Najlepsze motywy WordPress na imprezy i konferencje

Szukasz najlepszego motywu WordPress dla wydarzeń?

Strony internetowe na imprezy i konferencje wymagają profesjonalnego motywu WordPress, w którym możesz dodać wszystko, czego będą potrzebować uczestnicy. Będziesz chciał dołączyć kalendarz wydarzeń, bilety, mapę lokalizacji i inne szczegóły.

W tym artykule udostępnimy jedne z najlepszych motywów WordPress na imprezy i konferencje.

Best WordPress Themes for Events and Conferences

Budowanie strony Wydarzenia lub konferencji za pomocą WordPress

WordPress to idealne narzędzie dla menedżerów wydarzeń i organizatorów do budowania swoich stron internetowych. Integruje się z platformami innych firm, aby umożliwić sprzedaż biletów, dodawanie kalendarzy wydarzeń, oferowanie obsługi czatu na żywo i nie tylko.

Uwaga: Istnieją 2 rodzaje WordPress i ważne jest, aby znać różnicę. WordPress.com jest ograniczonym rozwiązaniem hostingowym i WordPress.org jest platformą hostowaną samodzielnie. Możesz sprawdzić nasz kompletny artykuł na WordPress.com vs WordPress.org po więcej szczegółów.

W przypadku witryny wydarzenia będziesz potrzebować hostingu własnego WordPress.org. to daje łatwy dostęp do wszystkich zaawansowanych funkcji WordPress.

Aby rozpocząć, potrzebujesz nazwy domeny dla swojej strony internetowej Wydarzenia lub konferencji. To jest adres Twojej strony w Internecie.

Będziesz także potrzebował konta hostingowego WordPress. Wszystkie witryny muszą być przechowywane na serwerach hosta, aby można było do nich uzyskać dostęp 24 / 7.

Zalecamy korzystanie z Bluehost. Są jedną z największych firm hostingowych i oficjalnym partnerem hostingowym WordPress.

Dla czytelników WPBeginner Bluehost oferuje bezpłatną nazwę domeny, bezpłatny certyfikat SSL i dużą zniżkę na hosting. Po prostu przejdź przez nasz link do Bluehost, a ta oferta zostanie automatycznie zastosowana. Nie musisz wpisywać kodu kuponu.

The Bluehost special offer for WPBeginner readers

Po zakupie hostingu musisz zainstalować WordPress. Śledź nasz kompletny artykuł o tym, jak zrobić stronę internetową, aby uzyskać instrukcje krok po kroku.

Po utworzeniu witryny możesz zainstalować motyw WordPress. Rzućmy okiem na wybór najlepszych motywów WordPress dla wydarzeń i konferencji, z których możesz korzystać.

1. Divi

Divi

Divi to popularny motyw WordPress i najlepszy kreator stron. Ma uniwersalne podejście, dzięki czemu możesz łatwo stworzyć stronę internetową dla swoich wydarzeń i konferencji.

Temat ma 1200 + fantastyczne gotowe projekty stron. Jest wyposażony w układy murarskie i siatkowe, aby stylowo prezentować obrazy, wydarzenia, prelegentów i referencje.

Divi został zaprojektowany z myślą o SEO (search engine optimization). Pomaga to Twojej witrynie WordPress pozycjonować się wysoko w Google i innych wyszukiwarkach.

2. Astra

Astra Events

Astra to szybki WordPress uniwersalny motyw przeznaczony dla każdego rodzaju strony internetowej. Zawiera dziesiątki witryn startowych, co czyni go jednym z najlepszych motywów WordPress.

Astra pozwala sprzedawać bilety na wydarzenia i akceptować płatności online za pomocą WooCommerce. Możesz także użyć kreatorów stron przeciągnij i upuść, aby zaprojektować niestandardowe strony docelowe dla organizatorów, sponsorów, prelegentów i harmonogramu wydarzeń.

