Zestawy ikon w mediach społecznościowych w WordPress

Szukasz ikony mediów społecznościowych dla swojej witryny WordPress?

Podczas gdy wiele wtyczek WordPress pozwala dodawać ikony mediów społecznościowych w WordPress, niektórzy użytkownicy mogą ręcznie dodawać niestandardowe obrazy ikon i łączyć je z profilami w mediach społecznościowych.

W tym artykule pokażemy Ci jedne z najlepszych darmowych zestawów ikon mediów społecznościowych dla użytkowników WordPress.

Social Media Icon Sets in WordPress

Dlaczego warto korzystać z zestawów ikon mediów społecznościowych dla WordPress?

Znalezienie odpowiedniej ikony pasującej do motywu i stylu witryny WordPress może być trudne.

Chociaż możesz łatwo dodać przyciski udostępniania społecznościowego w WordPress za pomocą wtyczki, mogą one nie być dokładnie tym, czego potrzebujesz w swojej witrynie.

Wybierając własne ikony mediów społecznościowych, możesz dostosować ich kolor, rozmiar, kształt i orientację zgodnie z własnymi potrzebami. W ten sposób możesz mieć pewność, że wszystko na twojej stronie jest zgodne z projektem Twojej marki.

Mając to na uwadze, rzućmy okiem na jedne z najlepszych darmowych zestawów ikon mediów społecznościowych, których możesz użyć w swojej witrynie WordPress.

1. Font Awesome

Font Awesome

Font Awesome to jeden z najlepszych zestawów ikon open-source, których możesz używać w WordPress. Jest wyposażony w bibliotekę ponad 1600 darmowych ikon.

Możesz wybrać ikony z ponad 50 różnych kategorii, co sprawia, że Font Awesome jest doskonałym wyborem dla obrazów społecznościowych i innych zastosowań, takich jak dodawanie pól funkcji z ikonami. Ponadto bardzo łatwo jest edytować rozmiar, kolor i wyrównanie ikon.

Możesz ręcznie dodać Font Awesome do swojego motywu WordPress lub użyć wtyczki. Zalecamy użycie lepszej wtyczki Font Awesome, aby zintegrować Font Awesome z witryną WordPress bez edycji kodu.

Wtyczka mediów społecznościowych zawiera skróty, HTML i opcje TinyMCE, aby łatwo dodawać ikony w dowolnym miejscu w witrynie WordPress.

2. Geekly-Zestaw Ikon 40

Geekly flat and social icons

Zestaw ikon Geekly zawiera piękne ikony 40, w tym ikony mediów społecznościowych 25. Oprócz mediów społecznościowych dostajesz również ogólne ikony, których możesz użyć na swojej stronie.

Każda ikona ma wymiary 512px i można je dostosować w dowolnym narzędziu do edycji zdjęć, takim jak Photoshop.

3. Social Media Płaskie Ikony

40 social media flat icons

Social Media Flat Icons to piękny zestaw zawierający ikony mediów społecznościowych 40.

Każda ikona jest dostępna w czterech rozmiarach: 32×32 px, 64×64 px, 128×128 px i 256×256 px. Do każdej ikony dodano długi cień, dzięki czemu są bardziej przyciągające wzrok i wyróżniają się na ekranie.

4. Okrągłe Płaskie Ikony Retina-Gotowe

Circle flat icons retina ready

Circle Flat Icons Retina-Ready oferuje piękną ikonę mediów społecznościowych ustawioną przez Land of Web, która będzie dobrze wyglądać z każdym projektem.

Możesz wybierać spośród 24 wysokiej jakości ikon dla różnych platform społecznościowych, w tym Facebooka, Twittera, Pinteresta, Dribble, Behance i wielu innych.

Wszystkie ikony są w formacie PNG i są dostępne w rozmiarach 256X256PX, 128x128px, 64x64px i 32x32px. Zapewnia to elastyczność wyboru rozmiaru ikon, który odpowiada twoim potrzebom.

