W ubiegłym tygodniu rozdaliśmy jedną z najlepszych ofert świątecznych Cyber Bundle by Mojo Themes. Mimo że jest to tylko 10-dniowa oferta, nasi przyjaciele w Mojo Themes byli na tyle mili, że dali naszym użytkownikom 3 kopie.

Konkurs był dostępny wyłącznie na Twitterze, gdzie użytkownicy musieli tweetować o konkursie i publikować komentarz z linkiem na Twitterze. Ostatnim wymogiem było to, że muszą śledzić @wpbeginner na Twitterze, abyśmy mogli powiadomić ich za pośrednictwem bezpośredniej wiadomości.

Zwycięzcy zostali wybrani losowo. Każdemu zgłoszeniu przydzielono numer, a szczęśliwcy otrzymali nasze bezpośrednie wiadomości.

Laureaci

@ angbowen
@ pastortomjam
@ cbroxton

W konkursie było ponad 100 + zgłoszeń, więc wielu z was nie miało szansy wygrać. Jeśli jesteś jednym z tych użytkowników, którzy zastanawiali się nad zakupem tego pakietu, zalecamy zrobienie tego już teraz. Pakiet będzie trwał tylko 2 dni więcej, i tak, masz wszystko to $ 579 wartość dla $ 30 tylko.

Pobierz pakiet Cyber teraz

You May Also Like

21 najlepsze motywy WordPress dla Organizacji Non-Profit

W artykule: Wykonanie strony internetowej dla Organizacji Non-Profit1. Astra2. OceanWP3. Outreach Pro4.…

Co nowego w WordPress 4.5

W artykule: Obsługa Logo MotywuLepsze podglądy dla ikon witrynyResponsywne podglądy w CustomizerzeZoptymalizowana…

26 najlepszych przyjaznych dla Gutenberga motywów WordPress

W artykule: Jak znaleźć najlepsze tematy przyjazne Gutenbergowi?1. Astra2. Hestia Pro3. Divi4.…

Optymalizacja Wydajności WooCommerce: Wskazówki I Najlepsze Praktyki 14

Tworzenie sklepu WooCommerce jest bardzo proste: zainstaluj wtyczkę WooCommerce, dodaj produkt lub dwa, Ustaw ceny i gotowe–sklep WooCommerce. Ale prowadzenie udanego sklepu WooCommerce znacznie się różni. Planowanie i optymalizacja witryny ecommerce nie jest łatwym zadaniem, ale istnieje wiele wskazówek i najlepszych praktyk dotyczących optymalizacji WooCommerce…