W ubiegłym tygodniu mieliśmy zaszczyt uruchomić prezent dla wystawcy theme By Pro Theme Design. Chcemy podziękować Benowi i całemu zespołowi projektantów motywów Pro za umożliwienie tego niesamowitego prezentu. W naszym prezencie rozdawaliśmy 5 kopii tematu wystawcy. Był to ekskluzywny konkurs na Twitterze, w którym wszyscy musieli tweetować o konkursie, a drugą wskazówką było to, że wszyscy muszą podążać za @wpbeginner. Chcemy wyrazić nasze uznanie dla wszystkich, którzy uczestniczyli i wspierali ten konkurs.

Poniżej znajduje się lista zwycięzców, którzy zostali już powiadomieni za pośrednictwem bezpośredniej wiadomości na Twitterze:

@ stefgonzaga
@aisays
@ smseleem
@ leew4jc
@ dediwi

Wielu z was weszło. Wystawca jest bardzo fajnie wyglądającym tematem,dlatego gorąco polecamy zakup swojej kopii. Jeszcze raz dziękujemy za udział w konkursie.

You May Also Like

21 najlepsze motywy WordPress dla Organizacji Non-Profit

W artykule: Wykonanie strony internetowej dla Organizacji Non-Profit1. Astra2. OceanWP3. Outreach Pro4.…

Co nowego w WordPress 4.5

W artykule: Obsługa Logo MotywuLepsze podglądy dla ikon witrynyResponsywne podglądy w CustomizerzeZoptymalizowana…

26 najlepszych przyjaznych dla Gutenberga motywów WordPress

W artykule: Jak znaleźć najlepsze tematy przyjazne Gutenbergowi?1. Astra2. Hestia Pro3. Divi4.…

Optymalizacja Wydajności WooCommerce: Wskazówki I Najlepsze Praktyki 14

Tworzenie sklepu WooCommerce jest bardzo proste: zainstaluj wtyczkę WooCommerce, dodaj produkt lub dwa, Ustaw ceny i gotowe–sklep WooCommerce. Ale prowadzenie udanego sklepu WooCommerce znacznie się różni. Planowanie i optymalizacja witryny ecommerce nie jest łatwym zadaniem, ale istnieje wiele wskazówek i najlepszych praktyk dotyczących optymalizacji WooCommerce…