Projekty WordPress są często pomijane, podobnie jak niektórzy projektanci stron internetowych. Ale prawda jest taka, że istnieje wiele projektów WordPress, które są warte tej samej uwagi, co inne prace artystyczne w galeriach. Poniżej podświetliliśmy 14 prawdziwie artystyczne projekty nagłówków WordPress, które sprawią, że spojrzysz dwa razy i będziesz chciał gapić się na to godzinami.

Podczas gdy staraliśmy się zinterpretować to, co dzieje się w projekcie, tylko artysta może nadać nam prawdziwe znaczenie. Witamy wszystkich artystów, jeśli zobaczą ten post, prosimy o zamieszczenie komentarza z mini opisem, a my dodamy go w tym poście.

1. Ma.tt

Ma.tt

To jest blog założyciela WordPress, Matta Mullenwega. Matt ma bardzo atrakcyjny projekt nagłówka dla swojego WordPressa. Jest to jeden z najbardziej kreatywnych nagłówków, które widzieliśmy na blogu WordPress. Styl tekstu grunge, z doskonałymi kolorami i efektami świetlnymi sprawiają, że ten nagłówek jest wyjątkowy.

2. Web Designer Wall

Web Designer Wall

Ten projekt autorstwa Nicka La otrzymał setki pozytywnych recenzji i jest ostatecznie jednym z najlepiej ocenianych projektów blogów w Internecie. Nick wykonał niesamowitą pracę w wyświetlaniu prawdziwych kolorów, które są przyjazne dla oczu, wraz z doskonałym pozycjonowaniem logo.

3. Web Designer Depot

Web Designer Depot

Walter Apai, facet stojący za WDD wykonał zadziwiającą pracę z projektem nagłówka, który ożywia witrynę jako całość. Interaktywny projekt nagłówka pokazuje eksperckie akcenty artystyczne, na które użytkownik może gapić się godzinami.

Poprawka: Walter poinformował nas, że projekt wykonał Radim Malinic

4. Ayaka Ito

Ayakaito

Ayaka ito jest projektantem mediów, który naprawdę pokazał Twórczy akcent na swoim blogu. W nagłówku dzieje się tak wiele rzeczy, że niemal zastanawia się, co myślał artysta.

5. Deborah Cavenaugh

Deborah Cavenaugh

Nagłówek tej strony ma wiele do zrobienia. Pokazuje prawdziwą formę sztuki typu water color w nagłówku WordPress. Byłbym ciekaw, co Deborah myślała, gdy ta strona została zaprojektowana.

6. N. Pracownia Projektowa

N.Design Studio

Ta strona jest również produkcją Nicka La, który jest znany ze swoich artystycznych projektów. Ten nagłówek ma bardzo przyjazny dla oczu kolor i idealne rozmieszczenie logo. Chociaż kwestionuje to, co ptaki tam robią, ale cokolwiek to jest, wygląda wspaniale.

7. Jason Bradbury

Jason Bradbury

Jason ma bardzo interaktywny nagłówek na swojej stronie internetowej. Efektywne wykorzystanie javascript i wyświetlanie obrazów zapewnia, że jest naprawdę do gadżetów, jak sugeruje strona internetowa. Nagłówek daje dobre pierwsze wrażenie, trochę wolno się ładuje przy okazji, mimo to jest to niesamowity kawałek grafiki.

8. Ozon3

Ozon3

Projektanci ozone pokazali bardzo żywy nagłówek, który mimo, że nie wygląda na to, że ma dużo na głowie. Piękne wykorzystanie koloru i efekt zieleni sprawia, że ten nagłówek jest kreatywnym dziełem sztuki.

9. Amour Chaleur

Amour Chaleur

Po przeczytaniu tej strony, daje nam opis nazwy, Amour Chaleur. To francuskie słowo oznaczające miłość i ciepło. Projektant upewnij się, aby przekazać tę wiadomość za pomocą tego przyjaznego projektu nagłówka. Sceneria w nagłówku sprawia, że chce się na nią patrzeć godzinami.

10. Cukier Węglowy

Carbon Sugar

Projekt nagłówka na Carbon Sugar pokazuje, że autor tej strony jest pracowitym pracownikiem, na co wskazuje kawa. Jest linijka, Papier i inne prawdziwe przedmioty. Ten rodzaj motywu staje się dość powszechny teraz w blogach WordPress, ponieważ jest sporo osób, które używają stylu filiżanki kawy.

11. Ten Indie Dude

That Indie Dude

Nagłówek tej strony mówi użytkownikowi, o czym jest ta strona i wyjaśnia to w bardzo kreatywny sposób. Zdjęcie, które widzisz na górze, to postać z kreskówki właściciela Alexa Linebrinka. Mówi na stronie o byciu niezależnym, trzeba być niezależnym i oryginalnym. Możemy zapewnić Cię Alex, że robisz dobrą robotę ze swoim celem. Bardzo kreatywna robota.

12. Kult Foo

Cult Foo

Cult Foo ma bardzo kolorowy nagłówek z dużą ilością prac plastycznych. Ptaki odbierają piksele jak kawałek poczty. Trudno zrozumieć, jaki przekaz chce przekazać projektant.

13. Drzewo Basmati

Basmati Tree

Nagłówek tej strony nie jest zbyt kolorowy, ponieważ używa stylu grunge. Zastanawiam się tylko, co to dzieło sztuki próbuje przekazać. Jaką wiadomość tam wysyła. Z wyglądu strony jest to blog projektowy,ale z wyglądu nagłówka nie można tego powiedzieć.

14. J. R. Velasco

J. R. Velasco

Velasco stworzył prawdziwe dzieło sztuki. Ludzie mogą wpatrywać się w nią i kłócić się o to, jakie przesłanie stara się przekazać ta sztuka, i nadal nie dojdą do wniosku.

Źródła

Bez tych zaradnych stron nie bylibyśmy w stanie stworzyć tej kolekcji.

  • CSS Mania
  • CSS Drive
  • CSS Elite
  • Zaprojektuj Przekąskę

Jeśli chcesz, aby Twoja witryna miała taką samą ekspozycję, rozważ przesłanie jej do następujących galerii, ponieważ większość czasopism projektantów lub witryn takich jak nasza przegląda je, aby tworzyć nasze listy.

You May Also Like

Jak automatycznie publikować na Facebooku z WordPress?

W artykule: Dlaczego automatycznie udostępniać posty WordPress na Facebooku?Automatycznie Publikuj na Facebooku…

Jak zmienić schemat kolorów Administratora w WordPress (Quick & Easy)

W artykule: Po co zmieniać schemat kolorów Administratora w WordPress?Jak zmienić schemat…

Czym jest Nightografia? Poznaj smartfon Samsung Galaxy S22 5G

W artykule: Nightografia, czyli jak robić zdjęcia nocą telefonemAparat do zdjęć nocnych…

Ile kosztuje uruchomienie witryny członkowskiej? (Edycja 2021)

W artykule: Jak obliczyć koszt strony członkowskiej?Członkostwo Hosting i koszty konfiguracjiKoszty przetwarzania…