Porównanie WordPress vs Webflow

Porównujesz Webflow vs WordPress i zastanawiasz się, który z nich jest dla ciebie lepszy?

Webflow i WordPress są popularnymi kreatorami stron internetowych, które pozwalają łatwo stworzyć stronę internetową. Jednak obie mają swoje zalety i wady, które możesz porównać przed rozpoczęciem następnego projektu.

W tym artykule porównamy Webflow vs WordPress z ich zaletami i wadami, aby dowiedzieć się, który z nich jest lepszy.

A comparison of WordPress vs Webflow

Czego szukać na platformie internetowej

Zanim porównamy Webflow vs WordPress, porozmawiajmy o głównych rzeczach, których powinieneś szukać przy wyborze kreatora stron internetowych dla swojego projektu.

Będą to również parametry, których użyjemy do naszego porównania WordPress vs Weblow. Możesz kliknąć na dowolny z nich, aby przejść bezpośrednio do odpowiedniej sekcji.

  • Przegląd-wprowadzenie do WordPress i Webflow
  • Łatwość obsługi – jak łatwo się ich nauczyć dla początkującego
  • Koszty-ile kosztuje uruchomienie strony internetowej?
  • Projektowanie i szablony – jakie są opcje projektowania stron internetowych?
  • Ecommerce-czy można go używać do sprzedaży rzeczy w Internecie?
  • SEO-możesz łatwo zoptymalizować swoją stronę pod kątem wyszukiwarek?
  • Dodatki i integracje-czy możesz rozszerzyć funkcjonalność platformy o dodatki i narzędzia innych firm?
  • Wsparcie-czy możesz szybko i łatwo uzyskać pomoc, gdy jej potrzebujesz?

Uwaga: to porównanie dotyczy Webflow i self-hosted WordPress.org (nie Webflow vs WordPress.com). Zobacz nasz przewodnik na temat różnic między self-hosted WordPress.org vs WordPress.com.

Przegląd-Webflow vs WordPress

Webflow i WordPress to platformy do tworzenia stron internetowych. WordPress istnieje od ponad 17 lat i jest szalenie popularny wśród programistów, projektantów stron internetowych, marketerów, blogerów i firm.

Webflow został uruchomiony w 2013 roku i od tego czasu stale rośnie liczba użytkowników. Oferują wizualną i w pełni hostowaną alternatywę WordPress dla projektantów i ogólnych użytkowników.

Przegląd WordPress

WordPress jest najpopularniejszym kreatorem stron internetowych i systemem zarządzania treścią na świecie. Zasila ponad 40% wszystkich stron internetowych.

WordPress jest darmowym i otwartym oprogramowaniem, co oznacza, że każdy może go pobrać i używać do blogowania, witryn biznesowych, sklepów internetowych i innych.

Aby uruchomić witrynę WordPress, potrzebujesz nazwy domeny i konta hostingowego. Istnieje wiele świetnych dostawców hostingu WordPress, którzy oferują instalację WordPress 1-click I super łatwą konfigurację.

Przegląd Webflow

Webflow to łatwy w użyciu Kreator stron internetowych, który oferuje wizualne narzędzie do projektowania stron internetowych.

Jest to oprogramowanie hostowane, co oznacza, że używasz oprogramowania jako usługi. Zarabiają pieniądze, oferując płatne funkcje, aktualizacje i sprzedaż usług hostingowych.

Możesz utworzyć konto Webflow i połączyć je z nazwą domeny. Możesz również pobrać swoją witrynę i hostować ją na dowolnej innej platformie hostingowej.

Teraz, gdy rozmawialiśmy o obu platformach. Zobaczmy, jak się ze sobą zestawią.

1. Łatwość użycia

Większość użytkowników rozpoczynających stronę internetową nie jest programistami ani koderami. Potrzebują łatwej w użyciu platformy, z której mogą korzystać bez zatrudniania programistów lub nauki kodu HTML i CSS.

Zobaczmy, jak Webflow vs WordPress wykonać w tym zakresie.

