W zależności od potrzeb Twojej firmy lub klienta i stara się to zrobić, istnieje wiele bogatych w funkcje wtyczek witryny członkowskiej WordPress, z których możesz korzystać … całkowicie za darmo!

Czy próbujesz skonfigurować witrynę członkowską WordPress na budżet dla Twojej firmy lub strony internetowej klienta? Czy powinieneś użyć darmowej wtyczki członkostwa WordPress, aby skonfigurować witrynę członkowską lub strefę członków? Jakich wtyczek należy używać? Jakich funkcji można oczekiwać od “darmowych” wtyczek członkostwa dla WordPress? Czy są jakieś wady korzystania z bezpłatnych wtyczek członkostwa?

W tym artykule badamy sposoby dodawania Obszaru Członkowskiego do swojej witryny WordPress, porównujemy najlepsze i najpopularniejsze darmowe wtyczki członkostwa, wymieniamy najbardziej przydatne funkcje darmowych wtyczek członkostwa, których należy szukać i omawiamy to, co musisz wiedzieć przed użyciem darmowych wtyczek członkostwa w witrynie WordPress lub blogu!

Zanim zaczniemy mówić o sposobach rozwoju witryny członkowskiej za pomocą darmowych wtyczek, upewnij się, że ukończyłeś wszystkie kroki planowania w naszej liście kontrolnej witryny członkowskiej, gdzie możesz również dowiedzieć się, jak skonfigurować prostą witrynę członkowską bez potrzeby pojedynczej wtyczki.

Wskazówka: nie angażuj się w żadne wtyczki członkostwa, dopóki nie zrozumiesz, jak działają witryny członkowskie i dlaczego ich potrzebujesz, jakiego rodzaju witrynę członkowską chcesz zbudować, oraz główne funkcje, które Twoja witryna będzie potrzebowała, aby skutecznie zarządzać i rozwijać członkostwo.

Jeśli szukasz sposobów na ochronę treści i zapewnienie różnych poziomów dostępu zarejestrowanym użytkownikom, istnieje wiele świetnych wtyczek, które możesz zainstalować i skonfigurować, aby stworzyć w pełni funkcjonalną i profesjonalną witrynę członkowską lub obszar tylko dla członków za pomocą WordPress. Niektóre wtyczki są bezpłatne, niektóre nie, a niektóre oferują częściowo darmowe funkcje z uaktualnieniami do bardziej zaawansowanych opcji, jeśli jest to wymagane.

Podczas gdy oczywistą zaletą korzystania z bezpłatnych wtyczek członkostwa jest koszt (lub jego brak), istnieje wiele potencjalnych wad, o których należy pamiętać.

Czy Twoja Witryna Członkowska Poradzi Sobie Ze Wzrostem?

Jeśli budujesz witrynę członkowską, aby generować przychody, co się stanie, jeśli liczba członków zacznie rosnąć? Czy wtyczka będzie w stanie pomóc ci poradzić sobie z rozwojem, czy po prostu będziesz obciążony większą ręczną administracją?

A co, jeśli członkowie wymagają nowych funkcji, aby poprawić swoje wrażenia użytkownika i upewnić się, że pozostają lojalnie subskrybowani? Czy darmowa wtyczka, na której polegasz, aby uruchomić i rozwijać swoją witrynę członkowską, będzie w stanie pomieścić prośby członków o nowe funkcje? Jeśli nie, czy będziesz w stanie łatwo migrować z istniejącej wtyczki na bardziej solidną platformę członkowską przy minimalnych zakłóceniach lub bez zakłóceń?

Możliwość zrównoważonego rozwoju witryny członkowskiej i radzenia sobie z nagłym wzrostem liczby członków bez przeszkód jest niezbędna przy wyborze wtyczki członkostwa WordPress, zwłaszcza jeśli planujesz zacząć od darmowej wtyczki.

Czy Twoja Witryna Członkowska Może Być Dostosowana?

Oprócz dostarczania cennych treści, witryna członkowska powinna być na tyle edytowalna, konfigurowalna lub konfigurowalna, aby dostosować się do Twoich potrzeb. Podczas gdy większość ustawień i opcji można skonfigurować za pomocą motywów, wtyczek i widżetów, istnieją pewne aspekty konfiguracji witryny członkowskiej, które zależą od używanej wtyczki.

Na przykład, jeśli chcesz, aby nowi lub obecni członkowie doświadczyli lub ukończyli określone procesy podczas rejestracji lub uzyskiwania dostępu do ich treści i innych informacji o członkostwie, musisz upewnić się, że wybrana wtyczka jest elastyczna, konfigurowalna lub wystarczająco konfigurowalna, aby wspierać procesy i doświadczenia, które chcesz stworzyć dla użytkowników.

Co Z Pomocą Techniczną?

Co się stanie, jeśli członkowie doświadczą problemów w swoim obszarze członkowskim? Lub nowe wersje WordPress ujawniają niezgodności, luki w zabezpieczeniach lub ujawniają błędy w wtyczce zasilającej witrynę członkowską? Czy będziesz miał dostęp do responsywnego wsparcia technicznego od twórców wtyczek, czy też zostaniesz pozostawiony samemu sobie, aby poradzić sobie z problemami i nieszczęśliwymi członkami?

