Smush jest już Coca-Colą optymalizacji obrazu (nawet jej konkurenci nazywają optymalizację obrazu Smushing). A teraz jest jeszcze więcej do kochania; większa kompresja (5MB!) za darmo z lepszym rozmazywaniem obrazu 50 wraz z aktualizacją CDN i rozszerzoną obsługą 3rd dla użytkowników Smush Pro.

Jest prawdziwym standardem tworzenia wszystkich obrazów w bibliotece multimediów WordPress szybko, wyraźnie i oszałamiająco.

Nic dziwnego, że zaufała optymalizacji prawie 350 obrazów na sekundę, to 30 milionów obrazów dziennie i 35,9 miliardów obrazów w tym poście. Ale kto liczy 😉

Ten rok przyniósł najistotniejsze ulepszenia naszego heroicznego optymalizatora.

 • CDN (dla naszych użytkowników pro)
 • Konwersja WebP (również pro)
 • Leniwe ładowanie (w zestawie bezpłatne)
 • Wykrywanie zmiany rozmiaru obrazu (bezpłatnie dla wszystkich)
 • I automatyczna zmiana rozmiaru obrazu (dla naszych członków pro)

Nowe Funkcje Dla Użytkowników Darmowych I Pro

Dzięki darmowej wersji Smush każdy przesłany obraz jest automatycznie optymalizowany dzięki wielokrotnie nagradzanej bezstratnej kompresji poprawiającej szybkość stron, zwiększającej przestrzeń na serwerach, plasującej Cię wyżej w Google i oszczędzającej czas i pieniądze.

Jak wiecie, jesteśmy wielkimi fanami tworzenia rzeczy tak darmowych i otwartych, jak to tylko możliwe, a dzięki waszym opiniom znaleźliśmy dwie nowe możliwości, aby dać każdemu szansę na większe oszczędności.

 1. Zwiększyliśmy naszą bezpłatną kompresję obrazów z 1MB do 5MB
 2. Smush free teraz optymalizuje obrazy 50 na raz jeszcze płynniej niż wcześniej dzięki przyjemnej aktualizacji UX

Ponadto członkowie WPMU DEV znajdą więcej precyzyjnych kontroli w interfejsie Smush Pro, w tym wzmocniony CDN i ulepszone leniwe Ładowanie.

Na przykład:

 1. Przełącza kontrolę nad rozmiarami miniatur do kompresji za pomocą niestandardowego selektora rozmiaru obrazu
 2. Leniwe Ładowanie można teraz wyłączyć dla określonych typów postów, a teraz pojedynczych obrazów według klas
 3. Chcesz przywrócić nieskompresowane wersje wszystkich obrazów? Smush ma teraz opcję przywracania zbiorczego
 4. Ulepszyliśmy sposób wykrywania i przetwarzania obrazów, aby poprawić wydajność
 5. Nieustannie pracujemy nad tym, aby Smush był właściwym wyborem dla każdej konfiguracji. Dzięki tej wersji Smush uzyskuje ulepszoną kompatybilność z Revolution Slider i obsługą leniwego ładowania innych firm wraz z ulepszoną kompatybilnością z Kreatorem Stron WPBakery, ACF, SiteGround, GoDaddy i Bluehost

Więc zanurzmy się i zobaczmy, jak nowe funkcje w Smush 3.2.1 rozszerzają Twoją przewagę, jeśli chodzi o optymalizację obrazu na twoich stronach WordPress.

Kompresuj dowolny obraz do 5MB zupełnie za darmo

Smush zawsze oferował wszystkim bezpłatną i nieograniczoną kompresję na dowolnym 1MB lub mniejszym obrazie. Mów o dużych oszczędnościach zasobów dla milionów użytkowników na miliardach obrazów.

Dzisiaj dajemy wszystkim ulepszenie! 500% upgrade! Teraz możesz Smush dowolny obraz do 5MB za pomocą jej bezpiecznych i potężnych serwerów. To powinno obejmować nie tylko twoje miniatury, ale prawie każdy plik, który wysyłasz jej drogą.

Zrób to luzem i Cofnij to luzem

Teraz, aby rozwiązać gorący bilet i dać naszym członkom coś do uśmiechu, wprowadzając bardzo pożądaną funkcję do wersji Pro … masowo Cofnij!

