Przed rozpoczęciem przeglądu chcę wyjaśnić kilka rzeczy. Po pierwsze, wielokrotnie pracowałem z tezami na stronach klientów, a po drugie, wpexplorer.com jest partnerem pracy dyplomowej, co oznacza, że pobieram prowizję od sprzedaży pracy dyplomowej Wygenerowanej za pośrednictwem mojego linku partnerskiego. To powiedziawszy, chciałem poinformować, że nie jest to twoja średnia recenzja bs, która brzmi bardziej jak reklama. Chciałem raczej stworzyć informacyjny przegląd pracy dyplomowej, abyś mógł lepiej zrozumieć wszystko na ten temat.

Mógłbym tu siedzieć godzinami i pisać o tym, jak zajebista jest teza, jednak pewnie raczej poczytasz o faktycznych in-and-outach tego tematu.

Jest wiele do przeczytania w tej recenzji pracy … dlatego podałem te ładne duże nagłówki, abyś mógł przejść do tego, co brzmi interesująco. Smacznego!

Odwiedź Pracę Dyplomową

Czym jest Thesis WordPress theme Framework?

Thesis to Premium WordPress theme framework opracowany przez Chrisa Pearsona i stał się jednym z najbardziej popularnych i pobranych/zakupionych motywów Premium. W rzeczywistości nie mogę przejść jednego dnia bez przeglądania sieci i oglądania strony działającej na tezie. To niewiarygodne.

Prawdopodobnie spotkałeś się z wieloma blogami lub witrynami, które używają tezy i prawdopodobnie rozpoznałeś ich podobne wygląd. W tym samym czasie możesz również zobaczyć wiele witryn, które używały tego frameworka i nie miałeś pojęcia. Powodem tego jest to, że teza jest awesome prawo temat “out-of-the-box”, ale można go również dostosować bardzo łatwo zbyt wyglądają jak “cokolwiek”.

Ale czym właściwie jest teza? Myślę, że można nazwać tezę motywem WordPress, jednak jest to o wiele więcej niż to. Jest to struktura kodu i projektu zbudowana wokół WordPress, która zapewnia solidny kod strony SEO oraz elastyczność projektowania, która nie wymaga znajomości HTML lub CSS, aby dostosować się do projektu witryny.

Panel Sterowania Admin

Thesis Admin Panel jest tym, co wyróżnia tę platformę (moim zdaniem). Oczywiście wiele motywów pozwala dostosować swoje konto na Twitterze lub przesłać logo do nagłówka, ale teza jest inna. Ta potężna platforma pozwoli Ci wprowadzić mnóstwo korekt, od włączenia stron na pasku nawigacyjnym po wybranie niestandardowego arkusza stylów CSS. Będziesz miał możliwość całkowitego dostosowania witryny, bezpośrednio w obszarze administracyjnym WordPress.

Panel administracyjny ułatwia blogerom, którzy nie chcą pobrudzić sobie rąk żadnym kodem, ale nadal chcą wykonać podstawową edycję swojego projektu witryny i dostosować ją do optymalizacji pod kątem wyszukiwarek na stronie.

Zrzut Ekranu Panelu Administracyjnego

Oto krótki zrzut ekranu jednej ze stron ustawień administratora, dzięki czemu możesz zobaczyć mniej więcej, jak wyglądają. Panel sterowania jest naprawdę czysty i korzysta z rozwijanych pojemników, więc wszystko jest ładnie zorganizowane i można znaleźć to, czego potrzebujesz, bez konieczności przewijania w dół na zawsze.

Thesis Theme Panel

Dostosowywanie Skórek Prac Dyplomowych I Prac Dyplomowych

Jak wspomniano wcześniej, jedną z najlepszych rzeczy na temat DYI Thesis jest możliwość dostosowania wyglądu i funkcji witryny za pomocą Panelu sterowania motywem, który jest łatwy w użyciu i bardzo intuicyjny. Ale możesz również dostosować wygląd swojej witryny za pomocą tak zwanych “motywów potomnych”, które są motywami zaprojektowanymi do pracy z frameworkiem Thesis i mogą być przesyłane za pośrednictwem panelu motywów, a one automatycznie dodadzą nowy styl/projekt do twojej witryny. Istnieje wiele miejsc, w których można znaleźć skórki do prac dyplomowych i są one dostępne zarówno za darmo, jak i do zakupu. Ta zdolność sprawia, że praca jest świetna dla blogerów, którzy nie chcą spędzać czasu na dostosowywaniu swojej witryny lub potrzebują dodatkowych funkcji dostępnych za pośrednictwem innych skórek. Jest to również świetne rozwiązanie dla projektantów stron internetowych, którzy chcą wykorzystać Framework Thesis dla wszystkich swoich klientów.

