Najlepszą częścią WordPress jest to, że ma ogromną społeczność. Chociaż niektórzy mogą pomyśleć, że WordPress ma tak wiele problemów z bezpieczeństwem i wysyłają aktualizacje tak szybko, jak kilka tygodni temu, gdy wydali WordPress 2.8.2, ale prawda jest taka, że WordPress jest niesamowity. My jako użytkownicy zgłaszamy błędy i dokonujemy aktualizacji tak szybko.

Mnóstwo innych programów nie ma tych wad tylko dlatego, że nikt ich nie wskazuje. Ich społeczność jest mała, więc wiele ich błędów pozostaje niezauważonych.

Mając to na uwadze, istnieje kolejna wersja bezpieczeństwa WordPress w wersji 2.8.3. Zdecydowanie zaleca się aktualizację bloga lub witryny WordPress tak szybko, jak to możliwe. Oto fragment z oficjalnego bloga WordPress:

Niestety, przegapiłem kilka miejsc podczas naprawiania problemów z eskalacją uprawnień dla 2.8.1. Na szczęście cała społeczność WordPress ma nasze plecy. Kilku ludzi w społeczności wykopało głębiej i odkryło obszary, które zostały przeoczone. Z ich pomocą pozostałe problemy zostały naprawione w wersji 2.8.3.

You May Also Like

21 najlepsze motywy WordPress dla Organizacji Non-Profit

W artykule: Wykonanie strony internetowej dla Organizacji Non-Profit1. Astra2. OceanWP3. Outreach Pro4.…

26 najlepszych przyjaznych dla Gutenberga motywów WordPress

W artykule: Jak znaleźć najlepsze tematy przyjazne Gutenbergowi?1. Astra2. Hestia Pro3. Divi4.…

Co nowego w WordPress 4.5

W artykule: Obsługa Logo MotywuLepsze podglądy dla ikon witrynyResponsywne podglądy w CustomizerzeZoptymalizowana…

Szalunki przy budowie domów – co warto wiedzieć?

W artykule: Czym są szalunki budowlane?Z czego wykonywane są szalunki? Budowa domu…