Jak zapewne wiecie z ostatniego miesiąca czytania tej strony, Headway 3.0 był w pracach. Pokazaliśmy Wam praktyczny film pokazujący, jak działa ich system drag-drop grid. Cóż, dwa dni temu w końcu wprowadzili swój redesign na żywo z nową wersją dostępną dla wszystkich. Dla tych z Was, którzy kupili go wcześniej, byliście mądrzy. Jesteś teraz dziadkiem, aby otrzymywać dożywotnie aktualizacje. To oczywiście nie obejmuje przyszłych tematów potomnych. Tak, Headway ma teraz motywy potomne. Niektóre z dobrze znanych motywów głównych twórców motywów, takich jak Press75, Allure Themes i inne, nie będą dostępne dla bazy postępów.

Co nowego w Headway 3.0

Krótka odpowiedź: dużo. Jest tak wiele, że został dodany do 3.0, że jego niewiarygodne. Bawiłem się nim i jest to naprawdę najbardziej przyjazny dla początkujących motyw WordPress. Naszym ulubionym jest system siatki (Zobacz wideo)

Poniżej kilka nowych rzeczy dodanych:

  • Headway 3 został całkowicie przepisany od podstaw. Posiada całkowicie nową bazę kodu, która jest szybka.
  • Możesz teraz zrobić więcej niż kiedykolwiek, bez konieczności pisania pojedynczej linii kodu: nawet rzeczy takie jak cienie i zaokrąglone rogi w projektach.
  • Headway ma teraz motywy potomne, z których niektóre są portami znanych motywów od głównych twórców motywów, takich jak Press75, Allure i Organic. Wiele innych pochodzi bezpośrednio z Headway i będziemy mieć nowe stale. Każdy twórca motywów może tworzyć motywy podrzędne dla Headway,a nawet sprzedawać je na rynku Headway!
  • Możesz zaprojektować swoją stronę, rysując prostokąty na żywo na stronie. Nazywamy je blokami. Po prostu kliknij i przeciągnij, powiedz Headway jakiego rodzaju blok chcesz (nagłówek, nawigacja, treść i więcej) i hej presto: tworzysz niestandardowy układ bez kodowania.
  • Możesz łatwo ustawić czcionki, kolory, tła i inne elementy projektu w edytorze wizualnym Headway. Zobacz swoje zmiany na żywo bezpośrednio na ekranie bez zgadywania. Po prostu zapisz zmiany, aby wprowadzić je na swoją stronę.
  • Dodaliśmy w rel = author dla author links, nową funkcję SEO opartą na ogłoszeniu Google ‘ a, że będą bardziej uwzględniać te informacje xfn w swoich rankingach.
  • Dla programistów, edytor NA ŻYWO CSS oferuje teraz składnię kodowanie kolorami i istnieje API bloków, dzięki czemu deweloperzy mogą tworzyć własne niestandardowe typy bloków… a nawet sprzedawać je na rynku Headway!

Niestety, ci z Was, którzy przegapili ceny od wielkiego ojca, to pech. Ale istnieje kilka kuponów pływających wokół, które można wykorzystać, aby uzyskać najlepszą ofertę.

Jeśli korzystasz z kuponu: HW33 – możesz uzyskać 33% zniżki na wszystkie plany z wyjątkiem bazy. (Nie wiemy, kiedy ten kupon wygaśnie).

Ale jeśli wygaśnie, możesz użyć nigdy nie wygasającego kuponu Headway, aby uzyskać 25% zniżki.

Tak, ceny są nieco strome,ale jeśli obejrzysz film powyżej, to wiesz, że warto. Wiem, że na ich stronie sugerują, że standardowy pakiet jest najlepszy. Ale nie zgadzam się. Ta cena obejmuje tylko motywy potomne 3 Headway oraz 1 rok wsparcia i aktualizacji. Jeśli masz zamiar zainwestować w ten świetny produkt, polecam iść całą drogę, aby uzyskać przepustkę dożywotnią.

Zawsze jestem fanem uzyskiwania dożywotnich aktualizacji i nowych motywów dziecięcych, gdy wychodzą. Dlatego mam przepustkę na całe życie. Zainwestuj raz i ciesz się korzyściami na całe życie, zamiast płacić za nowy motyw dziecka, który wychodzi.

Co sądzisz o Headway 3.0?

You May Also Like

21 najlepsze motywy WordPress dla Organizacji Non-Profit

W artykule: Wykonanie strony internetowej dla Organizacji Non-Profit1. Astra2. OceanWP3. Outreach Pro4.…

26 najlepszych przyjaznych dla Gutenberga motywów WordPress

W artykule: Jak znaleźć najlepsze tematy przyjazne Gutenbergowi?1. Astra2. Hestia Pro3. Divi4.…

Szalunki przy budowie domów – co warto wiedzieć?

W artykule: Czym są szalunki budowlane?Z czego wykonywane są szalunki? Budowa domu…

Co nowego w WordPress 4.5

W artykule: Obsługa Logo MotywuLepsze podglądy dla ikon witrynyResponsywne podglądy w CustomizerzeZoptymalizowana…