Coś innego, o czym należy pamiętać, gdy bezpłatne wtyczki badawcze dla witryny członkowskiej są twórcami wtyczki. Są tu od jakiegoś czasu? Mają dobrą reputację?  Czy są one znane w społeczności użytkowników WordPress? Czy wtyczka jest regularnie aktualizowana? Czy są jakieś opinie użytkowników o wtyczce? Czy te recenzje są korzystne? Czy inni użytkownicy są zadowoleni z poziomu wsparcia, które otrzymali od dewelopera?

Podobnie jak w przypadku wszystkich darmowych wtyczek, dostęp do pomocy technicznej, gdy jej potrzebujesz, jest kluczowy, zwłaszcza jeśli planujesz rozwijać swoją witrynę członkowską i aktywnie promować ją w Internecie. Płatne wtyczki zachęcają programistów do obsługi i utrzymywania wtyczek oraz dodawania nowych funkcji, podczas gdy DARMOWE wtyczki nie.

Jakie Funkcje Oferuje Darmowa Wtyczka?

Jeśli wykonałeś swoje planowanie poprawnie i obecnie badasz funkcje, które ułatwią uruchamianie i rozwijanie witryny członkowskiej, darmowe wtyczki członkostwa mogą być opcją, w zależności od tego, co chcesz zrobić i zaoferować członkom.

Na przykład, gdy myślisz o funkcjach swojej witryny członkowskiej:

 • Czy chcesz zbudować w pełni zautomatyzowaną stronę członkowską?
 • Czy Twoja witryna musi zapewniać kilka lub nieograniczone poziomy członkostwa?
 • Czy planujesz skonfigurować wiele witryn członkowskich w różnych domenach?
 • Czy nowi członkowie muszą być przekierowywani do różnych sekcji Twojej witryny zgodnie z ich poziomem członkostwa?
 • Czy witryna musi ograniczać dostęp do treści na wspólnych stronach członkostwa do różnych poziomów członkowskich?
 • Czy musisz zacząć od zaawansowanych opcji, takich jak niestandardowe pola rejestracji, Ochrona folderów pobierania, bezpieczne kanały RSS itp. a jeśli nie, czy te opcje będą wymagane później?
 • Jeśli planujesz uruchomić stronę płatnego członkostwa, czy musisz oferować różne opcje płatności, wersje próbne, subskrypcje itp. aby pozyskać nowych członków?
 • A co z integracją witryny członkowskiej z usługami innych firm, dodatkami, procesorami płatności, e-commerce, mediami społecznościowymi lub usługami e-mailowymi, takimi jak autorespondery, biuletyny itp.?

Myśląc o wtyczkach członkostwa WordPress i funkcjach, których chcesz użyć w swojej witrynie członkowskiej, pamiętaj, że wiele zaawansowanych funkcji znajduje się tylko w wersjach Freemium, płatnych lub Pro, A różne bezpłatne wtyczki członkostwa WordPress oferują różne funkcje.

Będziemy odwoływać się do powyższych punktów przy porównywaniu różnych darmowych wtyczek członkostwa WordPress (patrz dalej poniżej).

Dlaczego Warto Skonfigurować Witrynę Członkowską W WordPress Za Pomocą Darmowych Wtyczek?

Zanim przedstawimy różne bezpłatne wtyczki członkostwa, których możesz użyć w WordPress, pokrótce omówmy niektóre z powodów korzystania z bezpłatnych wtyczek do budowy witryny członkowskiej:

Ograniczenia Budżetowe

Jeśli masz świetny pomysł na stronę członkowską, ale masz niewiele pieniędzy, aby zacząć, wybór darmowej wtyczki członkostwa WordPress ma sens …rodzaj (patrz sekcja powyżej na rzeczy, na które należy uważać przy wyborze darmowych wtyczek!).

Ponieważ większość WordPress płatnych (TJ Pro/premium) wtyczki wydają się być rozsądnie tanie, jeśli zaczynasz witrynę członkowską na niskim budżecie, zalecamy wybór bezpłatnych (lub freemium) wtyczek członkowskich oferujących płatne aktualizacje dla większej liczby opcji, zaawansowanych funkcji i dostępu do wsparcia.

Proste Członkostwo Wymagane Tylko

Jak omówiono w tym poście, jednym z najsilniejszych powodów wyboru darmowej wtyczki członkostwa WordPress jest to, że ty lub twój klient potrzebujesz tylko prostej lub podstawowej konfiguracji członkostwa. W takim przypadku jedna z bezpłatnych wtyczek członkostwa WordPress wymienionych w sekcji “bezpłatne wtyczki witryny członkostwa WordPress” poniżej powinna załatwić sprawę.

Wszystko to odnosi się do lepszego planowania witryny członkostwa i wykonywania wystarczających badań przed zainwestowaniem pieniędzy w budowę witryny. Im lepiej rozumiesz swój model biznesowy i sposób osiągania celów, tym łatwiej będzie rozpoznać wtyczki, oprogramowanie lub rozwiązania, które pomogą Ci dotrzeć do nich szybciej, łatwiej i bardziej opłacalnie.