3. Ultra

Ultra Event

Ultra to nowoczesny motyw Wielofunkcyjny WordPress. Zawiera wbudowany szablon strony dla wydarzeń muzycznych i instrumentalnych.

Zawiera pełnoekranowy niestandardowy obraz tła, polecaną przestrzeń wydarzeń, ikony udostępniania społecznościowego i wiele innych. Ultra ma wsparcie dla wtyczek eCommerce, aby ułatwić sprzedaż biletów online.

Ultra ma również responsywny układ, co oznacza, że witryna wydarzenia będzie wyglądać świetnie na wszystkich urządzeniach.

4. Galeria Pro

Gallery Pro

Gallery Pro to minimalistyczny motyw WordPress odpowiedni na imprezę, konferencję lub stronę meetup.

Ma piękny układ z przyciągającymi wzrok kolorami, wyraźną typografią, atrakcyjną sekcją galerii zdjęć i nie tylko. Motyw zawiera również niestandardowe szablony stron do łatwego projektowania stron wydarzeń.

StudioPress jest teraz częścią WP Engine, najpopularniejszej zarządzanej firmy hostingowej WordPress. Możesz uzyskać ten motyw i wszystkie 35 + inne motywy StudioPress po zarejestrowaniu się w hostingu WP Engine, aby zbudować swoją witrynę.

Bonus: Użytkownicy WPBeginner otrzymują również dodatkowe 20% zniżki. Rozpocznij z WP Engine już dziś!

5. OceanWP

OceanWP Events

OceanWP to darmowy motyw Wielofunkcyjny WordPress. Posiada 100 darmowych i premium szablonów stron internetowych oraz importera treści demonstracyjnych jednym kliknięciem, aby szybko uruchomić witrynę.

Integruje się z kreatorami stron WordPress, aby umożliwić Ci tworzenie pięknych stron dla wydarzeń. Oferuje również galerię zdjęć, Formularz kontaktowy i blog. Motyw jest wysoce zoptymalizowany pod kątem szybkości i wydajności.

6. Show Pro

Show Pro - OpenEvent

Show Pro to jeden z najlepszych motywów wydarzeń dla WordPress. Został zaprojektowany specjalnie na imprezy takie jak konferencje, warsztaty, spotkania i inne. Ma nowoczesny układ strony głównej i jest wyposażony w edytor frontend do łatwej edycji witryny.

Zawiera kilka wbudowanych projektów startowych, które można łatwo zaimportować, w tym Tyler, Vertoh, Open Event i wiele innych. Obejmują one takie rzeczy, jak harmonogram wydarzeń, miejsce na szczegóły wydarzenia, zgodność z Mapami Google, RSVPs, bilety i wiele innych przydatnych funkcji.

Show Pro ma wiele układów nagłówka, strony i bloga i pozwala tworzyć lepkie menu. Możesz także zaimportować szczegóły wydarzenia z Eventbrite lub Facebooka.

7. Spotkanie

Meeting

Meeting to ultra-responsywny motyw WordPress na imprezy i konferencje. Posiada zaawansowany nowoczesny układ strony głównej z dużym suwakiem pełnoekranowym, licznikiem zdarzeń i przyciskami wezwania do działania.

Jest wyposażony w jednostronicowy szablon, a także motyw wielostronicowy. Wewnątrz znajdziesz mnóstwo opcji integracji z mediami społecznościowymi, niestandardowe widżety, kolory i wiele innych. Dodatkowo otrzymasz popularną wtyczkę Visual Composer dołączoną za darmo.

8. Neve

Neve Events

Neve to stylowy motyw Wielofunkcyjny WordPress. Zawiera dziesiątki wbudowanych szablonów stron internetowych, w tym szablon dla witryny wydarzenia WordPress.

Integruje się z popularnymi kreatorami stron typu przeciągnij i upuść, takimi jak Elementor do dostosowywania. Możesz także użyć tych kreatorów stron do projektowania pięknych stron docelowych dla swoich wydarzeń.

