How to Automatically Post to Facebook From WordPress

Czy chcesz, aby Twoje posty na blogu były automatycznie publikowane na Facebooku z twojej witryny WordPress? Facebook jest jednym z największych portali społecznościowych na świecie z ponad 2 miliardami aktywnych użytkowników. Udostępnianie swoich postów na blogu pomoże zwiększyć oglądalność stron i zwiększyć ruch w Twojej witrynie. W tym artykule pokażemy, jak automatycznie publikować na Facebooku za każdym razem, gdy publikujesz nowy post na blogu WordPress.

How to Automatically Post to Facebook From WordPress

Dlaczego automatycznie udostępniać posty WordPress na Facebooku?

Najprostszym sposobem na zbudowanie obserwujących i pozostawanie w kontakcie z użytkownikami jest budowanie listy e-mail. Mimo to nie możesz zignorować ogromnej bazy użytkowników serwisów społecznościowych, takich jak Facebook.

Jako największy serwis społecznościowy Facebook ma ponad 2 miliardy aktywnych użytkowników. Ta globalna publiczność może stać się dużym źródłem ruchu dla Twojej witryny WordPress.

Będziesz musiał współpracować z użytkownikami na Facebooku, aby zbudować silną obserwację. Oznacza to odpowiadanie na komentarze, udostępnianie treści i regularne aktualizacje na Facebooku.

Może to stać się przytłaczające, więc przygotowaliśmy kompletny ściągawkę do mediów społecznościowych dla WordPress, aby pomóc Ci zacząć.

Mając to na uwadze, przyjrzyjmy się, jak łatwo publikować na Facebooku, gdy publikujesz nowy post w WordPress.

Automatycznie Publikuj na Facebooku z WordPress za pomocą niesamowitego Automatora

Uncanny Automator to najlepsza wtyczka automatyzacji WordPress, która pomaga tworzyć zautomatyzowane przepływy pracy bez pisania kodu.

Instagram Facebook, Google Drive, Slack, Asana, Twitter, Instagram i wiele innych.

Uncanny Automator

Darmowa wersja jest dostępna i daje 1,000 Darmowe kredyty do wykorzystania z Facebookiem. Po wykorzystaniu tych kredytów będziesz potrzebować konta Pro lub wyższego, aby kontynuować automatyczne publikowanie na Facebooku.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to zainstalować i aktywować niesamowitą wtyczkę Automatora. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz nasz przewodnik krok po kroku, jak zainstalować wtyczkę WordPress.

Po aktywacji zostaniesz również poproszony o zainstalowanie bezpłatnej wersji Uncanny Automator. Ta lekka wersja wtyczki ma ograniczone funkcje, ale jest używana jako podstawa dla wersji Pro.

Następnie musisz przejść do Automator ” Aktywacja Licencji strona, aby wprowadzić klucz licencyjny. Możesz znaleźć te informacje pod swoim kontem na stronie Uncanny Automator.

Uncanny Automator License Key

Podłączanie strony na Facebooku do niesamowitego Automatora

Facebook automation to aplikacja, która pozwala na tworzenie automatyzacji na Facebooku.

Aby to zrobić, przejdź do Automator ” Ustawienia i kliknij na zakładkę Facebook. Po tym, musisz kliknąć przycisk Połącz strony na Facebooku.

Click the Connect Facebook Pages Button

Po kliknięciu tego przycisku pojawi się okienko, w którym możesz zalogować się na swoje konto na Facebooku.

Po zalogowaniu zostaniesz zapytany, czy chcesz kontynuować i niech Uncanny Automator otrzyma Twoje imię i zdjęcie profilowe. Musisz kliknąć przycisk “Kontynuuj jako”.

Click the Continue Button

Następnie zostaniesz zapytany, czy chcesz korzystać z konta firmowego na Instagramie z niesamowitym Automatorem. Możesz to zrobić, jeśli planujesz tworzyć zautomatyzowane przepływy pracy za pomocą Instagram.

W tym samouczku po prostu klikniemy przycisk Dalej.

You Can Connect Uncanny Automator to an Instragram Business Account

Następnie zostanie wyświetlona lista stron na Facebooku. Musisz wybrać ten, który chcesz opublikować, a następnie kliknąć przycisk Dalej.

Select the Page You Wish to Post To

Facebook Instagram i Strona Facebook.po wykonaniu tego, zostaniesz poproszony o udzielenie niesamowitego pozwolenia Automator do robienia pewnych rzeczy z kontem na Instagramie i stronie na Facebooku.

Musisz odpowiedzieć tak na opcje dotyczące strony na Facebooku,a następnie kliknąć przycisk Gotowe.

Give Uncanny Automator Permission

Instagram Instagram opcji należy odpowiedzieć tak, jak również, jeśli planujesz utworzyć automatyzację Instagram za pomocą niesamowitego Automatora.

Uncanny Automator jest teraz połączony z Facebookiem i powinieneś kliknąć przycisk OK, aby zakończyć konfigurację.

Uncanny Automator Is Now Linked to Facebook

Automatyczne publikowanie na Facebooku z niesamowitego Automatora

Teraz jesteśmy gotowi do utworzenia zautomatyzowanego przepływu pracy, aby publikować na Facebooku. Niezwykły Automator nazywa te “przepisy”. Po prostu przejdź do Automator ” Dodaj nowy strona do stworzenia pierwszego przepisu.

Zostaniesz poproszony o wybranie, czy chcesz utworzyć przepis “zalogowany”, czy “każdy”; przepis. Wybierz “zalogowani użytkownicy”, a następnie kliknij przycisk Potwierdź.

Select 'Logged-in Users'

Możesz teraz zacząć budować swój pierwszy niezwykły przepis Automatora.

