Drodzy Użytkownicy WPBeginner,

Jeśli jesteście w USA, życzę wam szczęśliwego 4 lipca. Ta data jest dla mnie wyjątkowa, ponieważ publicznie uruchomiliśmy WPBeginner właśnie tego dnia w 2009 roku. Nie mogę uwierzyć, że te 3 lata minęły tak szybko. Chcę powiedzieć Dziękuję. każdemu z Was za umożliwienie. Naprawdę doceniam Wasze komentarze, sugestie, tweety, Polubienia na Facebooku, ponowne piny, google +1 i wszystko, co zrobiliście, aby nas wesprzeć. Mogę z dumą powiedzieć, że mamy najlepszą publiczność. Miałem przyjemność cieszyć się towarzystwem wielu naszych użytkowników na różnych Wordcampach i konferencjach. Podobało mi się pisanie do setek tysięcy e-maili i pomaganie ludziom, odpowiadając na ich pytania WordPress.

W tej osobistej notatce chciałem spojrzeć wstecz na przeszłość i podzielić się niektórymi z najbardziej radosnych chwil biegania WPBeginner. Chcę również porozmawiać trochę o przyszłości WPBeginner i tym, co jest w pracach.

To, co zaczęło się w 2009 roku jako mała strona internetowa głównie dla naszych klientów, obsługuje teraz miliony odsłon miesięcznie, pomagając setkom tysięcy użytkowników. W ciągu ostatnich trzech lat otrzymaliśmy wiele prasy i wzmianek. Wspomniano o nas w przewodowej, WebMonkey (another WIRED property), Mashable, LinkedIn Official blog, Smashing Magazine, SitePoint i niezliczonych innych głównych stronach internetowych. Zostaliśmy wspomniani przez najlepszych użytkowników mediów społecznościowych, takich jak Robert Scoble, Calvin Lee, Michael Hyatt i wielu innych. Oprócz wzmianek, udało nam się współpracować lub konsultować z firmami takimi jak Webs Inc, CrazyEgg, Milo (obecnie część eBay), Flowtown, Mercer (Marsh & McLennan Inc), ZoneAlarm (CheckPoint) i wiele innych.

Napisaliśmy kilka naprawdę fajnych artykułów w przeszłości. Poniżej kilka moich ulubionych:

  • Behind the Scenes look of WPBeginner – The Blueprint
  • Przewodnik dla początkujących do zapobiegania skrobaniu treści bloga
  • 15 Najczęściej Zadawanych Pytań przez początkujących WordPressa
  • Jak zwiększyć odsłony stron i zmniejszyć współczynnik odrzuceń w WordPress
  • Co, dlaczego i jak to jest z biuletynu e-mail na blogu WordPress
  • Lista kontrolna: 15 rzeczy, które musisz zrobić przed zmianą motywów WordPress
  • Jak zainstalować WordPress na lokalnym środowisku serwera (w komputerze)
  • WordPress niestandardowe pola 101: porady, sztuczki i hacki
  • Default WordPress wygenerowany CSS Cheat Sheet dla początkujących
  • Jak stylizować każdy Post WordPress inaczej

Oczywiście to tylko kilka, które wybrałem. Możesz zobaczyć pełne archiwa WPBeginner więcej.

Uruchomiliśmy dwie nowe sekcje: galerię i kupony, tylko po to, aby zamknąć jedną z nich i zmienić nazwę drugiej. Zamknęliśmy galerię, ponieważ bardzo trudno było ją moderować i nadążyć za nią. Zmieniliśmy nazwę kuponów na oferty, które są dostępne dla wszystkich. Cały cel tego rebrandingu polegał na dodaniu kuponów i innych wrażliwych na czas ofert w jednym miejscu. Nazwa “kupon” ograniczyła sekcję tylko do kuponów. Więc musieliśmy tłoczyć naszą sekcję wiadomości z postem na ograniczone oferty czasowe.

Wcześniej w zeszłym miesiącu uruchomiliśmy sekcję filmów. Zawiera darmowe filmy 17, które pomogą nowym użytkownikom zacząć korzystać z WordPress. Istnieją plany, aby dodać więcej “zaawansowanych” filmów (może nawet pełny samouczek serii na temat projektowania motywu WordPress).

Zawsze chciałem tworzyć gratisy, ale nasz czas na to nie pozwolił. Stworzyłem stronę docelową dla WordPressa i darmowych blogów. Celem jest uruchomienie tej sekcji wkrótce (co naprawdę oznacza do końca tego roku).

Dzięki temu nowemu przeprojektowaniu stworzyliśmy również przewodnik po hostingu WordPress. Zasadniczo mamy wielu użytkowników pytających nas, z którym hostem internetowym powinni się zarejestrować. Celem tej sekcji jest umożliwienie naszym użytkownikom publikowania opinii na temat firmy hostingowej, z której korzystają. Pomoże to nowym użytkownikom podjąć właściwą decyzję.

Pracuję nad wieloma obszernymi przewodnikami, aby dodać je do naszej nowej sekcji przewodników. Ideą tej inicjatywy jest posiadanie jednego miejsca, w którym użytkownicy mogą uzyskać przewodnik krok po kroku do pracy z WordPress. Ze względu na ogólny charakter organizacji blogów starsze treści są archiwizowane. Jednak niektóre z naszych starszych artykułów są zawsze zielone. Pozwoli nam to zachować te widoczne i sprawić, że wrażenia użytkownika będą o wiele lepsze.

Jeszcze raz chcę podziękować każdemu z Was za przeczytanie i wsparcie WPBeginner przez te lata. Jeśli masz jakieś sugestie lub chcesz, abyśmy omówili konkretny temat, po prostu tweetuj na nas @ wpbeginner lub wyślij nam e-mail za pomocą naszego formularza kontaktowego.

Z Poważaniem,
Syed Balkhi
Założyciel WPBeginner

You May Also Like

21 najlepsze motywy WordPress dla Organizacji Non-Profit

W artykule: Wykonanie strony internetowej dla Organizacji Non-Profit1. Astra2. OceanWP3. Outreach Pro4.…

26 najlepszych przyjaznych dla Gutenberga motywów WordPress

W artykule: Jak znaleźć najlepsze tematy przyjazne Gutenbergowi?1. Astra2. Hestia Pro3. Divi4.…

Co nowego w WordPress 4.5

W artykule: Obsługa Logo MotywuLepsze podglądy dla ikon witrynyResponsywne podglądy w CustomizerzeZoptymalizowana…

Szalunki przy budowie domów – co warto wiedzieć?

W artykule: Czym są szalunki budowlane?Z czego wykonywane są szalunki? Budowa domu…