Dziś jest 4 lipca, co oznacza, że WPBeginner ma oficjalnie 8 lat-wydaje się nierealne, aby to wpisać!

Jak co roku, chcę poświęcić kilka minut i zrobić krótkie podsumowanie wszystkich najważniejszych rzeczy, które dzieją się w biznesie, a także w moim życiu osobistym.

WPBeginner turns 8

WPBeginner Story

Zacząłem używać WordPressa, gdy miałem 16 lat i zacząłem WPBeginner w wieku 19 z jedną misją: spraw, aby WordPress był łatwy dla początkujących.

Od tego czasu WPBeginner stał się największą darmową witryną z zasobami WordPress dla początkujących.

Dla tych z Was, którzy są nowi, możesz przeczytać pełną historię WPBeginner na naszej stronie O nas.

Aktualizacje Osobiste

Nowe życie taty-Solomon ma 8 miesięcy i jest całkiem zabawny. Kiedyś myślałem, że jestem dobry w delegowaniu, ale myślę, że bycie rodzicem zmusiło mnie do przeniesienia tego na nowy poziom.

Solomon Balkhi

Zupełnie niespodziewanie zostałem zaproszony na kolację z sekretarzem skarbu Stanów Zjednoczonych Stevenem Mnuchinem. Kolacja odbyła się w budynku Skarbu Państwa, i to było upokarzające być w towarzystwie kilku przywódców krajowych i czołowych przedsiębiorców, takich jak Shahid Khan, właściciel Jacksonville Jaguars.

U.S. Treasury Secretary Dinner

Otrzymałem również Nagrodę technologiczną od pakistańskiego kanału informacyjnego (GeoTV), gdzie usiadłem i rozmawiałem z nowym Ambasadorem Pakistanu w Stanach Zjednoczonych.

GeoTV Award

Aktualizacje WPBeginner

Dzięki wam wszystkim, WPBeginner nadal rośnie w dwucyfrowym odsetku (rok do roku). Było kilka istotnych aktualizacji z zeszłego roku, które chciałbym podkreślić.

1. Nowy Redesign WPBeginner

W listopadzie 2016 roku uruchomiliśmy nasz nowy projekt strony internetowej. Przyszedł z wieloma ulepszeniami, co najważniejsze: naszymi mega przewodnikami, które obiecałem w zeszłorocznej aktualizacji.

Mamy teraz kompleksowe przewodniki na temat tego, jak przyspieszyć WordPress, poprawić bezpieczeństwo WordPress, zwiększyć SEO WordPress, jak stworzyć sklep internetowy, jak stworzyć stronę internetową i wiele innych.

Pracujemy nad stworzeniem kolejnych mega przewodników w nadchodzących miesiącach.

2. Lepsza Infrastruktura WPBeginner

Od przeprojektowania otrzymałem kilka e-maili z pytaniem o tajemnice dużej prędkości Wpbeginnera.

WPBeginner Speed

Odpowiedź brzmi: Infrastruktura.

Wraz z rozwojem WPBeginner musimy stale inwestować w naszą infrastrukturę serwerową. W ubiegłym roku pracowałem z zespołem w HostGator, aby zbudować całkowicie niestandardową infrastrukturę dla WPBeginner, która jest rozłożona na wiele centrów danych, aby zapewnić wysoką dostępność.

Jestem klientem HostGator od 2007, a WPBeginner jest z nimi hostowany od dnia 1 (zobacz moją pełną recenzję HostGator). Chcę podziękować Davidowi, Patrickowi, Mattowi, Yannisowi, Chrisowi, Taylorowi, Mike ‘ owi, Alfredowi i całemu zespołowi, który pomógł w aktualizacji.

Używamy Sucuri jako zapory sieciowej, A MaxCDN jako naszego dostawcy CDN, które odgrywają ogromną rolę w naszej ogólnej szybkości witryny.

Wreszcie, używamy DNSMadeEasy jako naszego dostawcy DNS, ponieważ są one jednym z najszybszych w branży.

3. WPBeginner na YouTube

Nasz kanał YouTube nadal prosperuje, ponieważ co tydzień dodajemy nowe filmy. Mamy teraz ponad 62 000 subskrybentów i 8,2 miliona wyświetleń wideo (to dwukrotnie więcej niż w zeszłym roku).

Jeśli jeszcze nie subskrybowałeś, zapisz się do WPBeginner na YouTube (jest bezpłatny). Moim celem jest przekazanie subskrybentów 100,000 do czasu, gdy napiszę ten post w przyszłym roku.

4. Gabloty Tygodniowe

W ciągu ostatnich kilku lat stale otrzymywaliśmy prośby o gabloty tematyczne. Dlatego w tym roku postawiliśmy sobie za cel cotygodniowe pokazy w piątki.

Do tej pory udało się świetnie, i czekamy na kolejne gabloty.

Aktualizacje Produktów

Prawie co tydzień Dostaję e-mail od czytelnika mówiącego:”nie wiedziałem, że WPBeginner stoi za tym produktem”. Teraz mamy nawet Stronę produktów w menu głównym.