Czy teza naprawdę jest tak świetna dla SEO?

Podczas gdy każdy motyw lub witryna może być edytowany w celu optymalizacji pod kątem wyszukiwarek, wiele z nich nie jest zoptymalizowanych na początek. Może to być prawdziwy kłopot dla amatorów / inter-mediate blogerów, dlatego The Thesis Framework został zaprojektowany tak, aby był przyjazny wyszukiwarkom zaraz po wyjęciu z pudełka. W rzeczywistości większość ludzi pobiera zewnętrzne wtyczki ,takie jak”wszystko w jednym SEO”. Ale co, jeśli możesz mieć wbudowane SEO w swój motyw? To sprawi, że wszystko będzie działać bardziej płynnie z czystszym kodem i znacznie ułatwi Ci wprowadzanie ogólnych zmian SEO w Twojej witrynie. Dodatkowo, Thesis jest już bardzo przyjazny SEO od razu po wyjęciu z pudełka, więc możesz go zainstalować i czuć się komfortowo, że Twoja strona będzie indeksowana.

Niektóre z kluczowych elementów, które sprawiają, że ten framework dobre dla celów SEO są:

 • Tagi tytułu i pola opisu Meta na stronach / postach
 • Noindexing opcje dla stron i psots
 • Tekst alternatywny dla obrazów
 • Czysty i prosty kod zaplecza
 • Prosta konstrukcja-szybsze ładowanie (google dodał szybkość jako miarę rankingów w wyszukiwarkach)

Musisz pamiętać, że po prostu instalując tezę na swojej stronie, nie będziesz automatycznie zajmował pozycji numer 1 w Google, a raczej framework zapewnia bardzo dobrą podstawę i czysty kod, aby ułatwić i ewentualnie bardziej skuteczne działania SEO.

Reklama docelowa z pracami dyplomowymi i pracami dyplomowymi dla Afiliantów

Oto naprawdę fajna funkcja o tezie, którą pokochasz: “multimedialne pudełko”. Jest to blok reklamowy 300px przez 250px (rozmiar można zmienić), który domyślnie znajduje się na górze paska bocznego i pozwoli Ci obracać się między różnymi mediami (obrazy, wideo, adsense).

I co z tego? Obrotowa skrzynka na media. Oczywiście, że to prawda, ale to, co sprawia, że multimedialne pudełko tezy jest tak wyjątkowe, że można edytować to, co pojawia się w tym obszarze dla każdej strony. Oznacza to, że możesz zapewnić lepiej ukierunkowaną reklamę na podstawie zawartości strony. Tak więc na przykład na Recenzja Pracy Dyplomowej post możesz mieć baner partnerski dla motywów DIY, a w poście o WordPress SEO możesz chcieć mieć link amazon do odpowiedniej książki SEO. W przypadku postów, których nie masz żadnych linków partnerskich do publikowania, możesz rozważyć użycie tego miejsca dla adsense.

Ostatecznie dzięki media box będziesz w stanie dostarczyć odpowiednią reklamę odwiedzającym i pomóc zwiększyć sprzedaż afiliacyjną.

W najnowszej wersji Thesis (1.7) pojawiła się nowa funkcja, którą pokochają marketerzy afiliacyjni i jest to możliwość łatwego tworzenia linków przekierowujących 301 z linków partnerskich. Oznacza to, że możesz przekształcić wszystkie swoje brzydkie linki partnerskie w te, które wyglądają tak, jakby były na twojej stronie i z ładnymi ślimakami. W ten sposób ludzie nie będą zniechęcać do klikania na nich i możesz pomóc zwiększyć liczbę kliknięć.

Jak wyjątkowa jest teza?