Jeśli wszystko, czego potrzebujesz, to sposób na ochronę niektórych treści, upewnij się, że widzisz mini-samouczek w tym poście: jak skonfigurować obszar tylko dla członków w WordPress na budżet.

Zbuduj Listę

Jeśli chcesz użyć witryny członkowskiej jako sposobu na zbudowanie listy, każda darmowa wtyczka witryny członkowskiej WordPress będzie działać dobrze, nawet jeśli nie ma opcji subskrybenta poczty e-mail. Wszystko, co musisz zrobić, to upewnić się, że nowi członkowie zarejestrują się na twojej liście, zanim będą mogli zarejestrować się jako członek, jak pokazano na poniższym diagramie …

How to build a list using a free membership plugin.
Jak zbudować listę za pomocą darmowego członkostwa plugin.

Oto jak prosty proces pokazany powyżej można wykorzystać do zbudowania listy za pomocą darmowej (lub dowolnej) wtyczki witryny członkowskiej:

 • MailChimp, Aweber, itp.)
 • Skonfiguruj witrynę członkowską lub obszar tylko dla członków w swojej witrynie za pomocą wtyczki.
 • Dodaj treść (np. raport do pobrania lub film) do postu lub strony i chroń ją za pomocą oprogramowania członkowskiego lub ustawień ochrony wtyczki.
 • Skonfiguruj stronę docelową z wbudowanym formularzem przechwytywania wiadomości e-mail (Użyj Forminator Pro aby pomóc ci w tym kroku).
 • Wyślij wszystkich potencjalnych członków na stronę docelową za pomocą formularza przechwytywania wiadomości e-mail.
 • Skieruj nowo zarejestrowanych subskrybentów wiadomości e-mail na stronę rejestracji członków.
 • Przekieruj nowo zarejestrowanych użytkowników na stronę pobierania, na której mogą uzyskać dostęp lub pobrać zawartość.

Użytkownicy uzyskują dostęp do ekskluzywnych lub chronionych treści, a Ty tworzysz listę. Proste i skuteczne!

Przetestuj Swój Model Członkostwa

Innym powodem, aby zbudować witrynę członkowską za pomocą darmowej wtyczki członkostwa WordPress, jest sprawdzenie, czy wtyczka jest rozwiązaniem, którego potrzebujesz, a nawet czy model biznesowy może być opłacalny.

Jedną z zalet budowania witryny członkowskiej za pomocą WordPress jest to, że możesz łatwo eksportować dane członkowskie do innych aplikacji, więc jeśli zaczniesz od bezpłatnej lub nawet wtyczki członkostwa freemium i zdecydujesz, że musisz uaktualnić ją do bardziej solidnej i w pełni funkcjonalnej wtyczki lub zupełnie innego rozwiązania, powinieneś być w stanie łatwo przenieść swoją społeczność członkowską do nowej konfiguracji członkostwa, eksportując i importując dane.

Darmowe WordPress Membership Site Wtyczki

Poniżej zebraliśmy aktualną listę kilkunastu najpopularniejszych darmowych wtyczek członkostwa WordPress, których możesz użyć do zbudowania witryny członkowskiej, z krótkim opisem głównych funkcji wtyczki, liczby aktywnych instalacji, ocen przez społeczność użytkowników WordPress i tego, czy wtyczka jest zgodna z najnowszą wersją WordPress (w momencie pisania), z linkami, aby uzyskać więcej informacji i pobrać.

Ultimate Member-Profil Użytkownika I Wtyczka Członkostwa

Ultimate Member – User Profile & Membership Plugin
Ultimate Member-Profil Użytkownika I Wtyczka Członkostwa

Ultimate Member to dość wszechstronny, ale lekki profil użytkownika i wtyczka członkostwa dla WordPress. Wtyczka została zaprojektowana, aby pomóc ci tworzyć zaawansowane społeczności online i witryny członkowskie, koncentrując się na łatwych rejestracjach członków, pięknych profilach użytkowników w Twojej witrynie i wielu konfigurowalnych funkcjach umożliwiających tworzenie prawie każdego rodzaju witryny, do której użytkownicy mogą z łatwością dołączyć.

Ultimate Member jest darmowy do zainstalowania, dobrze udokumentowany i obsługiwany oraz oferuje szereg płatnych rozszerzeń, które pozwalają ulepszyć Twoją witrynę członkowską, w tym specjalnie zaprojektowany motyw dla stron internetowych z zalogowanymi i wylogowanymi użytkownikami.

 • Instalacje aktywne: 100,000+
 • Testowane do najnowszej wersji (w momencie pisania): Tak.
 • Ocena I Recenzje: 4.5 gwiazdek (796 użytkowników)
 • Więcej informacji: Ultimate Member-profil użytkownika i wtyczka członkostwa

Płatne Członkostwo Pro

Paid Memberships Pro - WordPress Plugin
Płatne Członkostwo Pro

Płatne członkostwo Pro to kompletne Zarządzanie członkami i subskrypcja subskrypcji wtyczki do WordPress, przeznaczone dla witryn z treściami premium, klubów/stowarzyszeń, produktów subskrypcyjnych, biuletynów i innych! Jeśli szukasz sposobu na dodanie nowego źródła przychodów do swojej witryny, Ta wtyczka jest wystarczająco elastyczna, aby zaspokoić potrzeby prawie wszystkich rodzajów firm.