Najpierw musisz dodać tytuł. Przepis nazwiemy “automatycznie Publikuj na Facebooku” i wpisz go w polu tytułu.

Add a Title

Następnie musisz zdefiniować warunek, który uruchomi akcję. Chcemy publikować na Facebooku za każdym razem, gdy publikowany jest post WordPress. Musisz więc kliknąć ikonę WordPress pod “wybierz integrację”.

Zobaczysz teraz listę wyzwalaczy WordPress. Powinieneś wyszukać “Publikuj” i wybrać WYZWALACZ o nazwie “użytkownik publikuje rodzaj postu z określeniem taksonomicznym w taksonomii”.

You'll See a List of WordPress Triggers

W tym samouczku chcemy publikować na Facebooku, gdy publikujemy post na blogu, a nie Stronę. Zmienimy więc typ postu na Post i pozostawimy inne ustawienia bez zmian. Nie zapomnij zapisać ustawień, klikając przycisk Zapisz.

Change the Post Type to 'Post'

Jeśli chcesz, aby tylko niektóre rodzaje treści były publikowane na Facebooku, możesz wybrać jedną kategorię lub tag, wybierając odpowiednie opcje z rozwijanych terminów Taksonomia i taksonomia.

Następnie musisz wybrać akcję, która będzie miała miejsce za każdym razem, gdy publikowany jest post. Zacznij od kliknięcia przycisku “Dodaj akcję”.

Click the Add Action Button

Powinieneś teraz zobaczyć listę zintegrowanych usług obsługiwanych przez Uncanny Automator. Wystarczy kliknąć przycisk Facebook.

Click the Facebook Button

Zobaczysz teraz listę akcji na Facebooku. Powinieneś wybrać opcję “Opublikuj post na Stronie na Facebooku”.

Select the Option that Says 'Publish a Post to a Facebook Page

Jeśli masz połączenie z więcej niż jedną stroną na Facebooku, musisz wybrać tę, którą chcesz opublikować.

Następnie należy wpisać wiadomość w polu tekstowym wiadomość, którą chcesz opublikować na swojej stronie na Facebooku przy każdym poście.

Select the Facebook Page You Wish to Post To

Następnie musisz dodać tytuł postu i adres URL do wiadomości. Musisz nacisnąć klawisz Enter, aby rozpocząć nową linię, a następnie kliknij przycisk gwiazdki po prawej stronie pola tekstowego wiadomości.

Click the Asterisk Icon

Teraz musisz kliknąć ikonę strzałki w dół obok “użytkownik publikuje Post”, aby uzyskać dostęp do pól, które dodają informacje o opublikowanym poście.

Dostępne tokeny obejmują typ i tytuł postu, adres URL i treść postu i wiele innych. Należy kliknąć na “tytuł postu”, aby wstawić go do wiadomości.

Click Post Title to Insert It into the Message

Wykonaj te same kroki, aby dodać adres URL postu do własnej linii. Wiadomość powinna teraz wyglądać jak zrzut ekranu poniżej i możesz dostosować go do własnej witryny WordPress i strony na Facebooku.

Completed Message

Nie zapomnij kliknąć przycisku Zapisz, aby zapisać swoją akcję.

Jeśli chcesz, możesz ustawić dodaj opóźnienie przed niesamowitym postem Automatora na Facebooku. W ten sposób możesz zaplanować post, gdy twoja publiczność w mediach społecznościowych jest najbardziej aktywna.

Musisz najechać myszką na przełącznik Live po prawej stronie, aż pojawi się przycisk opóźnienia. Po kliknięciu będziesz mógł wybrać, czy akcja zostanie uruchomiona po opóźnieniu czasowym, czy w określonej dacie i godzinie.

Trigger After a Time Delay or on a Specific Date and Time

Teraz twój przepis jest kompletny, ale nieaktywny. Wyzwalacz i akcja zostały ustawione, ale nie będą aktywowane po opublikowaniu nowego postu. Aby to zmienić, musisz przełączyć przycisk przełączania z Draft na Live.

Switch the Toggle Button from Draft to Live

Teraz, gdy twój przepis jest aktywny, następnym razem, gdy opublikujesz post na swojej stronie WordPress, wiadomość zostanie również opublikowana na twojej stronie na Facebooku.

Aby to przetestować, opublikowaliśmy nowy wpis na blogu na naszej stronie testowej, i tak post pojawił się na naszej stronie na Facebooku.

This Is How the Post Appeared on Our Facebook Page

Jeśli widzisz, że prawy miniaturka obrazu nie pojawia się, możesz zobaczyć nasz przewodnik, Jak naprawić nieprawidłowy problem z miniaturami na Facebooku w WordPress.

Mamy nadzieję, że ten poradnik pomógł Ci nauczyć się automatycznie publikować na Facebooku z WordPress.

Możesz także dowiedzieć się, jak stworzyć biuletyn e-mailowy we właściwy sposób lub sprawdź naszą listę wtyczek, które muszą mieć wtyczki, aby rozwijać swoją witrynę.

You May Also Like

Jak zmienić schemat kolorów Administratora w WordPress (Quick & Easy)

W artykule: Po co zmieniać schemat kolorów Administratora w WordPress?Jak zmienić schemat…

Czym jest Nightografia? Poznaj smartfon Samsung Galaxy S22 5G

W artykule: Nightografia, czyli jak robić zdjęcia nocą telefonemAparat do zdjęć nocnych…

Ile kosztuje uruchomienie witryny członkowskiej? (Edycja 2021)

W artykule: Jak obliczyć koszt strony członkowskiej?Członkostwo Hosting i koszty konfiguracjiKoszty przetwarzania…

Com vs Net-Jaka jest różnica między rozszerzeniami domen

W artykule: Czym są rozszerzenia nazw domen. Com I. Net?Różnica między nazwami…