W ubiegłym tygodniu rozdaliśmy jedną z najlepszych ofert świątecznych Cyber Bundle by Mojo Themes. Mimo że jest to tylko 10-dniowa oferta, nasi przyjaciele w Mojo Themes byli na tyle mili, że dali naszym użytkownikom 3 kopie.

Konkurs był dostępny wyłącznie na Twitterze, gdzie użytkownicy musieli tweetować o konkursie i publikować komentarz z linkiem na Twitterze. Ostatnim wymogiem było to, że muszą śledzić @wpbeginner na Twitterze, abyśmy mogli powiadomić ich za pośrednictwem bezpośredniej wiadomości.

Zwycięzcy zostali wybrani losowo. Każdemu zgłoszeniu przydzielono numer, a szczęśliwcy otrzymali nasze bezpośrednie wiadomości.

Laureaci

@ angbowen
@ pastortomjam
@ cbroxton

W konkursie było ponad 100 + zgłoszeń, więc wielu z was nie miało szansy wygrać. Jeśli jesteś jednym z tych użytkowników, którzy zastanawiali się nad zakupem tego pakietu, zalecamy zrobienie tego już teraz. Pakiet będzie trwał tylko 2 dni więcej, i tak, masz wszystko to $ 579 wartość dla $ 30 tylko.

Pobierz pakiet Cyber teraz

You May Also Like

Co nowego w WordPress 4.5

W artykule: Obsługa Logo MotywuLepsze podglądy dla ikon witrynyResponsywne podglądy w CustomizerzeZoptymalizowana…

WPBeginner kończy 12 lat-refleksje i aktualizacje

W artykule: WPBeginner StoryAktualizacje OsobisteAktualizacje WPBeginnerAktualizacje Produktu / FirmyOddawanie / FilantropiaDziękuję Wszystkim…

Co nadchodzi w WordPress 4.7 (funkcje i zrzuty ekranu)

W artykule: Nowy Domyślny Motyw-Twenty SeventeenObsługa Nagłówków WideoPrzepływ Konfiguracji MotywuNiestandardowy CSS w…

Co nadchodzi w WordPress 4.6 (funkcje i zrzuty ekranu)

W artykule: Błyszczące aktualizacje w WordPress 4.6Natywne czcionki systemowe w obszarze administratora…