9. Wydarzenie

Event

Szukasz bardziej modnego motywu WordPress dla wydarzeń związanych z rozrywką, takich jak koncerty, Kluby lub festiwale muzyczne? Temat Wydarzenia może być właśnie dla ciebie. Jest idealny do imprez muzycznych, klubów i imprez lifestylowych.

Obsługuje system zarządzania wydarzeniami, audio, wideo, galerie zdjęć i wbudowane Udostępnianie społecznościowe. Jest wyposażony w Kreator stron Themify, Importer zawartości demonstracyjnej 1-click i potężne opcje dostosowywania za pośrednictwem panelu dostosowywania motywu.

10. Minimum Pro

Minimum Pro

Minimal Pro to klasyczny motyw WordPress z przestronnym układem i nowoczesnym designem. Jest to motyw przyjazny dla SEO, który pozwala stworzyć potężną witrynę wydarzeń WordPress.

Ma widgetized stronę główną, gdzie można przeciągać i upuszczać widżety treści i szybko skonfigurować witrynę. Możesz również dodać skróty do widżetów i postów lub stron w witrynie. Minimum Pro zawiera niestandardowe szablony stron, w pełni konfigurowalny nagłówek i kolory tła.

Możesz uzyskać Minimum Pro i wszystkie 35 + inne motywy StudioPress po zarejestrowaniu się w hostingu WP Engine, aby zbudować swoją witrynę.

11. Wydarzenie

Event

Event to darmowy motyw event WordPress stworzony specjalnie dla wydarzeń, konferencji i planistów wydarzeń. Zawiera niestandardowe widżety, wiele pasków bocznych, obszar widżetów nagłówka i nadchodzące wydarzenia.

Otrzymasz również piękne szablony bloga, strony o pełnej szerokości, duże obrazy nagłówka i wiele innych. Jest kompatybilny z wtyczką Polylang, aby łatwo stworzyć wielojęzyczną stronę internetową.

12. Insight

Insight

Insight to wielozadaniowy motyw WordPress w stylu magazynu, odpowiedni dla bogatych w treści stron z wydarzeniami. Jest wyposażony w kilka niestandardowych widżetów i w pełni widgetyzowany układ strony głównej.

Ma 3 schematy kolorów, wizualny dostosowywacz oraz style siatki i listy dla postów. Wszystkie opcje motywu są łatwo dostępne w WordPress Live customizer i panelu opcji motywu.

13. Oscylator

Oscillator

Oscillator to elastyczny motyw do zarządzania wydarzeniami WordPress dla wydarzeń muzycznych, zespołów i muzyków. Wspiera artystów, dyskografię,zarządzanie wydarzeniami, galerie i filmy.

Ma piękny odtwarzacz muzyki, który można wyświetlić na stronie głównej lub stronach docelowych. Zawiera również przeciągnij i upuść stronę główną z niestandardowymi widżetami do wykrywania treści, sieci społecznościowych i innych.

14. Hestia Pro

Hestia

Hestia Pro to nowoczesny, jednostronicowy motyw WordPress dla każdego rodzaju strony internetowej. Ma piękny układ zdarzeń i jest kompatybilny z kreatorami stron, takimi jak Beaver Builder, w celu szybkiego dostosowania.

Posiada zaawansowane ustawienia stylów nagłówka, wiele opcji układu, pasków bocznych i widgetized homepage. Jest gotowy na WooCommerce, umożliwiając przyjmowanie płatności za pośrednictwem Paypal, Stripe i innych bramek płatniczych. Działa również dobrze z niezbędnymi wtyczkami WordPress i wtyczkami WooCommerce.

Hestia Pro jest gotowa do siatkówki i wykorzystuje responsywny design, aby wyglądać świetnie na wszystkich urządzeniach.

