W ubiegłym tygodniu mieliśmy przyjemność uruchomić nasz pierwszy prezent 2011 dzięki @ sethmerrick i @ EricHamm z motywu Catalyst. W naszym rozdaniu rozdaliśmy 10 kopii ich potężnego motywu Catalyst, który jest dostarczany z motywem potomnym Dynamik i skórkami 22. Więc każdy użytkownik będzie dosłownie otrzymywać motywy 23. Był to ekskluzywny konkurs na Twitterze, w którym wszyscy musieli tweetować o konkursie, a drugą wskazówką było to, że wszyscy muszą podążać za @wpbeginner. To był udany konkurs, ponieważ mieliśmy ponad 390 retweets (dziękujemy wszystkim naszym użytkownikom).

Poniżej znajduje się lista zwycięzców, którzy zostali już powiadomieni za pośrednictwem bezpośredniej wiadomości na Twitterze:

@ sgraymackenzie
@ JasonMcArtor
@ RyanBickett
@ RichieM_
@ tospost
@ codeindesign
@ FireSamurai
@ Daravan
@ claushaas
@ theKATsimpson

Teraz oczywiście było dużo więcej zgłoszeń niż zwycięzcy wybrani. Tak więc, jak zawsze, poprosiliśmy ludzi na temat Catalyst, aby zapewnili zniżkę dla naszych innych użytkowników. Zgodzili się dać naszym użytkownikom 25% zniżki na następne 3 dni. Użyj kuponu:

WPB25-to jest dla 25% off, i jest dobre dla 26th, 27th & 28th. Automatycznie wygaśnie o północy 28-ego, EST.

To sprawi, że cena tematu $97 na $72.75. Pamiętaj, że z jednym motywem otrzymujesz motyw potomny z różnymi skórkami 22. Więc naprawdę płacisz za 23 motywy za cenę jednego. To świetna okazja. Sam motyw dziecięcy Dyanamik ma ponad 600 opcji projektowania bez kodowania, których możesz użyć do stworzenia własnego niestandardowego motywu dziecięcego za pomocą kilku kliknięć myszką. Otrzymasz również dostęp do forum wsparcia catalyst tylko dla członków, bezpłatne aktualizacje na całe życie, nieograniczone uprawnienia do korzystania i niesamowity dokument cheatsheet catalyst 170+. Prawdopodobnie jesteś zaskoczony tymi funkcjami, ale to nie wystarczy. Sprawdź pełną listę na stronie motywu Catalyst. (Nie zapomnij też sprawdzić sekcji zrzutów ekranu administratora).

Chcemy podziękować ekipie motywu Catalyst, Sethowi i Ericowi, za umożliwienie tego rozdania. Bądź na bieżąco do następnego konkursu :)

You May Also Like

21 najlepsze motywy WordPress dla Organizacji Non-Profit

W artykule: Wykonanie strony internetowej dla Organizacji Non-Profit1. Astra2. OceanWP3. Outreach Pro4.…

Co nowego w WordPress 4.5

W artykule: Obsługa Logo MotywuLepsze podglądy dla ikon witrynyResponsywne podglądy w CustomizerzeZoptymalizowana…

26 najlepszych przyjaznych dla Gutenberga motywów WordPress

W artykule: Jak znaleźć najlepsze tematy przyjazne Gutenbergowi?1. Astra2. Hestia Pro3. Divi4.…

Optymalizacja Wydajności WooCommerce: Wskazówki I Najlepsze Praktyki 14

Tworzenie sklepu WooCommerce jest bardzo proste: zainstaluj wtyczkę WooCommerce, dodaj produkt lub dwa, Ustaw ceny i gotowe–sklep WooCommerce. Ale prowadzenie udanego sklepu WooCommerce znacznie się różni. Planowanie i optymalizacja witryny ecommerce nie jest łatwym zadaniem, ale istnieje wiele wskazówek i najlepszych praktyk dotyczących optymalizacji WooCommerce…