Wyjątkowość jest bardzo ważna, aby wygenerować lojalność odwiedzających i zachęcić społeczność na swojej stronie. Problem polega na tym, że wiele osób korzysta z tych samych motywów WordPress, co wszyscy inni, więc podczas przeglądania sieci znajdziesz Strony, które wyglądają tak jak każda inna strona. Przynajmniej dla mnie, to jest prawdziwe wyłączenie.

Obecnie tysiące osób korzysta z pracy dyplomowej, a wiele osób korzysta z pracy dyplomowej z podstawowymi ustawieniami i niczym niestandardowym. Piękno polega na tym, że ta struktura jest tak łatwa do dostosowania, że możesz sprawić, że Twoja strona będzie wyglądać w 100% wyjątkowa w ciągu kilku minut. Ostatecznie to zależy od ciebie … możesz wybrać prosty i podstawowy projekt lub możesz go nieco edytować i nikt nawet nie będzie wiedział, że używasz frameworka.

To właśnie sprawia, że teza jest tak wielka. W przeciwieństwie do wielu innych motywów, będziesz musiał wykonać wiele edycji CSS i XHTML, aby Twoja strona wyglądała unikalnie, ale dzięki Thesis możesz zalogować się do panelu administracyjnego po jego aktywacji i wprowadzić pewne zmiany naprawdę szybko i łatwo. Możesz też przesłać reklamę za pomocą własnego niestandardowego arkusza stylów.

Czy Praca Dyplomowa To Idealny Temat?

Żaden motyw nie jest “doskonały”, ponieważ każdy motyw można praktycznie poprawić w taki czy inny sposób, Jednak prawdopodobnie jest wielu użytkowników, którzy twierdzą, że teza jest bardzo bliska bycia idealnym tematem. Poniżej podkreślam niektóre z zalet i wad tezy, dzięki czemu można zobaczyć, co jest niesamowite, a co można poprawić.

Thesis WordPress Theme Zalety

 • Czysty kod i minimalistyczny design
 • Przyjazny dla wyszukiwarek i zoptymalizowany
 • Łatwe dostosowywanie motywów bez dotykania kodu
 • Usprawnia korzystanie z niestandardowych motywów potomnych
 • Stosunkowo tania licencja deweloperska

Thesis WordPress Theme Wady

 • Koszt
 • Prosty i prosty projekt domyślny
 • Układ Bloggera-może nie być tak dobry dla firm bez motywu podrzędnego
 • Znajomość CSS jest nadal wysoce zalecana, aby móc wprowadzać zmiany projektowe w witrynie

Ile to kosztuje i czy to dobry interes?

Istnieją 2 opcje cenowe dla pracy magisterskiej, opcja programisty i opcja osobista. Licencja dewelopera kosztuje 164 USD, podczas gdy licencja osobista to tylko 87 USD. I chociaż może to wydawać się drogie, zwłaszcza w porównaniu z ceną innych motywów, w rzeczywistości jest to bardzo dobra oferta za to, co otrzymujesz. Możesz wydać ponad $500 płacąc komuś za niestandardową stronę internetową lub możesz kupić ten motyw za $87 i dostosować go samodzielnie. Jeśli chcesz, aby Twoja strona wyglądała i funkcjonowała świetnie, a także zajmowała pozycję w wyszukiwarkach, może być warta swojej ceny.

Poniżej można zobaczyć, co każdy z różnych planów pochodzi with…As możesz zobaczyć, jeśli planujesz używać tego motywu na wielu stronach, opcja programisty jest nadal tańsza niż zakup 2 osobistych licencji opcji!

Opcja dewelopera $164

 • Nieograniczone korzystanie z prac dyplomowych na stronach, które posiadasz1
 • Dostęp do zupełnie nowych wersji beta Thesis przed finalną premierą!2
 • Dostęp do opcji witryny Klienta, które pozwalają na wdrożenie tezy w witrynach dla klientów3
 • Dostęp do odpowiedzi i forów tylko dla członków
 • Dożywotnie aktualizacje prac dyplomowych
 • 30-dniowa Gwarancja Zwrotu pieniędzy

Opcja Osobista $87

 • Wykorzystanie pracy dyplomowej na jednej stronie internetowej i jednym zlokalizowanym serwerze programistycznym
 • Dostęp do aktualizacji opcji dewelopera za jedyne $774
 • Dostęp do odpowiedzi i forów tylko dla członków
 • Dożywotnie aktualizacje prac dyplomowych
 • 30-dniowa Gwarancja Zwrotu pieniędzy

Płacenie Za Motyw WordPress

Pamiętam, że kiedy zaczynałem z WordPressem, byłem bardzo sceptyczny i niechętnie kupowałem dowolny szablon, a są tysiące ludzi, którzy obecnie nie lubią idei płacenia za motyw, gdy istnieją tysiące, jeśli nie miliony darmowych motywów. Jednak zmieniłem się i mam nadzieję, że nieco przekonałem was do innych mądrych.