5. 20 Ikony Mediów Społecznościowych

20 social media icons

20 Social Media Icons to prosty zestaw ikon stworzony przez Dawida Dapszusa. Zawiera ikony 20 dla najpopularniejszych serwisów społecznościowych. Projekt dobrze współgra z minimalistycznym motywem.

Wybierz ikonę dla swojej strony na Facebooku, Twitterze, LinkedIn, Pinterest, YouTube i innych. Wszystkie ikony w zestawie mają rozmiar 80X80PX i są w formacie PNG.

6. Proste Płaskie Ikony Mediów Społecznościowych

Simple flat social media icons

Proste płaskie ikony mediów społecznościowych to zestaw ikon dostarczany z formatami plików PNG.

Zawiera ikony 20 najpopularniejszych platform społecznościowych. Każdy plik ikon ma wymiary 114x114px, ale możesz łatwo zmienić ich rozmiar za pomocą narzędzia do edycji zdjęć.

7. 24 Darmowe Płaskie Ikony Społecznościowe

24 Free flat social icons

24 Free Flat Social Icons to całkowicie darmowe ikony społecznościowe ustawione przez Mohammeda Alyousfiego. Każda ikona społecznościowa ma 4 różne style do wyboru, co oferuje dużą elastyczność.

Zestaw zawiera 24 ikony, a każda ikona jest w 7 różnych rozmiarach od 512px do 16px. Pakiet zawiera również pliki źródłowe w formatach AI i EPS.

W ten sposób możesz dostosować ikony potrzebne do swojej witryny i korzystać z mediów społecznościowych, aby zwiększyć subskrybentów e-maili, obserwujących i zwiększyć ruch.

8. Ikony Mediów Społecznościowych

Social media icon set

Ikona mediów społecznościowych ustawiona przez Luke ‘ a Taylora to darmowy pakiet ikon, który występuje w dwóch wariantach dla ciemnego i jasnego tła.

Prosty styl sprawia, że idealnie nadają się do użycia z dowolną kolorystyką.

Pakiet zawiera 89 ikon mediów społecznościowych w obu wariantach. Poza popularnymi platformami społecznościowymi otrzymujesz również ikony dla PayPal, Amazon, Apple, Android, Google Play, eBay i innych.

9. Free social Media Icon Set by Hugo

Free social media icon set by Hugo

Free Social Media icon Set by Hugo to kolejny zestaw ikon do udostępniania w mediach społecznościowych dla Twojej witryny WordPress. Styl wygląda podobnie do przycisku call to action, a nie do typowej ikony.

Pakiet zawiera 8 ikon w pliku PSD. Ikony są przeznaczone do udostępniania treści na różnych platformach społecznościowych. Możesz łatwo sparować je z kanałami społecznościowymi, aby zwiększyć liczbę obserwujących.

Z drugiej strony, zestaw ikon jest ograniczony do ikon 8 w porównaniu do innych większych zestawów na naszej liście.

10. Ikony Społecznościowe Ręcznie Rysowane

Social icons hand drawn

Social Icons Hand Drawn to unikalny zestaw ikon społecznościowych, których możesz użyć w swojej witrynie WordPress. Zapewniają one inny styl w porównaniu do innych konwencjonalnych ikon i sprawdziłyby się dobrze w połączeniu z bardziej artystycznymi tematami.

W zestawie znajdziesz 31 ikon dla najpopularniejszych serwisów społecznościowych. Każda ikona jest w formacie PNG i jest dostępna w czterech różnych rozmiarach, w tym 24x24px, 32x32px, 48x48px i 64x64px.

11. Darmowy Pakiet Ikon Mediów Społecznościowych Polaroid

Free polaroid social icon pack

Darmowy pakiet ikon mediów społecznościowych Polaroid oferuje ikony, które mają połysk polaroid. Są zaprojektowane tak, aby dać wygląd i odczucie używania obrazu polaroid jako ikon społecznościowych i pasowałyby do motywu WordPress fotografii.

