Dzięki dziesiątkom tysięcy unikalnych wtyczek WordPress, z pewnością będą takie, o których nigdy nie słyszałeś. Oto 16 ciekawych wtyczek do WordPressa do zbadania.

Często mówi się, że “jeśli potrzebujesz czegoś zrobić, jest do tego Wtyczka WordPress!”W tym poście wymieniamy kilka wtyczek, które pomogą Ci robić rzeczy, o których prawdopodobnie nie wiedziałeś, że możesz, Zabawne wtyczki do WordPressa stworzone przez pomysłowych programistów wtyczek i kilka zabawnych wtyczek do WordPressa!

Ciekawe Wtyczki WordPress

Oto niektóre wtyczki, o których prawdopodobnie nigdy nie słyszałeś. Czy to również może się przydać? Jasne!

 • Forminator-Dla Zabawy Quizy

  Forminator WordPress Plugin

  Ok … niektórzy z Was pewnie o tym słyszeli. Ale jeśli nie, Forminator robi wiele rzeczy dobrze, jak tworzenie quizów. Quizy mogą poprawić Twoje wyniki, dając Twojej witrynie większe zaangażowanie użytkowników, Więcej akcji społecznościowych, więcej opcji wysyłania e-maili… i więcej zabawy! Stwórz odpowiedni quiz, a może to być przełom w Twojej firmie. Pomyśl o uzależniających, wirusowych quizach, które zrobiły rundy z przyjaciółmi znajomych w mediach społecznościowych.

  Oprócz tworzenia zabawnych lub wymagających quizów, które odwiedzający mogą brać i udostępniać w mediach społecznościowych (w tym quizów “no wrong answer” W Stylu BuzzFeed), kreator wizualny “przeciągnij i upuść” forminatora pozwala również łatwo tworzyć interaktywne ankiety z wynikami w czasie rzeczywistym i wieloma dynamicznymi opcjami i ustawieniami, aby zbierać opinie użytkowników i kalkulatory, które dodają wartości Twojej witrynie i działają jak magnesy ołowiane dla odwiedzających.

  Forminator integruje się z ponad 1000 + aplikacji i możesz nawet gamifikować swoje zgłoszenia za pomocą GamiPress, wtyczki gamification opisanej poniżej.

  Interesują Cię quizy Forminator – For Fun?

  Szczegóły
 • GamiPress

  Czy chcesz dodać funkcje podobne do gier do swojej witryny i zwiększyć zaangażowanie i interakcję z użytkownikami?

  GamiPress pozwala łatwo gamifikować witrynę WordPress, dzięki czemu możesz nagradzać użytkowników cyfrowymi nagrodami za interakcję z Twoją witryną. Ta potężna i rozszerzalna wtyczka ma kilka wbudowanych funkcji, w tym systemy nagród z punktami, osiągnięciami i stopniami za ukończenie kroków lub wymagań czasowych.

  Ta wtyczka oferuje również wiele integracji i dodatków, które umożliwiają gamify wiele innych przydatnych aplikacji.

  Zainteresowany GamiPress?

  Szczegóły
 • Docxpresso

  Czy napisałeś świetny dokument, tabelę lub arkusz kalkulacyjny za pomocą MS Word, Excel lub podobnego narzędzia i chciałbyś dodać go do WordPress? W takim razie Docxpresso jest wtyczką WordPressa, której szukasz!

  Ta wtyczka pozwala publikować treści generowane z ulubionym pakietem biurowym (MS, Libre lub Open Office) i zachowuje całą jego strukturę, projekt i format, w tym zachowując wszystkie ładnie sformatowany tekst, nagłówki, sortowalne i responsywne tabele, łącza i zakładki, zagnieżdżone i numerowane listy, obrazy, wykresy… nawet nagłówki i stopki, TOCs i drop caps.

  Sample document embedded into WordPress post using Docxpresso.
  Przykładowy dokument osadzony w poście WordPress za pomocą Docxpresso. (Zrzut ekranu pochodzi ze strony wtyczki.)

  Docxpresso jest przyjazny dla Gutenberga i umożliwia wstawianie linków do filmów z YouTube, formularza Google lub dokumentu Google, który będzie renderowany w Twoim poście lub stronie WordPress.

  Zainteresowany Docxpresso?

  Szczegóły
 • WP image Zoom

  Wiesz, że ogromny schemat lub diagram, który stworzyłeś, lub że bardzo szczegółowe zdjęcie, które zrobiłeś w muzeum, które teraz wygląda na nieczytelne po dodaniu do Twojego postu? Cóż, nie martw się, ponieważ wp Image Zoom pozwala użytkownikom Witryny powiększać obrazy, gdy najeżdżają myszki na sekcje, które chcieliby zobaczyć w powiększeniu.

