Najlepsze motywy WordPress do naprawy samochodów

Szukasz najlepszych motywów WordPress dla firm zajmujących się naprawą samochodów lub dealerów samochodowych?

Wiele motywów WordPress ma ogólny wygląd biznesowy lub korporacyjny. Znalezienie takiego, który będzie idealnie pasował do twojej witryny, może być trudne.

W tym artykule wybraliśmy najlepsze motywy WordPress do naprawy samochodów i salonów samochodowych.

Best WordPress Themes for Auto Repair

Budowa strony Auto Naprawa z WordPress

WordPress to idealna platforma do stworzenia strony internetowej dla Twojej firmy zajmującej się naprawą samochodów. Oferuje wszystkie funkcje i elastyczność potrzebne do rozwoju firmy online.

Aby rozpocząć, musisz zarejestrować konto hostingowe WordPress i mieć nazwę domeny. Nazwa domeny to adres Twojej witryny w sieci, jak wpbeginner.com lub google.com. Hosting to miejsce do przechowywania wszystkich plików witryny.

Zalecamy korzystanie z Bluehost do hostingu. Są jedną z największych firm hostingowych na świecie. Są również oficjalnie zalecanym dostawcą usług hostingowych WordPress.

Bluehost oferuje czytelnikom WPBeginner dużą zniżkę, a także bezpłatną nazwę domeny i bezpłatny certyfikat SSL.

The Bluehost special offer for WPBeginner readers

Po zarejestrowaniu się na hosting możesz postępować zgodnie z naszymi instrukcjami, aby zainstalować WordPress.

Po uruchomieniu możesz wybrać motyw z naszej listy poniżej. Jeśli potrzebujesz pomocy w dodaniu go do swojej witryny, zapoznaj się z naszym przewodnikiem dotyczącym instalacji motywu WordPress.

1. Astra

Astra Auto Repair WordPress Theme

Astra to potężny wielofunkcyjny motyw WordPress. Zawiera wiele szablonów startowych, których możesz użyć do szybkiego utworzenia witryny. Można je modyfikować za pomocą popularnych kreatorów stron typu przeciągnij i upuść, takich jak Elementor.

Astra została zaprojektowana tak, aby Twoja strona działała szybko. Jest również stworzony z myślą o WordPress SEO (search engine optimization). Pomaga to Twojej witrynie dobrze pozycjonować się w Google i innych wyszukiwarkach.

2. Divi

Divi Auto Repair WordPress Theme

Divi to bardzo elastyczny motyw WordPress z wbudowanym wizualnym kreatorem stron. Oprócz ponad 1200 różnych szablonów stron, Ten kreator stron pozwala zbudować świetnie wyglądającą witrynę bez dotykania kodu.

Dzięki Divi otrzymujesz wiele modułów do łatwego tworzenia stron witryny naprawy samochodów. Umożliwiają one dodawanie formularzy kontaktowych, subskrypcji wiadomości e-mail, animacji, przycisków wezwania do działania i wielu innych.

3. OceanWP

OceanWP Auto Repair WordPress Theme

OceanWP to responsywny motyw WordPress, którego możesz użyć do stworzenia dowolnej strony internetowej. Jest wyposażony w wiele witryn demonstracyjnych, które można zmodyfikować, aby utworzyć witrynę naprawy samochodów.

Dzięki OceanWP masz nieograniczone schematy kolorów, niestandardowe widżety, wiele układów stron, możliwość dodania niestandardowego logo i wiele więcej. Jest również przyjazny dla SEO,aby pomóc Twojej witrynie dobrze pozycjonować się w wyszukiwarkach.

4. Ultra

Ultra Auto Repair WordPress Theme

Ultra to elastyczny i popularny motyw WordPress, który stanowi doskonały wybór dla Twojego warsztatu samochodowego lub wypożyczalni samochodów. Zawiera gotowe strony internetowe i wizualny edytor stron, dzięki czemu można łatwo szybko tworzyć strony internetowe.

Dzięki Ultra zyskujesz pełną kompatybilność z WooCommerce. Ułatwia to sprzedaż usług online. Możesz również dodać dowolne popularne wtyczki WordPress do swojej witryny.

5. Hestia Pro

Hestia Pro

Hestia Pro to nowoczesny, jednostronicowy motyw WordPress, który może być użyty do naprawy samochodu lub strony docelowej. Zawiera opcje kolorów, czcionki i kilka różnych projektów układu.

