Hummingbird, automatyczna wtyczka do optymalizacji prędkości dla WordPress, otrzymała + 130 nowe funkcje, ulepszenia i poprawki, podwoiła aktywne instalacje (+125k) i pękła recenzje 200 ze średnią oceną gwiazdek 5 w ciągu ostatnich 6 miesięcy.

Postępowaliśmy tak szybko, że prawie zapomnieliśmy przesłać wam najważniejsze informacje.

Powiedz mi więcej!

Jeśli chcecie zobaczyć wszystko, co zrobiliśmy od 1.7, gra po grze jest w changelogu.

Oto skondensowana Wersja tych dużych:

 • Magia optymalizacji, która nie zepsuje Twojej witryny. Zrobiliśmy to, abyś mógł eksperymentować jak szalony, nie psując interfejsu swojej witryny.
 • Uzupełniliśmy nasz pakiet pamięci podręcznej za pomocą kontrolek Gravatar i RSS cache.
 • DONOTCACHEPAGE wsparcie więc nie musisz się martwić o uszkodzone strony eCommerce i można przełączać najlepsze ustawienia bez łamania czegokolwiek.
 • Zachowaj ustawienia optymalizacji zasobów po ponownym sprawdzeniu pliku. Będziemy wysyłać ponownie tylko wtedy, gdy zostanie zmieniony. To sprytny sposób na uratowanie.
 • Czyszczenie pamięci podręcznej jednym kliknięciem i debugowanie pamięci podręcznej dla naszych znajomych programistów. Testy zrobiły się o wiele szybsze.
 • Zautomatyzowane czyszczenie baz danych i moduł informacji o systemie. Dodatkowe cukierki dla naszych profesjonalnych użytkowników. 😉
 • Zaawansowane narzędzia i raporty dla wielu witryn (tak! Koliber jest w pełni kompatybilny z Multisite).
 • Widoki dla początkujących i zaawansowanych do minifikacji. To minifikacja, której nie można pomylić.
 • Plus, została ulepszona do naszego nowego usprawnionego interfejsu.

Cachetastic

Niezależnie od tego, czy jesteś zupełnie nowy w buforowaniu, czy kujonem cache, zaszalej! Domyślna konfiguracja pamięci podręcznej Hummingbird jest najlepsza dla większości witryn…ale jeśli jesteś onieśmielony nowymi ustawieniami, czujesz, że czegoś brakuje lub po prostu lubisz majsterkować – przełączaj i ulepszaj! Niczego nie złamiesz. Nasze przełączniki umożliwiają cofnięcie każdej zmiany jednym kliknięciem. Jest niezawodny!

Hummingbird jest ładowany z page, browser, Gravatar i RSS cache.

Pakiet pamięci podręcznej programu Hummingbird zawiera kontrolki przeglądarki, strony (w tym strony dynamiczne), Gravatar i pamięci podręcznej RSS. Wyeliminuj irytujące Ostrzeżenia Gravatar z testów prędkości strony bez ukrywania awatara użytkownika. To tylko włącznik/wyłącznik. Naprawdę nie możesz się pomylić.

RSS cache mówisz? Myślałem, że to już zawarte w WordPress? Jest! Koliber dodaje tylko brakujące elementy sterujące. Teraz możesz ustawić wygaśnięcie pamięci podręcznej lub dezaktywować pamięć podręczną RSS w Koliberku.

Jeśli nie wiesz, najlepiej wykluczyć niektóre strony e-commerce, takie jak strona Kasy lub koszyka. Hummingbird obejmuje Cię wiodącymi wtyczkami e-commerce, w tym WooCommerce i MarketPress.

Nie musisz być profesjonalistą, aby zoptymalizować swoją witrynę. Wystarczy przełączyć, wyczyścić pamięć podręczną, uruchomić sprawdzanie prędkości strony incognito i powtórzyć!

Chcesz to przetestować? Aktywuj przycisk “Wyczyść pamięć podręczną”, aby szybko przetestować wszystkie drobne poprawki. Bułka z masłem!

