizacji Non-Profit1. Astra2. OceanWP3. Outreach Pro4.…

WPBeginner kończy 12 lat-refleksje i aktualizacje

W artykule: WPBeginner StoryAktualizacje OsobisteAktualizacje WPBeginnerAktualizacje Produktu / FirmyOddawanie / FilantropiaDziękuję Wszystkim…