Ta wtyczka może być używana w witrynach członkowskich, które wymagają nieograniczonych poziomów z elastycznymi cenami członkostwa (w tym akceptowaniem powtarzających się płatności), wyborem bramek płatności (PayPal, Stripe, Authorize.net, Braintree i 2Checkout są wbudowane) oraz możliwość oferowania subskrypcji produktów lub rabatów tylko dla członków. Oferuje również rozbudowane opcje ograniczenia zawartości, konfigurowalne raporty i pulpity nawigacyjne członków, ponad tuzin bloków Gutenberga i wiele więcej!

Pełna wersja płatnego członkostwa Pro jest oferowana bez ograniczeń lub więcej wymaganych licencji i ponad 60 dodatków premium, aby rozszerzyć i dostosować swoją witrynę członkowską.

 • Instalacje aktywne: 80,000+
 • Testowane do najnowszej wersji (w momencie pisania): Tak.
 • Ocena I Recenzje: 4 gwiazdek (330 użytkowników)
 • Więcej informacji: płatne członkostwo Pro

Proste Członkostwo

Simple Membership - WordPress Plugin
Proste Członkostwo

Simple Membership to elastyczna, dobrze obsługiwana i łatwa w użyciu wtyczka do członkostwa WordPress, która pozwala łatwo chronić swoje posty i strony, dzięki czemu tylko twoi członkowie mogą przeglądać chronione treści i mogą być używane do oferowania bezpłatnych i premium treści z twojej witryny WordPress.

Ta wtyczka pozwala skonfigurować nieograniczony poziom dostępu do członkostwa, możliwość ochrony postów lub stron podczas tworzenia lub edycji tych, jednorazowych i cyklicznych/płatności subskrypcyjnych i więcej!

Dodatkowe funkcje obejmują dziennik płatności członkostwa, monitowanie osób niebędących członkami o zalogowanie się lub rejestrację w celu uzyskania dostępu do chronionych treści, aktywację e-mail lub potwierdzenie e-mailem dotyczące bezpłatnych członkostwa, widżety logowania na pasku bocznym, tłumaczenia językowe i wiele innych funkcji.

Dostępna jest również dokumentacja konfiguracji i obsługa wtyczek.

 • Instalacje aktywne: 40,000+
 • Testowane do najnowszej wersji (w momencie pisania): Tak.
 • Ocena I Recenzje: 4.5 gwiazdek (215 użytkowników)
 • Więcej informacji: simple Membership

Ograniczenie Członkostwa I Treści-Płatne Subskrypcje Członków

Membership & Content Restriction – Paid Member Subscriptions WordPress Plugin
Ograniczenie Członkostwa I Treści

Płatne subskrypcje Członkowskie oferują kompletne rozwiązanie członkostwa, pozwalające akceptować płatności członków, zarządzać członkami, tworzyć plany subskrypcji i ograniczać dostęp do treści premium.

Wtyczka integruje się z WooCommerce, co pozwala ograniczyć oglądanie i kupowanie produktów tylko dla członków, a także oferować specjalne obniżone ceny produktów w oparciu o plany subskrypcji.

Zawiera również funkcje, takie jak skróty do rejestracji członków, logowania, ograniczenia zawartości i zarządzania planami członkowskimi oraz różne moduły członkostwa (ograniczenia zawartości, płatności członkowskie, plany subskrypcji, Zarządzanie członkami, wiadomości e-mail i wiadomości członkowskie, bezpłatne wersje próbne i opłaty rejestracyjne, raporty i eksport, integracja WooCommerce i inne potężne dodatki).

 • Instalacje aktywne: 10,000+
 • Testowane do najnowszej wersji (w momencie pisania): Tak.
 • Ocena I Recenzje: 5 gwiazdek (113 użytkowników)
 • Więcej informacji: członkostwo & ograniczenie treści-płatne subskrypcje Członkowskie WordPress Plugin

Wtyczka członkostwa WP-Members

WP-Members Membership Plugin
Wtyczka członkostwa WP-Members

Wtyczka członkostwa WP-Members zamienia Twoją witrynę WordPress w witrynę członkowską, ograniczając wybraną zawartość WordPress tylko do zarejestrowanych członków witryny. Możesz ograniczyć zawartość premium, tworzyć niestandardowe pola rejestracji i nie tylko!

WP-Members umieszcza proces rejestracji na froncie witryny, więc jest częścią twojej treści, a nie natywnej strony logowania WP. Wtyczka nie wymaga modyfikacji Twojego motywu, ale jest również konfigurowalna i skalowalna, dzięki czemu możesz zmienić wygląd i ograniczyć tylko niektóre treści.

Wtyczka zawiera wiele funkcji, takich jak możliwość ograniczania lub ukrywania postów, stron i niestandardowych typów postów, integrowania loginu użytkownika, rejestracji i profilu z motywem, widżetu logowania, niestandardowych pól rejestracji i profilu, powiadomień administratora i ręcznego zatwierdzania, automatycznego tworzenia treści teasera fragmentów postów i innych.