WordPress-łatwość użycia

WordPress jest używany przez ponad 40% wszystkich stron internetowych w Internecie. To miliony użytkowników z każdego zakątka świata i na różnych poziomach umiejętności.

Jest dość łatwy w użyciu. Jednak wiąże się to z lekką krzywą uczenia się. Początkujący będą musieli zapoznać się z terminami i pojęciami WordPress, takimi jak motywy, wtyczki, różnica między postami a stronami, kategorie a tagi i wiele innych.

Dodawanie treści do witryny jest dość łatwe. WordPress jest wyposażony w intuicyjny edytor wizualny o nazwie edytor bloków.

Możesz tworzyć strony i dostosowywać treści za pomocą bloków. Pozwala to tworzyć piękne układy bez pisania kodu.

WordPress block editor

Nie podoba Ci się domyślny edytor WordPress? Nie martw się, istnieje wiele kreatorów stron typu “przeciągnij i upuść”, których możesz użyć. Te kreatory stron są dostępne jako dodatki (znane również jako wtyczki), które można zainstalować, a większość z nich ma bezpłatne wersje.

SeedProd page editor screen

Możesz zacząć od gotowego szablonu i zmienić go, aby pasował do Twoich potrzeb, lub możesz zacząć od zera i stworzyć własny projekt.

WordPress zawiera tysiące darmowych szablonów i ponad wtyczkami 57,000, które pomogą Ci zrobić wszystko, czego potrzebujesz, bez pisania kodu.

Webflow-łatwość obsługi

Webflow oferuje przejrzysty pulpit nawigacyjny zaplecza do zarządzania witryną. Jest wyposażony w wizualny interfejs do projektowania treści. Możesz pisać swoje treści i układy projektowe za pomocą Podglądu na żywo.

Webflow editor

Webflow zawiera różne szablony, których możesz użyć do swojego projektu i edytować je za pomocą edytora wizualnego. Edytor wizualny Webflow ma mnóstwo funkcji,a początkujący mogą mieć trudności z odnalezieniem go.

Możesz wskazać i kliknąć dowolny element, aby zmienić jego właściwości. Można również dodawać nowe elementy za pomocą przycisku Dodaj nowy element z lewego panelu.

Webflow jest stworzony dla projektantów i programistów. Jeśli jesteś wydawcą treści, możesz przegapić funkcje, które są dość powszechne wśród innych platform CMS, takich jak typy postów, kategorie i tagi, dyskusje i komentarze itp.

/ Zwycięzca – WordPress

Zarówno Webflow, jak i WordPress oferują edytor wskaż i kliknij. Gotowe do rozpoczęcia szablony i układy.

Domyślny edytor Webflow jest łatwiejszy w użyciu, ale nadal ma tę samą krzywą uczenia się związaną z WordPress. Z drugiej strony WordPress jest rozszerzalny, dzięki czemu można zastąpić domyślny edytor kreatorem stron, który odpowiada twoim potrzebom.

Możliwości CMS Webflow nie są takie same jak WordPress. Istnieje mniej opcji dodawania tagów i kategorii do typów treści, Brak funkcji komentarzy natywnych, a elementy projektu po prostu przeszkadzają, jeśli chcesz tylko pisać. To sprawia, że jest to nieco trudne w użyciu dla wydawców treści.

Koszty-Webflow vs WordPress

Dla większości użytkowników koszt budowy strony internetowej jest głównym czynnikiem przy wyborze platformy.

Jeśli dopiero zaczynasz działalność online, możesz chcieć obniżyć koszty w jak największym stopniu z zamiarem zainwestowania więcej w miarę rozwoju firmy.

Porównajmy koszty budowy strony internetowej z Webflow i WordPress i jakie są opcje, aby obniżyć koszty.

WordPress-Koszty

WordPress samo oprogramowanie jest bezpłatne, ale musisz zapłacić za nazwę domeny i hosting. Będziesz także płacić za wszelkie wtyczki premium, motywy lub usługi stron trzecich, których możesz potrzebować w swojej firmie.

