Każda firma potrzebuje wizytówki, jeśli chcesz wymienić się informacjami kontaktowymi na imprezach networkingowych lub konferencjach. Kilka tygodni temu ludzie z Moo skontaktowali się z nami w sprawie recenzji produktu. Zwykle jesteśmy bardzo sceptyczni wobec tych firm wizytówek, ponieważ większość z nich jest niskiej jakości. Jednak w przeszłości słyszeliśmy dobre rzeczy o Moo, więc zdecydowaliśmy się na ich ofertę pod warunkiem, że jeśli ich produkt będzie do bani, w ogóle nie napiszemy recenzji. Zgodzili się i dali nam kilka kredytów na korzystanie z ich usługi drukowania wizytówek. Kiedy produkt przybył, byliśmy całkowicie oszołomieni jakością. To było tak dobre, że już zamówiliśmy drugą partię stąd tytuł, WPBeginner dostał Moo ‘ d. ten post jest recenzją grzecznościową wizytówek Moo Luxe.

Po złożeniu zamówienia nasze karty dotarły do nas w ciągu kilku dni. Od pierwszego wrażenia zaczęliśmy doceniać dbałość Moo o szczegóły. Kartki zapakowane były w eleganckie pudełeczko z magnetycznymi zamknięciami, które zapakowano w fioletową wstążkę zapinaną na coś, co wyglądało jak pieczęć woskowa. Dosłownie, nasze pierwsze wrażenie było WOW.

Moo Card Box with Wax Seal

Szalone, co? Większość firm wizytówek wysyła Ci gówniane papierowe pudełko, którego nie możesz nawet nosić ze sobą na więcej niż jedno wydarzenie. To doświadczenie unboxingu naprawdę podbiło nasze serce. Fajną rzeczą w tym pudełku było to, że było solidne i miało magnetyczne zamknięcia. Możesz go nosić ze sobą na wydarzenia, nie ryzykując zgięcia kart. Przenieśliśmy go już ze sobą na dwa wydarzenia, WordCamp Raleigh i WordCamp Orlando.

Moo Cards Box Opened

Myślisz, że pudełko było świetne? Poczekaj, aż zobaczysz wizytówkę. Zamówiliśmy ich luksusowe wizytówki, które brzmiały naprawdę dobrze na ich stronie internetowej. Karta luxe jest drukowana na bardzo wysokiej jakości papierze, więc gdy osoba ją trzyma, może poczuć jakość i wagę. Chodzi o 3 razy grubsze niż przeciętna wizytówka. Kiedy rozdawaliśmy tę kartę na imprezach, otrzymywaliśmy komplementy od prawie każdej osoby. Ludzie mówili: “Wow, to mnie zawstydza. Skąd to masz?”Teraz, kiedy otrzymujesz tego typu reakcje, wiesz, że dokonałeś właściwego wyboru. Sprawdź to na zdjęciu poniżej.

WPBeginner MOO Luxe Card

Zauważyłeś grubość karty? Wygląda na to, że są to dwie karty sklejone ze sobą, ale tak nie jest. To naprawdę jedna karta. Zdecydowaliśmy się, aby nasz środkowy kolor był czarny, ale możesz go mieć czarny, niebieski, różowy lub biały. Ponieważ mieliśmy kilka dodatkowych kredytów, zamówiliśmy posiadacza wizytówki. Większość posiadaczy wizytówek prawdopodobnie zrujnuje jakość tych kart. Mamy uchwyt, który nazywają “wizytówką”. To naprawdę powinno się nazywać “ShowOFF”, ponieważ jest tak dobry. Dostaniesz mnóstwo komplementów, ponieważ masz najfajniejszego posiadacza wizytówki w porównaniu do wszystkich na konferencji.

Moo Card Holder

Na pierwszy rzut oka jest to elegancki Wizytownik, który otwiera się. Przynajmniej tak myśli większość ludzi. Ale są chwile, kiedy rozmawiasz w grupie i każdy chce wymieniać wizytówki. To idealny moment, aby użyć zdolności przesuwania, którą nazywają “fan out”.

Moo Card Holder Slide Open

Mała rada, przećwicz funkcję flip and sliding jedną ręką. Wygląda o wiele fajniej. Szczerze mówiąc, to były najlepsze wizytówki, jakie kiedykolwiek mieliśmy. Dzięki dbałości o szczegóły, niesamowitym umiejętnościom prezentacji i bardzo wysokiej jakości produkt, Moo przekonał nas do bycia użytkownikiem na całe życie.

Jeśli chcesz zamówić wizytówki dla swojej firmy, zalecamy sprawdzenie kart Moo.

You May Also Like

21 najlepsze motywy WordPress dla Organizacji Non-Profit

W artykule: Wykonanie strony internetowej dla Organizacji Non-Profit1. Astra2. OceanWP3. Outreach Pro4.…

26 najlepszych przyjaznych dla Gutenberga motywów WordPress

W artykule: Jak znaleźć najlepsze tematy przyjazne Gutenbergowi?1. Astra2. Hestia Pro3. Divi4.…

Co nowego w WordPress 4.5

W artykule: Obsługa Logo MotywuLepsze podglądy dla ikon witrynyResponsywne podglądy w CustomizerzeZoptymalizowana…

Szalunki przy budowie domów – co warto wiedzieć?

W artykule: Czym są szalunki budowlane?Z czego wykonywane są szalunki? Budowa domu…