Dostępny jest pełny przewodnik dla użytkowników opisujący proces instalacji i sposób korzystania ze wszystkich ustawień wtyczki. Płatna opcja aktualizacji zapewnia dostęp do wsparcia premium i wszystkich rozszerzeń Premium wtyczki.

 • Instalacje aktywne: 80,000+
 • Testowane do najnowszej wersji (w momencie pisania): Tak.
 • Ocena I Recenzje: 4.5 gwiazdek (197 użytkowników)
 • Więcej informacji: WP-Members members Plugin

WP user Frontend-członkostwo, profil, Rejestracja & Post Submission Plugin dla WordPress

WP User Frontend – Membership, Profile, Registration & Post Submission Plugin for WordPress
WP user Frontend

WP User Frontend to wtyczka do tworzenia frontend dla WordPress. Zawiera panel frontendowy, edytor frontend i publikowanie oraz program do przesyłania frontend do profilu użytkownika WordPress, zgłoszeń postów i członkostwa.

Wtyczka zawiera wiele bezpłatnych funkcji, takich jak nakładanie postów i postów gości, członkostwo, Kreator profili i edytor WordPress, przesyłanie załączników, Kreator formularzy przeciągnij i upuść, blok Gutenberga, skróty, Kreator formularzy przeciągnij i upuść, określanie ról użytkowników, które mogą publikować, tworzenie niestandardowych formularzy z niestandardowymi typami postów, ustawianie statusu postu, niestandardowe przekierowanie po zalogowaniu i przesłaniu, możliwość zarabiania dzięki księgowaniu opartemu na subskrypcji, ustawianie przypomnień e-mail, planowanie formularzy i ograniczanie wpisów, integracja z zaawansowanymi polami niestandardowymi (ACF), tworzenie pakietów subskrypcji, płatności za posty i odbieranie płatności od użytkowników, zarządzanie transakcjami, niestandardowy formularz logowania i rejestracji i wiele więcej!

Wtyczka zawiera ponad 20 ulepszanych modułów premium z pełnymi funkcjami członkostwa i rozbudowanymi zasobami, takimi jak dokumentacja, samouczki wideo i dema online.

 • Instalacje aktywne: 20,000+
 • Testowane do najnowszej wersji (w momencie pisania): Tak.
 • Ocena I Recenzje: 4 gwiazdek (258 użytkowników)
 • Więcej informacji: WP user Frontend-członkostwo, profil, Rejestracja & Post Submission Plugin dla WordPress

WP Private Content Plus

WP Private Content Plus
WP Private Content Plus

WP Private Content Plus pozwala chronić zawartość postów, stron, niestandardowych typów postów, menu nawigacji, widżetów i załączników postów oraz zapewnia dostęp do chronionej zawartości gościom, członkom, określonym rolom użytkowników i wybranym grupom użytkowników.

Dodatkowe funkcje tej wtyczki to możliwość dodawania treści specyficznych dla użytkownika do unikalnych prywatnych Stron Użytkowników, do których dostęp mają tylko ci użytkownicy, oraz możliwość wyświetlania różnych pozycji menu różnym użytkownikom na podstawie ich statusu logowania i ról użytkownika (wersja pro pozwala zwiększyć tę funkcjonalność dzięki możliwości dodawania prywatnych dyskusji (prywatnych wiadomości) i prywatnych plików do prywatnych stron).

Ta bezpłatna wtyczka zawiera wiele funkcji ograniczenia i ochrony treści z dodatkowymi funkcjami Pro i wieloma dodatkami premium. Bilety na forum wsparcia są udzielane co tydzień dla użytkowników wersji bezpłatnej lub odpowiedzi priorytetowej dla użytkowników wersji PRO.

 • Instalacje aktywne: 9,000+
 • Testowane do najnowszej wersji (w momencie pisania): Tak.
 • Ocena I Recenzje: 4 gwiazdek (23 użytkowników)
 • Więcej informacji: WP Private Content Plus

Memberful WP

Memberful WP
Memberful WP

Memberful WP to wtyczka członkostwa WordPress, która integruje i łączy twoją witrynę WordPress z Memberful, hostowaną usługą członkowską, która zapewnia usługę sprzedaży subskrypcji na twojej stronie za pomocą Stripe. Wtyczka dodaje również ochronę treści, zarządzanie członkostwem i funkcje pojedynczego logowania do witryny WordPress.

Po zainstalowaniu, aktywacji i skonfigurowaniu zawartość WordPress jest chroniona za pomocą pola ograniczenia dostępu meta, w którym można ustawić określone uprawnienia dla każdej strony i posta w witrynie. Kilka przydatnych funkcji jest również dołączonych do użycia w motywach lub wtyczkach WordPress.

 • Instalacje aktywne: 1,000+
 • Testowane do najnowszej wersji (w momencie pisania): Tak.
 • Ocena I Recenzje: 4.5 gwiazdek (10 użytkowników)
 • Więcej informacji: członek WP

S2member Framework (role członków, możliwości, członkostwo, członkowie PayPal)

s2Member Framework (Member Roles, Capabilities, Membership, PayPal Members)
S2member Framework

Dzięki s2Member możesz sprzedawać” Kup Teraz ” i cykliczne (lub jednorazowe) subskrypcje Członkostwa z dostępem do określonych postów/stron, części postów lub stron lub po prostu pobierać pliki.