Zwykle nazwa domeny kosztuje 14.99 rocznie, a pakiety hostingowe zaczynają się od 7.99 miesięcznie (zwykle płatne rocznie). To nie jest tanie, jeśli dopiero zaczynasz i testujesz wody.

Na szczęście Bluehost zgodził się zaoferować użytkownikom WPBeginner bezpłatną nazwę domeny z hojną zniżką na hosting. Zasadniczo możesz zacząć za jedyne $2.75 miesięcznie.

→ Kliknij tutaj, aby skorzystać z tej ekskluzywnej oferty Bluehost ←

Bluehost jest jedną z najlepszych firm hostingowych WordPress i oficjalnie zalecanym dostawcą usług hostingowych WordPress.

WordPress ma również zaletę ogromnego ekosystemu. Dostępnych jest ponad 57 000 darmowych wtyczek w WordPress.org sam katalog wtyczek i tysiące darmowych motywów do wyboru.

Pozwala to obniżyć koszty podczas tworzenia witryny za pomocą bezpłatnych wtyczek i motywów. Nawet większość wtyczek i motywów Premium WordPress ma darmowe wersje, z których można korzystać bez płacenia.

Aby uzyskać więcej informacji na ten temat, zobacz nasz przewodnik na temat kosztów budowy witryny WordPress. Zawiera szczegółowy podział różnych scenariuszy z praktycznymi wskazówkami, aby obniżyć koszty, nie wpływając na funkcjonalność ani niczego nie tracąc.

Webflow-Koszty

Webflow oferuje ograniczoną bezpłatną wersję, która pozwala tworzyć witrynę i hostować ją za pomocą subdomeny z brandingiem Webflow.

Mają dwa rodzaje płatnych planów plany witryny i plany kont.

Plany witryn są wyceniane na witrynę, umożliwiają korzystanie z własnej nazwy domeny (Cena domeny nie jest wliczona w cenę) i są wyceniane w zależności od rodzaju witryny, którą chcesz utworzyć.

Są one podzielone na poziomy Basic, CMS, Business i Enterprise. Każdy poziom zwiększa limity konta i dodaje nowe funkcje.

Webflow pricing

Site Plans ma również dodatkową kategorię planów Ecommerce, które umożliwiają tworzenie sklepów internetowych i są ponownie podzielone na wiele poziomów.

Plany witryny zaczynają się od $16 miesięcznie, plany eCommerce zaczynają się od $29 miesięcznie. Będziesz rozliczany co roku, a jeśli zdecydujesz się płacić z miesiąca na miesiąc, to będzie cię to kosztować dodatkowo.

Potem są plany kont. Umożliwiają one zarządzanie wieloma witrynami jako projektami, hostowanie ich za pomocą Webflow lub pobieranie kodu i hostowanie ich w innym miejscu. Jednak takie rzeczy, jak formularze i zamówienie e-commerce, mogą nie działać, jeśli wyeksportujesz kod witryny.

Plany kont zaczynają się od $16 miesięcznie (rozliczane rocznie).

/ Zwycięzca – WordPress

Korzystając z WordPress, otrzymujesz wszystkie funkcje po znacznie niższych kosztach. Możesz dodać dowolne dodatkowe funkcje za pomocą darmowych wtyczek. Możesz nawet stworzyć sklep internetowy bez dodatkowych kosztów.

Oczywiście koszty Twojej witryny WordPress będą rosły, gdy Twoja witryna zyska większy ruch, ale możesz to wstrzymać i pozwolić swojej firmie wystartować, zanim zaktualizujesz hosting lub kupisz dodatki premium dla swojej witryny.

Projektowanie i szablony-Webflow vs WordPress

Nie każdy tworzący stronę internetową jest projektantem. Jako początkujący możesz korzystać z narzędzi do projektowania, ale efekt końcowy może nie być tak dobry, jak profesjonalnie zaprojektowana strona internetowa.