  Jest to płatna wtyczka, którą właściciele sklepów internetowych uznają za przydatną, ponieważ klienci mogą przybliżać szczegóły zmian obrazu produktu. Wtyczka pozwala również dostosować pozycję okna powiększania, używać różnych efektów powiększania, aby wyświetlić powiększone obszary obrazu i jest kompatybilna z wieloma lightboxami.

  Zainteresowany wp image Zoom?

  Szczegóły
 • Szachownica RPB

  Grasz w szachy i blogujesz jednocześnie? Wtedy pokochasz tę wtyczkę. Szachownica RPB umożliwia składanie i wyświetlanie partii i diagramów szachowych w postach i na stronach przy użyciu standardowych notacji FEN i PGN.

  RPB Chessboard plugin screenshot.
  Zrzut ekranu wtyczki szachownicy RPB (obraz pochodzi ze strony wtyczki.)

  Jedną z naprawdę fajnych funkcji tej wtyczki jest to, że użytkownicy mogą kliknąć ruch, aby wyświetlić odpowiednią pozycję w wyskakującym oknie.

  RPB Chessboard plugin screenshot.
  Kliknij ruch, aby zobaczyć jego odpowiednią pozycję. (zrzut ekranu pochodzi ze strony wtyczki.)

  Interesuje Cię Szachownica RPB?

  DetailsDemo
 • Obraz Hotspot

  Image Hotspot to kolejna przydatna wtyczka, która pozwala dodawać hotspoty z informacjami i hiperłączami do obrazów i wyświetlać je w swoich postach i stronach za pomocą krótkiego kodu.

  Jak pokazuje poniższy przykład, jest to świetna funkcja do tworzenia własnych map lokalizacji, łączenia nazw na schemacie blokowym organizacji ze stronami profilu personelu, identyfikowania części produktów i nie tylko.

  Image hotspot plugin screenshot.
  Dodaj HotSpoty do obrazów za pomocą tej wtyczki. (Zrzut ekranu pochodzi ze strony wtyczki.)

  Interesuje Cię Image Hotspot?

  Szczegóły
 • Kolekcja Cytatów

  Jak powiedział kiedyś Joseph Roux: “dobry cytat to diament w ręce mądrego człowieka, a kamyk w ręce głupiego.”

  Jeśli lubisz cytaty, ta wtyczka jest taka, którą będziesz delektować się. Może pomóc zbierać, zarządzać i wyświetlać ulubione cytaty w witrynie lub blogu WordPress.  Po prostu nie szalej z tym pluginem, albo możesz odkryć, jak Raymond Chandler zrobił, że “zalew druku zamienił czytanie w proces łykania, a nie delektowania się.”

  Interesujesz się kolekcją cytatów?

  Szczegóły

Zabawne Wtyczki WordPress

Czy każda Wtyczka WordPress musi służyć celowi? Niezupełnie! Programiści WordPress budują wtyczki z różnych powodów. Niektórzy budują niepoważne wtyczki, aby sprawdzić swoje umiejętności kodowania, niektórzy po prostu chcą zobaczyć pomysł, a niektórzy robią to, ponieważ po prostu mają na to ochotę. To, co jest świetne w wtyczkach wymienionych poniżej, to to, że nawet jeśli zdecydujesz, że nigdy go nie użyjesz, może po prostu wywołać pomysł na funkcjonalność, której możesz potrzebować pewnego dnia … może nawet zbudować własną wtyczkę!

 • Pływające Ikony

  Pływające ikony umożliwiają dodanie specjalnego dotyku do witryny za pomocą ruchomych ikon, które poruszają się po ekranie użytkownika. Użyj tej wtyczki, aby przyciągnąć uwagę odwiedzających podczas specjalnych okazji, takich jak Walentynki, świąteczne wydarzenia, specjalne wyprzedaże i wszelkie inne chwile, w których czujesz się jak obsypywanie użytkowników miłością… lub drzewami… lub gwiazdami.

  Dodaj specjalny akcent do swojej witryny podczas specjalnych wydarzeń z ruchomymi ikonami.

  Wtyczka pozwala używać 5 gotowych ikon lub dowolnej czcionki-Niesamowite ikony, tworzyć ikony w trzech różnych kolorach, ustawić minimalny i maksymalny rozmiar ikon oraz ustawić prędkość, jaką chcesz, aby ikony płynęły po ekranie.