Motyw wykorzystuje responsywny projekt i jest gotowy do retina. Oznacza to, że Twoja strona będzie wyglądać świetnie nawet na najnowocześniejszych urządzeniach mobilnych.

6. Brizy

Brizy - car clinic

Brizy to połączony motyw i przeciągnij i upuść Kreator stron. Jest wyposażony w szeroką gamę profesjonalnie zaprojektowanych szablonów, w tym szablon Car Clinic Auto, który jest idealnym wyborem dla firmy naprawczej lub salonu samochodowego.

Brizy jest bardzo elastyczny i zawiera przydatne narzędzia, takie jak formularze kontaktowe, suwaki, lightbox obrazu, wyskakujące okienka, opcje cofania i ponawiania i wiele więcej. Jest darmowa wersja, a także w pełni funkcjonalna wersja pro.

7. Technico

Technico

Technico to elastyczny motyw WordPress dla dostawców usług, takich jak naprawa samochodów, konserwacja, Budowa i naprawa firm. Ma łatwe w użyciu sekcje, aby dodawać usługi, projekty, członków zespołu, często zadawane pytania, Przewodniki, klientów, referencje i pokazy slajdów po wyjęciu z pudełka.

Technico ma widgetyzowany układ strony głównej z sekcjami przeciągnij i upuść. Zawiera również niestandardowe widżety 12, w tym mapy kontaktów, planowanie, sieci społecznościowe i inne.

8. Pracownik

Worker

Worker to stylowy motyw WordPress dla właścicieli małych firm, szczególnie tych z branży usługowej. Jego główne cechy to kalendarz spotkań, wiele kolorów, piękna typografia i niestandardowe strony dla usług i portfolio.

System zarządzania terminami pozwala Tobie i Twoim klientom łatwo zarządzać przedziałami czasowymi. Ma wiele szablonów do tworzenia różnych typów stron i piękną sekcję bloga.

9. Indigo

Indigo

Indigo to elastyczny i nowoczesny motyw WordPress, którego możesz łatwo użyć do zbudowania witryny naprawy samochodów. Jest łatwy w konfiguracji i można go modyfikować za pomocą panelu Zaawansowane opcje motywu i dostosowywania wizualnego.

Dzięki Indigo uzyskujesz pełną kompatybilność z WooCommerce, dzięki czemu możesz łatwo sprzedawać swoje usługi naprawcze lub części samochodowe online. Ponadto Indigo jest w pełni responsywny, gotowy do siatkówki i gotowy do tłumaczenia przy użyciu WPML.

10. Moduły

Modules

Modules to nowoczesny motyw WordPress zaprojektowany tak, aby był elastyczny i uniwersalny po wyjęciu z pudełka. Wykorzystuje modułowe podejście do projektowania, które pozwala przeciągać i upuszczać moduły, aby zbudować strony. Jest również w pełni kompatybilny z edytorem bloków WordPress (edytor Gutenberg).

Być może najlepszą częścią korzystania z modułów jest ich instalacja 1-click treści demo i 16 gotowych stron internetowych. Możesz wybrać ten, który najlepiej pasuje do Twoich wymagań, a następnie zastąpić zawartość własną.

11. Monochromatyczne

Monochrome

Monochrome to jeden z najlepszych dostępnych minimalistycznych motywów WordPress. Z dużą ilością białej przestrzeni i piękną typografią, monochromatyczny wygląda elegancko i prosto w tym samym czasie.

Monochrome został zaprojektowany z myślą o dużej szybkości i wydajności. Posiada widgetyzowany układ strony głównej, pełną obsługę WooCommerce, konfigurowalny nagłówek i konfigurację motywu na żywo.

StudioPress jest teraz częścią WP Engine, najpopularniejszej zarządzanej firmy hostingowej WordPress. Możesz uzyskać ten motyw i wszystkie 35 + inne motywy StudioPress po zarejestrowaniu się w hostingu WP Engine, aby zbudować swoją witrynę.

Bonus: Użytkownicy WPBeginner otrzymują również dodatkowe 20% zniżki. Rozpocznij z WP Engine już dziś!

12. AutoMax

Automax

AutoMax to motyw WordPress zaprojektowany specjalnie dla salonów samochodowych, warsztatów naprawczych i podobnych firm. Jedną z głównych cech motywu jest narzędzie dekodera VIN. Pozwala po prostu dodać Numer VIN pojazdu, a następnie automatycznie wypełnia wszystkie szczegóły.