Zobaczmy, jak WordPress i Webflow radzą sobie z dostosowywaniem projektu i szablonami, aby ułatwić użytkownikom.

WordPress-Projektowanie i szablony

WordPress daje dostęp do tysięcy motywów WordPress (szablony do projektowania stron internetowych). Wiele z nich jest całkowicie darmowych, a większość z nich jest przyjazna dla urządzeń mobilnych po wyjęciu z pudełka.

Możesz zacząć od każdego z tych profesjonalnie zaprojektowanych motywów WordPress, aby stworzyć swoją stronę. Możesz zmienić motyw swojej witryny w dowolnym momencie i przełączyć się na inny motyw. Są łatwe w użyciu i można je dostosować w WordPress za pomocą Live customizer.

WordPress theme customizer

W przeciwieństwie do Webflow, WordPress utrzymuje elementy projektu oddzielnie od treści. Dzięki temu projekt jest spójny w całej witrynie.

Możesz także użyć motywu, a następnie użyć wtyczki do tworzenia stron do tworzenia stron docelowych. Te kreatory stron są również wyposażone w profesjonalnie zaprojektowane szablony, które możesz stworzyć samodzielnie.

Nie możesz znaleźć motywu, który Ci się podoba? Nie martw się, możesz nawet użyć narzędzi takich jak Beaver Themer, aby tworzyć własne szablony i motywy bez pisania kodu.

Webflow-Projektowanie i szablony

Webflow ma dziesiątki płatnych i darmowych szablonów, z których możesz korzystać. Wszystkie z nich są responsywne na urządzenia mobilne i mogą być używane do różnych typów stron internetowych.

Możesz wybrać szablon podczas uruchamiania nowego projektu. Jednak po wybraniu szablonu nie można go zmienić. Możesz utworzyć nowy projekt, a następnie wybrać inny szablon.

Edytowanie szablonów jest łatwe. Webflow jest narzędziem do projektowania wizualnego, więc jest wyposażony w potężny edytor wizualny, aby zmienić dowolny element na dowolnej stronie witryny.

Webflow templates

Wszelkie zmiany wprowadzone w elementach układu, takich jak nagłówek, nawigacja i stopka, będą stosowane w całym serwisie.

/ Zwycięzca – WordPress

Utrzymując zawartość i funkcjonalność z dala od projektu, WordPress jest w stanie zaoferować o wiele większą elastyczność niż Webflow. Daje również użytkownikom dostęp do szerszej gamy wzorów i narzędzi do edycji wyglądu witryny.

Ecommerce-Webflow vs WordPress

Funkcje e-commerce pozwalają sprzedawać rzeczy online. Dla wielu firm niezbędne jest posiadanie solidnej platformy e-commerce, aby rozwijać i prowadzić swoją działalność.

Zobaczmy, jak WordPress i Webflow radzą sobie z eCommerce.

WordPress-Ecommerce

Potrzebujesz WordPressa, aby korzystać z najpopularniejszej platformy eCommerce na świecie, WooCommerce. Ta darmowa wtyczka WordPress jest używana przez miliony dużych i małych sklepów internetowych na całym świecie.

WooCommerce dashboard

WooCommerce ma również własne dodatki / wtyczki WooCommerce, które pomagają łatwo dodawać nowe funkcje do sklepu internetowego. Uzyskujesz również dostęp do setek motywów WooCommerce, aby wybrać projekt dla swojej witryny eCommerce.

Dzięki WooCommerce możesz również wybierać spośród szerokiej gamy bramek płatniczych, w tym PayPal, Stripe, Authorize.Net, oraz dziesiątki

WordPress ma również kilka innych wtyczek e-commerce i koszyka, z których możesz korzystać. Możesz sprzedawać cyfrowe subskrypcje za pomocą MemberPress lub oprogramowania do pobrania z łatwym pobieraniem cyfrowym.

