Dziś jestem bardzo podekscytowany, aby podzielić się tym, że SearchWP dołączył do Awesome Motive i jest teraz częścią rodziny produktów WPBeginner.

SearchWP to potężna wtyczka do wyszukiwania WordPress, która pomaga poprawić wyszukiwanie w witrynie, aby zapewnić bardziej odpowiednie wyniki. Ponad 30 000 witryn korzysta z SearchWP, aby poprawić wykrywalność treści, zmniejszyć porzucanie witryn i zwiększyć sprzedaż.

Welcome SearchWP to WPBeginner Family of Products

Wprowadzenie do SearchWP-szybki przegląd

SearchWP ułatwia odwiedzającym Twoją witrynę wyszukiwanie wszystkiego według trafności, dzięki czemu mogą szybko znaleźć to, czego szukają.

W przeciwieństwie do domyślnego wyszukiwania WordPress, SearchWP wykracza poza treść postu i indeksuje wszystko w Twojej witrynie, w tym Pola niestandardowe, pola ACF, pliki tekstowe, zawartość dokumentu PDF, niestandardowe tabele, niestandardowe taksonomie, atrybuty produktów WooCommerce i inne.

Daje to elastyczność tworzenia własnej skali trafności i dostosowywania algorytmu bez pisania kodu.

SearchWP Custom Engines

Funkcja metryki pomaga zobaczyć, czego szukają, co znajdują, a czego nie, dzięki czemu możesz wykorzystać te przydatne informacje, aby ulepszyć treści i rozwijać swoją firmę.

SearchWP Metrics

SearchWP automatycznie integruje się z każdym popularnym motywem WordPress i kreatorem stron. Oznacza to, że możesz natychmiast aktywować SearchWP i poprawić wyszukiwanie w witrynie (bez kodowania).

Poza tym SearchWP integruje się również ze wszystkimi głównymi wtyczkami WordPress, w tym między innymi WooCommerce, Advanced Custom Fields (ACF), Meta Box, Toolset, BigCommerce, Easy Digital Downloads, bbPress i innymi.

SearchWP Integrations

Jeśli chcesz utworzyć AJAX live search dla WordPress lub WooCommerce, możesz to łatwo zrobić za pomocą SearchWP.

SearchWP Ajax Live

Jest również wyposażony w dziesiątki innych zaawansowanych funkcji, takich jak możliwość przekierowywania użytkowników na określoną stronę, gdy wykonywane są określone wyszukiwania, Możliwość włączenia i wykluczenia określonej treści z wyszukiwania, śledzenie słów kluczowych, wiele wyszukiwarek dla różnych obszarów witryny, możliwość indeksowania treści z plików PDF, pakietu office i innych dokumentów tekstowych i wiele więcej.

A jeśli jesteś programistą, SearchWP zawiera niestandardowe integracje, Hooki i API REST, których możesz użyć do tworzenia rozwiązań wyszukiwania nowej generacji dla swoich klientów.

Historia-Dlaczego SearchWP?

Jak już wiesz, jestem wielkim fanem WordPressa. Uważam, że jest to najpotężniejszy Kreator stron internetowych na świecie, który ułatwia każdemu zbudowanie dowolnego rodzaju strony internetowej.

Ale zawsze była jedna duża wada … funkcjonalność wyszukiwania jest nieco ograniczona.

To dlatego, że wyszukiwanie jest naprawdę trudnym problemem do rozwiązania.

Chociaż na rynku dostępne są rozwiązania wyszukiwania na miejscu SaaS, większość z nich jest albo szalenie droga, albo nie integruje się dobrze z WordPress.

Kiedy SearchWP został wydany po raz pierwszy w 2013, napisałem szczegółowy samouczek na ten temat na blogu WPBeginner.

Od tego czasu potajemnie podziwiałem Jona Christophera, założyciela SearchWP i całą niesamowitą pracę, którą wykonał, aby stworzyć najpotężniejsze rozwiązanie wyszukiwania WordPress. W ciągu ostatnich 8 lat poleciliśmy SearchWP w dziesiątkach naszych samouczków.

