Czy bezpieczeństwo WordPress jest ważne dla Ciebie i Twoich klientów? Dlaczego miałbym zadawać takie głupie pytanie? Ponieważ nasz pakiet zabezpieczeń ma nowe supermoce, w tym blokowanie adresów IP oparte na lokalizacji Defender i automatyzowanie bezpiecznych skanowań aktualizacji…teraz na maksymalnie 5 stronach.

Co to jest pakiet zabezpieczeń WPMU DEV, pytasz?

Zbudowaliśmy zacięty zestaw ochraniaczy WordPress, aby zapobiec atakom rdzenia, wtyczek i motywów, zminimalizować przestoje, wyczyścić czarną listę i kopie zapasowe, które przywrócą twoje usługi w nagłych przypadkach. Jeśli nie znasz naszej oferty security hero, zapoznaj się z jej przeglądem:

  • Obrońca-jest brutalnym oddziałem optymalizacji bezpieczeństwa WordPress. Uwierzytelnianie dwuskładnikowe, dzienniki audytów, poprawki zabezpieczeń, blokada 404 i IP, monitorowanie czarnej listy, skany, zalecenia dotyczące bezpieczeństwa i wiele innych.
  • Automatyzacja – najbardziej udane hacki są wynikiem nieaktualnego oprogramowania-rdzenia, wtyczek lub plików motywów. Automatyzacja upewnij się, że Twoja witryna jest zawsze aktualna. I używa bezpiecznej aktualizacji, aby upewnić się, że aktualizacje nie zepsują Twojej witryny. To bezpieczniejsze i znacznie oszczędza czas.
  • Snapshot – ma Twoje kopie zapasowe. Zaplanowane i na żądanie kopie zapasowe obejmujące 10 GB bezpiecznej przestrzeni dyskowej w chmurze.
  • Wsparcie Bohatera 24/7 – czy Twoja strona została już zhakowana? Mamy ekspertów, którzy pomogą w sprzątaniu i renowacji.
  • Zarządzany Hosting-Jeśli najbardziej udane hacki pochodzą z nieaktualnego oprogramowania. Druga połowa to niezabezpieczony hosting. Nasi członkowie otrzymują teraz bezpłatne hostowane witryny 3 zbudowane z myślą o najwyższej szybkości i bezpieczeństwie (więcej na ten temat w nadchodzących miesiącach).

WPMU DEV UPDATE SPRAWDŹ NOWE ZAKŁADKI HUB!

Jeśli nie używasz Defendera, automatyzuj, wraz z naszym kompletnym zestawem narzędzi bezpieczeństwa rozpocznij za darmo już teraz. Następnie wróć i zobacz, jak działają nowe funkcje.

Defender geo-Based IP Lockout

Podczas pracy nad Roundup Roadmap zdałem sobie sprawę, że nie wprowadziliśmy poprawnie Defender 2.1 i jego fantazyjnych nowych funkcji. Chociaż wersja 2.1 nie jest zupełnie nowa (jestem pewien, że zapoznałeś się z ulepszeniami UX i ukrywaczem bohaterów), dużym dodatkiem jest blokada IP oparta na Geo.

To fantazyjna rozmowa o blokowaniu użytkowników w oparciu o Kraj, w którym się znajdują. Jeśli nie oczekujesz lub nie chcesz ruchu z określonego kraju, zablokowanie adresu IP ochroni Twoją witrynę całkowicie przed niechcianymi hakerami i botami.

Może to być świetne dla lokalnego biznesu opartego na usługach, który chce wyeliminować prośby o spam lub próby włamania z innych krajów.

I to naprawdę nie może być łatwiejsze do skonfigurowania.

W module IP lockout Defendera pod IP Banning znajdziesz Nowy Lokalizacje ustawienie. Wystarczy kliknąć, aby Pobierz do najnowszej bazy danych Geo IP.

Defender Geo-location IP Lockout
Kliknij Pobierz, aby rozpocząć.