Webflow-Ecommerce

Webflow oferuje ograniczoną funkcjonalność e-commerce w porównaniu z opcjami dostępnymi dla WordPress. Liczba produktów, które możesz sprzedać, zależy od Twojego planu (począwszy od standardowego planu eCommerce za $ 29 miesięcznie dla produktów 500).

Używają Stripe jako usługi płatniczej. W przypadku planu standardowego Webflow pobiera również opłatę w wysokości 2% za transakcję, która jest wyjątkiem od opłat transakcyjnych Stripe.

Dodawanie produktów do witryny jest łatwe. Wystarczy wypełnić formularz, aby podać szczegóły produktu, zdjęcia i inne opcje.

Adding a new product in Webflow

Usługa Webflow nie nadaje się do sprzedaży produktów opartych na subskrypcjach. Może być używany do sprzedaży towarów cyfrowych, takich jak oprogramowanie, aplikacje, Muzyka, e-booki i inne.

/ Zwycięzca – WordPress

WordPress ma bardziej elastyczną platformę do sprzedaży wszystkiego, co chcesz. Ma więcej opcji płatności, dodatków i żadnych ograniczeń dotyczących liczby dodanych produktów.

Możesz użyć WooCommerce lub dowolnej innej wtyczki eCommerce, aby rozpocząć. Masz również swobodę przenoszenia swojego sklepu do dowolnej innej usługi hostingowej bez łamania czegokolwiek.

Webflow jest droższy, pobiera opłatę transakcyjną (w planie standardowym), ogranicza liczbę produktów i dostępnych jest mniej funkcji / integracji.

SEO – WordPress vs Webflow

Jeśli chcesz uzyskać wyższą pozycję w wyszukiwarkach i zwiększyć ruch w witrynie, ważne jest, aby wybrać platformę przyjazną SEO dla swojej witryny.

Przekonajmy się, czy WordPress lub Workflow są lepsze dla SEO.

WordPress-SEO

WordPress jest przyjazny dla wyszukiwarek i wiele osób wybiera WordPress, aby założyć bloga. Upewnia się, że przestrzega najlepszych praktyk SEO, dzięki czemu możesz łatwo zwiększyć swoje rankingi i ruch w sieci.

WordPress ma wiele wbudowanych opcji, które pomogą Ci zoptymalizować witrynę pod kątem wyszukiwarek takich jak Google.

Możesz tworzyć proste adresy URL, zmieniać ustawienia permalink, organizować zawartość na podstawie kategorii, dodawać tagi do postów na blogu, edytować obraz alt text i upewnić się, że Twoja witryna jest widoczna dla wyszukiwarek za pomocą wbudowanych ustawień w WordPress.

SEO friendly URL structure in WordPress

Poza tym istnieje wiele wtyczek SEO WordPress, które mogą pomóc Ci zmaksymalizować wysiłki SEO. Jest to coś, czego nie znajdziesz w Webflow, ponieważ będziesz musiał pracować z otrzymanymi opcjami.

Na przykład możesz użyć kompletnej wtyczki SEO WordPress, takiej jak All in One SEO (AIOSEO) i łatwo zoptymalizować swoją witrynę bez zatrudniania eksperta.

Za pomocą wtyczki możesz dodawać tagi tytułu, meta opisy, dodać słowa kluczowe ostrości i uzyskać zalecenia analizy strony, aby zoptymalizować swój post na blogu.

AIOSEO settings section for a single post or page

Wtyczka WordPress pomaga również w obsłudze technicznego SEO z łatwością. Wtyczka AIOSEO automatycznie generuje mapy witryn XML, umożliwia sterowanie robotami.txt. plik, śledzi i przekierowuje niedziałające linki, ustawia dane wykresu wiedzy i wiele więcej.

Za pomocą wtyczki można nawet kontrolować wygląd witryny na platformach społecznościowych, podłączyć Google Search Console, Google Analytics i łatwo wyświetlać okruszki chleba, aby pomóc użytkownikom poruszać się po witrynie.