Ta konfigurowalna i wysoce rozszerzalna wtyczka pozwala ograniczyć dostęp do ról, możliwości, postów, stron lub czegokolwiek innego w WordPress. Możesz łatwo chronić swoje posty WordPress, strony, Tagi, Kategorie, Uri, BuddyPress/bbPress fora i fragmenty treści w postach, strony, motywy i wtyczki, a nawet chronić pliki do pobrania i strumieniowe audio/wideo. Pliki mogą być przechowywane lokalnie lub na Amazon S3/CloudFront przy użyciu integracji s2Member.

 • Instalacje aktywne: 20,000+
 • Testowane do najnowszej wersji (w momencie pisania): Tak.
 • Ocena I Recenzje: 4 gwiazdek (190 użytkowników)
 • Więcej informacji: S2member Framework (role członków, możliwości, członkostwo, członkowie PayPal)

Ogranicz dostęp Użytkownika – Wtyczka Członkostwa z siłą

Restrict User Access – Membership Plugin with Force
Ogranicz dostęp Użytkownika – Wtyczka Członkostwa z siłą

Ograniczanie dostępu użytkowników umożliwia ograniczanie zawartości i kontekstów w celu kontrolowania tego, co użytkownicy uzyskują wyłączny dostęp lub co zmniejsza zawartość w czasie. Wtyczka umożliwia tworzenie nieograniczonej liczby poziomów dostępu z możliwością nadpisania funkcji użytkownika i roli bez umiejętności kodowania.

Użyj tej wtyczki, aby szybko skonfigurować witrynę członkowską z różnymi poziomami użytkowników i ograniczyć dostęp do informacji za pomocą unikalnych kryteriów, takich jak posty zawierające określone tagi, artykuły napisane przez określonych autorów lub wszystkie bezpłatne produkty.

 • Instalacje aktywne: 10,000+
 • Testowane do najnowszej wersji (w momencie pisania): Tak.
 • Ocena I Recenzje: 4.5 gwiazdek (60 użytkowników)
 • Więcej informacji: Ogranicz dostęp Użytkownika – Wtyczka Członkostwa z siłą

Wtyczka Users Ultra Membership

Users Ultra Membership, Users Community and Member Profiles With PayPal Integration Plugin
Użytkownicy Członkostwo Ultra, Społeczność Użytkowników I Profile Członków Z Integracją Z PayPal

Wtyczka Users Ultra pozwala tworzyć zaawansowane społeczności użytkowników w zaledwie kilka minut za pomocą modułów, które nie wymagają umiejętności kodowania, aby dostosować. Dzięki zainstalowanej wtyczce możesz szybko i łatwo zbudować społeczność talentów, stronę agencji modelek, społeczność społeczną i inne rodzaje witryn społeczności użytkowników. Wtyczka integruje się z dowolnym motywem WordPress, obsługuje jednorazowe i cykliczne płatności i umożliwia dodawanie dowolnej liczby pól za pomocą narzędzia do dostosowywania pól z wbudowanymi funkcjami reCaptcha.

Oprócz wielu funkcji zawartych w bezpłatnych modułach, dla użytkowników wersji Pro dostępne są rozbudowane funkcjonalności i integracje.

 • Instalacje aktywne: 2,000+
 • Testowane do najnowszej wersji (w momencie pisania): Tak.
 • Ocena I Recenzje: 4.5 gwiazdek (327 użytkowników)
 • Więcej informacji: członkostwo użytkowników Ultra, społeczność użytkowników i profile członków z wtyczką integracji PayPal

WP User Manager-Kreator profili użytkowników i członkostwo

WP User Manager – User Profile Builder & Membership
WP User Manager

WP User Manager został opracowany w celu zarządzania użytkownikami na stronach internetowych WordPress, takich jak zaawansowane witryny portalowe, rynki online i społeczności, katalogi ofert itp. łatwiejsze korzystanie z zaawansowanych funkcji front-end. Wtyczka umożliwia tworzenie wysoce konfigurowalnych profili użytkowników z niestandardowymi formularzami rejestracji użytkownika, logowania, odzyskiwania hasła i dostosowywania konta w witrynie WordPress.

WP User Manager jest potężny i elastyczny, ale łatwy w konfiguracji i obsłudze z prawie każdym rodzajem strony internetowej, gdzie odwiedzający mogą dołączyć i zostać członkami.

 • Instalacje aktywne: 8,000+
 • Testowane do najnowszej wersji (w momencie pisania): Tak.
 • Ocena I Recenzje: 4.5 gwiazdek (208 użytkowników)
 • Więcej informacji: WP User Manager-Kreator profilu użytkownika i członkostwo

MembershipWorks-Członkostwo, Wydarzenia I Katalog

MembershipWorks – Membership, Events & Directory
MembershipWorks-Członkostwo, Wydarzenia I Katalog

MembershipWorks to zaawansowana platforma członkostwa, katalogu, wydarzeń i darowizn dla izb, stowarzyszeń, profesjonalistów, sieci i innych grup członkowskich.