Multisite Gotowy … Czy Twój Plugin Wydajności Powiedzieć, Że?

Nie wszystkie wtyczki wydajnościowe działają w wielu witrynach. Koliber tak.

Rozszerzyliśmy naszą ofertę Multisite o raporty podstron i zaawansowane ustawienia. Koliber będzie utrzymywać wszystkie witryny w sieci działa szybko i szczupły.

Hummingbird jest gotowy do wielu witryn i dodaje zaawansowane ustawienia i raporty do podstron.

Specjaliści Ds. Optymalizacji Wydajności Internetowej

Jeśli uważasz się za web pro, Koliber zaoszczędzi Ci mnóstwo czasu i sprawi, że będziesz miał kupę pieniędzy.

Aktywuj Koliber, Uruchom raport prędkości i pokaż swoim klientom, jak bardzo zwiększyłeś ich prędkość.

Ale jesteś pro…so ułatwiliśmy Uruchamianie testów, ręczne czyszczenie pamięci podręcznej, wykluczanie zawartości, manipulowanie plikami jquery, dodawanie krytycznych CSS i definiowanie ścieżki pamięci optymalizacyjnej. Czyste złoto … tak jak pierscionek kolibra.

Jesteś profesjonalistą? Użyj zaawansowanej minifikacji, aby zoptymalizować swoją witrynę.

Coś dla każdego

Jeśli nie zauważyłeś, nasz interfejs może być również jego własną funkcją. Oczywiście jest gładki, czysty, szybki i usprawniony w naszych podstawowych usługach (w tym Hub), ale jest również zbudowany, aby każdy mógł uzyskać najlepszą wydajność z WordPress – nawet kompletny noob.

Hummingbird ma czysty zorganizowany interfejs do łatwego zwiększania prędkości w witrynach.

Nie chodzi tylko o to, że jest wstępnie skonfigurowany dla optymalnej wydajności w większości witryn – dodaliśmy również Widok zaawansowany i początkujący do minifikacji. To idealne połączenie prostoty i mocy.

Jestem gotowy, aby moja strona wzniosła się!

Koliber jest wolny. Nie przeczytałeś tego źle. Mamy dwie opcje rozpoczęcia pracy z Koliberem całkowicie za darmo.

 • Pobierz Koliber na WordPress.org. jest to doskonałe narzędzie dla 99% wszystkich użytkowników i możesz go używać na zawsze i nigdy nie wydawać ani grosza.
 • Pobierz Koliber Pro za darmo przez 7 dni. Koliber Pro został zaprojektowany, aby zarabiać pieniądze. Jest wyposażony w nasz kompletny zestaw narzędzi do zarządzania witryną do optymalizacji, bezpieczeństwa, tworzenia kopii zapasowych, raportowania, automatyzacji, SEO i jest pakowany z 24/7 obsługą czatu na żywo dla wszystkich rzeczy WordPress…wszystko na nieograniczonej liczbie witryn.

Zacznij korzystać z kolibra już dziś. Nie masz nic do stracenia poza powolnym czasem ładowania.

Prowadzisz Koliber na swojej stronie? Powiedz nam, jak bardzo udało Ci się poprawić swój wynik w komentarzach.

Tagi:

You May Also Like

Jak naprawić nieprawidłowy błąd JSON w WordPress (Przewodnik dla początkujących)

W artykule: Co powoduje błąd “nieprawidłowa odpowiedź JSON” w WordPress?1. Sprawdź adresy…

Jak naprawić błąd krytyczny w WordPress (krok po kroku)

W artykule: Co To jest błąd krytyczny w WordPress?Co powoduje krytyczny błąd…

Jak zmienić kolor linku w WordPress (poradnik dla początkujących)

W artykule: Dlaczego Linki Są Ważne?Jak dodawać linki w postach i stronach…

9 Najlepsze Darmowe Wtyczki WordPress Author Bio Box

W artykule: 1. Simple Author Box2. Branda3. Autor postu WP4. Author Bio…