AutoMax ma piękne szablony do wyświetlania ofert, sortowania i wyszukiwania oraz oferuje nieograniczone Style kolorów. Zawiera również zaawansowaną funkcję zarządzania zapasami do wyświetlania zapasów pojazdów.

13. Fraks

Fraks

Fraks to pięknie zaprojektowany motyw WordPress dla stron motoryzacyjnych, mechaników i serwisów samochodowych. Jest wyposażony w Elementor przeciągnij i upuść wtyczkę kreatora stron i zawiera kreator instalacji 1-click, aby szybko skonfigurować witrynę.

Po wyjęciu z pudełka, Fraks jest przyjazny dla SEO i kompatybilny z WPML, aby stworzyć wielojęzyczną stronę internetową. Jest to responsywny motyw, który jest dostępny z obsługą 24 / 7.

14. Dealer Samochodowy Deluxe

GorillaThemes CarDealer

Car Dealer Deluxe to motyw WordPress dla salonów samochodowych, używanych samochodów i innych stron internetowych w branży motoryzacyjnej. Jest wyposażony w dekoder VIN, aby łatwo dodać informacje o pojeździe. Możesz również importować oferty samochodów w formacie XML i CSV. Temat zawiera kalkulator finansowy zintegrowany bezpośrednio z ofertami samochodów.

Dealer samochodowy Deluxe ma również nieograniczone Style kolorów, niestandardowe widżety oraz piękne obrazy i wyświetlanie wideo. Twoi użytkownicy pokochają łatwą w użyciu funkcję filtrowania i wyszukiwania, która pozwala im szybko przeglądać oferty.

15. Advance Automobile

Advance Automobile

Advance Automobile to darmowy motyw motoryzacyjny WordPress przeznaczony dla warsztatów samochodowych, mechaników samochodowych i wypożyczalni samochodów. Motyw ma odważny i przyciągający wzrok design.

Advance Automobile zawiera przyciski wezwania do działania, suwak obrazu pełnoekranowego, ikony menu mediów społecznościowych i menu nawigacyjne. Łatwo jest dostosować elementy motywu za pomocą Live WordPress customizer.

16. ExpertMechanic

ExpertMechanic

ExpertMechanic to darmowy motyw WordPress, który pasowałby do każdego warsztatu, garażu, myjni samochodowej lub podobnej usługi. Został zaprojektowany, aby pomóc Twojej witrynie szybko się ładować i działać dobrze.

Dzięki ExpertMechanic otrzymasz animowane efekty, zgodność z WPML, sekcję informacji o pracownikach, menu ikon mediów społecznościowych, suwak obrazu na stronie głównej i wiele innych.

17. Przedsiębiorstwo

Enterprise

Enterprise to uniwersalny motyw WordPress odpowiedni dla Twojego warsztatu samochodowego, salonu samochodowego lub garażu. Jest zoptymalizowany pod kątem szybkości i wydajności i zawiera wiele sekcji strony głównej, dzięki czemu można wyświetlać opisy usług.

W Enterprise otrzymujesz również widoczną skrzynkę subskrypcji e-mail, siatkę obrazów, sekcję referencji, profile pracowników, tabele cen i wiele innych.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepsze motywy WordPress do naprawy samochodów, salonów samochodowych i innych stron internetowych związanych z przemysłem motoryzacyjnym. Możesz również sprawdzić naszą listę najlepszych usług telefonicznych dla Twojego warsztatu samochodowego.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Znajdziesz nas również na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

Jak automatycznie publikować na Facebooku z WordPress?

W artykule: Dlaczego automatycznie udostępniać posty WordPress na Facebooku?Automatycznie Publikuj na Facebooku…

Jak zmienić schemat kolorów Administratora w WordPress (Quick & Easy)

W artykule: Po co zmieniać schemat kolorów Administratora w WordPress?Jak zmienić schemat…

Ile kosztuje uruchomienie witryny członkowskiej? (Edycja 2021)

W artykule: Jak obliczyć koszt strony członkowskiej?Członkostwo Hosting i koszty konfiguracjiKoszty przetwarzania…

Com vs Net-Jaka jest różnica między rozszerzeniami domen

W artykule: Czym są rozszerzenia nazw domen. Com I. Net?Różnica między nazwami…