Jeśli masz konto MembershipWorks, użyj tej wtyczki, aby zintegrować swoje konto z witryną WordPress i skonfigurować formularze członkostwa, kalendarze wydarzeń, katalogi członków i inne informacje na postach i stronach za pomocą skrótów. Wtyczka obsługuje wiele integracji firm trzecich z bramkami płatniczymi, oprogramowaniem księgowym, usługami e-mail marketingu, forami itp.

Wtyczka zapewnia przydatne funkcje członkostwa, wydarzeń i katalogu, w tym możliwość otrzymywania płatności i przetwarzania transakcji rozliczeniowych i księgowych. Obszerna dokumentacja jest dostępna dla tej wtyczki.

 • Instalacje aktywne: 20,000+
 • Testowane do najnowszej wersji (w momencie pisania): Tak.
 • Ocena I Recenzje: 4.5 gwiazdek (33 użytkowników)
 • Więcej informacji: MembershipWorks-członkostwo, wydarzenia i Katalog

Darmowe członkostwo WordPress Plugin przez Supsystic

Free Membership WordPress plugin by Supsystic
Bezpłatne członkostwo od Supsystic

Członkostwo przez Supsystic pozwala łatwo budować społeczności online i witryny członkowskie z opcjami takimi jak niestandardowe profile użytkowników, rejestracja i logowanie front-end, integracja e-commerce, katalog członków, prywatne wiadomości, członkowie i społeczność aktywność społeczna, przyjaciele i Obserwujący, powiadomienia w czasie rzeczywistym, niestandardowe role użytkowników, grupy członkowskie, niestandardowe pola formularzy, mailing i powiadomienia i wiele więcej!

Należy pamiętać, że funkcje takie jak ograniczenie treści, wyciek treści, subskrypcje, logowanie społecznościowe i integracje (eCommerce, WooCommerce, integracja z sieciami społecznościowymi itp.) są zawarte tylko w wersji PRO wtyczki.

 • Instalacje aktywne: 1,000+
 • Testowane do najnowszej wersji (w momencie pisania): Tak.
 • Ocena I Recenzje: 4.5 gwiazdek (27 użytkowników)
 • Więcej informacji: Darmowe członkostwo WordPress plugin przez Supsystic

WooCommerce

WooCommerce - WordPress Plugin
WooCommerce

WooCommerce jest rozwijany i wspierany przez Automattic, firmę stojącą za WordPress. Zainstaluj wtyczkę WooCommerce, aby zmienić swoją witrynę WordPress w w pełni funkcjonalną witrynę eCommerce z rozbudowanymi możliwościami członkostwa i elastycznością.

Z zainstalowanym WooCommerce możesz sprzedawać wszystko i konfigurować każdy rodzaj witryny członkowskiej z pełną funkcjonalnością eCommerce.

 • Instalacje aktywne: 5 + mln
 • Testowane do najnowszej wersji (w momencie pisania): Tak.
 • Ocena I Recenzje: 4.5 gwiazdek (3365 użytkowników)
 • Więcej informacji: WooCommerce

Oprócz bezpłatnych wtyczek członkostwa WordPress opisanych powyżej, istnieją również bezpłatne dodatki, które można zainstalować dla niektórych wtyczek, które pozwalają rozszerzyć funkcje witryny członkowskiej.

Na przykład, Sprawdź Dodatki poniżej:

Członkostwo WCFM-członkostwo WooCommerce dla Multivendor Marketplace

WCFM Membership – WooCommerce Memberships for Multivendor Marketplace
Członkostwo WCFM-członkostwo WooCommerce dla Multivendor Marketplace

Jeśli szukasz wtyczki Członkostwa z funkcjonalnością rynku wielu dostawców, członkostwo WCFM to prosty dodatek do wtyczki WooCommerce, który pozwala oferować bezpłatne i premium subskrypcje dla rynku wielu dostawców (Rynek WC, dostawcy WC, dostawcy produktów WC i Dokan).

Dzięki tej wtyczce możesz skonfigurować nieograniczone poziomy członkostwa z różnymi planami cenowymi, możliwościami i strukturami prowizji dla każdego poziomu członkostwa. Wtyczka pozwala również skonfigurować bezpłatne i/lub płatne członkostwo w witrynie z jednorazowymi i cyklicznymi płatnościami / subskrypcjami, a nawet opcją “zapłać za produkt”, w której dostawcy płacą ci za dodanie swojego produktu. Płatności są obsługiwane bezpiecznie za pomocą różnych bramek płatności.

 • Instalacje aktywne: 10,000+
 • Testowane do najnowszej wersji (w momencie pisania): Tak.
 • Ocena I Recenzje: 5 gwiazdek (12 użytkowników)
 • Więcej informacji: członkostwo WCFM-członkostwo WooCommerce dla Multivendor Marketplace

Proste Członkostwo Po Przekierowaniu Logowania

Simple Membership After Login Redirection
Proste Członkostwo Po Przekierowaniu Logowania

Jeśli zainstalujesz wtyczkę simple Membership, ten dodatek pozwala skonfigurować stronę po zalogowaniu dla każdego utworzonego poziomu dostępu do członkostwa. Automatycznie przekieruje członków na odpowiednią stronę po zalogowaniu się do twojej witryny.