15. E-event

E-event

E-event to motyw premium WordPress dla wydarzeń, organizatorów wydarzeń i konferencji. Ma piękny, ostry biały układ, który wyróżnia Twoją treść.

Funkcje tematyczne obejmują sekcje strony głównej, Licznik wydarzeń, układy cen biletów, suwak karuzeli i wiele innych. Jest wyposażony w stylowy kalendarz wydarzeń, aby profesjonalnie wyświetlić wydarzenia.

16. Projektor

Projektor

Projektor to wysoce elastyczny motyw konferencyjny WordPress. Nadaje się do wielu rodzajów konferencji, wydarzeń i blogerów eventowych. Oferuje ponad 30 niestandardowych kontroli, aby skonfigurować nagłówek i stopkę witryny.

Otrzymasz również sekcje globalne i wsparcie dla kreatorów stron, aby szybko zaprojektować strony docelowe. Motyw Projektor ma wiele opcji układu, w tym układy 1-kolumnowe, 2-kolumnowe, 3-kolumnowe i murarskie.

Jest dostępny w schematach kolorów 16 i stylach nagłówka 4, aby nadać witrynie niepowtarzalny wygląd. Obejmuje niestandardowe typy postów, aby dodać mówców, sponsorów,referencje, atrakcje i inne.

17. Agencja Pro

Agency Pro

Agency Pro to profesjonalny motyw WordPress, którego możesz użyć do każdego rodzaju wydarzenia. Zawiera wiele opcji układu, których możesz użyć do zaprojektowania witryny wydarzenia.

Inne godne uwagi funkcje obejmują obszary widgetów strony głównej 3, niestandardowe szablony stron, nieograniczone Style kolorów i wiele innych. Pozwala stylowo prezentować polecane wydarzenia na stronie głównej.

18. Zelle

Zelle

Zelle to oszałamiający Wielofunkcyjny motyw WordPress, którego możesz użyć na swojej stronie Wydarzenia lub konferencji. Oferuje piękne i przyciągające wzrok animacje, efekty paralaksy i płynne suwaki treści.

Temat obejmuje niestandardowe bloki treści dla wydarzeń, prelegentów, referencji, portfolio i innych. Zelle wspiera WooCommerce w sprzedaży biletów i przyjmowaniu płatności online.

19. Sesje

Sessions

Sessions to świetny motyw wydarzeń WordPress dla klubów nocnych, muzyków, a nawet siłowni crossfit. Zawiera suwak obrazu, menu nawigacyjne, niestandardowe logo i opcje koszyka w nagłówku. Ten motyw ma typy postów 6, które pozwalają dodawać filmy, obrazy, wydarzenia i inne.

Muzycy i zespoły mogą korzystać z wbudowanego odtwarzacza strumieniowego audio, aby zaprezentować swoją muzykę. Motyw Sessions jest w pełni kompatybilny z WooCommerce, aby sprzedawać bilety na wydarzenia online.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepsze motywy WordPress dla wydarzeń i konferencji. Następnie zapoznaj się z naszym najlepszym przewodnikiem krok po kroku WordPress SEO (search engine optimization) dla początkujących.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Znajdziesz nas również na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

Jak automatycznie publikować na Facebooku z WordPress?

W artykule: Dlaczego automatycznie udostępniać posty WordPress na Facebooku?Automatycznie Publikuj na Facebooku…

Jak zmienić schemat kolorów Administratora w WordPress (Quick & Easy)

W artykule: Po co zmieniać schemat kolorów Administratora w WordPress?Jak zmienić schemat…

Ile kosztuje uruchomienie witryny członkowskiej? (Edycja 2021)

W artykule: Jak obliczyć koszt strony członkowskiej?Członkostwo Hosting i koszty konfiguracjiKoszty przetwarzania…

Czym jest Nightografia? Poznaj smartfon Samsung Galaxy S22 5G

W artykule: Nightografia, czyli jak robić zdjęcia nocą telefonemAparat do zdjęć nocnych…