Jeśli chodzi o Wordcampy, jesteśmy długoletnimi słuchaczami, dzwoniącymi po raz pierwszy.

Chodzi mi o to, że od samego początku cieszymy się z uczestnictwa i okazjonalnych wystąpień na różnych obozach na całym świecie, ale oprócz kilku mniejszych wyjątków, tak naprawdę nie poszliśmy “na całość” sponsoringu.

To się dla nas zmienia w dość duży sposób jeszcze w tym tygodniu, ponieważ kilkanaście piekarzy z nas jedzie do Nashville na WordCamp US 2018!

Photo of our team at the WCUS 2017 after party.
Członkowie naszego zespołu na WCUS 2017 after party-będzie ciężko na szczycie!

Jesteśmy zaszczyceni, że jesteśmy sponsorami poziomu “platynowego” wraz z wieloma innymi fantastycznymi firmami w społeczności WordPress. Planujemy kontynuować to do 2019 z WordCamp Phoenix, WordCamp EU i innymi. Jeśli nigdy wcześniej nie byłeś na Wordcampie, zdecydowanie zalecamy uważanie na taki, który jest blisko ciebie.

Zobaczymy Się Na Miejscu?

Jeśli będziesz w Nashville na WCUS, przywitaj się. Będziemy mieli stoisko w hali sponsorów, i miejmy nadzieję, że nasza DZIESIĘCIOMETROWA Wieża superbohaterów ułatwi nam dostrzeżenie nas.

Wpadnij po koszulki, naklejki, zaproszenie na nasze spotkanie towarzyskie (w sobotni wieczór!) i wiele innych. Mamy sporo do przekazania.

Plus, zakładając, że nie zostanie zatrzymany przez TSA lub Urząd Celny i imigracyjny, oczekujemy, że nasz własny Devman również się pojawi!

Devman watching over city
Czy to może być prawdziwe? Czy to możliwe?

I wypatrujcie Micah w żółtej koszulce “Hello WP”, gdy nagrywa dźwięk do odcinka naszej nowej serii podcastów dziennikarskich!

Dołącz Do Nas Wirtualnie!

Jeśli Nashville jest zbyt daleko (lub zbyt zimno o tej porze roku), aby zrobić to osobiście, możesz oglądać wszystkie sesje za darmo w transmisji na żywo. Ale musisz dostać bilet na transmisję na żywo tutaj.

Osobiście Lub Daleko

Ci na WordCamp lub w inny sposób, będziesz chciał śledzić nas na Instagramie i Twitterze, ponieważ na pewno udostępnimy zdjęcia, myśli z sesji i wiele innych.

I wreszcie, Nashville jest trafnie nazwany “Music City”, a my kuratorem kilka z naszych ulubionych piosenek związanych z krajem i Tennesse na tej liście odtwarzania Spotify tutaj, aby pomóc ci w odpowiednim nastroju. Pozostawiam to tobie, aby zdecydować, czy trzeci utwór na liście odtwarzania został dodany jako komentarz do obecnego stanu Gutenberga i WordPress 5.0. 🙂

Mamy nadzieję zobaczyć wielu z was wkrótce!

Będziesz z nami na WCUS? Chcielibyśmy cię poznać IRL. Daj nam znać w komentarzach, abyśmy mogli cię szukać.

Tagi:

You May Also Like

Jak naprawić nieprawidłowy błąd JSON w WordPress (Przewodnik dla początkujących)

W artykule: Co powoduje błąd “nieprawidłowa odpowiedź JSON” w WordPress?1. Sprawdź adresy…

Jak naprawić błąd krytyczny w WordPress (krok po kroku)

W artykule: Co To jest błąd krytyczny w WordPress?Co powoduje krytyczny błąd…

Jak zmienić kolor linku w WordPress (poradnik dla początkujących)

W artykule: Dlaczego Linki Są Ważne?Jak dodawać linki w postach i stronach…

9 Najlepsze Darmowe Wtyczki WordPress Author Bio Box

W artykule: 1. Simple Author Box2. Branda3. Autor postu WP4. Author Bio…