Ponieważ coraz więcej z was zarządza coraz większą liczbą witryn za pośrednictwem Hub, mamy kilka bardzo dużych rzeczy w pracy, począwszy od dobroci pojedynczego logowania (SSO).

Przejrzyj dokumentację teraz lub czytaj dalej, aby uzyskać bardziej narracyjną wersję, aby zadać jakiekolwiek pytania i cały ten jazz.

Zasadniczo, jeśli zdecydujesz się na opt-in, Możesz teraz przejść bezpośrednio z WPMU DEV do obszaru administracyjnego WordPress, bez potrzeby wprowadzania nazwy użytkownika lub hasła, oszczędzając ogromną ilość czasu i irytacji.

Nie przechowujemy nawet Twojej nazwy użytkownika ani hasła, więc Twoja witryna jest bezpieczna i bezpieczna.

AKTUALIZACJA WPMU DEV-PAŹDZIERNIK 2020 SPRAWDŹ NOWE ZAKŁADKI HUB!

Jak Zacząć?

Cóż, najpierw musisz upewnić się, że wtyczka dev Dashboard WPMU jest aktualna (chociaż oczywiście powinna już być, ponieważ albo masz ustawioną automatyczną aktualizację, albo masz skonfigurowaną automatyczną konfigurację, aby się tym zająć… jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, zrób to!).

Następnie w obszarze administracyjnym WP odwiedź” WPMU DEV > Ustawienia ” i włącz 🙂

Turning on Single Sign on in WPMU DEV
To nie jest o wiele łatwiejsze niż to

Teraz, za każdym razem, gdy logujesz się do Centrum, będziesz mógł przejść do obszaru administracyjnego WP swojej witryny bez konieczności logowania.

Czy Jest Bezpieczny?

Absolutnie, ponieważ używamy wtyczki WPMU DEV Dashboard, która bezpiecznie komunikuje się z WPMU DEV, nie musimy znać ani zapisywać żadnych danych uwierzytelniających (robimy to samo z kartami kredytowymi).

Tak więc, chociaż nie ma absolutnie żadnych planów, aby tam pojechać … gdybyśmy ucierpieli z powodu incydentu bezpieczeństwa, wszystkie Twoje hasła (i metody płatności) byłyby całkowicie bezpieczne.

Aby być jeszcze bardziej bezpiecznym, powinieneś włączyć uwierzytelnianie dwuskładnikowe (za pomocą Google Authenticator) również dla swojego konta WPMU DEV, po prostu odwiedź stronę konta i przewiń trochę w dół.

Hub account settings page - 2FA enabled.
Aktywuj uwierzytelnianie dwuskładnikowe na stronie ustawień konta.

I oczywiście powinieneś również używać Defendera do ochrony każdej ze swoich witryn za pomocą 2FA, dodając jeszcze jedną warstwę bezpieczeństwa.

Co Powiesz Na Dodawanie Nowych Stron?

Jak wiesz, pracowaliśmy bardzo ciężko, aby zapewnić Ci najłatwiejsze możliwe “rozpoczęcie” pracy po dodaniu nowej strony do WPMU DEV, a teraz jest to opcja w ramach tego 🙂

Wszystko, co musisz zrobić, to zaznaczyć pole.

Nie mogło być łatwiej 🙂

Co dalej?

Wprowadziliśmy (i nadal będziemy wprowadzać) wiele ulepszeń w Centrum-więc powinieneś spodziewać się całej gamy funkcji, które znacznie ułatwią, przyspieszą i sprawią, że zarządzanie wieloma witrynami WP stanie się łatwiejsze, szybsze i przyjemniejsze.

Proszę spojrzeć na mapę drogową, aby dowiedzieć się więcej i, oczywiście, nie krępuj się zapytać nas o cokolwiek w komentarzach.

To jeden mały krok dla narzędzi do zarządzania WP, jeden gigantyczny krok dla łatwości przetrwania dnia. Jak jeszcze możemy Ci pomóc?

Tagi:

You May Also Like

Jak naprawić nieprawidłowy błąd JSON w WordPress (Przewodnik dla początkujących)

W artykule: Co powoduje błąd “nieprawidłowa odpowiedź JSON” w WordPress?1. Sprawdź adresy…

Jak naprawić błąd krytyczny w WordPress (krok po kroku)

W artykule: Co To jest błąd krytyczny w WordPress?Co powoduje krytyczny błąd…

Jak zmienić kolor linku w WordPress (poradnik dla początkujących)

W artykule: Dlaczego Linki Są Ważne?Jak dodawać linki w postach i stronach…

9 Najlepsze Darmowe Wtyczki WordPress Author Bio Box

W artykule: 1. Simple Author Box2. Branda3. Autor postu WP4. Author Bio…