Kiedy myślisz o mnóstwie dodatkowych funkcji, które otrzymasz, płacąc trochę, ale za szablon Premium. Pomyśl o tym … jeśli zakup motywu premium pomaga w rankingach w wyszukiwarkach i zwiększa nawet o kilka więcej konwersji z reklam lub produktów twojej witryny, niż było to całkowicie tego warte.

A co najlepsze, dzięki motywom Premium nie musisz się martwić o to, że musisz zachować linki do stopki, spam, który mógłby zostać dodany do darmowego motywu, a co najważniejsze, będziesz mógł znacznie łatwiej edytować swoją witrynę, dzięki czemu możesz uniknąć wielu trudności podczas próby dostosowania witryny.

Czy Powinienem Kupić Pracę Dyplomową?

Oczywiście, ponieważ próbuję dokonać sprzedaży afiliacyjnej, powiedziałbym, że tak, kliknij poniższy link i Kup ten wicked-awesome theme. Jednak zamiast tego chcę dać ci listę niektórych rzeczy, o których możesz pomyśleć i ewentualnie zapisać swoje odpowiedzi, abyś mógł zobaczyć, czy naprawdę warto dla Ciebie. A jeśli rozważasz zakup tego tematu, możesz to zrobić za pośrednictwem moich linków, a ja otrzymam odpowiednią prowizję. Dzięki!

Rzeczy Do Przemyślenia Przed Zakupem

 • $87 za motyw, który można łatwo dostosować i sprawić, by wyglądał jak cokolwiek, czy to dobra okazja?
 • Jeśli jesteś programistą, czy praca magisterska może ułatwić Ci życie, zapewniając szybszy sposób tworzenia witryn dla klientów?
 • Thesis ma kilka świetnych funkcji SEO i jest wyposażony w ładny czysty kod. Czy SEO jest dla Ciebie problemem?
 • Czy edytowanie jednego motywu w kółko byłoby bardziej wydajne niż kupowanie lub Znajdowanie nowego darmowego motywu dla każdej nowej witryny lub gdy chcesz zmienić jej wygląd.
 • Czy praca magisterska ułatwi Ci życie? (ma dla wielu)
 • “22,100 savy webmasterzy polegają na tym frameworku” czy chciałbyś dołączyć?
 • Jeśli kupisz go i nie będzie tak fajny, jak myślałeś, że będzie, czy warto było spróbować za 80$? (istnieje 30-dniowa Gwarancja Zwrotu pieniędzy)

Praca Magisterska Teraz Z Licencją Split

Dla tych z was zaniepokojonych licencją GPL WordPress, DYI Thesis ogłosił zaledwie kilka tygodni temu, że dodali split license do swojego motywu, dzięki czemu wszystko związane z WordPress GPL i cały kod Framework Thesis będzie własnością motywów DYI.

Odwiedź Thesis, Aby Dowiedzieć Się Więcej I Kupić Już Dziś

You May Also Like

Jak naprawić nieprawidłowy błąd JSON w WordPress (Przewodnik dla początkujących)

W artykule: Co powoduje błąd “nieprawidłowa odpowiedź JSON” w WordPress?1. Sprawdź adresy…

Jak zmienić kolor linku w WordPress (poradnik dla początkujących)

W artykule: Dlaczego Linki Są Ważne?Jak dodawać linki w postach i stronach…

Jak naprawić błąd krytyczny w WordPress (krok po kroku)

W artykule: Co To jest błąd krytyczny w WordPress?Co powoduje krytyczny błąd…

Jak zainstalować WordPress lokalnie na komputerze Mac za pomocą MAMP

W artykule: Jak zainstalować MAMP na komputerze MacInstalacja WordPress na komputerze MacWypróbowanie…