Po zainstalowaniu tego dodatku edytuj poziomy członkostwa i określ strony przekierowania, a dodatek zajmie się resztą.

 • Instalacje aktywne: 10,000+
 • Testowane do najnowszej wersji (w momencie pisania): Tak.
 • Ocena I Recenzje: 5 gwiazdek (11 użytkowników)
 • Więcej informacji: proste członkostwo po przekierowaniu logowania

Bramka Płatnicza Gourl Bitcoin I Płatne Pliki Do Pobrania I Członkostwo

GoUrl Bitcoin Payment Gateway - WP Membership Plugin
Bramka Płatności Gourl Bitcoin

Czy chcesz założyć witrynę członkowską i sprzedawać produkty na swojej stronie i zarabiać kryptowalutą? Ta wtyczka pozwala to zrobić. Integruje się z wieloma popularnymi platformami i rozwiązaniami e-commerce i płatniczymi, takimi jak WooCommerce, WP e-Commerce, bbPress, PaidMemberships Pro, Give Donations, AppThemes i wiele innych!

 • Instalacje aktywne: 6,000+
 • Testowane do najnowszej wersji (w momencie pisania): Tak.
 • Ocena I Recenzje: 4.5 gwiazdek (52 użytkowników)
 • Więcej informacji: bramka płatności Gourl Bitcoin

Którą Wtyczkę Do Bezpłatnego Członkostwa Wybrać?

Jak widać, istnieje wiele darmowych wtyczek członkostwa WordPress do wyboru i nie jest to w żadnym razie wyczerpująca lista. Aby wyświetlić jeszcze więcej darmowych wtyczek członkostwa, po prostu zaloguj się do pulpitu WordPress, przejdź do “Wtyczki” > “Dodaj nowy” i wpisz “członkostwo” lub “witryna członkowska” w polu wyszukiwania słowa kluczowego.

Zanim zdecydujesz się na korzystanie z bezpłatnej wtyczki członkostwa, upewnij się, że wykonałeś swoją należytą staranność w następujących punktach:

 • Cena. Wtyczka może być początkowo bezpłatna, ale czy nadal będzie darmowa, gdy Twoja witryna członkowska wzrośnie i potrzebujesz dodatkowych funkcji lub funkcjonalności?
 • Cechy. Upewnij się, że wykonałeś planowanie witryny członkostwa i dokładnie wiesz, jakiego rodzaju funkcje będą potrzebne Twojej witrynie.
 • Popularność. Zrób krótką listę wtyczek, które Ci się podobają i porównaj liczbę aktywnych instalacji dla każdej wtyczki. Im więcej wtyczki jest używana, tym więcej motywacji mają Programiści do aktualizacji i ulepszania swojej wtyczki.
 • Łatwość użycia. Upewnij się, że wtyczka jest łatwa w instalacji i obsłudze. Sprawdź opinie użytkowników, fora, dokumentację wtyczek i samouczki. Jeśli możesz, zainstaluj wtyczkę samodzielnie na stronie testowej przed jej użyciem, aby uruchomić witrynę członkowską i zachęcić członków do rejestracji.
 • Wsparcie. Prowadzenie witryny członkowskiej nie jest niczym innym jak prowadzeniem bloga. kiedy coś pójdzie nie tak, usłyszysz o tym … od wielu ludzi! Upewnij się, że wybrana wtyczka jest dobrze obsługiwana.
 • Bezpieczeństwo. Unikaj pobierania darmowych wtyczek członkostwa WordPress (i wszystkich innych rodzajów wtyczek) z niezweryfikowanych stron. Zalecamy trzymanie się darmowych wtyczek tylko z repozytorium wtyczek WordPress. Ochrona danych użytkowników to coś wielkiego i lepiej być bezpiecznym niż żałować.

Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak skonfigurować witrynę członkowską z WordPress i sposobów rozwoju firmy online za pomocą witryn członkowskich, zobacz nasze powiązane posty sekcja poniżej i upewnij się, aby subskrybować świeże aktualizacje WP wysyłane bezpośrednio do skrzynki odbiorczej.

Powodzenia z nową stroną członkowską!

Czy wypróbowałeś którąś z opisanych powyżej wtyczek i dodatków do członkostwa? Podziel się swoimi przemyśleniami i doświadczeniami z wtyczkami witryny członkowskiej w sekcji komentarzy poniżej.

Tagi:

You May Also Like

Jak naprawić nieprawidłowy błąd JSON w WordPress (Przewodnik dla początkujących)

W artykule: Co powoduje błąd “nieprawidłowa odpowiedź JSON” w WordPress?1. Sprawdź adresy…

Jak naprawić błąd krytyczny w WordPress (krok po kroku)

W artykule: Co To jest błąd krytyczny w WordPress?Co powoduje krytyczny błąd…

Jak zmienić kolor linku w WordPress (poradnik dla początkujących)

W artykule: Dlaczego Linki Są Ważne?Jak dodawać linki w postach i stronach…

9 Najlepsze Darmowe Wtyczki WordPress Author Bio Box

W artykule: 1. Simple Author Box2. Branda3. Autor postu WP4. Author Bio…