Jeśli kiedykolwiek chciałeś cofnąć kompresję Smush na jednym lub dwóch obrazach, nie jest to wielka sprawa, ale w przypadku klastra obrazów lub całej biblioteki obrazów może to być zniechęcające. Już nie. Teraz Smush jest wyposażony w opcję masowego powrotu obrazów do domyślnej kompresji WordPress.

Automatyzacja według rozmiaru miniatury

Czy wiesz, że gdy przesyłasz pojedynczy obraz do swojej witryny, domyślnie WordPress tworzy pliki o rozmiarach 3? W zależności od tego, jakiego motywu lub wtyczek używasz, możesz szybko przejść do zdjęć 5 lub 10? Pomyśl o tym, po przesłaniu 3 obrazów WordPress może faktycznie wygenerować 30 różnych plików graficznych… i każdy z tych plików graficznych może być zoptymalizowany automatycznie przez Smush.

Ale posunęliśmy się o krok dalej do zautomatyzowanej kontroli optymalizacji Smush.

Teraz możesz ustawić rozmiar miniatur, które mają być dołączane lub wykluczane z kompresji. Nieźle!

Być może zarządzasz photoblogiem i chcesz zoptymalizować wszystkie małe i średnie obrazy, ale musisz wykluczyć dużą wersję podglądu full-res, która jest nieskompresowana i zachowuje wszystkie meta-informacje. Teraz możesz.

W sekcji Ustawienia modułu masowego Smush Zmień rozmiary obrazów ze wszystkich na niestandardowe. Następnie wybierz rozmiary plików, które chcesz wykluczyć z automatycznego Smush. Dla większości użytkowników domyślne wszystko jest idealne, ale jeśli napotkasz specjalne przypadki użycia, teraz masz możliwość wyboru.

Smush image sizes settings
Gdy chcesz rozmyć dużo (lub tylko kilka) rozmiarów obrazu

Leniwe Ładowanie obraz po obrazie

Jeśli go przegapiłeś, Smush 3.2 został zapakowany z leniwym ładowaniem. Pozwala to wczytywać obrazy podczas przewijania do widoku w przeglądarce.

Ta ważna i niesamowita nowa funkcja pojawiła się z możliwością wyboru stron, które chcesz leniwie załadować. Teraz możesz ustawić konkretne obrazy, które chcesz leniwie załadować.

W module leniwe ładowanie, w ustawieniu Dołącz/Wyklucz przewiń do klas i identyfikatorów oraz identyfikatora obrazu.

W edytorze bloków możesz nadać obrazom niestandardowe klasy, otwierając zaawansowane ustawienie bloku obrazu i nadając mu klasę. Tyle mocy!

Smush winning things
Ona ma moc, dodododup!

To małe rzeczy (i wielkie rzeczy)

Dzięki 45 + nowym funkcjom, ulepszeniom i poprawkom błędów małe rzeczy mogą mieć tendencję do przysłonięcia, ale naprawdę ciężko pracowaliśmy zarówno nad dużymi przedmiotami biletowymi, jak i mniejszymi ulepszeniami naszego doświadczenia użytkownika, wydajności i kompatybilności z innymi firmami.

To rzeczy, które sprawiają, że wszystko działa płynniej i nigdy nie są zauważane, gdy “po prostu działają” … i to jest Smush – po prostu działa.

Daj więc sobie i swoim klientom prezent najpotężniejszego przyjaznego dla użytkownika optymalizatora obrazu dla WordPress. Zasługujesz na to.

Zgarnij Smush za darmo, wypróbuj Smush Pro za darmo lub zdobądź go jako część naszego członkostwa na platformie WordPress z naszym bezpłatnym okresem próbnym bez ryzyka.

Jak znajdujesz nowego Smusha? Jakieś specjalne życzenia dotyczące nowych darmowych lub pro funkcji? Daj nam znać w komentarzach!

Tagi:

You May Also Like

Jak naprawić nieprawidłowy błąd JSON w WordPress (Przewodnik dla początkujących)

W artykule: Co powoduje błąd “nieprawidłowa odpowiedź JSON” w WordPress?1. Sprawdź adresy…

Jak naprawić błąd krytyczny w WordPress (krok po kroku)

W artykule: Co To jest błąd krytyczny w WordPress?Co powoduje krytyczny błąd…

Jak zmienić kolor linku w WordPress (poradnik dla początkujących)

W artykule: Dlaczego Linki Są Ważne?Jak dodawać linki w postach i stronach…

9 Najlepsze Darmowe Wtyczki WordPress Author Bio Box

W artykule: 1. Simple Author Box2. Branda3. Autor postu WP4. Author Bio…