Webflow-SEO

Webflow posiada wbudowane funkcje optymalizujące witrynę pod kątem wyszukiwarek. Możesz edytować tag tytułu, opis meta i adres URL dla każdej strony w kreatorze witryn.

Poza tym istnieją ustawienia umożliwiające zmianę ustawień otwartego wykresu. Możesz edytować, jak będą wyglądać Twoje treści, gdy będą udostępniane w mediach społecznościowych. Istnieje również opcja powstrzymania wyszukiwarek przed indeksowaniem Twojej witryny.

SEO Settings in Webflow

Webflow pozwala również automatycznie generować mapę witryny, edytować roboty.plik txt i nie tylko. Musisz jednak przejść na plan witryny, aby odblokować zaawansowane funkcje SEO.

Poza tym Webflow oferuje również opcję przekierowań 301, dzięki czemu można łatwo przenosić posty na blogu do nowej lokalizacji.

/ Zwycięzca – WordPress

WordPress oferuje więcej funkcji i elastyczności, jeśli chodzi o optymalizację witryny pod kątem wyszukiwarek. Korzystając z różnych wtyczek SEO, możesz uzyskać prawie każdą funkcję, której szukasz, aby zwiększyć swoje rankingi.

Natomiast wbudowane opcje SEO Webflow są ograniczone. Będziesz musiał pracować z ustawieniami oferowanymi przez Webflow. Jednak tak nie jest w przypadku WordPressa.

Dodatki i integracje

Po prostu nie jest możliwe, aby każdy Kreator stron zawierał wszystko. Dlatego potrzebujesz możliwości rozszerzenia go za pomocą narzędzi i integracji innych firm.

Przyjrzyjmy się, jak WordPress i Webflow sobie z tym radzą.

WordPress-Dodatki I Integracje

Prawdziwa moc WordPress pochodzi z wtyczek WordPress. Są to jak aplikacje dla Twojej witryny WordPress. Możesz je po prostu zainstalować, aby dodać nowe funkcje do swojej witryny.

Dostępnych jest ponad 57 000 darmowych wtyczek WordPress. Jeszcze więcej, jeśli liczyć wtyczki premium (płatne). Obejmują one szereg funkcji, takich jak tworzenie formularzy kontaktowych, instalowanie Google Analytics, dodawanie funkcji SEO, kopii zapasowych, zabezpieczeń i innych.

WordPress plugins

WordPress współpracuje ze wszystkimi popularnymi usługami i narzędziami innych firm, które mogą być potrzebne do rozwoju firmy. Niezależnie od tego, czy szukasz usługi e-mail marketingu, oprogramowania do czatu na żywo, help desku, czy służbowej usługi telefonicznej, WordPress działa bezproblemowo ze wszystkimi popularnymi dostawcami.

Webflow-Dodatki I Integracje

Webflow oferuje ograniczoną liczbę integracji z Usługami stron trzecich. Niektóre integracje działają po wyjęciu z pudełka, ale w przypadku większości integracji musisz postępować zgodnie z samouczkiem, jak połączyć je z projektem Webflow.

Webflow integrations

Niektóre integracje mogą się zepsuć, jeśli przeniesiesz swoją witrynę do innej usługi hostingowej. Na przykład formularze mogą nie działać na nowym dostawcy usług hostingowych i musisz rozwiązać problemy i znaleźć sposoby, aby je ponownie uruchomić.

/ Zwycięzca – WordPress

WordPress jest wyraźnym zwycięzcą tutaj z obsługą tysięcy wtyczek i narzędzi i usług innych firm.

Wsparcie-Webflow vs WordPress

Nawet doświadczeni programiści potrzebują pomocy od czasu do czasu. Rzućmy okiem na opcje wsparcia dostępne dla Webflow vs WordPress.

WordPress-Wsparcie

WordPress to oparte na społeczności oprogramowanie open-source z dużą ilością bezpłatnego wsparcia społeczności. Istnieją oficjalne fora wsparcia WordPress, strony z zasobami, takie jak WPBeginner, grupy na Facebooku, takie jak WPBeginner Engage i inne.

