Świętujemy, że Smush przekroczył 800 000 aktywnych instalacji z zabójczą nową funkcją! Teraz możesz Smush i optymalizować obrazy, które przechowujesz w Amazon S3.

Smush jest oczywistym wyborem, jeśli chodzi o kompresję i optymalizację obrazu WordPress. Dzięki Waszemu wsparciu, został nazwany 2017 plugin roku. Tak więc mając milion użytkowników tuż za rogiem, chcieliśmy dać Smush coś specjalnego.

Aktualizacja: 20.12.2018-Smush Pro zawiera teraz kompresję WebP, automatyczne skalowanie obrazu i 10 GB pamięci CDN na naszych serwerach 40 Tbps z 45 punktami udostępniania na całym świecie.

Przeniesienie biblioteki multimediów do chmury może zaoszczędzić pieniądze i znacznie ułatwić zarządzanie treścią w witrynie WordPress. Przechowywanie w chmurze zapewnia więcej miejsca i jest szybsze, sprawia, że skonfigurowanie środowiska testowego ze wszystkimi podłączonymi multimediami jest proste, nie wspominając o tym, że upraszcza migrację witryny, szczególnie w przypadku dużych witryn z dużą ilością obrazów.

Jeśli kiedykolwiek utknąłeś ponownie łącząc setki uszkodzonych obrazów po zmianie serwerów, wiesz, o czym mówię. Brzmi jak bezmyślne, prawda?

Przygotowaliśmy już samouczek na temat przenoszenia biblioteki multimediów do chmury, więc nie będę cię zanudzać szczegółami. Dzisiaj skupimy się na tym, dlaczego Smush jest koniecznością podczas pracy z Amazon S3 i jak go uruchomić z biblioteką multimediów opartą na chmurze.

Smush współpracuje z WP Offload S3, aby zoptymalizować obrazy przechowywane w chmurze.

Going à la Carte

Amazon S3 storage może zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy, ponieważ płacisz tylko za to, czego używasz.

Pamiętaj, że płacąc za pamięć masową w oparciu o rozmiar pliku, ważne jest, aby każdy obraz był idealnie zoptymalizowany, nie tylko po to, aby zmaksymalizować jakość i szybkość obrazu, ale także zaoszczędzić pieniądze!

Teraz możesz użyć Smush do kompresji, zmiany rozmiaru i optymalizacji obrazów, zanim zostaną one przeniesione do Amazon S3.

Jak działa przechowywanie obrazów w chmurze?

Nie musisz nic robić. Po prostu włącz. Po podłączeniu biblioteki multimediów do chmury za pomocą WP Offload S3, Smush korzysta ze słynnej na całym świecie automatycznej optymalizacji obrazu, dając Ci największy zarobek.

Domyślnie WordPress generuje różne niestandardowe rozmiary obrazów dla każdego obrazu przesłanego do biblioteki multimediów. Nie trzeba dodawać, że oznacza to, że liczba obrazów w Twojej witrynie może szybko się sumować. Użyj Smush do usuwania nieporęcznych informacji o plikach lub super Smush stratnej kompresji, aby zaoszczędzić trochę miejsca bez zauważalnego spadku jakości.

Smush kompresuje wszystkie obrazy wyjścia WordPress.

Coś specjalnego dla profesjonalistów…

Czy masz WP Offload S3 ustawiony do usuwania plików z serwera po ich przesłaniu? Członkowie Smush Pro otrzymują pełną moc optymalizacji, którą pokochałeś, nawet na zdjęciach przechowywanych wyłącznie w S3. Średnio użytkownicy WP Smush Pro otrzymują więcej niż 2x oszczędności niż nasi darmowi użytkownicy.

I, oczywiście, wersja premium Smush zawiera kompresję PNG do JPEG, oryginalną kompresję obrazu i masowy smush, dzięki czemu możesz rozmazać całą bibliotekę jednym kliknięciem.

Podobnie jak wszystko zawarte w członkostwie WPMU DEV, im więcej witryn dodasz, tym więcej pieniędzy zaoszczędzisz, ponieważ miesięczne członkostwo daje nieograniczony dostęp do wszystkiego. Jeśli masz 10 witryn, 1000 witryn klienckich lub zarządzasz siecią wielostanowiskową z milionami witryn, Twoje członkostwo obejmuje Ciebie.

Odblokuj pełną moc Smush

Uzyskaj nieograniczony obraz smushing we wszystkich witrynach, a także optymalizację prędkości Hummingbird, Bezpieczeństwo Defender, 10 GB migawek zarządzanych kopii zapasowych w chmurze, integrację z hubem do kompleksowego zarządzania witryną, dostęp do naszej kompletnej biblioteki motywów i wtyczek 100+ oraz całodobową obsługę czatu na żywo dla wszystkich rzeczy WordPress.

Nie jesteś pewien, czy jesteś gotowy do skoku? Wypróbuj go całkowicie za darmo przez 30 dni!

Chcesz zobaczyć, co mamy w pracach dla Smusha? Sprawdź mapę drogową produktu. Jeśli masz funkcję, którą chcesz dodać lub po prostu chcesz rzucić nam jakieś pochwały, zostaw nam komentarz. Chcielibyśmy usłyszeć od ciebie.

Tagi:

You May Also Like

Jak naprawić nieprawidłowy błąd JSON w WordPress (Przewodnik dla początkujących)

W artykule: Co powoduje błąd “nieprawidłowa odpowiedź JSON” w WordPress?1. Sprawdź adresy…

Jak naprawić błąd krytyczny w WordPress (krok po kroku)

W artykule: Co To jest błąd krytyczny w WordPress?Co powoduje krytyczny błąd…

Jak zmienić kolor linku w WordPress (poradnik dla początkujących)

W artykule: Dlaczego Linki Są Ważne?Jak dodawać linki w postach i stronach…

9 Najlepsze Darmowe Wtyczki WordPress Author Bio Box

W artykule: 1. Simple Author Box2. Branda3. Autor postu WP4. Author Bio…