Szczęśliwego Prima Aprilis

Drodzy Użytkownicy WPBeginner,

Z powodu tej recesji firma Uzzz Productions została dotknięta poważną przeszkodą finansową. Po spotkaniu grupowym ze wszystkimi redaktorami WPBeginner, pracownikami Uzzz Productions i naszym menedżerem finansowym, postanowiliśmy wyciągnąć wtyczkę z tego projektu. Kwiecień będzie ostatnim miesiącem, zobaczysz nowe artykuły na WPBeginner, a to będzie ostatni miesiąc, w którym zapewnimy naszą bezpłatną usługę konfiguracji bloga WordPress. Będziemy nadal wspierać wszystkie poprzednie artykuły do końca kwietnia 2010 roku. Po kwietniu wszystkie stare artykuły pozostaną żywe jako baza danych do wykorzystania przez innych, ale nie zapewnimy więcej wsparcia ani nowej zawartości.

To była trudna decyzja, ale po przeanalizowaniu naszego raportu zysków / strat wydaje się, że WPBeginner zajmuje więcej czasu, niż możemy wydać. Zapewniamy bezpłatne wsparcie dla każdego użytkownika, który do nas pisze. Chociaż był to idealny cel, aby uczynić rzeczy wolnymi,nie był zrównoważony.

Dajemy sobie więcej czasu na znalezienie lepszego rozwiązania, opóźniając datę zabójstwa na 30 kwietnia 2010. W tym czasie rozważane będą wszystkie opcje, w tym sprzedaż witryny lub umieszczenie większej liczby reklam na stronie. Jeśli ten problem nadal, to będziemy musieli zrobić nie do pomyślenia (zamknąć tę stronę).

Jak można zapisać WPBeginner?

Poleć znajomym na naszej stronie, abyśmy mogli mieć większy ruch. To przekona reklamodawców do reklamowania się na naszej stronie.

Możesz dołączyć do naszej społeczności na Twitterze i Facebooku. Udostępnianie naszych artykułów w sieciach społecznościowych przyniesie większą ekspozycję na WPBeginner, co pomoże nam zdobyć więcej reklamodawców.

Kupuj produkty od jednego z naszych partnerów za pomocą naszego linku (który następnie zapłaci nam prowizję, która z pewnością bardzo pomoże). Produkty te pomogą Ci również w blogowaniu, więc jest to sytuacja, w której wszyscy wygrywają.

– OIOPublisher
~ Aweber
– Market Me Tweet
– Formy Grawitacyjne
– Motywy Studiopress
– Kopanie w WordPress-eBook
– Wszechmocny Temat Pracy Magisterskiej

Na koniec możesz przekazać hojną darowiznę (liczy się każdy grosz), aby subsydiować nasze koszty operacyjne.

Pozdrawiam Cieplutko,
Redakcja WPBeginner (Syed, Amanda, Zain, Muhammad i David)

Czy to było wystarczająco przekonujące?? Nie, zawsze tu jesteśmy. To jest Prima Aprilis Post. Nie chcę was wkurzyć myśląc, że manipulujemy Prima Aprilis Dla Pieniędzy. Chociaż wszystkie Twoje darowizny i wsparcie są nadal mile widziane :)

You May Also Like

21 najlepsze motywy WordPress dla Organizacji Non-Profit

W artykule: Wykonanie strony internetowej dla Organizacji Non-Profit1. Astra2. OceanWP3. Outreach Pro4.…

Co nowego w WordPress 4.5

W artykule: Obsługa Logo MotywuLepsze podglądy dla ikon witrynyResponsywne podglądy w CustomizerzeZoptymalizowana…

26 najlepszych przyjaznych dla Gutenberga motywów WordPress

W artykule: Jak znaleźć najlepsze tematy przyjazne Gutenbergowi?1. Astra2. Hestia Pro3. Divi4.…

Optymalizacja Wydajności WooCommerce: Wskazówki I Najlepsze Praktyki 14

Tworzenie sklepu WooCommerce jest bardzo proste: zainstaluj wtyczkę WooCommerce, dodaj produkt lub dwa, Ustaw ceny i gotowe–sklep WooCommerce. Ale prowadzenie udanego sklepu WooCommerce znacznie się różni. Planowanie i optymalizacja witryny ecommerce nie jest łatwym zadaniem, ale istnieje wiele wskazówek i najlepszych praktyk dotyczących optymalizacji WooCommerce…