To zajmuje tylko kilka sekund. Następnie wybierz kraje, które chcesz uwzględnić lub wykluczyć z dostępu do witryny. To takie proste!

Country select for geo-location IP ban in Defender
Wybierz kraje, które chcesz zablokować lub na białej liście.

To jeszcze jeden sposób Defender sprawia, że złożone funkcje bezpieczeństwa są łatwe dla codziennego użytkownika WordPress.

Zautomatyzuj Bezpieczną Technologię Aktualizacji X5

Nie tak dawno temu pomysł uruchomienia automatycznych aktualizacji WordPress był śmieszny. Zwłaszcza w złożonych witrynach z wieloma integracjami. “Co się stanie, jeśli aktualizacja zawiesi całą moją witrynę i nie będę mógł jej naprawić?

To sprawiło, że zarządzanie aktualizacjami WordPress, zwłaszcza w dziesiątkach lub setkach witryn, było koszmarem.

Automatyzuj zmiany. Po wykryciu aktualizacji rdzenia, wtyczki lub motywu, Automate uruchamia kopię zapasową migawki, aktualizuje witrynę i używa bezpiecznej aktualizacji do skanowania strony głównej w poszukiwaniu zmian. Jeśli Twoja witryna ulegnie awarii, powiadomi Cię o tym, abyś mógł powrócić do poprzedniej wersji.

Setki tysięcy witryn korzysta teraz z automatyzacji z bezpieczną aktualizacją.

To niesamowite, ale chcieliśmy, żeby było jeszcze bezpieczniej. Teraz możesz zastosować bezpieczne skanowanie uaktualnień do wybranych stron 5.

Zobacz!

Odwiedź kartę automatyzuj w centrum i przewiń do Ustawienia. Pod Wykonaj Bezpieczne Sprawdzenie Aktualizacji kliknij na Strona główna opcja.

Automate Performance Safe Upgrade Check.
Dodaj strony do sprawdzenia wydajności bezpiecznej aktualizacji.

W wyskakującym module dodaj pięć najbardziej cenionych stron i zapisz.

Add extra pages to check in with Automate Safe Upgrade
Wybierz strony do skanowania za pomocą bezpiecznej aktualizacji.

Teraz Automate skanuje i raportuje każdą dodaną stronę. A jeśli coś pójdzie nie tak podczas aktualizacji, możesz powrócić do poprzedniej wersji.

Dzięki Automate nie musisz poświęcać bezpieczeństwa ani wygody.

WPMU DEV daje silniejszy szybszy WordPress

Wiemy, że bezpieczeństwo nie jest uniwersalne i nie każdego stać na zespół ekspertów ds. bezpieczeństwa. Więc zrobiliśmy Defender free na WordPress.org. w tym blokada IP geolokalizacji.

Ale jeśli nie jesteś pewien i naprawdę chcesz wypróbować pro Tools WPMU DEV w pakiecie z 24/7 wsparciem i eksperckim czyszczeniem witryny, Zarejestruj się, aby otrzymać bezpłatną wersję próbną członkostwa. Smacznego!

Chcemy usłyszeć od ciebie! Podziel się swoją ulubioną funkcją zabezpieczeń WPMU DEV w komentarzach.

Tagi:

You May Also Like

Jak naprawić nieprawidłowy błąd JSON w WordPress (Przewodnik dla początkujących)

W artykule: Co powoduje błąd “nieprawidłowa odpowiedź JSON” w WordPress?1. Sprawdź adresy…

Jak naprawić błąd krytyczny w WordPress (krok po kroku)

W artykule: Co To jest błąd krytyczny w WordPress?Co powoduje krytyczny błąd…

Jak zmienić kolor linku w WordPress (poradnik dla początkujących)

W artykule: Dlaczego Linki Są Ważne?Jak dodawać linki w postach i stronach…

9 Najlepsze Darmowe Wtyczki WordPress Author Bio Box

W artykule: 1. Simple Author Box2. Branda3. Autor postu WP4. Author Bio…