Rymera Web

Dziś jestem bardzo podekscytowany, aby ogłosić, że WPBeginner Growth Fund przejął udziały w Rymera Web Co, spółce dominującej popularnej wtyczki Wholesale Suite, wtyczki Advanced Coupons I nadchodzącej wtyczki do zarządzania zapasami WooCommerce, Inventoroo.

Jest to pierwsza inwestycja drugiej rundy WPBeginner Growth Fund.

O Rymera Web Co

Rymera Web

Rymera Web co specjalizuje się w rozszerzeniach WooCommerce. Ich popularny pakiet hurtowy jest najlepszym rozwiązaniem do sprzedaży klientom hurtowym za pomocą WooCommerce.

Mają również zaawansowaną wtyczkę kuponu, która jest Swiss army knife of WooCommerce coupon plugins. Umożliwia tworzenie ofert specjalnych, takich jak buy-one-get-one (BOGO), darmowe produkty upominkowe, bonusy lojalnościowe itp.

Na koniec Rymera pracuje nad wtyczką inventory assistant dla właścicieli sklepów WooCommerce o nazwie Inventoroo. Jestem naprawdę podekscytowany, aby pomóc w uruchomieniu tego produktu.

Historia Tła

Josh Kohlbach and Syed Balkhi - Rymera Web

Wiem, Josh Kohlbach, założyciel Rymera Web Co od kilku lat. Był twórcą ThirstyAffiliates, popularnej wtyczki do zarządzania afiliacjami, która została niedawno przejęta przez inną z naszych firm funduszy wzrostu, Pretty Links.

Po otwarciu drugiej rundy aplikacji na fundusz wzrostu, Josh i ja zaczęliśmy rozmawiać o naszej wizji produktów związanych z WooCommerce.

Ekosystem WooCommerce odnotował ogromny wzrost w ciągu ostatnich kilku lat i jest to coś, co dokładnie przestudiowałem w tym roku.

W 2020 roku chciałem rozszerzyć naszą ofertę rozwiązań eCommerce, a inwestycja w Rymera Web Co miała sens. Josh ma wspaniałą wizję i wiele ekscytujących rzeczy w przygotowaniu, aby służyć właścicielom sklepów internetowych.

W Awesome Motive mamy kilka wtyczek, których używają właściciele sklepów WooCommerce, w tym OptinMonster, MonsterInsights, TrustPulse i WPForms.

Dzielenie się naszą wiedzą i zasobami z Rymera Web Co pomoże nam lepiej służyć większej społeczności WordPress.

Jestem bardzo podekscytowany współpracą z Joshem i zespołem, aby pomóc im przyspieszyć ich rozwój w 2020 roku.

W nadchodzących tygodniach będziemy ogłaszać więcej ogłoszeń o funduszach wzrostu, więc bądźcie czujni.

Dziękuję bardzo za ciągłe wsparcie WPBeginner.

Z poważaniem,

Syed Balkhi
Założyciel WPBeginner

You May Also Like

Co nowego w WordPress 4.5

W artykule: Obsługa Logo MotywuLepsze podglądy dla ikon witrynyResponsywne podglądy w CustomizerzeZoptymalizowana…

26 najlepszych przyjaznych dla Gutenberga motywów WordPress

W artykule: Jak znaleźć najlepsze tematy przyjazne Gutenbergowi?1. Astra2. Hestia Pro3. Divi4.…

21 najlepsze motywy WordPress dla Organizacji Non-Profit

W artykule: Wykonanie strony internetowej dla Organizacji Non-Profit1. Astra2. OceanWP3. Outreach Pro4.…

WPBeginner kończy 12 lat-refleksje i aktualizacje

W artykule: WPBeginner StoryAktualizacje OsobisteAktualizacje WPBeginnerAktualizacje Produktu / FirmyOddawanie / FilantropiaDziękuję Wszystkim…