W artykule:
  1. Laureaci
  2. WPBEG20

W ubiegłym tygodniu mieliśmy przyjemność uruchomić prezenty tematyczne dla jednego z największych komercyjnych dostawców motywów WordPress StudioPress. Dzięki zespołowi StudioPress szczególnie @ bgardner i @ craigtuller za umożliwienie tego prezentu. Nagrody obejmują Pakiet 1 Pro Plus – (obejmują wszystkie motywy) – o wartości 249.95 i 3 indywidualne pakiety tematyczne.

Był to konkurs wyłącznie na Twitterze, w którym użytkownicy musieli tweetować o konkursie i opublikować komentarz z linkiem na Twitterze. Ostatnim wymogiem było to, że muszą śledzić @wpbeginner na Twitterze, abyśmy mogli powiadomić ich za pośrednictwem bezpośredniej wiadomości.

Zwycięzcy zostali wybrani losowo. Do każdego wpisu przypisany był numer, a wybrani otrzymywali nasze bezpośrednie wiadomości.

W sumie 2 zwycięskie zgłoszenia zostały odrzucone, ponieważ nie śledziły nas @wpbeginner (więc nie mogliśmy wysłać im bezpośredniej wiadomości). To jest 50% wygranych, które zostały odrzucone, co zmusiło nas do wylosowania większej liczby, aby wybrać zwycięzców. Przy okazji jeden z tych wpisów był dla pakietu Pro-Plus

Laureaci

Zwycięzca Pakietu Pro-Plus: @ Moomettes

Zwycięzcy Poszczególnych Pakietów Tematycznych:

@ kwbridge
@ yy1993
@ lesterho

W konkursie było ponad 140 zgłoszeń, więc wielu z was nie miało szansy wygrać. Jeśli jesteś jednym z tych użytkowników, którzy rozważali zakup tego motywu i z tego powodu wzięli udział w konkursie, zalecamy zakup kopii motywów wysokiej jakości w StudioPress. Ściśle współpracowaliśmy z motywami StudioPress dla naszych klientów i jest to zdecydowanie jeden z lepszych dostępnych motywów WordPress. Dzięki nowemu frameworkowi Genesis, StudioPress naprawdę podniósł poprzeczkę, więc sprawdź je.

Na koniec chcemy jeszcze raz podziękować @bgardner i @ craigtuller oraz całemu zespołowi StudioPress za wykonanie tak wspaniałej pracy z tymi tematami i sponsorowanie tego prezentu na WPBeginner.

Dla tych z Was, którzy nie wygrali, sprawdź tę ofertę. StudioPress rozdaje 20% zniżki wszystkim użytkownikom WPBeginner. Kod jest dobry do 30 kwietnia. Nie przegap tego.

WPBEG20

You May Also Like

21 najlepsze motywy WordPress dla Organizacji Non-Profit

W artykule: Wykonanie strony internetowej dla Organizacji Non-Profit1. Astra2. OceanWP3. Outreach Pro4.…

26 najlepszych przyjaznych dla Gutenberga motywów WordPress

W artykule: Jak znaleźć najlepsze tematy przyjazne Gutenbergowi?1. Astra2. Hestia Pro3. Divi4.…

Szalunki przy budowie domów – co warto wiedzieć?

W artykule: Czym są szalunki budowlane?Z czego wykonywane są szalunki? Budowa domu…

Co nowego w WordPress 4.5

W artykule: Obsługa Logo MotywuLepsze podglądy dla ikon witrynyResponsywne podglądy w CustomizerzeZoptymalizowana…