  Interesują Cię pływające ikony?

  Szczegóły
 • Basen Piłkarski

  Oryginalnie zakodowany z informacjami o meczu na Mistrzostwa Świata FIFA 2018 w Rosji, możesz łatwo edytować wtyczkę Football Pool, aby wyświetlić informacje o meczu dla innych Mistrzostw lub sportów … nawet Twojej lokalnej ligi!

  Dzięki zainstalowanej wtyczce zalogowani użytkownicy mogą przewidywać wyniki meczów i zdobywać dodatkowe punkty z pytaniami bonusowymi. Każdy gracz może również przeglądać wyniki i wykresy innych zawodników.

  Interesujesz się piłką nożną?

  Szczegóły
 • Widget Sportsteam

  Mówiąc o grach, widget Sportsteam to wtyczka widgetu gry WordPress, która pozwala pokazać następny mecz gry na pasku bocznym witryny lub bloga.

  Sportsteam Widget screenshot
  Pokaż następny mecz swojej drużyny na pasku bocznym. Źródło obrazu: strona wtyczki.

  Interesuje Cię widget Sportsteam?

  Szczegóły
 • Stylowy Tytuł Przewijania

  Stylowy Tytuł przewijania pozwala dodać tytuł automatycznego przewijania do witryny. Twórca wtyczki gwarantuje, że ta niesamowita Wtyczka WordPress zmieni twoje wrażenia z WordPress… i nie myli się! Sprawdź to poniżej:

  Autoscrolling title animation

  To zmieni Twoje doświadczenie WordPress!

  Interesuje Cię stylowy Tytuł przewijania?

  Szczegóły
 • Proste Baterie Bitcoin

  Baterie Bitcoin wydają nagrody w postaci niewielkiej części bitcoina (lub innej kryptowaluty) dla odwiedzających. Proste baterie Bitcoin (Altcoin) to wtyczka, która pozwala motywować i nagradzać użytkowników za odwiedzanie stron w witrynie i generowanie większego ruchu do treści.

  Animated bitcoin faucet plugin icon.

  Nagradzaj odwiedzających Twoją witrynę kryptowalutą!Ta bezpłatna wtyczka działa na urządzeniach mobilnych, pozwala wygenerować dowolną liczbę kranów na swojej stronie i może być dodawana do treści, gier, stron darowizn itp. Obsługuje kilka kryptowalut i prawie wszystkie systemy mikropłatności. Odwiedź Stronę wtyczki, aby uzyskać listę zastosowań demonstracyjnych i aplikacji.

  Interesują Cię proste baterie Bitcoin?

  Szczegóły
 • Niestandardowe Oceny

  Kto nigdy nie marzył o tym, aby ich produkt zdobył ocenę 5 young David Hasselhoffs? Czy ocena 2 na 5 czyni cię fajnym kotem?

  Dzięki wtyczce Custom Ratings zainstalowanej w Twojej witrynie odwiedzający będą mogli dobrze oceniać Twoje treści za pomocą niestandardowych ikon ocen. Na przykład, jeśli prowadzisz kawiarnię, dlaczego nie pozwolić klientom ocenić jakości Twoich latte za pomocą ikony filiżanki kawy? Albo pozwól właścicielom domów ocenić twoje usługi budowlane za pomocą ikon hammer? Lub członkowie siłowni oceniają twoje obiekty treningowe za pomocą ciężarów? Masz pomysł…

  Screenshot of cupcake rating icons

  Korzystanie z babeczek, aby ocenić swoje przepisy na desery? Super!Niestandardowe ikony są przesyłane do biblioteki multimediów WordPress. Wtyczka jest kompatybilna z produktami WooCommerce i może być używana do niestandardowych typów postów. Możesz także skonfigurować ustawienia, takie jak typy postów do wyświetlania niestandardowych ikon ocen, określić pozycję ocen w treści i dostosować elementy ikon stylu za pomocą wbudowanego CSS lub własnego.

  Interesują Cię niestandardowe oceny?

  Szczegóły
 • Wappuvatar

  Wapuu jest oficjalną maskotką WordPress Japan. Wapuuvatar pozwala dodać Wapuus jako awatary witryny. Najlepszy powód korzystania z tej wtyczki? Dla zabawy i z miłości do Wapuusa.

  Zainteresowany Wappuvatar?

  Szczegóły
 • Losowa Galeria Zdjęć

  Losowa galeria obrazów z wtyczką pretty photo zoom pozwala wyświetlać losowy obraz w dowolnym miejscu postów, plików szablonów lub paska bocznego za pomocą widżetów. Kliknięcie na obrazy otwiera je w nakładce pola powiększenia.