WordPress support forums

Zwykle możesz znaleźć odpowiedzi na wszystkie pytania związane z WordPress za pomocą prostego wyszukiwania Google. Możesz śledzić krok po kroku Przewodniki WordPress lub oglądać samouczki wideo WordPress, jeśli potrzebujesz więcej pomocy wizualnej.

Jeśli potrzebujesz więcej pomocy, możesz znaleźć i łatwo wynająć programistę, który naprawi dla Ciebie rzeczy. Ze względu na popularność WordPressa istnieją tysiące programistów, dzięki którym małe firmy mogą uzyskać pomoc w razie potrzeby w bardzo łatwy i niedrogi sposób.

Aby uzyskać więcej informacji, zobacz nasz przewodnik, jak w pełni wykorzystać darmowe zasoby WPBeginner lub jak prawidłowo poprosić o wsparcie WordPress i je uzyskać.

Webflow-Wsparcie

Webflow udostępnia ogromną bibliotekę artykułów i samouczków o nazwie Uniwersytet Webflow. Dostępne są samouczki wideo, Poradniki i artykuły krok po kroku dotyczące szerokiego zakresu tematów.

Webflow support

Webflow zapewnia również wsparcie e-mailowe dla klientów, które jest dostępne od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 18:00 PT. Mają chatbota opartego na sztucznej inteligencji, ale tak naprawdę nie oferuje on obsługi czatu na żywo.

Istnieje również forum wsparcia Webflow, na którym możesz opublikować swoje pytanie i uzyskać pomoc od użytkowników, ekspertów i pracowników Webflow.

/ Zwycięzca – WordPress

Jako największa platforma na świecie, WordPress ma więcej dostępnych opcji wsparcia. Wsparcie jest dostępne w wielu językach, dostarczane przez zewnętrznych programistów i istnieje mnóstwo bezpłatnych opcji wsparcia.

Biorąc pod uwagę ceny premium płatnych planów, usługi wsparcia Webflow są ograniczone do wsparcia przez e-mail. Wiele współdzielonych firm hostingowych WordPress oferuje czat na żywo i wsparcie telefoniczne 24 / 7 za znacznie mniej miesięcznych opłat.

Wniosek: Webflow vs WordPress-co jest lepsze?

Biorąc pod uwagę kryteria, które ustaliliśmy powyżej, możemy śmiało powiedzieć, że WordPress jest o wiele lepszym rozwiązaniem niż Webflow.

Oferuje więcej opcji projektowania, elastyczność, wsparcie, Opcje e-commerce, a wszystko to w niższej cenie. Masz również możliwość zarządzania kosztami i wydawania tylko wtedy, gdy jest to potrzebne.

Webflow ma fantastyczne narzędzie do projektowania stron internetowych, które działa pięknie. Ma jednak ograniczone funkcje CMS, elastyczność, integracje i wsparcie.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci porównać Webflow vs WordPress z ich zaletami i wadami. Możesz również zobaczyć nasz artykuł obalający popularne mity WordPress i sprawdzić, jak działa WordPress za kulisami (infografika).

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Znajdziesz nas również na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

Jak napisać dobry komentarz na blogu i ominąć filtr antyspamowy w WordPress

W artykule: Video Tutorial1. Dlaczego chcesz komentować?2. Bądź pełen szacunku i uprzejmy3.…

Czy należy usunąć “linki” Blogroll na rzecz menu WordPress?

Wczoraj na naszej stronie na Facebooku zadaliśmy pytanie: “gdybyś mógł pozbyć się…

Jak edytować wp-config.plik php w WordPress

W artykule: Co to jest wp-config.plik php?Video TutorialPierwsze KrokiZrozumienie wp-config.plik phpUstawienia MySQL…

Przewodnik dla początkujących, aby naprawić swoją Zhakowaną witrynę WordPress

W artykule: Kilka rzeczy, które warto wiedzieć, zanim zaczniemyKrok 0-poproś profesjonalistę, aby…