Prawie wszyscy, których odnosiłem się do SearchWP, uwielbiali, jak potężna jest ta wtyczka i wpływ, jaki miała na ich działalność.

Tak naturalnie, gdy ankieta czytelników WPBeginner wykazała, że chcieliście, abym zbudował wtyczkę wyszukiwania, aby poprawić wyszukiwanie WordPress i WooCommerce, skontaktowałem się z Jonem z propozycją partnerstwa.

Jon i ja spotkaliśmy się kilka razy w przeszłości na różnych imprezach WordCamp, więc rozmowa przebiegła szybko.

Oboje znajdujemy się na Florydzie, więc pojechał do mojego domu i wkrótce po tym, jak zgodziliśmy się na umowę przejęcia, więc SearchWP może dołączyć do rodziny produktów WPBeginner.

Co będzie dalej?

Nasza praca dopiero się zaczyna.

Będziemy wykorzystywać skalę i wiedzę niesamowitego zespołu motywów, aby tworzyć bardziej innowacyjne rozwiązania, które pomogą Ci zmaksymalizować pełną moc wyszukiwania w witrynie.

Zbudowaliśmy wiele wewnętrznych narzędzi, aby poprawić nasze wyszukiwanie w witrynie, które naprawdę nie mogę się doczekać, aby podzielić się ze społecznością WordPress.

Będziemy łączyć wizję Jona z naszym własnym doświadczeniem, dzięki czemu możemy jeszcze lepiej stworzyć najlepszą wtyczkę do wyszukiwania WordPress.

To naprawdę będzie przełom!

Niezależnie od tego, czy jesteś wydawcą (blogerem), czy właścicielem witryny eCommerce, powinieneś włączyć SearchWP, aby poprawić wyszukiwanie w witrynie i rozwijać swoją firmę.

Jeśli masz sugestie dotyczące funkcji, które chcesz zobaczyć we wtyczce SearchWP, daj nam znać, wysyłając nam wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego WPBeginner.

Jak zawsze, chcę podziękować za ciągłe wsparcie WPBeginner. Z niecierpliwością czekamy na więcej niesamowitych rozwiązań, które pomogą Ci rozwinąć twój biznes.

Z Poważaniem,

Syed Balkhi
Założyciel WPBeginner

P. S. Chcesz dołączyć do naszego zespołu i współpracować ze mną, pomagając małym firmom rozwijać się i konkurować z dużymi? Zatrudniamy.

Jesteśmy w pełni zdalnym zespołem ponad 170 utalentowanych członków w 31 krajach.

P. P. S Jesteś właścicielem produktu WordPress szukającym inwestycji lub wyjścia (na uczciwych, przyjaznych dla założyciela warunkach)? Dowiedz się więcej o moim WPBeginner Growth Fund.

You May Also Like

Co nowego w WordPress 4.5

W artykule: Obsługa Logo MotywuLepsze podglądy dla ikon witrynyResponsywne podglądy w CustomizerzeZoptymalizowana…

21 najlepsze motywy WordPress dla Organizacji Non-Profit

W artykule: Wykonanie strony internetowej dla Organizacji Non-Profit1. Astra2. OceanWP3. Outreach Pro4.…

26 najlepszych przyjaznych dla Gutenberga motywów WordPress

W artykule: Jak znaleźć najlepsze tematy przyjazne Gutenbergowi?1. Astra2. Hestia Pro3. Divi4.…

Optymalizacja Wydajności WooCommerce: Wskazówki I Najlepsze Praktyki 14

Tworzenie sklepu WooCommerce jest bardzo proste: zainstaluj wtyczkę WooCommerce, dodaj produkt lub dwa, Ustaw ceny i gotowe–sklep WooCommerce. Ale prowadzenie udanego sklepu WooCommerce znacznie się różni. Planowanie i optymalizacja witryny ecommerce nie jest łatwym zadaniem, ale istnieje wiele wskazówek i najlepszych praktyk dotyczących optymalizacji WooCommerce…