Pakiet zawiera ikony 16 dla różnych serwisów społecznościowych i innych usług. Niektóre z popularnych platform to Facebook, LinkedIn, YouTube, Twitter i Reddit.

12. Social Glow Icon Set

Social glow icon set

Zestaw ikon Social Glow oferuje 16 ikon różnych platform społecznościowych i stron internetowych. Każda przyciągająca uwagę ikona ma błyszczące wykończenie i jest dostępna w formacie PNG.

Możesz także wybierać spośród 3 różnych rozmiarów ikon, w tym 16x16px, 32x32px i 64x64px.

13. Drewniane Ikony Społecznościowe

Wood social networking icons

Wood Social Networking Icons to kompleksowa kolekcja ikon społecznościowych o wysokiej rozdzielczości 108, których możesz używać na swoim blogu WordPress, sklepie eCommerce, witrynie członkowskiej lub dowolnej witrynie.

Pakiet ikon zawiera obrazy w formacie PNG dla niektórych z najpopularniejszych platform społecznościowych. Wszystkie ikony mają drewniane wykończenie, nadając im inny wygląd niż standardowe ikony społecznościowe.

14. SocioLEGO Lego Social Icon Set

SocioLEGO social icon set

SocioLEGO Lego Social Icon Set oferuje 11 różnych ikon do wykorzystania na swojej stronie internetowej. To, co odróżnia ten pakiet ikon społecznościowych od innych, to fakt, że wszystkie ikony mają kształt klocka lego.

Te ikony są doskonałym dodatkiem do witryn oferujących treści edukacyjne dla dzieci lub stron z Grami.

W pakiecie masz do wyboru cztery różne rozmiary ikon, w tym 256x256px, 128x128px, 64x64px i 32x32px.

15. Eksperymentalne Ikony Społeczne

Experimental social icons

Eksperymentalne ikony społecznościowe to kolejna darmowa ikona społecznościowa ustawiona na naszej liście. Wszystkie ikony na opakowaniu są pokazane w zlewce, cylindrycznym sprzęcie do eksperymentów laboratoryjnych.

Ikony te mogą być pomocne w przypadku stron internetowych wykorzystujących tematykę edukacyjną lub prezentujących eksperymenty naukowe, badania i inne treści edukacyjne.

Jedynym minusem korzystania z tego zestawu ikon społecznościowych jest to, że masz tylko ikony 6 do wyboru. Jednak każda ikona jest dostępna w 2 różnych rozmiarach, a każdy obraz jest w formacie PNG.

16. Zestaw Ikon Społecznościowych Rivet

Rivet social icon pack

Zestaw ikon społecznościowych Rivet zawiera 14 darmowych ikon sieci społecznościowych. Wszystkie ikony mają stalowe wykończenie, co sprawia, że wyglądają jak wydrukowane na metalowej blasze.

Zapewniają inny wygląd i możesz ich używać z dowolnym motywem WordPress. W pakiecie ikon otrzymujesz format Obrazu PNG i rozmiar obrazu 64x65px.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepszy darmowy zestaw ikon mediów społecznościowych do użycia w Twojej witrynie WordPress. Możesz również sprawdzić nasz przewodnik, jak wybrać najlepsze oprogramowanie do projektowania i najlepsze wtyczki WooCommerce.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Znajdziesz nas również na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

Jak automatycznie publikować na Facebooku z WordPress?

W artykule: Dlaczego automatycznie udostępniać posty WordPress na Facebooku?Automatycznie Publikuj na Facebooku…

Jak zmienić schemat kolorów Administratora w WordPress (Quick & Easy)

W artykule: Po co zmieniać schemat kolorów Administratora w WordPress?Jak zmienić schemat…

Ile kosztuje uruchomienie witryny członkowskiej? (Edycja 2021)

W artykule: Jak obliczyć koszt strony członkowskiej?Członkostwo Hosting i koszty konfiguracjiKoszty przetwarzania…

Com vs Net-Jaka jest różnica między rozszerzeniami domen

W artykule: Czym są rozszerzenia nazw domen. Com I. Net?Różnica między nazwami…