Nasz pakiet wtyczek WordPress działa teraz na ponad 3 milionach witryn. Poniżej znajdują się niektóre z najbardziej godnych uwagi aktualizacji:

WPForms

W zeszłym roku uruchomiliśmy WPForms, Kreator formularzy typu “przeciągnij i upuść”, którego celem jest stworzenie najbardziej przyjaznej dla początkujących wtyczki do formularzy WordPress. Myślę, że odwalamy kawał dobrej roboty.

Przeszło ponad 1,1 miliona pobrań i aktywnie działa na ponad stronach internetowych 300,000. Najlepsze jest to, że mamy średnią ocenę 4.9 na 5 z ponad 652 pięciogwiazdkowymi recenzjami.

Możesz go pobrać za darmo ze strony WPForms lub ze strony WordPress.org katalog wtyczek.

Spróbuj, aby zobaczyć, dlaczego tak wielu ludzi go kocha!

MonsterInsights

W zeszłym roku nabyliśmy najpopularniejszą wtyczkę Google Analytics dla WordPress od Yoast i przemianowaliśmy ją na MonsterInsights. Jestem naprawdę dumny z aktualizacji, które wprowadziliśmy specjalnie ulepszone śledzenie e-commerce, śledzenie linków partnerskich i wiele innych.

Jeśli jesteś poważnym właścicielem firmy, sprawdź wersję MonsterInsights Pro, ponieważ pomoże Ci odblokować naprawdę cenne dane w Google Analytics, dzięki czemu możesz przenieść swoją firmę na wyższy poziom.

OptinMonster

OptinMonster to nasz flagowy produkt, a my niedawno ogłosiliśmy wersję 4.0.

Nowa aktualizacja zawierała nowy pulpit nawigacyjny, subkonta + kontrolę uprawnień, lepszy przepływ pracy nad projektem i wiele więcej.

OptinMonster pomaga rozwijać listę e-mail poprzez konwersję porzucania odwiedzających witrynę na subskrybentów. Jeśli go nie używasz, tracisz abonentów.

Galeria Envira

Galeria Envira przeszła w tym roku ponad 100 000 aktywnych instalacji. Jest to najpotężniejsza wtyczka galerii WordPress, która jest szybka i łatwa w użyciu.

Mamy ponad dwa tuziny dodatków, od polecanej galerii treści przez WooCommerce po Lightroom. Jestem bardzo podekscytowany kolejną wersją Enviry, nad którą pracuje nasz zespół.

Nasza szkoła w Kambodży

Zacząłem tradycję 3 lata temu, kiedy zbudowaliśmy naszą pierwszą szkołę w Gwatemali. Po zbudowaniu 3 szkół w Gwatemali dzięki Ołówkom obietnicy, Amanda i ja chcieliśmy pomóc w innym regionie.

Mój przyjaciel Neil Patel przedstawił mnie Billowi i Nancy z Cambodian Village Fund. Dzięki ich niesamowitej pracy udało nam się zbudować szkołę podstawową w Kambodży. Chociaż nie byłem w stanie uczestniczyć w ceremonii otwarcia, ponieważ Solomon jest tak młody, zdecydowanie nie mogę się doczekać, aby tam pojechać w przyszłości.

Cambodian Village Fund

Dziękuję Wszystkim

Chcę podziękować wszystkim, którzy wspierali nas w tej podróży. Naprawdę doceniam wszystkie Twoje retweety, osobiste e-maile, sugestie dotyczące treści i osobiste uściski / interakcje podczas wydarzeń.

Wszyscy jesteście niesamowici i bez Was nie ma Wpbeginnera.

Nie mogę się doczekać kolejnego solidnego roku przed nami.

Syed Balkhi
Założyciel WPBeginner

P. S. zatrudniamy pełnoetatowego (praca zdalna) programistę wtyczek WordPress i specjalistę ds. wsparcia technicznego. Jeśli ty lub ktoś, kogo znasz, byłby zainteresowany dołączeniem do naszego szybko rozwijającego się zespołu, zgłoś się tutaj.

You May Also Like

Co nowego w WordPress 4.5

W artykule: Obsługa Logo MotywuLepsze podglądy dla ikon witrynyResponsywne podglądy w CustomizerzeZoptymalizowana…

21 najlepsze motywy WordPress dla Organizacji Non-Profit

W artykule: Wykonanie strony internetowej dla Organizacji Non-Profit1. Astra2. OceanWP3. Outreach Pro4.…

26 najlepszych przyjaznych dla Gutenberga motywów WordPress

W artykule: Jak znaleźć najlepsze tematy przyjazne Gutenbergowi?1. Astra2. Hestia Pro3. Divi4.…

Optymalizacja Wydajności WooCommerce: Wskazówki I Najlepsze Praktyki 14

Tworzenie sklepu WooCommerce jest bardzo proste: zainstaluj wtyczkę WooCommerce, dodaj produkt lub dwa, Ustaw ceny i gotowe–sklep WooCommerce. Ale prowadzenie udanego sklepu WooCommerce znacznie się różni. Planowanie i optymalizacja witryny ecommerce nie jest łatwym zadaniem, ale istnieje wiele wskazówek i najlepszych praktyk dotyczących optymalizacji WooCommerce…