  Random cat images.

  Wyświetlaj losowe obrazy na swojej stronie, aby zachwycić i miauczyć odwiedzających!Po zainstalowaniu wtyczki musisz przesłać obrazy do folderu na serwerze i określić ten folder jako folder losowych obrazów w ustawieniach wtyczki. Możesz ustawić szerokość obrazów do wyświetlenia w widżecie i w shortcode. Użyj tej wtyczki, aby urozmaicić swoje posty lub strony i zaprezentować losowe obrazy produktów,osób lub po prostu udostępnić zabawne zdjęcia, aby zaangażować odwiedzających.

  Interesuje Cię Losowa Galeria Zdjęć?

  Szczegóły
 • Puzzle WordPress-Łamigłówki Wyszukiwania Słów

  Word Search Puzzles game to wtyczka do łamigłówek WordPress, która pozwala dodawać słowa, które określasz do siatek o różnych rozmiarach i tworzyć zabawną grę poszukiwania słów dla użytkowników witryny i odwiedzających.

  Word Search WordPress Puzzle Plugin
  Word Search-Zabawne Wtyczki Do WordPress

  Użyj tej zabawnej wtyczki, aby utrzymać użytkowników zaangażowanych w słowa związane z Twoim produktem, usługą, firmą lub branżą. Gdy użytkownicy rozwiązują zagadkę, możesz przedstawić im specjalną ofertę lub kupon rabatowy w wiadomości gratulacyjnej. Zabawne i opłacalne też!

  Interesujesz się WordPress Puzzle-Puzzle wyszukiwania słów?

  Szczegóły
 • Bezwartościowy Plugin

  Chociaż ten programista wtyczek opracował wiele przydatnych i godnych wtyczek, bezwartościowa wtyczka jest naprawdę i całkowicie bezwartościowa.

  Worthless plugin image.
  Warto? Nah … całkowicie bezwartościowy plugin!

  Nie ma naprawdę nic przydatnego w tej wtyczce. Zainstaluj go, jeśli chcesz dobry śmiech brzucha, serdeczny chichot, półgłosy chichot, ale ostrzegam … emocje nie będą trwać!

  Interesujesz się bezwartościową Wtyczką?

  Szczegóły
 • PHP & CSS Pranks

  Aby nadrobić kulawiznę poprzedniego wpisu i uniknąć rozczarowującego zakończenia tej sekcji, pomyślałem, że podzielę się czymś, co możesz zrobić, aby zrobić psikus członkom Twojego zespołu i ewentualnie cię zwolnić.

  Użytkownik Githuba rhspeer przygotował zestawienie figli i Prima Aprilisowych sztuczek, które możesz dodać do swojej witryny za pomocą PHP i CSS. To się nazywa “radość”i to wam przyniesie, jeśli chcecie robić coś innym, czego inni mogą nie docenić.

  Interesują Cię kawały PHP i CSS?

  Szczegóły

Wtyczki WordPress tylko dla Zabawy?

Jasne! Nie zawsze wszyscy jesteśmy poważni i skupiamy się na”do dzieła”! Dlaczego WordPress powinien być inny? Możesz znaleźć mnóstwo wtyczek WordPress, które są tylko zabawą i grami w repozytorium wtyczek, przeszukując Google lub sprawdź wtyczki do gier 5 WordPress, aby zwiększyć współczynnik zabawy w Twojej witrynie.

Czy słyszałeś o innych przydatnych wtyczkach WordPress, które są niezwykłe, frywolne, szalone, zadziwiające lub po prostu zabawne? Następnie podziel się swoimi odkryciami w sekcji komentarzy poniżej!

Tagi:

You May Also Like

Jak naprawić nieprawidłowy błąd JSON w WordPress (Przewodnik dla początkujących)

W artykule: Co powoduje błąd “nieprawidłowa odpowiedź JSON” w WordPress?1. Sprawdź adresy…

Jak naprawić błąd krytyczny w WordPress (krok po kroku)

W artykule: Co To jest błąd krytyczny w WordPress?Co powoduje krytyczny błąd…

Jak zmienić kolor linku w WordPress (poradnik dla początkujących)

W artykule: Dlaczego Linki Są Ważne?Jak dodawać linki w postach i stronach…

9 Najlepsze Darmowe Wtyczki WordPress Author Bio Box

W artykule: 1. Simple Author Box2. Branda3. Autor postu WP4. Author Bio…