Ludzie na Pagelines ogłosiły wydanie swojej wersji 1.3.1 Dla popularnej platformy Framework Pro. Dla tych, którzy nie wiedzą, Platforma to struktura motywów przeciągnij i upuść, która pozwala tworzyć niestandardowe strony internetowe w kilka sekund z układem przeciągnij i upuść i zawartością. Istnieje przeciągalny Kreator układów, który pozwala wybrać układ strona po stronie, więc tworzenie stron internetowych jest naprawdę łatwe.

Platform Pro Draggable Builder

Co nowego w PlatformPro 1.3?

Istnieje około 20 nowych funkcji w tej wersji, ale najważniejsze z nich są wymienione poniżej:

Narzędzie Do Typografii Internetowej

Platform Pro Typography Tool

To nowe narzędzie do typografii ma bezpośrednią integrację z Google Font API, co daje mnóstwo więcej bezpiecznych opcji czcionek internetowych. Z tego narzędzia możesz wybierać spośród ponad 50 opcji czcionek; wybierz właściwości czcionki wegiht, styling, spacing, variant i transform; możesz także wyświetlić podgląd niestandardowych krojów czcionek na żywo, korzystając z Panelu Podglądu na żywo. Ta metoda jest naprawdę łatwa, która wykonuje całą pracę CSS za Ciebie.

MetaPanel

Platform Pro MetaPanel

Wcześniej w PlatformPro wiele kontroli opcji meta było poprzez poszczególne posty i strony. Ten rodzaj kontroli jest wielki, ale stało się ból zarządzać to wszystko. Dlatego dodają ten nowy interfejs MetaPanel, który łączy wszystkie opcje w jednym panelu, aby ułatwić Ci pracę.

Drugorzędna i nawigacja marki

Platform Pro Secondary Navigation

Wcześniej istniała tylko jedna sekcja nawigacji. Teraz dzięki dodatkowej nawigacji możesz wybrać niestandardowe menu na każdej stronie lub poście, które będzie używane jako nawigacja podrzędna. Jest to naprawdę dobre do tworzenia stron docelowych itp. BrandNav to nowa lokalizacja, która umożliwia wyświetlanie nawigacji w linii z logo. Jest to coś, co Genesis pozwala zrobić poprzez widżety nagłówka. Dobry dodatek dla platformy, jak również :)

Jedną z najlepszych części o PlatformPro jest to, że jest fabrycznie zbudowany z bbPress i BuddyPress integracji, więc można uruchomić stronę forum lub sieci za pomocą BuddyPress że wszystko ma pasujący motyw.

You May Also Like

21 najlepsze motywy WordPress dla Organizacji Non-Profit

W artykule: Wykonanie strony internetowej dla Organizacji Non-Profit1. Astra2. OceanWP3. Outreach Pro4.…

Co nowego w WordPress 4.5

W artykule: Obsługa Logo MotywuLepsze podglądy dla ikon witrynyResponsywne podglądy w CustomizerzeZoptymalizowana…

26 najlepszych przyjaznych dla Gutenberga motywów WordPress

W artykule: Jak znaleźć najlepsze tematy przyjazne Gutenbergowi?1. Astra2. Hestia Pro3. Divi4.…

Optymalizacja Wydajności WooCommerce: Wskazówki I Najlepsze Praktyki 14

Tworzenie sklepu WooCommerce jest bardzo proste: zainstaluj wtyczkę WooCommerce, dodaj produkt lub dwa, Ustaw ceny i gotowe–sklep WooCommerce. Ale prowadzenie udanego sklepu WooCommerce znacznie się różni. Planowanie i optymalizacja witryny ecommerce nie jest łatwym zadaniem, ale istnieje wiele wskazówek i najlepszych praktyk dotyczących optymalizacji WooCommerce…